Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Luvion SUPREME video niania z ekranem 4,3" i obrotową kamerą Powiększ do pełnego rozmiaru

Luvion SUPREME video niania z ekranem 4,3" i obrotową kamerą

LUVION SUPREME to najnowszy model video niani holenderskiego producenta urządzeń do monitoringu dzieci i niemowląt. Pierwszy i jedyny na rynku z obrotową kamerą zdalnie sterowaną

Więcej szczegółów

5223

Cena: 899,00 zł

Tylko online


Luvion SUPREME video niania z ekranem 4,3" i obrotową kamerą

Jeżeli chcesz porównać funkcjonalność poszczególnych modeli, czytaj nasz ranking niań video Luvion 2016/2017 - KLIKNIJ LINK

LUVION Supreme pan/tilt to najnowsza propozycja holenderskiej firmy specjalizującej się w projektowaniu innowacyjnych urządzeń do monitoringu dzieci i niemowląt. Nowy model to najwyższej jakości video niania o niezwykle nowoczesnym wyglądzie iPoda jest już dostępna w Polsce.
Luvion Supreme to nie tylko najwyższa jakość obrazu i dźwięku ale także bogactwo wyjątkowych funkcji dla dziecka i rodziców.


To jedyna tej klasy video niania z możliwością podłączenia aż do 4 kamer (dodatkowe kamery w sprzedaży osobno).

Przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo

Luvion Supreme 4,3" Video Monitor to najwyższej jakości elektroniczna Video Niania 4,3" jaką można obecnie zakupić na polskim rynku. To niezawodne urządzenie zostało zaprojektowane na bazie najnowszej technologii, która pozwala słyszeć i obserwować dziecko bez żadnych zakłóceń innych urządzeń elektronicznych w Twoim domu. Dzięki Luvion możesz swobodnie monitorować dziecko podczas snu i zabawy. Luvion Video Monitor to nie tylko doskonała jakość obrazu i dźwięku ale też bardzo trendy design dla wymagających klientów. Video Niania Luvion jest całkowicie bezpieczna dla dzieci, nie emituje pulsacyjnego promieniowania radiowego, które uznaje się za szkodliwe dla systemu nerwowego człowieka.

 

Niezawodna jakość obrazu i dźwięku

Luvion Supreme Video Monitor jest wyposażony w najnowszą cyfrową technologię bezprzewodowej transmisji. Posiada niezwykle daleki zasięg – do 300 m w otwartej przestrzeni. Urządzenie to zapewnia wyjątkową krystalicznie czystą jakość obrazu dając jednocześnie 100% gwarancję braku zakłóceń od innych urządzeń Wi-Fi w Twoim domu i okolicy. Będziesz zachwycony jakością jaką Tobie oferuje to wyjątkowe urządzenie do monitorowania dzieci.

Automatyczna nocna wizja do 5 m

Luvion Supreme dzięki zastosowaniu diod podczerwieni widzi w całkowitych ciemnościach aż do 5 metrów. Teraz możesz ułożyć Twojego maluszka do snu zgasić światło i bez przeszkód możesz obserwować obraz na ekranie monitora.

Nagraj niezapomniane chwile

Luvion Supreme został wyposażony w wejście na kartę SD dzięki czemu możesz nagrywać i odtwarzać obraz zarejestrowany w kamerze o dowolnej porze lub też w wybranym stałym trybie automatycznego nagrywania. Zarejestruj obrazy które będą pamiątką na całe życie.

Monitoring temperatury (bezpieczny sen maluszka)

Luvion Supreme  stale monitoruje temperaturę w pokoju dziecka dzięki czemu możesz nadzorować temperaturę w pokoju Twojego dziecka. Przegrzewanie niemowląt zostało wskazane jako jedna z możliwych przyczyn tzw. SIDS (śmierci łóżeczkowej). Lekarze zalecają aby układać niemowlęta do snu w temperaturze 17-20 °C. Możesz sam ustawić zakres po przekroczeniu którego monitor poinformuje Ciebie, że temperatura w pokoju dziecka wykroczyła poza ustawiony zakres.

Kołysanki dla maluszka 

Kamera Luvion Supreme została wyposażona w zestaw 4 kołysanek które uspokoją i ukoją do snu Twojego maluszka.


 

Zdalnie obracana kamera

4 Stronny kontroler w monitorze pozwala na zdalne przekręcanie kamery w poziomie o 240° oraz w pionie o 130°. Teraz jedną kamerą zobaczysz więcej.

Mamo, Tato mów do mnie

Dzięki Luvion możesz mówić do swojego dziecka, a Twój głos uspokoi Twojego maluszka zanim do niego dojdziesz. 

Funkcja kamerki internetowej i podglądu online np. za pośrednictwem komunikatora SkypeTM
Luvion Supreme może pracować jako kamerka internetowa po podłączeniu do komputera. Aby to zrobić:
 

1. Pobierz i zainstaluj sterowniki (Windows XP / Vista / 7)

2. Podłącz kablem mini USB monitor (odbiornik) z komputerem. (kabel nie jest dołączony do zestawu, odpowiedni typ to USB mini-B do gniazda wideonianii)

3. Po wykryciu urządzenia i automatycznym zainstalowaniu sterowników kamerka będzie widoczna w systemie.

4. Aby móc oglądać dziecko online zainstaluj i uruchom Skype. W opcjach ustaw kamerę Wireless Monitoring System (jeśli Supreme jest jedyną kamerką będzie wybrany automatycznie):


5. Następne ustaw Skype aby automatycznie odbierał rozmowy i nadawał wideo. Dla zachowania większej prywatności zalecamy dodanie obu używanych kont wzajemnie do listy kontaktów i zaznaczenie przyjmowania rozmów od "tylko znajomych z kontaktów":


6. Pozostaw komputer z komunikatorem Skype załączony, upewnij się, że w przewidywanym czasie monitoringu nie włączy się uśpienie systemu ani nie braknie zasilania (np. przy pracy netbooka/tableta na baterii). Z drugiego komputera / tabletu / smartfona z obsługą wideorozmów zadzwoń na monitorowane konto Skype.

Luvion Supreme to jedyna video niania o tak bogatej funkcjonalności.  

Zestaw zapakowany w eleganckie czarne pudełko zawiera:
 • monitor
 • kamerkę
 • stację dokującą i zasilacz do monitora
 • zasilacz do kamerki
 • instrukcję obsługi + polskie tłumaczenie
 • plastikową wykałaczkę do parowania kamerki
 

Porównanie modeli niani LUVION:

 • Nazwa :Luvion SUPREME video niania z ekranem 4,3" i obrotową kamerą
 • Product Reference: 5223
 • By Luvion
 • Cena: 899,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: LUVION SUPREME to najnowszy model video niani holenderskiego producenta urządzeń do monitoringu dzieci i niemowląt. Pierwszy i jedyny na rynku z obrotową kamerą zdalnie sterowaną
Path: > > Luvion SUPREME video niania z ekranem 4,3" i obrotową kamerą

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK