Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Concord Reverso i-Size fotelik RWF tyłem do jazdy 0-23 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Concord Reverso i-Size fotelik RWF tyłem do jazdy 0-23 kg

Concord Reverso to bardzo bezpieczny i lekki fotelik samochodowy, przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 23 kg lub do osiągnięcia wzrostu 105 cm, montowany tyłem do kierunku jazdy.

Więcej szczegółów

6788

Cena: 1 490,00 zł


Concord Reverso

Fotelik samochodowy 0-23 kg

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


ConcordConcord już od ponad 35 lat pomaga dorosłym i dzieciom w ich codziennym życiu. Specjalizacją firmy są wysokiej jakości foteliki dziecięce, do produkcji których wykorzystuje się najnowsze technologie z dzieciny bezpieczeństwa.
Od 2006 r firma Concord zaczęła wprowadzać do swojej oferty również inne produkty dziecięce. Doświadczenie zdobyte podczas projektowania fotelików samochodowych przenoszone jest również na nowe produkty. 
Firma tworzy swoje produkty z pasją i entuzjazmem dla innowacji. Pracownicy wciąż wpadają na nowe, zaskakujące pomysły. Dbają oni aby produkty Concord były dopasowane do potrzeb klientów i odciążały ich z części codziennych obowiązków. Wysoka jakoś produktów sprawia, że używanie ich jest prawdziwą przyjemnością.


Concord Reverso

Concord Reverso i-Size to fotelik przeznaczony dla dzieci od urodzenia do maksymalnej wagi dziecka wynoszącej 23kg. Podwyższony limit wagowy wynika z stosunkowo lekkiej konstrukcji. Fotelik jest zgodny z homologacją UN R-129, czyli tzw. i-Size. W ramach tej normy mamy ograniczenie wzrostowe dziecka, które wynosi max. 105cm. Ponadto, jednym z głównych założeń normy i-Size jest montaż fotelika przy pomocy mocowania ISOFIX. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Fotelik montujemy w samochodzie właśnie wykorzystując ISOFIX oraz całość stabilizujemy regulowaną na wysokość nogą wypierającą. Reverso nie posiada opcji montażu w aucie pasem samochodowym.

Concord Reverso jest modelem RWF, tzn. posiada opcję przewożenia dziecka tylko i wyłącznie tyłem do kierunku jazdy. Przypominamy, że taki sposób podróży jest najbezpieczniejszy dla malucha w tym wieku. Wpływa to korzystnie na rozkład sił działających na dziecko podczas zderzenia czołowego - cała linia kręgosłupa jest w pełni podparta w momencie zderzenia w przeciwieństwie do jazdy przodem, gdzie bardzo duży nacisk jest wywierany na odcinek szyjny kręgosłupa.

Reverso to doskonały przykład fotelika, który sprawdzi się już od pierwszych dni narodzin dziecka. Wszystko dzięki specjalnie zaprojektowanej wkładce, która zapewnia odpowiednie trzymanie i pozycję dziecka. Jej okres wykorzystania to kilka pierwszych miesięcy życia noworodka. Wraz z wzrostem dziecka, kiedy zaczyna być ciasno, wkładkę należy wyciągnąć i zaprzestać z jej korzystania. Kolejne etapy dostosowania to regulacja wysokości zagłówka. Przy pomocy wygodnie umieszczonego pokrętła, mamy możliwość zmiany jego wysokości, która odbywa się w parze z zmianą położenia wysokości 3-punktowych szelek. Tak, Concord Reverso, jako jeden z nielicznych fotelików dla dzieci do 105cm wzrostu posiada zintegrowane, wewnętrzne 3-punktowe szelki. Co ciekawe, brak pięciopunktowych szelek nie przeszkodził fotelikowi otrzymać wysoką notę 5 gwiazdek w testach ADAC w kategorii "bezpieczeństwo"! Ciekawym rozwiązaniem producenta jest regulacja zmiany pozycji przewożenia. Pprzy pomocy pokrętła umieszczonego nad nogą wypierającą, zmieniały ułożenie względem kanapy. Regulując długość nogi wypierającej ustawiamy podstawę fotela względem siedziska kanapy w taki sposób, by ta w jak największej proporcji była przylegająca. Automatycznie regulowana do pochylenia oparcia siedzenia rama antyrotacyjna zapewnia należytą stabilizację w samochodzie. Prosty montaż systemu ISOFIX i niska waga sprawiają, że przerzucanie fotela z samochodu do samochodu jest niezwykle proste i przyjemne.

Główne cechy fotelika

 • fotelik dla dzieci od dnia narodzin o ok. 4 roku życia
 • dopuszczalny zakres wzrostowy dziecka - od 40cm do 105cm
 • zwiększony limit wagowy fotelika - odpowiedni dla dzieci o wadze nieprzekraczającej 23kg!
 • posiada homologację i-Size
 • fotelik RWF - tylko tyłem do kierunku jazdy
 • w zestawie z energochłonną, wyjmowaną wkładką dla niemowlaków - z zastosowaniem dla dzieci do ok. 5-6 miesiąca życia
 • prosty montaż w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX i nogi stabilizującej
 • rama antyrotacyjna z automatycznym dopasowaniem do kształtu kanapy samochodu
 • wyposażony w 3-punktowe szelki bezpieczeństwa
 • zintegrowany z szelkami zagłówek - zmiana jego wysokości odbywa się łącznie z mianą ułożenia pasów
 • lekka aluminiowa konstrukcja wypełniona materiałem absorbującym energię uderzenia
 • konstrukcja fotelika zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza
 • wysoki poziom bezpieczeństwa - otrzymał 5 gwiazdek ADAC w parametrze "bezpieczeństwo" (testy z 2015 roku)

Concord Reverso  Concord Reverso 
Fotelik z wkładką dla niemowląt.
 
Fotelik bez wkładki. 
 
Concord Reverso  Concord Reverso

Widok fotelika z przodu.
 

Widok fotelika z boku. 
 

Condord Reverso i-Size bezpieczeństwo i testy ADAC

Concord Reverso i-Size, jak sama nazwa wskazuje jest modelem, który posiada homologację i-Size. Jest to cenna informacja dla wszystkich tych rodziców, którzy zastanawiają się nad jego zakupem. Spełnienie tej normy to m.in. zaliczenie najbardziej wymagających testów zderzeniowych w ramach obecnie obowiązujących homologacji. Są to odpowiednio zderzenia czołowe przy 50 km/h, boczne przy 24 km/h oraz w tył pojazdu przy 30 km/h. Posiadania fotelika z normą i-Size to podstawowy gwarant bezpieczeństwa. Dodatkowo, model ten brał udział w badaniu fotelików przeprowadzanych przez niezależny ośrodek badawczy ADAC w 2015 roku. Wynikiem tych testów jest ocena "sehr gut", czyli 5 gwiazdek w parametrze bezpieczeństwa, czyli za przeprowadzane testy zderzeniowe przy jeszcze większych prędkościach względem normy i-Size. 

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Prezentacja wideo:

Concord Reverso i-Size opinie

Fotelik Concord Reverso i-Size debiutował na rynku sprzedaży w 2015 roku. Wysokie wyniki w testach ADAC oraz lekka konstrukcja z prostym montażem przyczyniły się do tego, iż fotelik od tego momentu zbiera bardzo dobre opinie od swoich użytkowników. Bez problemu są Państwo w stanie doszukać się różnych wpisów na stronach typu ceneo, czy skąpiec. 

Dane techniczne:

 • Waga fotelika z wkładką dla niemowląt: 10,9 kg,
 • Waga fotelika bez wkładki: 9,9 kg.


Kolorystyka fotelika Reverso:

(Kliknij aby powiekszyć)

Concord Reverso Concord Reverso 

Stone Grey

 

Concord Reverso

Concord Reverso

Raven Black

 

 Concord Reverso Concord Reverso 

Almond Beige

 

 Concord Reverso  Concord Reverso

Denim Blue

 
Concord Reverso
Concord Reverso

Chocolate Brown

 
Concord Reverso
Concord Reverso

Raspberry Pink

 
Concord Reverso
Concord Reverso

Ruby Red

 Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Concord Reverso i-Size fotelik RWF tyłem do jazdy 0-23 kg
 • Product Reference: 6190
 • By Concord
 • Cena: 1 490,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Concord Reverso to bardzo bezpieczny i lekki fotelik samochodowy, przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 23 kg lub do osiągnięcia wzrostu 105 cm, montowany tyłem do kierunku jazdy.
Path: > > Concord Reverso i-Size fotelik RWF tyłem do jazdy 0-23 kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK