Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Maxi Cosi Axiss Fix fotelik obrotowy z normą i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Maxi Cosi Axiss Fix fotelik obrotowy z normą i-Size

Fotelik Maxi Cosi Axiss Fix - bezpieczne podróżowanie z dzieckiem aż do 4 roku życia! Zgodny z normą i-Size dla dzieci o wzroście od 61cm do 105cm. Opcja przewożenia tyłem do 87cm, później przodem do kierunku jazdy. 4 gwiazdki w testach ADAC 2015.

Więcej szczegółów

7467

Cena: 1 599,00 zł


MaxiCosi AxissFix 

Fotelik Samochodowy z funkcją obrotou 360 stopni

Maxi-cosi axissFix Air fotelik samochodowy obrotowy opinie recenzje testy
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Maxi-Cosi-AxissFix-Nomad-Blue

Maxi-Cosi AxissFix to fotelik obrotowy w zakresie 360 stopni. Fotelik posiada pełną zgodność z normą i-Size i jest przystosowany do przewożenia dzieci o wzroście od 61cm do 105cm (od ok. 4 miesiąca do ok. 4 lat życia dziecka). Zgodnie z wytycznymi normy i-Size, fotelik jest montowany w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX. Dwie niezależne szyny zaciskamy na prętach mocowania samochodu, a trzecim punktem stabilizacji jest pas Top-Tether. Należy go zapiąć o dedykowany element mocowania (najczęściej znajdziemy je na oparciu plecach oparcia tylnej kanapy). Zarówno szyny mocowania ISOFIX jak i pas kotwiczący posiadają wskaźniki poprawnego zapięcia.

Fotelik Maxi-Cosi AxissFix umożliwia przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy do maksymalnego wzrostu 87cm, później siedzisko należy zwrócić przodem. Wtedy też, fotelik jest do wykorzystania do momenty, gdy dziecko nie przekroczy 105cm wzrostu lub 18kg wagi. W całym okresie użytkowania, malucha zapinamy w regulowane, 5-punktowe szelki bezpieczeństwa. Dodatkową ochronę głowy zapewnia zagłówek. Rośnie on razem z dzieckiem - mamy możliwość zmiany jego wysokości. Wraz z zmianą jego ustawienia, podnoszą lub opuszczają się szelki. Siedzisko fotela można obracać w pełnym zakresie 360 stopni. Jest to niezwykle przydatna funkcja podczas codziennej instalacji dziecka do fotelika. Ułatwia to również poprawne naciągnięcie szelek, gdyż te ciągniemy do siebie, a nie do boku.

O foteliku AxissFix możemy napisać, że jest to bezpieczny fotelik. Głównie na podstawie dodatkowych testów zderzeniowych, jakimi został poddany fotel w 2015 roku. Brał on udział zarówno w badaniach niemieckiego ośrodka ADAC jak i austriackiego OAMTC. W obu przypadkach fotel otrzymał notę "gut" za bezpieczeństwo i ocenę ogólną, czyli 4 gwiazdki.

Fotelik jest dostępny w gamie 8 kolorów. Tapicerkę fotelika można w prosty sposób zdjąć do prania.

Główne cechy fotelika:

 • Zgodny z regulacją I-Size
 • Odpowiedni dla dzieci od 61cm do 105cm i max. 18kg
 • Tyłem do 87cm wzrostu dziecka, przodem od 15 miesiąca do 105cm
 • Bezpieczny - 4 gwiazdki w testach ADAC
 • Montowany przy pomocy mocowania ISOFIX oraz pasa kotwiczącego Top-Tether
 • Obrotowy 360 stopni - prosta instalacja dziecka w samochodzie
 • Wyposażony w wewnętrzne 5-punktowe szelki bezpieczeństwa
 • Posiada wbudowany, regulowany na wysokość zagłówek - lepsza ochrona głowy podczas zderzenia bocznego
 • Rośnie wraz z dzieckiem
 • Możliwość ustawienia siedziska w kilku płaszczyznach położenia, zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy
 • Zdejmowana tapicerka do prania
 

Maxi-Cosi AxissFix testy ADAC 

Fotelik Maxi-Cosi AxissFix jest modelem zgodnym z normą i-Size. W ramach otrzymania tej regulacji, został on poddany testom zderzeniowym. Wytyczne i-Size określają prędkości i rodzaje testów zderzeniowych. Są to uderzenia czołowe, boczne i w tył pojazdu. Jeżeli siły działające na manekin w czasi testów są odpowiednio niskie, fotelik zalicza test i otrzymuje homologację i-Size. Nie inaczej było w tym przypadku. Dodatkowym powierzeniem wysokiej klasy bezpieczeństwa są zaliczone testy ADAC w 2015 roku. Wynik w parametrze bezpieczeństwa z notą "2.2" pozwoliło mu otrzymać 4 gwiazdki. Minimalnie lepiej fotelik wypadł podczas zderzeń czołowych, otrzymując notę "2.3", względem testu zderzenia bocznego - nota "2.4".

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Wideo z crashtestu fotelika AxissFix:
 

Czym jest norma I-size?

I-size to regulacja, według której, dzieci do 15 miesiąca życia powinno przewozić się tyłem do kierunku jazdy. Przepis wszedł w życie w 2013 roku i gwarantuje on dodatkową ochronę, ponieważ dziecko przewożone tyłem jest dużo bardziej bezpieczne.

Dożywotnia gwarancja Maxi-Cosi

Kupując produkt Maxi-Cosi można skorzystać z programu dożywotniej gwarancji. Jest ona przyznawana każdemu Klientowi, który jest pierwszym właścicielem towaru i który w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu zarejestrował zakup na stronie maxi-cosi.com Gwarancja jest przyznawana na takich samych zasadach jak standardowa gwarancja i nie obejmuje ona uszkodzeń wywołanych zużyciem, eksploatacją, czy brakiem konserwacji. Wszelkie zgłoszenia serwisowe związane w ramach programu dożywotniej gwarancji należy zgłaszać bezpośrednio do Serwisu Maxi-Cosi.
Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
Więcej informacji na temat dożywotniej gwarancji znajdziesz na stronie producenta: >>LINK<<

Dostępna kolorstyka

Maxi-Cosi-AxissFix-Frequency-Black Maxi-Cosi-AxissFix-Nomad-Black
Kolor: Frequency Black Kolor: Nomad Black
Maxi-Cosi-AxissFix-Nomad-Blue Maxi-Cosi-AxissFix-Nomad-Grey
Kolor: Nomad Blue Kolor: Nomad Grey
Maxi-Cosi-AxissFix-Nomad-Red Maxi-Cosi-AxissFix-Scribble-Black
Kolor: Nomad Red Kolor: Scribble Black
Maxi-Cosi-AxissFix-Sparkling-Blue Maxi-Cosi-AxissFix-Sparkling-Grey
Kolor: Sparkling Blue Kolor: Sparkling GreyZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Maxi Cosi Axiss Fix fotelik obrotowy z normą i-Size
 • Cena: 1 599,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Fotelik Maxi Cosi Axiss Fi x - bezpieczne podróżowanie z dzieckiem aż do 4 roku życia! Zgodny z normą i-Size dla dzieci o wzroście od 61cm do 105cm. Opcja przewożenia tyłem do 87cm, później przodem do kierunku jazdy. 4 gwiazdki w testach ADAC 2015.
Path: > > Maxi Cosi Axiss Fix fotelik obrotowy z normą i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK