Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Besafe iZi Go Modular i-Size fotelik samochodowy 0-13 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Besafe iZi Go Modular i-Size fotelik samochodowy 0-13 kg

Besafe iZi Go Modular i-Size - fotelik dla dzieci od urodzenia do ok. 1 roku (od 40cm do 75cm i max. 13 kg wagi). Wykorzystuje innowacyjny system bezpieczeństwa, tzw modułowy system fotelików, używających jedną bazę ISOfix dla dwóch fotelików samochodowych. Fotelik 3w1: dla niemowlęcia oraz starszego dziecka w wieku do 4 lat tyłem lub przodem do kierunku jazdy na jednej bazie!

Więcej szczegółów

7334

Cena: 949,00 zł


BeSafe iZi Go Modular i-Size

Fotelik samochodowy od urodzenia do ok. 1 roku życia 0-13 kg

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


BeSafeHTS BeSafe AS to norweska firma, z główną siedzibą w Krøderen. BeSafe jest wiodącą firmą jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych i innych produktów zapewniających bezpieczeństwo na drodze.
Rozwój jest skoncentrowany na bezpieczeństwie dzieci, tak aby żadne dziecko nie ucierpiało podczas wypadków drogowych.
Produkty BeSafe charakteryzują się innowacyjnością i wieloma funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Są to produkty wysokiej jakości, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa.
Firma BeSafe współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo na drodze oraz instytucjami medycznymi, dzięki czemu wciąż się rozwija i wprowadza najnowsze technologie do swoich produktów.
BeSafe zapewnia dystrybucję swoich produktów w 40 krajach na całym świecie.


BeSafe-iZi-Go-Modular-i-Size-Metaliczy-Melange

BeSafe iZi GO Modular i-Size to fotelik dla dzieci od urodzenia do ok. 1 roku życia, wchodzący w skład linii modułowej Modular.

Seria iZi Modular to nowy, innowacyjny system BeSafe, który jest wykorzystywany przez rodzica i dziecko od momentu jego narodzin, aż do wieku ok. 4 lat. Jest to modułowy system fotelików dla dzieci, który polega na używaniu jednej bazy ISOFIX dla dwóch kolejnych fotelików. System ten posiada homologację zgodną z najnowszym standardem europejskim dotyczącym przewożenia dzieci w samochodzie, czyli normą UN R-129, tzw. i-Size. Produkty iZi Modular to rozwiązanie oferujące 3 foteliki w jednym: fotelik dla niemowlaka, czyli BeSafe iZi Go i-Size Modular, oraz kolejny BeSafe iZi Modular i-Size, który pełni dwie funkcje w jednym - jest on montowany na wspomnianej bazie zarówno tyłem, jak i przodem do kiernku jazdy. Dzięki możliwości odsunięcia ramy antyrotacyjnej bazy, starsze dziecko wożone tyłem ma więcej miejsca na nóżki i wygodną pozycję

Fotelik BeSafe iZi Go Modular i-Size to fotelik dla dzieci od dnia narodzin do ok. 1 roku życia. Posiada zaliczoną homologację i-Size, czyli nadrzędną europejską normę dotyczącą przewożenia dzieci w samochodzie. Pełną zgodność fotelik otrzymał w momencie, gdy jest on zamontowany na dedykowanej mu bazie BeSafe iZi Modular Base. Dodatkowo, w razie potrzeby można go zapiąć w samochodzie przy pomocy trzypunktowych pasów bezpieczeństwa samochodu. Oczywiście, niezależnie od sposobu zapięcia, fotelik w zawsze ustawiamy tyłem do kierunku jazdy.

Wybór iZi Go Modular i-Size to przede wszystkim wybór jednego z najbezpieczniejszych fotelików dla niemowlaków pośród dostępnych na rynku. Model ten brał udział w testach ADAC w 2016 roku i otrzymał odpowiednio 5/5 gwiazdek za bezpieczeństwo przy zapięciu pasem samochodowym oraz mocne 4/5 przy montażu na bazie. Tak dobre wyniki do składowa kilku elementów. W pierwszej kolejności, fotelik ten w przeciwieństwie do zdecydowanej większości konkurencyjnych modeli posiada pięcopunktowe szelki bezpieczeństwa. Gwarantują one lepsze trzymanie dziecka np. podczas dachowania. Można ustawić je w jednym z 4 dostępnych położeń wysokości. Główka jest dodatkowo chroniona przez wewnętrzną wkładkę, którą adaptujemy do wieku dzieckam- w wkładce znajdują się specjalne wypełnienia, które wciągamy, gdy dziecko ma ok. 3 miesiące życia. Dla noworodków poza zagłówkiem znajduje się równiez wkładka niemowlęca, którą również dopasowujemy do wielkości malucha. Elementem zwiększającym bezpieczeństwo podczas zderzenia bocznego jest system SIP+. Polega on na prostym zamontowaniu na skorupie fotelika (od strony drzwi pojazdu) dodatkowego elementu energochłonnego, który pochłania i redukuje siły działające na dziecko podczas takiego zderzenia.

BeSafe-iZi-Go-Modular-i-Size-Wózek

Drugim kluczem do sukcesu tego modelu jest wysoki poziom komfortu, który zapewnia zarówno dziecko, jak i rodzicowi. Jest on uzyskany dzięki unikalnej kombinacji materiału EPS, pianki w skorupie fotela oraz miękkim obiciem tapicerki. W przypadku słonecznych dni możemy osłonić dziecko dzięki dużej osłonie przeciwsłonecznej, wyposażonej w wentylację oraz filtr UPF 50+. Zastosowanie magnesów przy szelkach ułątwia wkładanie i wyciąganie malucha - klamer nie trzeba szukać pod pupą dziecka. Rączka fotelika BeSafe iZi Go Modular posiada ergonomiczny kształt, przez co przenoszenie fotelika razem z dzieckiem jest wygodne. W razie potrzeby, przy użyciu dodatkowych adapterów, fotelik można zamontować na stelażach większości dostępnych wózków głęboko-spacerowych.

Główne cechy fotelika

 • Dla dzieci od urodzenia do ok. 1 roku życia (40cm - 75cm oraz max. 13kg wagi)
 • Zgodny z normą i-Size (UE R-129) - pełna zgodność po zamontowaniu na bazie ISOFIX
 • Baza Isofix posiada złącza do sztywnego wpięcia jej w samochodzie oraz nogę stabilizującą.
 • Można zapiąć go przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa samochodu
 • Tylko tyłem do kierunku jazdy
 • Wyposażony w 5-punkotwe wewnętrzne szelki bezpieczeństwa
 • Dodatkowa wkładka chroniąca głowę dziecka
 • Ma wkładkę dla noworodków
 • Posiada 4 pozycje ustawienia wysokości szelek
 • SIP+ - Side Impact Protection - czyli lepsza ochrona boczna
 • Duża budka przeciwsłoneczna z filtrem UPF 50+
 • Ergonomiczny kształt rączki do przenoszenia
 • Przy wykorzystaniu adapterów pasuje do większości wózków głęboko-spacerowych
 • Magnesy, które pozwalają na odchylenie szelek i łatwiejsze wyciągnięcie dziecka.

BeSafe-iZi-Go-Modular-i-Size-Lifestyle

BeSafe iZi Go Modular bezpieczeństwo i testy ADAC

Fotelik BeSafe iZi Go Modular należy do jednych z najbezpieczniejszych modelu w swojej grupie wagowej. Pierwszym potwierdzeniem jest jego zgodność z normą i-Size. W ramach otrzymania homologacji fotelik poddaje się wszelkim możliwym rodzajom zderzeń - czołowe, boczne i w tył pojazdu. Podczas tych testów określa się siły działające na manekin testowy typu Q. Jeżeli mieszczą się one w określonych w ramach homologacji wartościach, to fotelik zostaje dopuszczony do sprzedaży. Drugim, ważniejszym testem, jakim był poddany ten model to testy niemieckiego ośrodka ADAC. Tam również przeprowadza się zderzenia w/w typów, z tym, że z większą prędkością. Dodatkowo, ADAC w oparciu o zbadane przeciążenia, graduje on foteliki nadając im oceny, czyli tzw. gwiazdki. Im jest ich więcej, tym bezpieczniejszy fotelik. BeSafe iZi Go Modular i-Size otrzymał 5/5 w parametrze bezpieczeństwa podczas zapięcia pasem samochodowym oraz mocne 4/5 przy zapięciu na bazie. 

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Specyfikacja i dane techniczne

Odpowiedni dla dzieci:
wzrost dziecka: od 40cm do 75cm
wiek około: 0-1 roku
waga dziecka około: 0-13kg

wymiary (cm): szer. 65 x wys. 56 x dł/gł. 44
waga fotelika: 4.2kg

BeSafe iZi Go Modular opinie

Fotelik BeSafe iZi Go Modular i-Size to model, który jest bardzo wysoko oceniany przez użytkowników. Rodzice lubią go za jego niezbyt dużą wagę, uniwersalność i stabilność montażu. Atutem jest pozycja dziecka i dobra ochrona podczas wypadku. Nie bez znaczenia jest również fakt, że fotelik wchodzi w skład linii modułowej, przez co baza może być wykorzystana dla kolejnego siedziska. 

Dostępna kolorystyka

BeSafe-iZi-Go-Modular-i-Size-Burgund-Melange BeSafe-iZi-Go-Modular-i-Size-Czarny-Cab
Kolor: Burgund Melange Kolor: Czarny Cab
BeSafe-iZi-Go-Modular-i-Size-Czarny-Melange BeSafe-iZi-Go-Modular-i-Size-Granat-Melange
Kolor: Czarny Melange Kolor: Granatowy Melange
BeSafe-iZi-Go-Modular-i-Size-Metaliczy-Melange BeSafe-iZi-Go-Modular-i-Size-Morska-Zielen
Kolor: Metaliczny Melange Kolor: Morska Zieleń
BeSafe-iZi-Go-Modular-i-Size-Samochodowa-Harmonia BeSafe-iZi-Go-Modular-i-Size-Zachód-Słońca
Kolor: Samochodowa Harmonia Kolor: Zachód SłońcaZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Besafe iZi Go Modular i-Size fotelik samochodowy 0-13 kg
 • By BeSafe
 • Cena: 949,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Besafe iZi Go Modular i-Size  - fotelik dla dzieci od urodzenia do ok. 1 roku (od 40cm do 75cm i max. 13 kg wagi). Wykorzystuje innowacyjny system bezpieczeństwa, tzw modułowy system fotelików, używających jedną bazę ISOfix dla dwóch fotelików samochodowych. Fotelik 3w1: dla niemowlęcia oraz starszego dziecka w wieku do 4 lat tyłem lub przodem do kierunku jazdy na jednej bazie!
Path: > > Besafe iZi Go Modular i-Size fotelik samochodowy 0-13 kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK