Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Bebetto 42 / Bebetto 42 Sport / Bebetto 42 Simple Wózek dla bliźniaków lub dzieci rok po roku

Bebetto 42 to wielofunkcyjny wózek dla dwójki dzieci. Jest zwrotny nawet przy podwójnym obciążeniu, duży zakres niezależnej regulacji oparć i podnóżków pozwala dobrać najlepsze ustawienie dla każdego dziecka. Dostępny w wersji głęboko-spacerowej lub spacerowej.

Więcej szczegółów

6021

Cena: 2 499,00 zł


Bebetto 42 / Bebetto 42 Sport

Wózek dla bliźniaków lub dzieci rok po roku


BebettoW 1994 roku na rynku pojawiła się firma PPH Aro Karoń, która wyszła na przeciw potrzebom najbardziej wymagających rodziców i zaczęła produkować produkty wysokiej jakości i o najwyższym standardzie. W 2002 roku firma stworzyła markę Bebetto. Produkty tej marki są funkcjonale, trwałe i charakteryzują się unikalnym wyglądem. Wdrażanie nowych technologi możliwe jest dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze pracowników, którzy dbają o jakość i bezpieczeństwo produktów. W ofercie marki Bebetto znajdują się produkty o unikatowym wyglądzie, z szeroką gamą kolorystyczną oraz o najwyższej jakości materiałów technologicznych. Firma działa na terenie całej Polski jak i krajów Uni Europejskiej.

Bebetto-42-Lifestyle

Bebetto 42 to wózek przeznaczony dla bliźniaków lub dwójki dzieci
w różnym wieku
. Przy wyborze wersji głęboko-spacerowej otrzymujemy dwie gondole oraz dwa siedziska spacerowe, które możemy montować na stelażu
w różnych wariantach. Ponadto istnieje możliwość dokupienia jednego lub dwóch adapterów do montażu fotelika samochodowego. Taka opcja umożliwia przekształcenie naszego bliźniaka w wózek 3w1.

Bebetto-42-Gondole

Gondole po wprowadzonych zmianach nie tylko prezentują się nowocześnie, ale przede wszystkim stały się lżejsze, co w połączeniu ze zmodernizowaną ramą zmniejszyło łączną wagę wózka o ok. 2 kg. Docenią to osoby, które przez miejsce zamieszkania muszą wnosić wózek na piętro.

W tylnej części budki znajduje się okienko, które w połączeniu z dolną wentylacją zadba o prawidłową cyrkulację powietrza. Na wypadek wietrznych dni w przykryciu znajduje się dodatkowy panel, którym możemy zakryć dziecko znajdujące się w gondoli. Kolejnym usprawnieniem jest możliwość regulacji oparcia i dzięki temu możemy ustawić malucha w pozycji półleżącej.

Bebetto-42-Gondola-i-Spacerowka


Wersje spacerowe wózka Bebetto 42 są niezwykle funkcjonalne. Możemy je montować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Oparcie jest regulowane w kilku pozycjach, co w połączeniu z opuszczanym podnóżkiem zapewni właściwy komfort dla maluchów.

Bebetto-42-Spacerowki Bebetto-42-Spacerowki-Okrycie
Bebetto-42-Spacerowki-2 Bebetto-42-Spacerowki-3


Budka przeciwsłoneczna jest regulowana, a ukryty pod zamkiem dodatkowy panel przedłużający zapewni odpowiednią ochronę przed silnym wiatrem lub nadmiernym słońcem. Wbudowane pasy 5-punktowe razem z wypinaną jednostronnie barierką zadbają o bezpieczeństwo podczas spaceru. Dla dodatkowej ochrony w pochmurne dni producent wyposażył wózek
w przykrycie na nóżki oraz folię przeciwdeszczową. 

Bebetto-42-Spacerowka-Moskitiera Bebetto-42-Spacerowka-Folia

Stelaż wózka pomimo swojego przeznaczenia po złożeniu jest niewielki i nie powinno być problemu z przewożeniem konstrukcji w bagażniku. Pomogą
w tym chowane osie tylnych kół, które zapobiegają uszkodzeniu wnętrza samochodu.

O odpowiedni komfort prowadzenia wózka nawet w nierównym terenie zadba regulowana amortyzacja tylnej osi wózka, duże odporne na przebicia koła Flexy Wheels oraz obrotowe przednie koła. W razie potrzeby istnieje możliwość zablokowania ich do jazdy na wprost w przypadku gdy poruszamy się po naprawdę ciężkim terenie.

Bebetto-42-Stelaz-Zlozony

Od lat Bebetto stosuje w swoich modelach systemy ułatwiające manewrowanie wózkiem, a zaliczamy do nich m.in. system absorbujący wstrząsy przednich kół, który pochłania siłę w przypadku najechania kołem np. w krawężnik. Drugim rozwiązaniem mającym na celu zwiększenie komfortu jazdy jest system DMS, utrzymuje on koła w pierwotnym ustawieniu po oderwaniu ich od podłoża, dzięki czemu po ponownym kontakcie nie stają
w poprzek, blokując dalszą jazdę.

Umieszczony centralnie hamulec postojowy jest łatwy w użyciu bez względu na rodzaj obuwia. Rączka jest regulowana w szerokim zakresie wysokości, co docenią osoby o różnym wzroście. 

Bebetto 42 Sport - wersja spacerowa

Bebetto-42-Sport-Lifestyle-Spacerowki

Bebetto 42 Sport
to wersja spacerowa wózka bliźniaczego. W zestawie znajdziemy dwa siedziska spacerowe oraz stelaż. Jest to model przygotowany specjalnie dla rodziców dzieci, które wyrosły już z gondoli. Otrzymujemy praktyczny wózek dla bliźniąt lub dwójki maluchów w różnym wieku. Wąski rozstaw wózka ułatwi manewrowanie nim po ciasnych chodnikach lub przejazd przez wąskie futryny drzwi.

Siedziska mają wszystkie cechy oraz funkcje siedzisk z wersji głęboko-spacerowej. Stelaż również jest taki sam. W razie konieczności istnieje możliwość dokupienia do wózka gondoli lub adaptera do fotelika samochodowego i stworzenia na tej podstawie wózka wielofunkcyjnego. Do wersji Sport dołączono torbę pielęgnacyjną, uchwyt na kubek, pokrowce na nóżki oraz dwie folie przeciwdeszczowe.

Główne cechy wózka Bebetto 42:

 • Wózek dla bliźniaków lub dzieci rok po roku
 • Możliwość montażu dwóch gondol, dwóch siedzisk lub gondoli i siedziska
 • Przestronna gondola z regulowaną budką, dodatkowym panelem w przykryciu oraz wentylacją 
 • Siedziska spacerowe z możliwością montażu w dwóch kierunkach jazdy
 • Oparcie regulowane w kilku pozycjach
 • Regulowany podnóżek
 • Wyciągana barierka
 • Stelaż z prostym mechanizmem składania
 • Chowane osie tylnych kół
 • Przestronny kosz na zakupy
 • Tapicerka z filtrem UV50+
 • Łatwy w użyciu hamulec postojowy
 • Koła Flexy Wheels - odporne na przebicia
 • Regulowana twardość zawieszenia
 • System DMS - utrzymujący przednie koła w pionie przy oderwaniu ich od podłoża
 • System SAS - pochłaniający wstrząsy przednich kół
 • Przy zakupie dodatkowego adaptera, możliość zamontowania fotelika samochodowego


W skład zestawu wchodzi:

 • stelaż wózka z kołami
 • 2x siedzisko spacerowe z budką, barierką i pokrowcem na nóżki
 • 2x gondola z budką, materacem oraz przykryciem na nóżki (przy wyborze wersji głęboko-spacerowej)
 • torba pielęgnacyjna
 • kosz na zakupy
 • uchwyt na butelkę
 • 2x moskitiera na gondolę (tylko przy wyborze wersji głęboko-spacerowej)
 • 2x osłona przeciwdeszczowa na cały wózek


Prezentacja działania systemu SAS i DMS

SAS - Shock Absorption System - System absorpcji wstrząsów – w celu poprawy komfortu jazdy, przednie mechanizmy obrotowe kół zostały wyposażone w elementy amortyzujące, które pochłaniają drgania kół spowodowane nierównościami nawierzchni, po której jedzie wózek. Każdy mechanizm obrotowy ma własny element amortyzujący, co zwiększa komfort pokonywania terenu o nieregularnym ukształtowaniu. Amortyzacja w dużym stopniu eliminuje odrywanie się od powierzchni jednego z kół, gdy drugie pokonuje przeszkodę.


DMS - Direction Memory System - Pamięć kierunku – Pokonywanie nierówności przednimi kołami, może powodować odrywanie się jednego z kół od powierzchni, gdy drugie koło pokonuje przeszkodę. W momencie, gdy wózek pokonuje przeszkodę przednimi obrotowymi kołami, może dojść do oderwania się jednego z kół od powierzchni. W sytuacjach takich koło, które traci kontakt z podłożem może zacząć samoistny obrót i zmieniać swoje ustawienie w stosunku do kierunku jazdy drugiego koła. Ponowne zetknięcie się koła z powierzchnią, które zmieniło swój kierunek i próbuje powrócić do prawidłowego toru jazdy może powodować jego drgania. Mechanizm Pamięć kierunku ma za zadanie utrzymanie oderwanego koła w położeniu, w którym znajdowało się przed utratą kontaktu z podłożem.

Bebetto 42 opinie

Wózek 42 / 42 Sport to kolejny produkt marki Bebetto, który w ostatnim czasie przeszedł modyfikacje. Nowa wersja jest lżejsza, mniejsza po złożeniu oraz lepiej się prowadzi. Jeden z najbardziej popularnych wózków bliźniaczych typu jeden za drugim. 

Dane techniczne:

 • Waga stelaża: 10,8 kg,
 • Waga gondoli: 3,2 kg
 • Waga siedziska: 4,4 kg,
 • Wymiary rozłożonego wózka głębokiego (D x S x W): 136 x 61 x 112 cm,
 • Wymiary rozłożonego wózka spacerowego (D x S x W): 124 x 61 x 112 cm,
 • Wymiary złożonego stelaża (D x S x W): 95 x 61 x 35,5 cm,
 • Wymiary wewnętrzne gondoli (D x S x G): 68 x 28-35 x 17 cm,
 • Wysokość oparcia: 51 cm,
 • Głębokość siedziska: 22 cm,
 • Długość podnóżka: 20 cm,
 • Średnica kół (Przód, Tył): 24 i 30 cm,
 • Zakres wysokości rączki: 73 - 115 cm.

Kolorystyka wózka Bebetto 42 / Bebetto 42 Sport

Bebetto-42-Biala-01 Bebetto-42-Biala-01-Sport
Bebetto 42 Rama Biała Kolor 01 Bebetto 42 Sport Rama Biała 01
Bebetto-42-Biala-02 Bebetto-42-Biala-02-Sport
Bebetto 42 Rama Biała Kolor 02 Bebetto 42 Sport Rama Biała 02
Bebetto-42-Biala-03 Bebetto-42-Biala-03-Sport
Bebetto 42 Rama Biała Kolor 03 Bebetto 42 Sport Rama Biała 03
Bebetto-42-Biala-04 Bebetto-42-Biala-04-Sport
Bebetto 42 Rama Biała Kolor 04 Bebetto 42 Sport Rama Biała 04
Bebetto-42-Czarna-01 Bebetto-42-Czarna-01-Sport
Bebetto 42 Rama Czarna Kolor 01 Bebetto 42 Sport Rama Czarna 01
Bebetto-42-Czarna-02 Bebetto-42-Czarna-02-Sport
Bebetto 42 Rama Czarna Kolor 02 Bebetto 42 Sport Rama Czarna 02
Bebetto-42-Czarna-03 Bebetto-42-Czarna-03-Sport
Bebetto 42 Rama Czarna Kolor 03 Bebetto 42 Sport Rama Czarna 03
Bebetto-42-Czarna-04 Bebetto-42-Czarna-04-Sport
Bebetto 42 Rama Czarna Kolor 04 Bebetto 42 Sport Rama Czarna 04
Bebetto-42-Grafit-01 Bebetto-42-Grafit-01-Sport
Bebetto 42 Rama Grafit Kolor 01 Bebetto 42 Sport Rama Grafit 01
Bebetto-42-Grafit-02 Bebetto-42-Grafit-02-Sport
Bebetto 42 Rama Grafit Kolor 02 Bebetto 42 Sport Rama Grafit 02
Bebetto-42-Grafit-03 Bebetto-42-Grafit-03-Sport
Bebetto 42 Rama Grafit Kolor 03 Bebetto 42 Sport Rama Grafit 03
Bebetto-42-Grafit-04 Bebetto-42-Grafit-04-Sport
Bebetto 42 Rama Grafit Kolor 04 Bebetto 42 Sport Rama Grafit 04

Bebetto 42 Simple - wózek dla bliźniaków

Bebetto-42-Simple-Lifestyle

Bebetto 42 Simple to wózek głęboko-spacerowy dla bliźniąt. W stosunku do wersji 42 zmieniono tylko typ gondoli. Dzięki temu uzyskano wózek funkcjonalny za atrakcyjną cenę. Tak jak w przypadku wersji standardowej rodzic otrzymuje w zestawie dwie gondole, dwa siedziska spacerowe, stelaż
z kołami oraz bogaty zestaw akcesorii. Do wyboru mamy nie tylko kolorystykę tapicerki, ale również kolor stelaża, dzięki temu każda mama wybierze dla siebie idealne połączenie.
 

Bebetto-42-Simple-Gondola Bebetto-42-Simple-Gondole-2


Gondole w wersji Simple mają zmieniony kształt. Wykonane są ze sklejki zamiast płyty pilśniowej HDF co poskutkowało zmniejszeniem wagi oraz dzięki temu dno gondoli charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nowy mechanizm składania budki jest wygodniejszy w użyciu. Przyciski znajdują się po wewnętrznej stronie gondoli, co umożliwia używanie ich samymi kciukami. Dodatkowo możemy ją złożyć poprzez naciśnięcie uchwytu do przenoszenia. Materacyk jest obszyty zdejmowanym pokrowcem, a wkład piankowy jest chroniony dodatkowo wodoodpornym materiałem. 

Bebetto-42-Simple-Spacerowki-2 Bebetto-42-Simple-Spacerowki
Bebetto-42-Simple-Gondola-Spacerowka Bebetto-42-Simple-Funkcje


Siedziska spacerowe mają możliwość obustronnego montażu na stelażu. Oparcie w nich jest regulowane do pozycji leżącej, co w połączeniu
z opuszczanym podnóżkiem umożliwia ustawienie wyjątkowo wygodnej pozycji do spania. Budka przeciwsłoneczna ma szeroki zakres regulacji, dzięki temu zapewnia odpowiednią ochronę przed słońcem lub wiatrem. Barierka ma możliwość jednostronnego wypięcia i jest wygodnym podparciem dla rąk podczas spaceru.

Stelaż dostępny w trzech kolorach: białym, czarnym oraz grafitowym. Konstrukcja jest lekka oraz stabilna a przy tym wyjątkowo zwrotna w prowadzeniu, nawet w wąskich alejkach sklepowych. Odpowiadają za to m.in. wyjątkowo sprężyste koła Flexy Wheels, które jednocześnie nie wymagają pompowania i są odporne na przebicia. Tylna regulowana amortyzacja w połączeniu z systemem SAS oraz DMS doskonale sprawdzi się nawet na nierównych terenach. Stelaż w łatwy sposób można złożyć do niewielkich gabarytów


Bebetto-42-Simple-Zlozony

Dane techniczne:

 • Waga stelaża: 10,8 kg,
 • Waga gondoli: 3,4 kg
 • Waga siedziska: 4,4 kg,
 • Wymiary rozłożonego wózka głębokiego (D x S x W): 136 x 61 x 112 cm,
 • Wymiary rozłożonego wózka spacerowego (D x S x W): 124 x 61 x 112 cm,
 • Wymiary złożonego stelaża (D x S x W): 95 x 61 x 35,5 cm,
 • Wymiary wewnętrzne gondoli (D x S x G): 68 x 28-35 x 17 cm,
 • Wysokość oparcia: 51 cm,
 • Głębokość siedziska: 22 cm,
 • Długość podnóżka: 20 cm,
 • Średnica kół (Przód, Tył): 24 i 30 cm,
 • Zakres wysokości rączki: 73 - 115 cm.

Kolorystyka wózka Bebetto 42 Simple

Bebetto-42-Simple-Biala-01 Bebetto-42-Simple-Biala-02
Bebetto 42 Simple R.Biała K.01 Bebetto 42 Simple R.Biała K.02
Bebetto-42-Simple-Biala-03 Bebetto-42-Simple-Biala-04
Bebetto 42 Simple R.Biała K.03 Bebetto 42 Simple R.Biała K.04
Bebetto-42-Simple-Biala-05
Bebetto 42 Simple R.Biała K.05
Bebetto-42-Simple-Czarna-01 Bebetto-42-Simple-Czarna-02
Bebetto 42 Simple R.Czarna K.01 Bebetto 42 Simple R.Czarna K.02
Bebetto-42-Simple-Czarna-03 Bebetto-42-Simple-Czarna-04
Bebetto 42 Simple R.Czarna K.03 Bebetto 42 Simple R.Czarna K.04
Bebetto-42-Simple-Czarna-05
Bebetto 42 Simple R.Czarna K.05
Bebetto-42-Simple-Grafit-01 Bebetto-42-Simple-Grafit-02
Bebetto 42 Simple R.Grafit K.01 Bebetto 42 Simple R.Grafit K.02
Bebetto-42-Simple-Grafit-03 Bebetto-42-Simple-Grafit-04
Bebetto 42 Simple R.Grafit K.03 Bebetto 42 Simple R.Grafit K.04
Bebetto-42-Simple-Grafit-05
Bebetto 42 Simple R.Grafit K.05


Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/

Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice

Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek


Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/


W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.


Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00
 • Nazwa :Bebetto 42 / Bebetto 42 Sport / Bebetto 42 Simple Wózek dla bliźniaków lub dzieci rok po roku
 • Product Reference: 6021
 • By Bebetto
 • Cena: 2 499,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Bebetto 42 to wielofunkcyjny wózek dla dwójki dzieci. Jest zwrotny nawet przy podwójnym obciążeniu, duży zakres niezależnej regulacji oparć i podnóżków pozwala dobrać najlepsze ustawienie dla każdego dziecka. Dostępny w wersji głęboko-spacerowej lub spacerowej .
Path: > > Bebetto 42 / Bebetto 42 Sport / Bebetto 42 Simple Wózek dla bliźniaków lub dzieci rok po roku

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK