Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Recaro fotelik samochodowy Young Sport Hero 9-36 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Recaro fotelik samochodowy Young Sport Hero 9-36 kg

Fotelik RECARO Young Sport Hero przeznaczony jest dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia (9-36 kg). Bezpieczny i komfortowy, będzie służył dziecku do końca okresu, w którym powinno ono jeździć w foteliku samochodowym. Fotelik montowany przodem do kierunku jazdy za pomocą pasów bezpieczeństwa.

Przejdź do testów ADAC (kliknij w LINK)

Więcej szczegółów

6510

Wyprzedaż

Cena: 839,00 zł


RECARO Young Sport Hero 2016

Fotelik samochodowy 9 - 36 kg

Przejdź do testów ADAC (kliknij w LINK)

Porównaj fotelik Young Sport z innym modelem RECARO 9-36 kg - KLIKNIJ LINK

Recaro young sport hero opinie recenzje

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


RECARO - dystrybutor


RecaroHistoria marki Recaro sięga już 1906 r., gdy Wilhelm Reutter założył firmę Reutter, Wilhelm, Sattler. Reutter szybko wyrobił sobie dobrą opinie w prężnie rozwijającej się branży motoryzacyjnej. W 1963 roku Porsche przejęło od firmy produkcję karoserii, a Reutter zajął się produkcją foteli oraz komponentów do nich. Zmieniono również nazwę na Recaro. Przez kolejne lata firma rozwijała się i produkowała najlepsze na świecie fotele samochodowe. We wczesnych latach 90 ruszyła produkcja foteli dla dzieci a w 2005 roku, Recaro zaprezentowało fotelik dziecięcy Young Profi Plus, prawdziwą nowość na skalę światową - pierwszy fotelik, który rośnie razem z dzieckiem. Dziś Recaro jest najlepiej rozpoznawalną firmą w branży fotelików dla dzieci, a model Recaro young sport został sprzedany w ilości ponad miliona egzemplarzy. Recaro jako jedyna produkująca produkty dla dzieci posiada tak ogromne doświadczenie w produkcji foteli oraz tak silne powiązania ze sportem motorowym, gdzie bezpieczeństwo stoi na najwyższym poziomie. Recaro to marka posiadająca bogate tradycje oraz znakomite produkty. Foteliki tej firmy są wygodne i bezpieczne, co za każdym razem potwierdzane jest niezależnymi testami.
Recaro Young Sport Hero 2017
 

Young Sport Hero to najnowszy fotelik firmy Recaro z grupy 9-36 kg. Posiada bezpieczną konstrukcje opartą na projekcie sprawdzonego bestsellera Young Sport którego firma Recaro sprzedała pond 1 000 000 egzemplarzy. W nowym modelu Hero ulepszono przede wszystkim ochronę boczną i wkładkę. Zostało to pozytywnie ocenione w testach zderzeniowych z 2015 roku. Dla dociekliwych na dole strony prezentujemy filmy z testów zderzeniowych porównujące model Hero 2016 z poprzednim modelem Young Sport.

Recaro Young Sport Hero 2016

Prezentacja wideo fotelika:


Zalety rewelacyjnego fotelika Young Sport Hero

 • Przeznaczony dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia (9-36 kg). Służy więc dziecku do końca okresu, w którym powinno ono jeździć w foteliku samochodowym.
 • Rośnie razem z dzieckiem. Wyjątkowa konstrukcja pozwala na dopasowanie się fotelika do budowy ciała dziecka.
 • Posiada ASP, czyli system ochrony bocznej, który zapewnia doskonałą ochronę podczas uderzeń bocznych. Składają się na niego wysokie ściany fotelika i zagłówka oraz rozbudowane osłony energochłonne.
 • Dzięki nowoczesnym materiałom, które absorbują energię, fotelik zachowuje wysokie standardy bezpieczeństwa potwierdzone w testach.
 • Posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa wraz z systemem HERO. Pasów tych możemy używać aż do 18kg.
 • Energochłonne materiały w ochraniaczach barkowych oraz specjalna budowa fotelika, zmniejszają obrażenia przy zderzeniach czołowych.
 • Prosty montaż za pomocą pasów 3-punktowych, zawsze przodem do kierunku jazdy.
 • Klamra na pas samochodowy została zmodyfikowana tak, aby ułatwić zapięcie oraz łatwo naciągnąć pas samochodowy.
 • Specjalnie dla małych dzieci została dodana wkładka redukcyjna, która zmniejsza objętość fotelika i zapewnia komfort dziecku.
 • Regulowany zagłówek połączony z regulacją długości pasów powoduje bezpieczne i prawidłowe ustawienie pasów na dziecku w każdym wieku.
 • Regulowane pochylenie fotelika w dwóch pozycjach.
 • Ergonomiczny uchwyt do regulacji wysokości zagłówka oraz do przenoszenia fotelika.
 • Wysokiej jakości tapicerka Bellini Soft zapewnia przepływ powietrza, dzięki czemu efektywnie odprowadza ciepło.
 • Tapicerka spełnia wymogi Oeko-Tex® Standard 100. Została przetestowana pod kątem trwałości koloru oraz zawartości substancji szkodliwych. Dodatkowo jest ona odporna na działanie potu i śliny, a także wysoce trudnopalna (zgodnie z normą ECE-R 44/04).
 • Materiał tapicerki jest miękki i delikatny, dzięki czemu podróż jest komfortowa dla dziecka.
 • Wszystkie tapicerki z kolekcji mogą być prane mechanicznie w temperaturze 30 stopni
 • Polska instrukcja obsługi - pobierz PDF
   
  Recaro Young Sport Hero Recaro Young Sport Hero

  Zaawansowany system ochrony bocznej ASP.
   

  Regulowana wysokość zagłówka i pasów.
   

  Recaro Young Sport Hero

  Pokrętło do regulacji pochylenia.. pozwala na regulację w dwóch pozycjach

  Montaż fotelika RECARO Young Sport HERO

  Young Sport HERO należy do kategorii foteli uniwersalnych montowanym za pomocą pasów samochodowych dzięki czemu pasuje do prawie każdego samochodu wyposażonego w 3 punktowe pasy bezpieczeństwa. Bez względu na miejsce montażu fotelika w samochodzie należy pamiętać, że przeznaczony jest tylko do montażu przodem do kierunku jazdy. Najkorzystniej jest zamontować go z tyłu na środku lub za fotelem pasażera, dzięki temu poprawiamy bezpieczeństwo dziecka i rodziców zapinających dziecko w foteliku. Często popełnianym błędem jest zapinanie fotelika za kierowcą, oczywiście jest to miejsce dozwolone jednak mniej bezpieczne ze względu na fakt iż wtedy wyciągamy dziecko na ulicę od strony przejeżdżających samochodów. 

  Aby fotelik zapewniał maksymalne warunki bezpieczeństwa musimy pamiętać o trzech krokach. Pierwszym z nich jest prawidłowe przeprowadzeniu pasa samochodowego przez odpowiednie klamry i prowadnice które ułatwiają montaż .Drugim krokiem jest odpowiednie naciągnięcie pasa samochodowego, którym go zapinamy, tak aby fotelik był w odpowiedni sposób doprężony. Dzięki temu Young Sport Hero będzie stabilnie zapięty. Ostatnim krokiem jest prawidłowe dopasowanie szelek fotelika do wielkości i wieku dziecka, odbywa się to poprzez obniżenie i podnoszenie zagłówka, powoduje to automatyczne dopasowanie szelek. Istotnym jest aby po prawidłowej regulacji pasy fotelika znajdowały się na wysokości ramion dziecka lub odrobinę poniżej.

  Czym jest system Recaro Hero? 

  Najczęstszym problemem jaki pojawia się przy zapinaniu dziecka w foteliku jest skręcanie się pasów wewnętrznych, jak i opadanie pasów z ramion. Dzięki połączeniu otulin pasów naramiennych wraz z zagłówkiem Recaro stworzyło system HERO. Niweluje możliwość skręcenia się pasów wewnętrznych fotela i  poprawia komfort dziecka ponieważ pasy zawsze pozostają na ramionach. W wielu konkurencyjnych fotelach 9-36 luźne otuliny pasów zjeżdża zbyt nisko, w wyniku tego energia podczas zderzenia nie jest rozkładana na większą powierzchnię. 

  Czym jest system Recaro ASP ? 

  System ASP Advanced Side Protection to system działający we wczesnej fazie zderzenia, ASP jest najmocniej wysuniętym punktem fotelika z boku. Tworzą go wysokie ściany boczne fotela z rozbudowanym elementem energochłonnym i głębokie ściany zagłówka.Dzięki  temu mamy pewność iż pierwszy kontakt nastąpi w wybrany przez producenta, najbardziej optymalny punkt fotelika. a siła uderzenia zostanie rozłożona na większej powierzchni powodując mniejsze obrażenia u dziecka. Wersja Hero najmocniej zmieniła się w porównaniu do starszego modelu (Young Sport) właśnie w tym elemencie, przez co fotelik stał się 8 cm szerszy od poprzednika.  

  Recaro Young Sport Hero z Isofix

  Na targach w Kolonii we wrześniu 2016 został zprezentowany prototyp fotelika Young Sport wyposażony w system ISOFIX. Według zapowiedzi producenta wersja produkcyjna pojawi się na półkach w przecięgu roku.
  Czym jest ISOFIX?
  ISOFIX jest międzynarodowym systemem (ISO 13216) montażu dziecięcych fotelików samochodowych, dzięki któremu instalacja fotelika jest ułatwiona, a prawdopodobieństwo nieprawidłowego montażu jest ograniczone. Fotelik jest przymocowany do szyn ISOFIX w pojeździe dlatego zapewnia większą ochronę dla dziecka.

  Wygląd fotelika w grupie 9-18 kg Wygląd fotelika w grupie 15-36 kg
  Wygląd fotelika w grupie 9-18 kg Wygląd fotelika w grupie 15-36 kg

   

  Dane techniczne:

  • Fotelik obejmuje 3 grupy wagowe 9-36 Kg: 
   • I - 9-18kg z pasami wewnętrznymi. 
   • II - 15-25kg z użyciem Pasa samochodowego do zapięcia dziecka
   • III - 22-36kg. z użyciem Pasa samochodowego do zapięcia dziecka
  • Wymiary zewnętrzne:
   • Długość: 57 cm,
   • Szerokość zagłówka: 35 cm
   • Szerokość pleców: 57 cm,
   • Szerokość podnóżka: 47 cm
   • Wysokość: 72 cm, max. wysokość z wysuniętym zagłówkiem - 82 cm
   • Waga: 8,2 kg
  • Wymiary wewnętrzne:
   • Szerokość zagłówka: 22 cm
   • Szerokość: pleców: 37 cm
   • Szerokość siedziska: 26 cm
   • Szerokość podnóżka: 31 cm 
   • Zgodny z homologacją ece 44/04

   

  Opinie o produkcie

  Opinie na temat fotelika Young Sport Hero znajdziesz na najpopularniejszej polskiej wyszukiwarce cenowej Ceneo.pl - przejdź do opinii klientów

  Testy zderzeniowe ADAC* a fotelik RECARO Young Sport Hero

  Fotelik RECARO Young Sport Hero został oceniony w 2015 roku na *** jest to wynik bardzo dobry gdyż właśnie od 2015 roku jednym z założeń Adac jest nie przyznawanie fotelom montowanym na pasy wyższych ocen. Wprowadza to pewne zamieszanie w porównaniu z innymi modelami fotelików ocenianymi w testach przed 2015 rokiem (np. Recaro young sport - starszy model też uzyskał trzy gwiazdki pomimo iż faktycznie jest dużo mniej bezpieczny), dlatego proszę pamiętać, aby nie porównywać wyników testu ADAC w różnych przedziałach czasowych, gdyż w poszczególnych latach zmieniały się kryteria testu takie jak: prędkość testowa, typ manekinów, samochód testowy i wreszcie założenia względem skali ocen. Dokładny opis wyniku testu fotelika znajdziecie Państwo na stronie Adac.de w tym linku - niestety tylko w języku niemieckim.

  *ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

  Link do testu zderzeniowego OAMTC (język niemiecki) - LINK

  Starszy model fotelika znajdziesz pod LINKIEM

  Crash testy (kliknij zdjęcie, aby odtworzyć film)

  Filmy nakręcone podczas testów zderzeniowych fotelików Young Sport oraz Young Sport Hero. Pierwsze dwa prezentują nowy model przy zderzeniu bocznym oraz przy zderzeniu czołowym, kolejne dwa zamieściliścmy dla porównania, aby w łatwy sposób można było się przekonać, iż zmiany konstrukcyjne poprawiły bezpieczeczeństwo dziecka, pomimo że ocena ADAC dla obydwu modeli jest taka sama.

  Testy uderzenie boczne Young Sport Hero

  Crash testy uderzenie przodem ADAC 2015

  Crash testy Young Sport 2012

  Young Sport crash test uderzenie przodem  Kolorystyka fotelika Young Sport Hero:

  (Kliknij aby powiększyć)

  Recaro Young Sport Hero Aluminium Grey

  Recaro Young Sport Hero Dakar Sand

  Aluminium Grey

  Dakar Sand

  Recaro Young Sport Hero Core Carbon Black

  Recaro Young Sport Hero Core Performance Black 2020

  Core Carbon Black 2020

  Core Performance Black 2020

  Young Sport Hero Core Power Berry

  Young Sport Hero Core Xenon Blue

  Core Power Berry 2020

  Core Xenon Blue 2020

  Young Sport Hero Prime Mat Black

  Young Sport Hero Prime Pale Rose

  Prime Mat Black 2020

  Prime Pale Rose 2020

  Young Sport Hero Prime Silent Grey

  Young Sport Hero Prime Sky Blue

  Prime Silent Grey 2020

  Prime Sky Blue 2020

  Nagroda przyznana fotelikowi Young Sport Hero

  Auto Motor Sport Award 15/2015
  Auto Motor Sport Award 15/2015

  RECARO - dystrybutor  Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

  Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
  • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
  • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
  • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
  • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

  Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


  Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
  Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

  Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
  Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
  Tel. 503-671-514
  FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

  W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

  Godziny otwarcia: 
  Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
  Sobota: od 10:00 do 14:00 

  Sklep dziecięcy BOCIEK

  Zabrze ul. Mikulczycka 1 
  Tel. 32 271 56 79
  FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

  W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

  Godziny otwarcia:

  Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
  Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Recaro fotelik samochodowy Young Sport Hero 9-36 kg
 • Product Reference: 9
 • By Recaro
 • Cena: 839,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Fotelik RECARO Young Sport Hero przeznaczony jest dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia (9-36 kg). Bezpieczny i komfortowy, będzie służył dziecku do końca okresu, w którym powinno ono jeździć w foteliku samochodowym. Fotelik montowany przodem do kierunku jazdy za pomocą pasów bezpieczeństwa. Przejdź do testów ADAC (kliknij w LINK)
Path: > > Recaro fotelik samochodowy Young Sport Hero 9-36 kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK