Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


BeSafe iZi Plus fotelik samochodowy RWF tyłem do jazdy, 0-25 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

BeSafe iZi Plus fotelik samochodowy RWF tyłem do jazdy, 0-25 kg

Fotelik iZi Plus zapewnia bezpieczeństwo i wygodną pozycję do siedzenia i spania. Fotelik montuje się tyłem do kierunku jazdy i można w nim przewozić dziecko aż do osiągnięcia 25 kg.

Więcej szczegółów

7199

Cena: 1 799,00 zł


BeSafe iZi Plus

Fotelik samochodowy 0-25 kg


BeSafeHTS BeSafe AS to norweska firma, z główną siedzibą w Krøderen. BeSafe jest wiodącą firmą jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych i innych produktów zapewniających bezpieczeństwo na drodze.
Rozwój jest skoncentrowany na bezpieczeństwie dzieci, tak aby żadne dziecko nie ucierpiało podczas wypadków drogowych.
Produkty BeSafe charakteryzują się innowacyjnością i wieloma funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Są to produkty wysokiej jakości, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Firma BeSafe współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo na drodze oraz instytucjami medycznymi, dzięki czemu wciąż się rozwija i wprowadza najnowsze technologie do swoich produktów.
BeSafe zapewnia dystrybucję swoich produktów w 40 krajach na całym świecie.              


BeSafe-iZi-Plus-Samochodowa-Harmonia

 
Fotelik iZi Plus zapewnia bezpieczeństwo i wygodną pozycję do siedzenia i spania. Fotelik montuje się tyłem do kierunku jazdy i można w nim przewozić dziecko aż do osiągnięcia 25 kg. 
Wiele rodziców zaczyna przewozić swoje dzieci przodem do kierunku jazdy o wiele za szybko. Dzięki fotelikowi samochodowemu iZi Plus dziecko może dłużej siedzieć tyłem do kierunku jazdy. Fotelik spełnia normy ECE R44/04 i chroni dziecko siedzące tyłem do kierunku jazdy w przedziale wagowym 0-25kg lub mające ok. 6 miesięcy do 5 lat. 
BeSafe iZi Plus gwarancuje większe bezpieczeństwo, lepszą pozycję siedzącą/półleżącą i więcej miejsca dla dziecka. Zapewniając jedną z lepszych pozycji półleżących na rynku względem pozostałych modeli RWF, fotelik iZi Plus jest również odpowiedni dla malutkich dzieci. Kąt nachylenia może być ustawiony w trzech pozycjach. Różnica między najniższą, a najwyższą pozycją nachylenia wynosi ok. 10 stopni. 
Rama antyrotacyjna pozwala na prostszą instalację i lepsze wzmocnienie fotelika samochodowego. Podpierająca noga bezpieczeństwa i projekt fotelika samochodowego zostały ulepszone. Mocniejszy fotelik, to lepsze wyniki w testach kolizyjnych. iZi Plus przeszedł Plus test! Test Plus ma tak wysokie wymagania, że foteliki samochodowe mocowane przodem do kierunku jazdy nie mają szans ich spełnić.
 

Główne cechy fotelika

 • Fotelik przeznaczony dla dzieci od 0 do 25 kg, czyli od około 6 miesiąca do 5 roku życia.
 • Montaż tyłem do kierunku jazdy za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego oraz dodatkowych pasów zakotwiczonych w prowadnicy fotela przedniego.
 • Fotelik posiada odchylane oparcie oraz regulowany zagłówek, dzięki czemu zapewnia wygodną pozycję do siedzenia i do spania.
 • 3-stopnie regulacji kąta nachylenia siedziska.
 • Przednia rama antyrotacyjna zapewnia bardzo ciasną instalację fotelika. Pozwala na prostszą instalację i lepsze wzmocnienie fotelika samochodowego.
 • Możliwość podwyższenia podpórki pod nogi po przesunięciu przedniej ramy antyrotacyjnej.
 • System SIP, czyli ochrona przed uderzeniami bocznymi, zapewnia dodatkową ochronę główki, brzucha i ud dziecka.
 • Prosty sposób regulacji zagłówka i wbudowanych pasów bezpieczeństwa.
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa posiadają magnesy dla łatwiejszego wkładania dziecka.
 • iZi Plus przeszedł wymagający Test Plus.
Dlaczego zalecane jest stosowanie fotelika montowanego tyłem do kierunku jazdy najdłużej jak to tylko możliwe?

Głowa małych dzieci jest nieproporcjonalnie ciężka, a kręgosłup nie do końca rozwinięty, dlatego trzeba zarócić szczególną uwagę na ich bezpieczeństwo. Podczas zderzenia, gdzy fotelik zamontowany jest przodem do kierunku jazdy, głowa dziecka wyrzucana jest gwałtownie do przodu, skutkując mocnym szarpnięciem szyji co może prowadzić do uszkodzeń kręgosłupa.
Przy zastosowaniu fotelika montowanego tyłem do kierunku jazdym skorupa fotelika działa jak tarcza ochronna absorbująca wszystkie siły.
Testy zderzeniowe pokazują, że obciążenie szyi jest 5 razy niższe przy zastosowaniu fotelika montowanego tyłem do kierunku jazdy niż w przypadku fotelika skierowanego przodem, dlatego w czasie zderzenia główka Twojego dziecka nie zostanie gwałtownie wyrzucona do przodu, a co za tym idzie zmniejsza się ryzyko uszkodzenia kręgosłupa. Dziecko chronione jest również przed uderzeniem o siedzenie przednie oraz przed przedmiotami dostającymi się do samochodu podczas zderzenia.

BeSafe iZi PLUS testy ADAC

Fotelik BeSafe iZi PLUS przede wszystkim posiada zaliczony szwedzki test PLUS TEST. Jest to badanie, przeprowadzane w szwedzkim ośrodku VTi, w ramach którego rozpędzony do 56km/h fotelik zderza się czołowo z przeszkodą. W czasie testu sprawdza się siły działające na szyję dziecka. Jeżeli są one odpowiednio niskie i bezpieczne dla malucha, fotelik zalicza taki test. Z tego powodu tylko foteliki tyłem mają jakąkolwiek szansę na zaliczenie tego badania. Ze względu na system montażu, fotelik BeSafe iZi PLUS znajduje się w niszy i nie jest aż tak popularny w Niemczech jak modele montowane przy pomocy ISOFIX-u. Z tej też przyczyny ten fotelik nie był badany w niemieckim ośrodku.

ADAC- niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Prezentacja wideo:

Dane techniczne:

 • Wymiary: 70 x 96 x 46 cm,
 • Waga: 14,5 kg.

Dostępna kolorystyka

BeSafe-iZi-Plus-Czarny-Cab besafe-izi-plus-czarny-melange
Kolor: Czarny Cab Kolor: Czarny Melange
besafe-izi-plus-metaliczny-melange BeSafe-iZi-Plus-Samochodowa-Harmonia
Kolor: Metaliczny Melange Kolor: Samochodowa HarmoniaZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :BeSafe iZi Plus fotelik samochodowy RWF tyłem do jazdy, 0-25 kg
 • Product Reference: 2528
 • By BeSafe
 • Cena: 1 799,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Fotelik iZi Plus zapewnia bezpieczeństwo i wygodną pozycję do siedzenia i spania. Fotelik montuje się tyłem do kierunku jazdy i można w nim przewozić dziecko aż do osiągnięcia 25 kg.
Path: > > BeSafe iZi Plus fotelik samochodowy RWF tyłem do jazdy, 0-25 kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK