Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Bebetto Nico Wózek spacerowy Powiększ do pełnego rozmiaru

Bebetto Nico Wózek spacerowy

Wózek Bebetto Nico to spacerówka z przekładanym siedziskiem na dużych pompowanych kołach oraz regulacją amortyzacji.  W razie konieczności istnieje możliwość dokupienia i zamontowania gondoli lub fotelika samochodowego.

Więcej szczegółów

5115

Cena: 899,00 zł


Bebetto Nico

Wózek spacerowy


BebettoW 1994 roku na rynku pojawiła się firma PPH Aro Karoń, która wyszła na przeciw potrzebom najbardziej wymagających rodziców i zaczęła produkować produkty wysokiej jakości i o najwyższym standardzie. W 2002 roku firma stworzyła markę Bebetto. Produkty tej marki są funkcjonale, trwałe i charakteryzują się unikalnym wyglądem. Wdrażanie nowych technologi możliwe jest dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze pracowników, którzy dbają o jakość i bezpieczeństwo produktów. W ofercie marki Bebetto znajdują się produkty o unikatowym wyglądzie, z szeroką gamą kolorystyczną oraz o najwyższej jakości materiałów technologicznych. Firma działa na terenie całej Polski jak i krajów Uni Europejskiej.

Bebetto-Nico-Lifestyle

Wózek Bebetto Nico to bardzo funkcjonalna spacerówka. Siedzisko możemy zamontować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Oparcie regulowane jest w kilku stopniach. Budka przeciwsłoneczna z możliwością przedłużenia oraz umieszczono w niej podgląd, który służy jako dodatkowa wentylacja.Pasy 5-punktowe zapewnią odpowiednie bezpieczeństwo podczas spaceru,
a wypinana barierka poprawi komfort użytkowania. Stelaż z możliwością złożenia razem z siedziskiem oparto na czterech dużych i pompowanych kołach. Wózek posiada tylną amortyzację z możliwością regulacji twardości. Regulowana wysokość rączki ułatwi korzystanie z wózka osobom o różnym wzroście. 

Główne cechy wózka Bebetto Nico:

 • Przestronne i wygodne siedzisko
 • Możliwość ustawienia siedziska zarówno przodem jak i tyłem
 • Regulacja oparcia do pozycji leżącej
 • Przedłużana budka z dodatkową wentylacją
 • Regulowany podnóżek
 • Wypinana barierka
 • Lekka konstrukcja
 • Duże pompowane koła
 • Wyjątkowa amortyzacja z regulacją twardości
 • Regulowana wysokość rączki

Prezentacja działania systemu SAS i DMS

SAS - Shock Absorption System - System absorpcji wstrząsów – w celu poprawy komfortu jazdy, przednie mechanizmy obrotowe kół zostały wyposażone w elementy amortyzujące, które pochłaniają drgania kół spowodowane nierównościami nawierzchni, po której jedzie wózek. Każdy mechanizm obrotowy ma własny element amortyzujący, co zwiększa komfort pokonywania terenu o nieregularnym ukształtowaniu. Amortyzacja w dużym stopniu eliminuje odrywanie się od powierzchni jednego z kół, gdy drugie pokonuje przeszkodę.


DMS - Direction Memory System - Pamięć kierunku – Pokonywanie nierówności przednimi kołami, może powodować odrywanie się jednego z kół od powierzchni, gdy drugie koło pokonuje przeszkodę. W momencie, gdy wózek pokonuje przeszkodę przednimi obrotowymi kołami, może dojść do oderwania się jednego z kół od powierzchni. W sytuacjach takich koło, które traci kontakt z podłożem może zacząć samoistny obrót i zmieniać swoje ustawienie w stosunku do kierunku jazdy drugiego koła. Ponowne zetknięcie się koła z powierzchnią, które zmieniło swój kierunek i próbuje powrócić do prawidłowego toru jazdy może powodować jego drgania. Mechanizm Pamięć kierunku ma za zadanie utrzymanie oderwanego koła w położeniu, w którym znajdowało się przed utratą kontaktu z podłożem.

Bebetto Nico opinie

Wózek Bebetto Nico to bardzo popularna spacerówka z przekładanym siedziskiem. Duże koła pompowane oraz miękka amortyzacja zapewniają odpowiedni komfort jazdy nawet w trudniejszym terenie. Tak jak większość produktów marki Bebetto wózek przechodzi wiele modyfikacji i znaczna część opinii dostępnych w sieci dotyczy starszych wersji Nico.

Dane techniczne:

 • Waga wózka: 13,8 kg,
 • Waga stelaża: 8,7 kg,
 • Wymiary wózka rozłożonego (D x S x W): 89 x 61 x 113 cm,
 • Wymiary złożonego wózka (D x S x W): 87 x 61 x 33 cm,
 • Wysokość oparcia: 50 cm,
 • Głębokość siedziska: 27 cm,
 • Szerokość siedziska: 32 cm,
 • Długość podnóżka: 20 cm,
 • Średnica kół (Przód, Tył): 24 i 30 cm,
 • Zakres wysokości rączki: 70 - 113 cm.

Kolorystyka wózka Bebetto Nico

Kolorystyka dostępna do wyczerpania stanów magazynowych!

Bebetto-Nico-05 Bebetto-Nico-07
Kolor 05 Kolor 07


Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/

Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00
 • Nazwa :Bebetto Nico Wózek spacerowy
 • Product Reference: 5115
 • By Bebetto
 • Cena: 899,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Wózek Bebetto Nico to spacerówka z przekładanym siedziskiem na dużych pompowanych kołach oraz regulacją amortyzacji.  W razie konieczności istnieje możliwość dokupienia i zamontowania gondoli lub fotelika samochodowego.
Path: > > Bebetto Nico Wózek spacerowy

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK