Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Cybex Sirona obrotowy fotelik samochodowy 0-18 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Cybex Sirona obrotowy fotelik samochodowy 0-18 kg

Cybex Sirona, fotelik samochodowy obracany 360 stopni na bazie ISOFIX, królowa wśród fotelików RWF tyłem do kierunku jazdy. Dla dzieci w kategorii wagowej 0-18 kg. Do kupienia również w jeszcze nowszej wersji PLUS z lepszą jakością tapicerki.

Więcej szczegółów

5471

Cena: 1 799,00 zł


Cybex Sirona Plus

Fotelik samochodowy 0-18 kg

Cybex sirona fotelik samochodowy 0-18kg opinie testy recenzje

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Przejdź do testów ADAC (kliknij w LINK)

Jeżeli chcesz porównać Sirona z konkurencją (Recaro, Maxi-Cosi, Romer, Coletto), czytaj nasz artykuł na blogu - Link


CybexCybex to renomowana niemiecka firma, której twórcą jest Martin Pos. Jako ojciec dwójki dzieci chciał opracować produkty o najwyższej jakości i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego też w aspekcie bezpieczeństwa produkty Cybex posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szereg niezależnych wysokich ocen z testów bezpieczeństwa przeprowadzanych zarówno przez organizacje konsumenckie (m.in. Stiftung Warentest) jak i instytuty certyfikujące bezpieczeństwo (m.in. ADAC, OAMTC). Również tapicerki marki Cybex poddawane są rygorystycznym testom na zawartość substancji szkodliwych. Testowane są kątem wytrzymałości, odporności na zabrudzenia, czy np. trwałości koloru. Potwierdzeniem najwyższej jakości i świetnego designu jest kilkukrotne zdobycie przez foteliki Cybex prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Firma Cybex łączy w sobie niemiecką wiedzę technologiczną i niezawodność z nowoczesnym wzornictwem i komfortem. 


Cybex Sirona Plus

Samochodowy fotelik obrotowy Cybex 0-18 kg model Sirona oferuje przewożenie przodem i tyłem do kierunku jazdy dzięki obracanemu systemowi ISOFIX 360°. Wiele przydatnych funkcjonalności takie jak: łatwe wsiadanie i wysiadanie dziecka z fotelika, prosty montaż na bazie ISOFIX przy pomocy jednego kliknięcia, technologia SEAT-TO-CHASIS, Teleskopowy System L.S.P dla ochrony bocznej, plasuje Cybex Sirona w ścisłej czołówce foteli PREMIUM w kategorii 0-18 kg. Wysoka jakość tkanin, wiele ciekawych wariantów kolorystycznych w najnowszej kolekcji 2016/2017. Ponad to liczne nagrody takie jak choćby zwycięztwo w teście Stiftung Warentest (6/2013) w grupie 0 + / 1.

Fotelik Sirona doceniony za design i bezpieczeństwo

Auto Bild - Sehr gut (very good) Red Dot Design Award 2012
AutoBild Reddot Design Award

Jeżeli chcesz porównać fotelik Sirona z konkurencją (Recaro, Maxi-Cosi, Romer, Coletto), czytaj nasz artykuł na blogu - Link
Cybex Sirona

System obrotowy 360°

Fotelik korzysta z zalet systemu obrotowego, pozwalający na montaż przodem i tyłem do kierunku jazdy, bez konieczności wyjmowania fotelika z samochodu. Dodatkowo wsadzanie i wysadzanie dziecka z fotelika jest znacznie ułatwione dzięki możliwości skierowania fotela w stronę drzwi samochodu.


Cybex Sirona

Montaż ISOFIX fotelika

Baza ISOFIX fotelika Sirona oferuje łatwy montaż przy pomocy jednego kliknięcia, zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. W praktyce dzięki bazie Cybex, fotelik jest znacznie stabilniejszy oraz zapewnia zwiększony poziom bezpieczeństwa dziecka w przypadku zderzenia czołowego. Ponadto technologia ISOFIX redukuje do zera ryzyko popełnienia błędu przy montażu fotelika w samochodzie.


Cybex Sirona

TECHNOLOGIA SEAT-TO-CHASSIS

Konstrukcja fotelika pozwala na ukierunkowanie siły uderzenia na karoserię samochodu poprzez złącza ISOFIX i szybki rozdział sił w początkowych fazach uderzenia w momencie kolizji drogowej. Technologia Cybex której zaletą jest zmniejszenie sił oddziaływujących bezpośrednio na dziecko podczas wypadku.


Cybex Sirona

System L.S.P czyli teleskopy Sirona z boku fotelika

Fotelik samochodowy Cybex Sirona jest wyposażony w boczne teleskopy L.S.P (Linear Side Protection) widoczne na zdjęciu. Ich zadaniem jest redukcja siły uderzenia oraz zwiększenie bezpieczeństwa dziecka przy kolizji bocznej. Ważne, aby przed wyruszeniem w trasę, wysunąć jeden teleskop w stronę drzwi bliżej fotelika. Cybex posiada patent na boczną ochronę przy pomocy teleskopów L.S.P w połączeniu z osłonami głowy i ramion.


Cybex Sirona

Przodem do kierunku jazdy dla starszych dzieci

Jazda fotelikiem tyłem do kierunku jazdy mimo iż znacznie bezpieczniejsza, kończy się w chwili, w której dziecko odczuwa znaczny dyskomfort spowodowany brakiem miejsca na nogi. Możesz przewozić swoje dziecko fotelikiem Sirona przodem do kierunku jazdy od 9 miesiąca, aż do ukończenia 4 roku życia.


Cybex Sirona

PŁYNNA REGULACJA PODUSZKI BEZPIECZEŃSTWA Z TECHNOLOGIĄ A.R.T.

Bezpieczeństwo bez ograniczeń

Regulowana poduszka bezpieczeństwa z technologią A.R.T., redukuje ryzyko poważnych obrażeń szyi i barku, nie ograniczając jednocześnie dziecka. Dzięki nowemu zintegrowanemu systemowi zapinania pasów, nie ma już potrzeby zapinania poduszki osobno.

W pozycji przodem do kierunku jazdy, dziecko jest chronione przez regulowaną poduszkę bezpieczeństwa, która pochłania energię uderzenia na całej swojej powierzchni. W porównaniu do pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa ryzyko nadwyrężenia szyi zostało zredukowane. Co więcej, w momencie zderzenia, nowy system Active Response Technology pozwala utrzymać dziecko w bezpiecznej strefie fotelika. Nowy system zapięć poduszki nie wymaga użycia pasów samochodowych.


Cybex Sirona

Wersja Cybex PLUS dla bardziej wymagających

Fotelik Sirona w wersji PLUS to wciąż ten sam produkt, zapewniający tę samą jakość przewożenia i bezpieczeństwa, co Sirona w wersji podstawowej. Różnica jedynie w wyglądzie tapicerki zrobionej z bardzo wytrzymałej tkaniny o diagonalnym splocie denim.

CECHY

Cybex Sirona Sirona Cybex Cybex Sirona
Zagłówek z regulacją wysokości
(10 pozycji).
Regulacja pozycji jedną ręką
(7 pozycji).
Regulacja jedną ręką
(5 pozycji).

PREZENTACJA WIDEO 


DANE TECHNICZNE

Długość / Szerokość / wysokość: 690, 440, 530-580 mm
Waga: 15 kg
Normy ECE R44/04, Gr. 0+/1

Cybex Sirona testy ADAC

Fotelik Sirona został oceniony na cztery **** gwiazdki w teście przeprowadzonym przez ADAC, tym samym podtrzymując dyspozycję marki Cybex jeśli chodzi o wysoki poziom gwarantowanego bezpieczeństwa fotelików. Zobacz szczegółowy opis testu na stronie adac.de (język niemiecki).

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.


Kolorystyka fotelika Sirona 2017

Autumn Gold 2017 Graphite Black 2017

Autumn Gold 2017

Graphite Black 2017

Midnight Blue 2017

Mystic Pink 2017

Midnight Blue 2017

Mystic Pink 2017

Stardust Black 2017

Stardust Black 2017

Kolorystyka fotelika Sirona PLUS 2017

Autumn Gold PLUS Cashmere Beige PLUS

Autumn Gold PLUS

Cashmere Beige PLUS

 

Infra Red PLUS

Manhattan Grey PLUS

Infra Red PLUS

Manhattan Grey PLUS

Midnight Blue PLUS  Mystic Pink PLUS

Midnight Blue PLUS

Mystic Pink PLUS

Stardust Black PLUS

Stardust Black PLUS

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Cybex Sirona obrotowy fotelik samochodowy 0-18 kg
 • Product Reference: 5471
 • By Cybex
 • Cena: 1 799,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Cybex Sirona, fotelik samochodowy obracany 360 stopni na bazie ISOFIX, królowa wśród fotelików RWF tyłem do kierunku jazdy. Dla dzieci w kategorii wagowej 0-18 kg. Do kupienia również w jeszcze nowszej wersji PLUS z lepszą jakością tapicerki.
Path: > > Cybex Sirona obrotowy fotelik samochodowy 0-18 kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK