Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


BeSafe iZi Modular i-Size Fotelik samochodowy do 18kg Powiększ do pełnego rozmiaru

BeSafe iZi Modular i-Size Fotelik samochodowy do 18kg

BeSafe iZi Modular i-Size to fotelik przeznaczony dla dzieci od 0 do 18 kg, o wzroście od 61 do 105 cm, zgodny z nowym standardem i-Size. Wchodzi w skład serii modułowej BeSafe Modular. Dostępny w wersji z dedykowaną mu bazą oraz jako samo siedzisko. 4 gwiazdki ADAC.

Więcej szczegółów

7168

Obniżka!

Cena: 1 399,00 zł

-100,00 zł

1 499,00 zł


BeSafe iZi Modular i-Size

Fotelik samochodowy do 18kg zgodny z normą i-Size


BeSafeHTS BeSafe AS to norweska firma, z główną siedzibą w Krøderen. BeSafe jest wiodącą firmą jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych i innych produktów zapewniających bezpieczeństwo na drodze.
Rozwój jest skoncentrowany na bezpieczeństwie dzieci, tak aby żadne dziecko nie ucierpiało podczas wypadków drogowych.
Produkty BeSafe charakteryzują się innowacyjnością i wieloma funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Są to produkty wysokiej jakości, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Firma BeSafe współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo na drodze oraz instytucjami medycznymi, dzięki czemu wciąż się rozwija i wprowadza najnowsze technologie do swoich produktów.
BeSafe zapewnia dystrybucję swoich produktów w 40 krajach na całym świecie.              

BeSafe-izi-modular-i-size-lifestyle

BeSafe iZi Modular i-Size to kolejne, po BeSafe iZi Go Modular i-Size, wchodzące w skład lini modułowej Modular.

Seria iZi Modular to nowy, innowacyjny system BeSafe, który jest wykorzystywany przez rodzica i dziecko od momentu jego narodzin, aż do wieku ok. 4 lat. Jest to modułowy system fotelików dla dzieci, który polega na używaniu jednej bazy ISOFIX dla dwóch kolejnych fotelików. System ten posiada homologację zgodną z najnowszym standardem europejskim dotyczącym przewożenia dzieci w samochodzie, czyli normą UN R-129, tzw. i-Size. Produkty iZi Modular to rozwiązanie oferujące 3 foteliki w jednym: fotelik dla niemowlaka, czyli BeSafe iZi Go i-Size Modular, oraz opisywany właśnie BeSafe iZi Modular i-Size, który pełni dwie funkcje w jednym - jest on montowany na wspomnianej bazie zarówno tyłem, jak i przodem do kiernku jazdy. Dzięki możliwości odsunięcia ramy antyrotacyjnej bazy, starsze dziecko wożone tyłem ma więcej miejsca na nóżki i wygodną pozycję

BeSafe-izi-modular-i-size-granatowy-melange

Siedzisko BeSafe iZi Modular i-Size jest dostosowane do przewożenia dziecka o wzroście od 61cm do 105cm oraz maksymalnej wagi 18kg. W pełnym okresie użytkowania mamy możliwość przewożenia dziecka tyłem do kiernku jazdy, czyli w najbezpieczniejszej formie przemieszczania się z takim maluchem. Dodatkowo, jeżeli dziecko ma wzrost nie mniejszy niż 88cm, siedzisko można zwrócić zgodnie z kierunkiem podróżowania. Fotelik rośnie razem z dzieckiem, dzięki 10-stopniowej regulacji wysokości zagłówka oraz wewnętrznych 5-punktowych szelek. Oznacza to, że na każdym etapie rozwojowym dziecka, jesteśmy w stanie w pełni dostosować wysokość szelek do jego wzrostu. Zastosowanie magnesów przytrzymujących szelki, znacząco ułatwia codzienną instalację dziecka w foteliku. Opcja kilkustopniowego odchylenia siedziska sprawia, że dziecko będzie wygodnie podróżowało, nawet podczas snu. Odchylenie jest możliwe niezależnie od tego, czy fotel jest ustawiony przodem, czy też tyłem do kierunku jazdy. 

Instalacja fotelika w samochodzie nie mogła być łatwiejsza. BeSafe iZi Modular i-Size może być z łatwością zamontowany na bazie ISOfix iZi Modular i-Size. Wystarczy wpiąć fotelik i gotowe. Noga wypierająca z alarmem dźwiękowym, dla łatwego i poprawnego montażu. BeSafe iZi Modular i-Size może być montowany zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Przy montażu tyłem, dziecko ma więcej miejsca na nogi dzięki unikalnemu mechanizmowi bazy i-Size. 

Nie zapomniano tutaj również, a raczej przede wszystkim o wysokim poziomie bezpieczeństwa fotelika. Przede wszystkim spełnia on wysokie normy w ramach homologacji i-Size. Dodatkową ochronę boczną w przypadku zderzenia bocznego gwarantuje nakładka systemu SIP+ (Side Impact Protection +), którą zakładamy na fotelik od strony drzwi pojazdu. Wszystko to pozwoliło fotelikowi otrzymać wysokie noty w zakresie bezpieczeństwa w niezależnych testach ADAC. Modular i-Size otrzymał 4 gwiazdki, zarówno za zderzenia czołowe, jak i boczne. 

Główne cechy fotelika

 • Wchodzi w skład linii produktowej BeSafe Modular i-Size
 • Siedzisko montowane na bazie BeSafe Modular i-Size
 • Posiada pełną zgodność z najnowszą normą europejską EU R-129, tzw. i-Size
 • Umożliwia bezpieczne przewożenie dzieci o wzroście od 61 do 105cm oraz maksymalnej wadze 18kg
 • Baza Isofix posiada złącza do sztywnego wpięcia jej w samochodzie oraz nogę stabilizującą z sygnałem dźwiękowym
 • Fotelik zapewnia dziecku odpowiednią i wygodną pozycję
 • Duży kąt nachylenia oparcia
 • Dużo miejsca na nóżki podczas jazdy tyłem
 • Wygodny zagłówek z dużym zakresem regulacji wysokości (10 pozycji ustawienia)
 • Lepsza ochrona główki dziecka dzięki sztywniejszemu zagłówkowi
 • Regulacja oddalenia fotelika od oparcia w samochodzie
 • SIP+ , czyli Side Impact Protection - podwójna osłona boczna
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi osłonkami, regulowane wrac z wysokością zagłówka
 • Magnesy, które pozwalają na odchylenie szelek i łatwiejsze wyciągnięcie dziecka
 • Nowy system regulacji pasów fotelika umożliwiający łatwe i szybkie zabezpieczenie dziecka

BeSafe iZi Modular i-Size i testy ADAC

Fotelik BeSafe iZi Modular i-Size to model, który w pierwszej kolejności jest w pełni zgodny z normą i-Size. Jest to rygorystyczna homologacja, w ramach której przeprowadza się szereg testów zderzeniowych różnego typu. Są to testy z uderzeniem czołowy, bocznym oraz w tył pojazdu. Ich pełne zaliczenie jest podstawą, by taką normę homologacyjną uzyskać. Dopełnieniem informacji na temat wysokiego poziomu bezpieczeństwa tego modelu są testy ADAC, które Modular przechodził w 2016 roku. Otrzymał on 4 gwiazdki w parametrze bezpieczeństwa oraz za poszczególne rodzaje zderzeń, które w ramach testów przeprowadza ten niemiecki ośrodek. Na rynku jest też dostępny fotelik BeSafe iZi Modular RF i-Size (opcja tylko tyłem do kierunku jazdy), która dodatkowo ma zaliczony szwedzki test Plus TEST.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

BeSafe iZi Modular Opinie

Fotelik BeSafe iZi Modular debiutował na rynku w 2016 roku. Przez te wszystkie lata od urochomiania sprzedaży, w internecie można spotkać wiele opinii na jego temat. Jako iż fotel jest bezpieczny, wygodny i prosty w montażu w samochodzie, zdecydowana większość spotykanych opinii jest pozytywna i fotel zbiera dobre oceny od użytkowników. 

Dane techniczne:

Wymiary:

 • długość [cm] - 60c
 • szerokość / głębokość [cm] - 53
 • szerokość [cm] - 47
Waga:
 • siedzisko bez bazy [kg] - 8.7
 • siedzisko z bazą [kg] - 14.9


Dostępna kolorystyka

BeSafe-izZi-Modular-i-Size-Burgund-Modular BeSafe-izi-modular-i-size-czarny-cab
Kolor: Burgund Melange Kolor: Czarny Cab
BeSafe-iZi-Modular-i-Size-Czarny-Melange BeSafe-iZi-Modular-i-Size-Granatowy-Melange
Kolor: Czarny Melange Kolor: Granatowy Melange
BeSafe-iZi-Modular-i-Size-Metalic-Melange BeSafe-iZi-Modular-i-Size-Morski-Melange
Kolor: Metaliczny Melange Kolor: Morski Melange
BeSafe-iZi-Modular-i-Size-Samochodowa-Harmonia BeSafe-iZi-Modular-Zachód-Słońca
Kolor: Samachodowa Harmonia Kolor: Zachód SłońcaZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :BeSafe iZi Modular i-Size Fotelik samochodowy do 18kg
 • Product Reference: 2528
 • By BeSafe
 • Cena: 1 399,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: BeSafe iZi Modular   i-Size to fotelik przeznaczony dla dzieci od 0 do 18 kg, o wzroście od 61 do 105 cm, zgodny z nowym standardem i-Size. Wchodzi w skład serii modułowej BeSafe Modular. Dostępny w wersji z dedykowaną mu bazą oraz jako samo siedzisko. 4 gwiazdki ADAC.
Path: > > BeSafe iZi Modular i-Size Fotelik samochodowy do 18kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK