Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


BeSafe iZi Combi X4 Isofix fotelik samochodowy FWF-RWF 0-18 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

BeSafe iZi Combi X4 Isofix fotelik samochodowy FWF-RWF 0-18 kg

Fotelik iZi Combi X4 jest bardzo prosty w montażu - tyłem do kierunku jazdy za pomocą złączy Isofix, a przodem do kierunku jazdy za pomocą pasów bezpieczeństwa. Fotelik 0-18kg. 

Więcej szczegółów

7200

Obniżka!

Cena: 1 849,00 zł

-220,00 zł

2 069,00 zł


BeSafe iZi Combi X4 Isofix

Fotelik samochodowy 0-18 kg


BeSafeHTS BeSafe AS to norweska firma, z główną siedzibą w Krøderen. BeSafe jest wiodącą firmą jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych i innych produktów zapewniających bezpieczeństwo na drodze.
Rozwój jest skoncentrowany na bezpieczeństwie dzieci, tak aby żadne dziecko nie ucierpiało podczas wypadków drogowych.
Produkty BeSafe charakteryzują się innowacyjnością i wieloma funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Są to produkty wysokiej jakości, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Firma BeSafe współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo na drodze oraz instytucjami medycznymi, dzięki czemu wciąż się rozwija i wprowadza najnowsze technologie do swoich produktów.
BeSafe zapewnia dystrybucję swoich produktów w 40 krajach na całym świecie.              


BeSafe iZi Combi X4 Isofix Melaiczny Melange

Fotelik BeSafe iZi Combi X4 to doskonała propozycja dla wszystkich tych rodziców, którzy chcą wozić swoje dziecko tyłem do kierunku jazdy, ale nie chcą sobie zamykać "furtki" w postaci alternatywnego ustawienia przodem do kierunku jazdy. Model ten daje taką sposobność. W opcji tyłem, fotelik jest zapinany w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX. Chcą go ustawić przodem, montaż odbywa się przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa samochodu. Niezależnie od kierunku przewożenia, siedzisko fotelika można ustawić w jednym z 4 ustawień odchylenia, ułatwiając dziecku podróż w czasie snu. Wewnętrzny zagłówek fotela odpowiednio chroni głowę dziecka podczas wypadku, ale też ułatwia poprawne dostosowanie wysokości szelek. Zmiana jego położenia i ustawienie na jednym z 8 poziomów regulacji automatycznie podnosi lub obniża szelki. Zastosowanie magnesów przy szelkach ułatwia codzienną instalację dziecka - nie trzeba szukać klamer pasa pod wsiadającym maluchem. Wentylowany zagłówek oraz materiały sprawiają, że podróż w cieplejsze dni będzie przyjemna. Tapicerkę łatwo można utrzymać w czystości, jako iż, istnieje możliwość zdjęcia jej do prania.

Główne cechy fotelika

 • Fotelik przezaczony jest dla dzieci od 0 do 18 kg, czyli od około 6 miesiąca do 4 roku życia.
 • Montaż tyłem do kierunku jazdy przez cały okres (0-18) za pomocą złączy Isofix lub przodem do kierunku jazdy 9-18 kg za pomocą pasów bezpieczeństwa.
 • Fotelik posiada odchylane oparcie oraz regulowany zagłówek.
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z magnesami, które ułatwiają wyciąganie dziecka.
 • Regulacja wysokości zagłówka wraz z barkowymi pasami bezpieczeństwa jest możliwa za pomocą jednego ruchu ręki. Można go ustawić w 8 różnych pozycjach.
 • Zagłówek wentylowany, przepuszczający powietrze.
 • SIP - Side Impact Protection - czyli ochrona podczas uderzeń bocznych. Fotelik posiada wzmocnienie z materiału absorbującego uderzenia (EPS) i doskonale chroni głókę i kręgosłup dziecka.
 • 4-stopniowa regulacja siedziska, które zapewnia wygodną pozycje do spania.
 • Przednia rama antyrotacyjna, która zapewnia stabilność fotelika oraz podwyższa poziom ochrony dziecka.
 • Tapicerkę można zdjąc i wyprać w 40 stopniach.
 
Dlaczego zalecane jest stosowanie fotelika montowanego tyłem do kierunku jazdy najdłużej jak to tylko możliwe?

Głowa małych dzieci jest nieproporcjonalnie ciężka, a kręgosłup nie do końca rozwinięty, dlatego trzeba zarócić szczególną uwagę na ich bezpieczeństwo. Podczas zderzenia, gdzy fotelik zamontowany jest przodem do kierunku jazdy, głowa dziecka wyrzucana jest gwałtownie do przodu, skutkując mocnym szarpnięciem szyji co może prowadzić do uszkodzeń kręgosłupa.
Przy zastosowaniu fotelika montowanego tyłem do kierunku jazdym skorupa fotelika działa jak tarcza ochronna absorbująca wszystkie siły.
Testy zderzeniowe pokazują, że obciążenie szyi jest 5 razy niższe przy zastosowaniu fotelika montowanego tyłem do kierunku jazdy niż w przypadku fotelika skierowanego przodem, dlatego w czasie zderzenia główka Twojego dziecka nie zostanie gwałtownie wyrzucona do przodu, a co za tym idzie zmniejsza się ryzyko uszkodzenia kręgosłupa. Dziecko chronione jest również przed uderzeniem o siedzenie przednie oraz przed przedmiotami dostającymi się do samochodu podczas zderzenia.

BeSafe iZi Combi X4 i testy ADAC

Fotelik BeSafe iZi Combi X4 jest modelem, który posiada homologację ECE R-44/04. W ramach otrzymanej normy, został on poddany testom zderzeniowym, zdefiniowanym w zapisie homologacji. Były to odpowiednio uderzenia czołowe przy prędkości 50km/h oraz w tył pojazdu z prędkością 30 km/h. Zaliczenie tych testów do bezwzględne minimum, jakie przechodzą wszystkie foteliki, które otrzymują tą normę i które możemy znaleźć w sklepach. Niestety, ale ten model nie został przebadany w dodatkowych testach zderzeniowych tj. ADAC, czy też OAMTC. 

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Prezentacja wideo:

Dane techniczne:

 • Wymiary: 80 x 101 x 44 cm.
 • Waga: 14kg.
 

Dostępna kolorystyka

BeSafe-Izi-Combi-X4-Czarny-Melange BeSafe-Izi-Combi-X4-Czarny
Kolor: Czarny Melange Kolor: Czarny
BeSafe-Izi-Combi-X4-Melaliczny-Melnage BeSafe-iZi-Combi-X4-Samochodowa-Harmonia
Kolor: Metaliczny Melange Kolor: Samochodowa Harmonia



Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :BeSafe iZi Combi X4 Isofix fotelik samochodowy FWF-RWF 0-18 kg
 • Product Reference: 2528
 • By BeSafe
 • Cena: 1 849,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Fotelik iZi Combi X4 jest bardzo prosty w montażu - tyłem do kierunku jazdy za pomocą złączy Isofix, a przodem do kierunku jazdy za pomocą pasów bezpieczeństwa. Fotelik 0-18kg. 
Path: > > BeSafe iZi Combi X4 Isofix fotelik samochodowy FWF-RWF 0-18 kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK