Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Britax Romer MAX-WAY fotelik RWF tyłem do jazdy 9-25kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Britax Romer MAX-WAY fotelik RWF tyłem do jazdy 9-25kg

Britax Romer Max-Way najwygodniejszy fotelik samochodowy instalowany tyłem do kierunku jazdy dla dzieci od około 9 miesięcy do 6 lat (dzieci o wadze od 9kg do 25kg). 4 gwiazdki ADAC oraz zaliczony szedzki PLUS TEST. 

Więcej szczegółów

6199

Cena: 1 315,00 zł


Britax Romer Max-Way

Fotelik samochodowy RWF 9-25kg

Britax romer max-way opinie pytania recenzje
 
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Britax-Romer-Logo-2018Dzisiaj firma Britax Römer spogląda wstecz i jest dumna z roli, jaką odgrywa od ponad 40 lat w skutecznej poprawie bezpieczeństwa dzieci uczestniczących w ruchu drogowym. Firma Britax Römer powstała w 1978 r. z połączenia brytyjskiej firmy Britax oraz niemieckiej firmy Römer. Firma Britax z siedzibą w Andover (Hampshire) została założona w latach 30. ubiegłego wieku, skupiając się początkowo na produkcji pasów bezpieczeństwa dla dorosłych. W latach 80. i 90. firma znacznie poszerzyła swoją działalność na rynkach USA, Australii i Nowej Zelandii, a także w Skandynawii i Azji.

Britax-Romer-Max-Way-Lifestyle

Britax Romer Max-Way to pierwszy fotelik RWF w ofercie producenta. Fotelik umożliwia bezpieczne przewożenie dziecka w wieku od ok. 9 miesiąca, aż do ok. 6 roku życia! Posiada homologację ECE R-44/04 dla grup wagowych I/II, czyli 9kg - 25kg.

Jak przystało na typową konstrukcję RWF w tym zakresie wagowym, fotelik w samochodzie montujemy przy pomocy pasa samochodowego. Max-Way jako jeden z nielicznych, może być zapięty zarówno 3-punktowym pasem bezpieczeństwa, jak i 2-punktowym, czyniąc go bardzo uniwersalną konstrukcją pod kątem montażu w samochodzie. Samo zapięcie pasem to zbyt mało, by fotel był stabilny. Należy dodatkowo wyprzeć nogę stabilizującą oraz przymocować pasy napinające do przedniego fotela. Tylko, przy wykorzystaniu tych wszystkich elementów możemy przewozić w nim dziecko.

Regulacja-oparcia

Siedzisko posiada kilkustopniową możliwość pochylenia w opcji biernej. Oznacza to, że na etapie montażu, korzystając z regulowanej na długość stópki fotelika, możemy ustawić pożądany kąt. Każda zmiana ustawienia wiąże się z demontażem fotela, korektą pochylenia i ponownym montażem. Wewnątrz siedziska znajduje sie regulowany na wysokość zagłówek. Dba on o poprawną pozycję głowy dziecka. Płynna regulacja obywa się przy pomocy przycisku znajdującego sie na tylnej części skorupy fotelika. Zmiana jego położenia idzie w parze z wysokością wewnętrznych pasów. Fotelik posiada wbudowane, regulowane 5-punktowe szelki, w które zapinamy dziecko. Ściany boczne fotelika są głębokie i wyściełane materiałem energochłonnym. Stwarzają one coś na kształt kokonu, który okala ciało dziecka, podnosząc zarazem jego bezpieczeństwo. Fotelik występuje w trzech wariantach kolorystycznych. Niezależnie od kolory, tapicerka jest ściągana i można ją prać. Sam jej demontaż jest bardzo prosty i nie wymaga usuwania wewnętrznych pasów.

Główne cechy fotelika:

 • dla dzieci od 9 miesiąca do ok. 6 roku życia ( o wadze z zakresu 9kg - 25kg)
 • montaż tyłem do kierunku jazdy
 • umożliwia kilkustopniowe pochylenie siedziska ( na etapie montażu w samochodzie)
 • zagłówek z regulacja wysokości
 • wyposażony w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa - regulowane na wysokość przy pomocy jednego przycisku
 • wkładki naramienne w celu podniesienia wygody dziecka
 • poduszka chroniąca kroczę dziecka
 • posiada system gumowych uchwytów na wewnętrzne pasy - ułatwia codzienną instalacje dziecka
 • głębokie, miękko wyściełane ściany boczne skorupy fotelika zapewniają doskonałą ochronę przy zderzeniu bocznym
 • posiada nogę wypierającą w celu większej stabilności w samochodzie
 • noga wyposażona w indykatory informujące o poprawnym wyparciu
 • niezbędne pasy mocujące zapewniają dodatkowe punkty mocowania
 • mechanizm blokujący pas samochodowym gwarantuje prawidłowy montaż
 • tapicerkę można w prosty sposób zdjąć w celu jej wyprania - nie trzeba w tym celu demontować wewnętrznych pasów
 • kompaktowa kubatura skorupy fotelika - doskonały do mniejszych samochodów
 • można zamontować go na środkowym miejscu tylnej kanapy
 • montaż przy pomocy dwupunktowych lub trzypunktowych pasów bezpieczeństwa samochodu

Britax-Romer-Max-Way-Montaż

Britax Romer Max-Way bezpieczeństwo i testy ADAC

Britax Romer Max-Way jest fotelikiem z europejską homologacją ECE R-44/04. Oznacza to, że przed trafieniem do sprzedaży foteli brał udział w podstawowych testach zderzeniowych obejmujących zakres homologacji. Niestety standardy testowania pochodzą z końca lat 90-tych i nie są specjalnie wymagające. 
Doskonałym uzupełnieniem informacji na temat poziomu bezpieczeństwa tego modelu są wyniki dodatkowych testów przeprowadzanych przez niemiecki ADAC. Są to najbardziej kompleksowe badania, jakim poddaje się foteliki samochodowe. W ramach tych testów fotel bierze udział w kilkukrotnych zderzeniach czołowych, bocznych. Otrzymany wynik jest gradowany na 5 poziomów bezpieczeństwa, czyli tzw. gwiazdki. Max-Way otrzymał 4 gwiazdki w parametrze "bezpieczeństwo" co tylko potwierdza jego wysoki poziom. 
Dodatkowym, dobrowolnym testem, jaki zaliczył ten fotelik jest szwedzki test przeprowadzany przez ośrodek VTi, czyli PLUS TEST. Jest on inaczej nazywany złotym standardem. W ramach tego badania mierzy się siły działające na szyję dziecka podczas zderzenia czołowego. Jedynie nieliczne foteliki tyłem do kierunku jazdy zaliczają ten test. Max-Way tym samym trafia do elity, która może się takim zaliczonym badaniem pochwalić.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Parametry techniczne Britax Romer Max-Way

Wymiary

Britax-Romer-Max-Way-Moonlight-Blue-dane-techniczne Britax-Romer-Max-Way-Moonlight-Blue-dane-techniczne

Instrukcja montażu tyłem w sześciu krokach

1. Zapoznaj się z pełną instrukcją fotelika.
2. Umieść fotelik tak, aby 'nogi' fotelika przylegały do krawędzi oparcia. Jeśli dziecko jest starsze pozostaw odpowiednią przestrzeń na nogi.
3. Ustaw odpowiedni kąt nachylenia siedziska poprzez odchylenie przedniej stopy fotelika.
4. Wyciągnij 70-80 centymetrów pasa samochodowego i przeciągnij go przez przednie otwory pasowe, upewnij się, że pas jest wystarczająco mocno naciągnięty i go zapnij. Klamry boczne w foteliku zapnij  tak aby jedna zawierała obydwa pasy a druga tylko jeden.
5. Rozłóż nogę stabilizującą do samej podłogi, jednocześnie kontrując pasy kotwiczące
6. Zapnij  pasy kotwiczące, polecamy o szyne przedniego fotela. Naciągnij tylne pasy kotwiczące fotelika aż do uzyskania efetu "wmurowania w kanapę"

Kolorystyka fotelika Britax Romer Max-Way (Kliknij aby powiększyć): 

Max-Way-Cosmos-Black Max-Way-Steel-Grey
Kolor: Cosmos Black Kolor: Storm Grey
Max-Way-Moonlight-Blue
Kolor: Moonlight BlueZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Britax Romer MAX-WAY fotelik RWF tyłem do jazdy 9-25kg
 • Product Reference: 6199
 • By Romer / Britax
 • Cena: 1 315,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Britax Romer Max-Way najwygodniejszy fotelik samochodowy instalowany tyłem do kierunku jazdy dla dzieci od około 9 miesięcy do 6 lat (dzieci o wadze od 9kg do 25kg). 4 gwiazdki ADAC oraz zaliczony szedzki PLUS TEST. 
Path: > > Britax Romer MAX-WAY fotelik RWF tyłem do jazdy 9-25kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK