Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Recaro ZERO.1 I-Size Obrotowy fotelik 0-18 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Recaro ZERO.1 I-Size Obrotowy fotelik 0-18 kg

Recaro ZERO.1 fotelik obrotowy 360° to połączenie bezpieczeństwa jakie oferuje RWF i potrójna ochrona przy zderzeniach bocznych, montowany na Isofix tyłem i przodem do kierunku jazdy z możliwością przewożenia dziecka tyłem aż do 18 kg. Design fotelika to charakterystyczny dla Recaro sportowy styl i odważne łączenia kolorów, fotelik wyróżniony licznymi nagrodami za wysoki poziom bezpieczeństwa. 

Więcej szczegółów

7389

Cena: 1 899,00 zł

Tylko online


Fotelik obrotowy Recaro Zero.1 I-Size / R44. 

Fotelik samochodowy 0 - 18 kg dla dzieci od 0-4,5 lat.

Fotelik recaro zero.1 i-size obrotowy opinie pytania recenzja

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Przejdź do testów ADAC Wrzesień 2017 (kliknij w LINK)

RecaroHistoria marki Recaro sięga już 1906 r., gdy Wilhelm Reutter założył firmę Reutter, Wilhelm, Sattler. Reutter szybko wyrobił sobie dobrą opinie w prężnie rozwijającej się branży motoryzacyjnej. W 1963 roku Porsche przejęło od firmy produkcję karoserii, a Reutter zajął się produkcją foteli oraz komponentów do nich. Zmieniono również nazwę na Recaro. Przez kolejne lata firma rozwijała się i produkowała najlepsze na świecie fotele samochodowe. We wczesnych latach 90 ruszyła produkcja foteli dla dzieci a w 2005 roku, Recaro zaprezentowało fotelik dziecięcy Young Profi Plus, prawdziwą nowość na skalę światową - pierwszy fotelik, który rośnie razem z dzieckiem. Dziś Recaro jest najlepiej rozpoznawalną firmą w branży fotelików dla dzieci, a model Recaro young sport został sprzedany w ilości ponad miliona egzemplarzy. Recaro jako jedyna produkująca produkty dla dzieci posiada tak ogromne doświadczenie w produkcji foteli oraz tak silne powiązania ze sportem motorowym, gdzie bezpieczeństwo stoi na najwyższym poziomie. Recaro to marka posiadająca bogate tradycje oraz znakomite produkty. Foteliki tej firmy są wygodne i bezpieczne, co za każdym razem potwierdzane jest niezależnymi testami.

Recaro Zero.1

Fotelik Recaro Zero.1 przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 4 roku życia (kategoria wagowa 0-18 kg ECE 0+/1). Umożliwia przewożenie dziecka zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy, a funkcja obrotowa pozwala na ustawienie boczne przeznaczone do łatwego wkładania małego pasażera. Istotną cechą tego fotelika jest możliwość przewożenia dziecka do samego końca tyłem (RWF) co pięciokrotnie podnosi bezpieczeństwo dziecka podczas zderzenia czołowego. Potrójny system zabezpieczeń bocznych powoduje, iż dziecko pozostaje bezpieczne podczas uderzeń bocznych, które są najbardziej niebezpieczne w skutkach. Dzięki zapięciu Isofix oraz czterostopniowej sygnalizacji poprawnego wpięcia, fotelik jest bardzo intuicyjny w obsłudze, a szansa nieprawidłowego montażu jest znikoma. Wysoki komfort gwarantują duże rozmiary, znacząco większe niż rozmiary w konkurencyjnych fotelikach z grupy 0-18 Kg, przyjazny dziecku materiał oraz dobra pozycja leżąca. Dodatkowym atutem przemawiającym za Recaro Zero.1 to zdobyte nagrody i wyróżnienia miedzy innymi za najlepszy produkt 2015/2016 Plus X Avard oraz za innowacyjną technologię Innovation Award. Dodatkowo w 2016 roku został wyróżniony nagrodą IF Design Award oraz prestiżowym wyróżnieniem Reddot Design Award.

Nagrody przyznane fotelikowi Zero.1

Plus X Award Logo IF Design Award Logo
Plus X Award IF Design Award
Innowation Award Logo Red Dot Award Logo
Innowation Award Red Dot Award


Recaro Zero.1 - fotelik obrotowy dla dziecka grupa 0+/1 (film stopklatka)

Genialna konstrukcja

 • obrotowy 360° - łatwe wsadzanie i wysadzanie dziecka z fotelika w samochodzie oraz ułatwione dociąganie pasów
 • możliwość podróżowania dziecka tyłem do kierunku jazdy aż od 0 m-cy do czwartego roku życia
 • możliwość podróżowania dziecka przodem do kierunku jazdy od 15 miesiąca do 4,5 roku 
 • Intuicyjny system użytkowania dla najważniejszych funkcji fotelika
 • fotelik jest innowacyjny i doceniają go eksperci z branży motoryzacyjnej
   
  
Bezpieczeństwo

 • To jest topowy model Recaro - ponad 100 lat tradycji w budowaniu foteli dla moto sportu
 • system Isofix dla prostego i bezpiecznego montażu fotelika
 • mechaniczna blokada od spodu fotelika zapobiegająca użyciu fotelika przodem dla zbyt małego dziecka
 • 5 - punktowe pasy bezpieczeństwa z opatentowanym systemem HERO
 • nowoczesny kształt skorupy dobrze chroniący głowę oraz biodra przy zderzeniach bocznych 
 • czytelny panel z czteropunktowym wskaźnikiem prawidłowej instalacji fotelika
 • ochraniacze boczne ASP  dla lepszej ochrony bocznej 
 • system antyprzechyleniowy do Isofix z mechaniczną sygnalizacją podparcia o podłoże 
 • pałąk antyrotacyjny pozwalający zabezpieczyć dziecko przy uderzeniach w tył samochodu.
 • niewielki kąt nachylenia fotelika przy użytkowaniu przodem do kierunku jazdy, znacznie mniejszy niż tyłem.
 • antypoślizgowe nakładki na pasy, od wewnętrznej strony wypełnione pianką redukującą obrażenia klatki piersiowej podczas zderzenia
 • Posiada certyfikat I-Size*

System sygnalizacji poprawnego wpięcia RECARO


Komfort

 • największy z pośród wszystkich fotelików obrotowych w grupie do 18kg, pozostanie wygodny nawet zimą w grubej kurtce (przewożenia dziecka w kurtce dopuszczalne jest tylko tyłem, przodem może powodować wysunięcie dziecka z pasów, więcej na ten temat na naszym blogu)
 • 4-pozycyjna regulacja kąta nachylenia fotelika do pozycji półleżącej, dostępna przodem, tyłem oraz bokiem.
 • łatwy w obsłudze zintegrowany system regulacji zagłówka wraz z pasami bezpieczeństwa, regulowany w 7 pozycjach
 • zaprojektowane przez Recaro oddychające materiały tek o dobrych właściwościach higroskopijnych
 • wyjmowana wkładka dla noworodków wykonana z pianki termoelastycznej.
 • głębokie, ergonomiczne, wygodne siedzisko
 • możliwość wygodnego ułożenia klamry pasów podczas wkładania dziecka
 • zagłówek zapobiegający przechylaniu głowy na boki podczas snu

 

Pozycja leżąca fotelika Recaro Zero.1

Akcesoria do fotelika Zero.1 dostępne za dopłatą (kliknij poniższe zdjęcie, by przejść do produktu):
 • mata pod fotelik
 • daszek przeciwsłoneczny

 

Ochraniacz na fotel RECARO Daszek przeciwłoneczny Zero.1
mata pod fotelik daszek przeciwsłoneczny
Nowy model Zero.1 I-size jakie zmiany, w porównaniu do wersji starszej R44

Kokon
 • Nowa wielofunkcyjna wkładka redukcyjna, w wersji  I-size jest większa i posiada dodatkowe elemeny wypełniające boki fotelika na wysokości ramion dziecka. Nową wkładkę w przeciwieństwie do starszej możemy dzielić na poszczególne sekcje i wykorzystywać pojedyncze elementy.

 

Pianka z pamięcią
 • Wersja I-size posiada inne wypełnienie zagłówka. W części środkowej obok klasycznego materiału energochłonnego zastosowano piankę z pamięcią (zaznaczono na zdjęciu w żółtym kolorze). Boczne panele zagłówka pozostały bez zmian. Pianka ta niestety powoduje opadanie główki u dzieci ze słabą sztywnością mięśniową lub w przypadku dobrania tego fotela do samochodów z mocno pochyłą kanapą.
  W takiej sytuacjii niezbędne jest doposażenie fotelika w dodatkową wkładkę, lub w skrajnych przypadkach dokupienie poduszki sandinii.

 

Inne poszycie
 • Inny materiał poszycia na zagłówku fotelika - ze względu na piankę w zagłówku, zastosowano bardziej elastyczny materiał poszycia, aby głowa mogła łatwiej zagłębiać się w foteliku, w naszej ocenie materiał ten jest bardziej miły w dotyku oraz posiada lepsze właściwości higroskopijne.

 

 • Pod koniec 2017 roku, do każdego fotelika dołączana jest dodatkowa wkładka, znajdująca się pod plecami dziecka, która zapewnia odpowiednie podparcie kręgosłupa dziecka oraz zmieniając nachylenie oraz linię zagłówek- oparcie wspomaga utrzymanie głowy w zagłówku w czasie snu.

Pierwsze foteliki z naklejką I-Size pojawiły się w naszym sklepie pod koniec września 2016 roku. Wszyscy klienci, których samochody wyposażone zostały we wszywki zgodności z homologacją I-Size powinni zainteresować się zakupem nowej wersji fotelika. Jeśli jednak nie posiadasz w swoim samochodzie I-size, kup starszą wersję,  budowa i wygląd fotelika nie uległy znaczącej zmianie. Jedynym elementem optycznie odróżniającym wersję I-size jest wkładka dla niemowlaka została ona powiększona, powinni na to zwrócić uwagę ci rodzice których dzieci nie osiągnęły 3-ca życia. Jednak wersja I-size to nie tylko zalety, gdyż dodanie pianki termoelastycznej do zagłówka spowodowało opadanie głowy w przypadku samochodów z dużym nachyleniem kanapy. Jednak w sklepie Bociek, mamy sprawdzone sposobyna ten problem. 

Dane techniczne:

Wymiary rzeczywiste:

Wewnętrzne:
Wysokość to 49 cm + 8cm wysunięcia zagłówka ponad skorupę.
Szerokość siedziska 26 szerokość w barkach 31cm
Długość siedziska 32 cm
Szerokość wewnętrzna zagłówka 16cm. 

Zewnętrzne:
Wysokość 62cm + 8 cm wysunięcie zagłówka ponad skorupę
Szerokość bez wysuniętych ASP 45 cm + 5 cm strona z ASP
Długość 63 cm
 
Minimalna i maksymalna długość nogi: 23 cm / 48,5 cm 
Wymiary deklarowane przez producenta:
 • Długość: 64 cm,
 • Szerokość: 45-55 cm,
 • Wysokość: 61-68 cm,
 • Waga: 15 kg.
   

Recaro Zero.1 i-Size testy ADAC i bezpieczeństwo

Testy zderzeniowe ADAC, a fotelik Recaro Zero 1 i 0.1 I-sizeFotelik Recaro Zero.1 wprowadzony na rynek na początku 2016 roku,  we wrześniowej turze testów ADAC, otrzymał ocenę "gut" 4 gwiazdki. Zobacz szczegółowy opis testu na stronie adac.de (język niemiecki).Dobre oceny fotelika w teście ADAC były do przewidzenia, gdyż od końca lipca 2016 roku, Zero.1 sprzedawane z homologacją I-Size, przechodziły najbardziej rygorystyczne testy dopuszczające do sprzedaży. Tak jak przypuszczaliśmy na początku roku 2016, dobre oceny w teście ADAC okazały się formalnością, a test jedynie potwierdził wysoką jakość fotela Zero.1. Uważni rodzice, którzy zakupili ten fotelik wcześniej, dziś mogą czuć się największymi zwycięzcami.Wersja I-size została ponownie przetestowana w 2017 roku w niemiecki adac-u zdobywając ponownie ocenę "gut" 4 gwiazdki. Zobacz szczegółowy opis wyniku testu na stronie adac.de (język niemiecki).ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.Test Stiftung Warentest: Recaro Zero.1 zwycięzcą testu ...W listopadzie 2016 Recaro Zero.1 brał udział w testach przeprowadzonych w niemczech i jako jedyny fotelik "rosnący wraz z dzieckiem" od 0  do 18 kg został oceniony na "dobry" (2.4) w testach Stiftung Warentest. Został wyróżniony za dobrą ochronę dziecka podczas wypadku, bardzo łatwą i intuicyjną obsługę oraz wysoki komfort.  Cytując za Stiftung Warentest: "Dobre fotele, które rosną wraz z dzieckiem od urodzenia, są rzadkością. Przez długi czas Recaro Zero.1 ma szansę pozostać pierwszym fotelem z oceną "dobry" w tej grupie. Dotychczas rodzice dzieci, które wyrosły z nosidełek dla niemowląt przy zakupie kolejnego fotelika musieli zdecydować, czy chcą przewozić swoje dziecko tyłem do kierunku jazdy, czy też decydują się na fotelik, w którym dziecko siedzi przodem do kierunku jazdy. Recaro Zero.1 czyni tę decyzję łatwiejszą dla rodziców: fotelik z grupy 0+/I obracany o 360 ° może być stosowany tyłem do kierunku jazdy od narodzin do około 4,5 lat (18 kg). Gdy dziecko jest starsze niż 15 miesięcy, fotelik można jedną ręką ustawić przodem do kierunku jazdy. To rozwiązanie nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, ale również komfort - fotelik Recaro Zero.1 można obracać o dowolny kąt ustawiając siedzisko fotelika przodem do drzwi samochodu - przez co przypinanie dziecka w foteliku staje się niezwykle wygodne".

Aby zapoznać się z całym testem kliknij na link na stronie instytutu. Publikacja dostępna jest równierz w najnowszym wydaniu czasopisma "Test" (wydanie 11/2016)

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

Zero.1 a Test Plus - jest dobrowolny sprawdzian i tylko producenci fotelików mogą zgłaszać swoje wyroby do sprawdzenia w ramach tego testu. Nie spodziewamy się aby Zero.1 kiedykolwiek został przebadany w VTI gdyż jako fotelik montowany również przodem do kierunku jazdy nie ma najmniejszych szans na zaliczenie tego sprawdzianu, założeniem testu plusa jest badanie obciążeń działających na kręgi szyjne podczas zderzenia czołowego. Żaden fotelik montowany przodem jak dotychczas nie zaliczył tego egzaminu. Plus Test został opracowany w Szwecji  dzięki współpracy instytutu VTI z Swedish National Society for Road Safety oraz  Swedish Standards Institute,  w opracowaniu założeń testu brali udział również pracownicy firmy Volvo. Opinie o produkcieOpinie na temat fotelika Zero.1 znajdziesz na najpopularniejszej polskiej wyszukiwarce cenowej Ceneo.pl - przejdź do opinii klientów


Systemy bezpieczeństwa Recaro Zero.1 i-Size

Czym jest ISOFIX?
ISOFIX jest międzynarodowym systemem (ISO 13216) montażu dziecięcych fotelików samochodowych, dzięki któremu instalacja fotelika jest ułatwiona, a prawdopodobieństwo nieprawidłowego montażu jest ograniczone. Fotelik jest przymocowany do szyn ISOFIX w pojeździe dlatego zapewnia większą ochronę dla dziecka. O poprawności zainstalowania fotelika na bazie informuje przejrzysty wyświetlacz wyraźnie widoczny na zdjęciach. Fotelik ZERO.1 obraca się o 360° na bazie montażowej Recaro ISOFIX. Dzięki czemu rodzic jest w prosty sposób wstanie wsadzać oraz wysadzać dziecko z fotelika. Ponadto jesteś wstanie w dowolnym momencie skierować fotelik przodem do kierunku jazdy.
Czym jest system Recaro Hero? 
Jest to rozwiązanie pojawiającego się często problemu poskręcanych i opadających wewnętrznych pasów fotelika, dzięki połączeniu obydwóch pasów wspólną szelką wraz zagłówkiem fotelika, opadanie pasów na ramiona jest już zupełnie niemożliwe. System Hero dodatkowo poprawia komfort dziecka ponieważ pasy zawsze pozostają na swoim miejscu.
Czym jest system Recaro ASP ?
System ASP Advanced Side Protection to system działający we wczesnej fazie zderzenia, łopatka ASP jest najmocniej wysuniętym punktem fotelika dzięki temu mamy pewność iż pierwszy kontakt nastąpi w wybrany przez producenta najbardziej optymalny punkt fotelika a siła uderzenia zostanie rozłożona na większej powierzchni. 
Jak działa system antyprzechyleniowy Recaro?
Noga fotelika po prawidłowym napięciu zapobiega przechylaniu fotelika w dół podczas wypadku, dzięki czemu dziecko znacznie mniej pochyla się  do przodu co zmniejsza ryzyko urazu kręgów szyjnych oraz obrażeń kończyn.
Czym jest pałąk anty rotacyjny?
Pałąk zapobiega możliwości wywrócenia fotelika na dziecko przy uderzeniu w tył samochodu, fotelik nie może przemieścić się na iso-fixe do tyłu.Jak montujemy fotelik Recaro Zero.1Przed przystąpieniem do montażu przeczytaj instrukcję obsługi fotelika Recaro Zero.1. Upewnij się iż fotelik jest kompatybilny z twoim samochodem, skorzystaj z listy produkcyjnej lub porady specjalisty, jako kolejny krok wysuń maksymalnie szynę Isofix i wepnij fotelik do uchwytów w samochodzie. Przy trudno dostępnym mocowaniu zastosuj plastikowe prowadnice dostarczone w komplecie z fotelikiem. Następnie upewnij się że dwa zewnętrzne wskaźniki zmieniły kolor na zielony. Przy pomocy dźwigni umieszczonej w przedniej części fotelika przesuń fotelik maksymalnie do tyłu, tak aby pałąk anty rotacyjny oparł się o oparcie kanapy (nie musi przylegać w całości, zgodnie z zaleceniami producenta wystarczy że przylega w 30%). Upewnij się że podstawa fotelika przylega na wystarczającej długości do siedziska kanapy, następnie zdejmij dywanik z podłogi, sprawdź czy nie ma schowka w podłodze, pod fotelikiem i zaprzyj nogę antyprzechyleniową o podłogę, poprawne zaparcie powoduje pojawienie się zielonego pola na wskaźniku ponad nogą fotelika. Po wybraniu kierunku jazdy RWF - FWF zapali się ostatni zielony wskaźnik i fotelik jest gotowy do włożenia dziecka, pamiętaj aby nie użytkować fotelika przodem przed 15-miesiącem życia dziecka. 

Film prezentujący montaż fotelika
 
Recaro Zero.1 - jak zamontować fotelik


Pianka z pamięcią
 • Wersja I-size posiada inne wypełnienie zagłówka. W części środkowej obok klasycznego materiału energochłonnego zastosowano piankę z pamięcią (zaznaczono na zdjęciu w żółtym kolorze). Boczne panele zagłówka pozostały bez zmian. Pianka ta niestety powoduje opadanie główki u dzieci ze słabą sztywnością mięśniową lub w przypadku dobrania tego fotela do samochodów z mocno pochyłą kanapą.
  W takiej sytuacjii niezbędne jest doposażenie fotelika w dodatkową wkładkę, lub w skrajnych przypadkach dokupienie poduszki sandinii.

Fotelik 0-18 kg Recaro Zero.1 w kolorze Aluminium Grey

Fotelik 0-18 kg Recaro Zero.1 w kolorze Carbon Black

Aluminium Grey

Carbon Black

Fotelik 0-18 kg Recaro Zero.1 w kolorze Dakar Sand

Fotelik 0-18 kg Recaro Zero.1 w kolorze Indy Red

Dakar Sand

Indy Red

Fotelik 0-18 kg Recaro Zero.1 w kolorze Performance Black

Fotelik 0-18 kg Recaro Zero.1 w kolorze Power Berry

Performance Black

Power Berry

Fotelik 0-18 kg Recaro Zero.1 w kolorze Racing Red

Fotelik 0-18 kg Recaro Zero.1 w kolorze Xenon Blue

Racing Red

Xenon Blue
Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Recaro ZERO.1 I-Size Obrotowy fotelik 0-18 kg
 • By Recaro
 • Cena: 1 899,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Recaro ZERO.1 fotelik obrotowy 360° to połączenie bezpieczeństwa jakie oferuje RWF i potrójna ochrona przy zderzeniach bocznych, montowany na Isofix tyłem i przodem do kierunku jazdy z możliwością przewożenia dziecka tyłem aż do 18 kg. Design fotelika to charakterystyczny dla Recaro sportowy styl i odważne łączenia kolorów, fotelik wyróżniony licznymi nagrodami za wysoki poziom bezpieczeństwa. 
Path: > > Recaro ZERO.1 I-Size Obrotowy fotelik 0-18 kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK