Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Joie SPIN 360 ISOFIX 0-18 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Joie SPIN 360 ISOFIX 0-18 kg

Fotelik Joie Spin - fotelik obracany na podstawie o pełne 360 stopni. Uniwersalny fotelik ze złączem ISOFIX pozwalający na montaż zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy(do 18kg), łączący wysokie bezpieczeństwo z komfortem przewożenia, zapewniający łatwe wsiadanie dziecka do fotelika dzięki pozycji bocznej. Fotelik przetestowany przez ADAC wiosną 2017 roku. Sklep Bociek poleca!

Więcej szczegółów

7511

Cena: 1 199,00 zł


Joie Spin 360

Fotelik samochodowy 0-18 kg obrotowy

Joie spin 360 isofix 0-18kg testy opinie recenzja
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Test zderzeniowy Joie Spin - kliknij w LINK

Jeżeli chcesz porównać Joie Spin 360 z konkurencją (Cybex, Maxi-Cosi, Romer, Recaro, Coletto), czytaj nasz artykuł na blogu - Link


Logo JoieJoie - producent akcesoriów dziecięcych, fotelików samochodowych i wózków. Swoje produkty firma tworzy z materiałów najwyższej jakości, które pod względem wytrzymałościowym prezentują jeden z najwyższych poziomów w branży dziecięcej na całym świecie. Przy pomocy przeprowadzanych licznych crash testów, testujących foteliki samochodowe Jolie pod względem jakości zapewnianego bezpieczeństwa, firma oferuje fotele o najwyższej jakości precyzji oraz integralności strukturalnej, gwarantujące wytrzymałość oraz odpowiednie zachowanie fotelika podczas zderzeń czołowych i bocznych. Każdy produkt Jolie poddawany jest ekstremalnym, w pełni zindywidualizowanym testom badawczym, które służą temu, by wypuszczać na rynek w stu procentach sprawne produkty. Cała oferta od Jolie charakteryzuje się genialnym oraz unikalnym designem, który dla wielu klientów będzie pierwszym tego rodzaju przeżyciem wizualnym.


Joie Spin 360 w samochodzie z dzieckiem

Fotelik samochodowy wyposażony w praktyczne, obracane o 360 stopni siedzisko oraz podstawę ISOFIX . Dzięki temu w łatwy sposób, bez nadmiernego wysiłku umieścisz i zabezpieczysz swojego malucha w foteliku samochodowym. Fotelik Spin 360 można odwracać zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, a pozycja boczna (obrót o 90 st.) pozwala na bardzo wygodne włożenie dziecka i dociągnięcia pasów wewnętrznych fotelika. Istotną kwestią dla osób przekładających fotelik będzie jego waga - tylko 12 Kg! Jak na fotelik obrotowy to naprawdę mało.

Spin 360 obrotowy

Wideo prezentacja produktu :

Prezentacja kolekcji Signature : 

Charakterystyka i cechy produktu:

 • Przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym: 0-18 kilogramów - od urodzenia do ok. 4 roku życia.
 • Możliwość odwrócenia fotelika przodem do kierunku jazdy dla dzieci od 9 do 18 kg. Jednak naszym zdaniem nie warto korzystać z opcji przodem przed 15 miesiącem życia dziecka.
 • Możliwość przewożenia dziecka w foteliku tyłem do kierunku jazdy aż do 18 kg - do samego końca, do ok 4 lat ! 
 • Obracane o 360° siedzisko, pozwalające na łatwe zapięcie i wypięcie dziecka z fotelika.
 • 5-stopniowa regulacja położenia dziecka w foteliku, pozwala na położenie do pozycji pół leżącej.
 • System Grow Together pozwalający na jednoczesną, automatyczną regulację zagłówka fotelika wraz z systemem pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo system ten nie pozwala na zsuwanie szelek na ramiona dziecka, w swoim działaniu jest bardzo zbliżony do systemu Recaro HERO.
 • Wysokiej jakości oddychające tkaniny zapewniające komfort podróży.
 • Łatwy system montażu fotelika w ISOFIX sygnalizujący pojawieniem się zielonego pola przy poprawnej instalacji.
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, wyposażone w miękkie, ochronne nakładki.
 • Wskaźnik poprawnego zapięcia 
 • Wygodne uchwyty pasów ułatwiające wkładanie dziecka do fotelika
 • Wielostopniowa regulacja szyny isofix pozwala na dopasowanie fotelika do różnej  głębokości osadzenia uchwytów ISOFIX
 • Wkładka dla najmniejszych dzieci w standardzie dostarczana wraz z fotelikiem. Wkładka składa się z trzech elementów, pozwala to na usuwanie poszczególnych elementów wraz ze wzrostem wagi dziecka. Spełnia ona również role wypłacania i poprawy leżącej dla najmniejszych dzieci. Poszczególne elementy wkładki wykorzystujemy do ok 6 m-cy.
 • Noga fotelika z wielostopniową regulacją długości (system antyprzechyleniowy jako trzeci punk podparcia ISOFIX)
 • System wentylacji fotelika na wysokości bioder dziecka. 

Test zderzeniowy ECE oraz ADAC

Test zderzeniowy, który przeszedł spin 360 w momencie wprowadzenia na rynek EU (2016 rok) gwarantuje, że fotelik jest zgodny z podstawowymi wymaganiami bezpieczeństwa określonymi w europejskim standardzie bezpieczeństwa ECE R44/04. Fotelik Joie Spin zaliczał testy ADAC dwukrotnie - w Maju 2017 roku, z notą na poziomie 3 gwiazdek za bezpieczeństwo i 3 w rekomendacji ogólnej oraz z Maju 2022 roku, gdzie za bezpieczeństwo otrzymał on lepszy wynik na poziomie 4 gwiazdek, zachowując jednak rekomendację na poziomie 3 w nocie ogólnej. Wyższy poziom ochorny wynika tutaj bezpośrednio z zmiany wprowadzonej przez producenta w budowie zagłówka. 

ADAC- niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.  

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

Instrukcja montażu, obsługiPrzed przystąpieniem do montażu przeczytaj instrukcję obsługi oraz upewnij się w liście produkcyjnej pojazdów czy prawidłowy montaż fotelika będzie możliwy w Twoim modelu, wersji oraz roczniku samochodu. Pamiętaj iż nie właściwe dobranie fotelika do samochodu to często spotykany problem który w momencie wypadku ma fatalne skutki, jeżeli nie masz 100% pewności właściwego doboru oraz montażu lepiej oddać się w ręce specjalisty.

Lista kompatybilnych pojazdów - LINK
Pełną instrukcja obsługi fotelika znajdziesz tu - LINK

Opinie klientów

Osoby posiadające ten fotelik minimum od trzech miesięcy prosimy o przesyłanie opinii na temat spina 360, przesłane wiadomości umieszczamy na naszym sklepie internetowym Bociek.eu po pisemnym wyrażeniu zgody na opublikowanie tekstu wraz ze zdjęciem. Tekst (minimum 10 zdań) wraz ze zdjęciem fotelika zamontowanego w samochodzie, prosimy wysłać na adres [email protected] Za każdą przesłaną opinię jako podziękowanie wyślemy lusterko wsteczne gratis do obserwacji dziecka!

Dane techniczne:

Przeznaczenie produktu: Grupa 0+/1, od 0 do 18 kilogramów, około 0-4 lata. Możliwość montażu tylko Isofix, brak możliwości zapięcia fotelika na pasach samochodowych.

 • tyłem do kierunku jazdy od 0 do 18 kg,
 • przodem do kierunku jazdy od 9 do 18 kg.
 • Wymiary fotelika zamontowanego przodem
   długość 55 cm szerokość 45 cm  wysokość 67-76 cm w zależności od pozycji zagłówka
 • Wymiary fotelika zamontowanego tyłem
   długość 66.1-69  w zależności od stopnia wysunięcia ISOFIX  szerokość 45  wysokość 56-63 cm -II-

 
Waga produktu: 12 kilogramów. Gwarancja 24 miesiące D2D Kolorystyka Joie Spin - kliknij, aby powiększyć zdjęcia

Joie-Spin-360-Ember Joie-Spin-360-Deep-Sea
Kolor: Ember Kolor: Deep Sea
Joie-Spin-360-Grey-Flannel Joie-Spin-36-Moss
Kolor: Grey Flannel Kolor: Moss

Fotelik obrotowy joie spin 360 kolekcja signature

Nowa kolekcja Joie Spin 360 Signature:

W roku 2018 pojawi się nowa, limitowana kolekcja fotelika Joie Spin 360, mianowicie kolekcja Signature. Są to dwa nowe kolory z całkowicie odmienną tapicerką w stosunku do podstawowych kolorów fotelika.
Pierwszy wariant z nowej kolekcji Joie Spin 360 Signature, to materiały w całości wykonane z siatki. Taki rodzaj tapicerki wpływa na lepszą oddychalność, co w parze z wentylowaną skorupą daje jedną z najlepiej przewiewnych konstrukcji wśród fotelików. Zmianie uległ również materiał, którym pokryty jest zagłówek - nowy materiał jest miększy i przyjemniejszy w dotyku. Wariant ten będzie dostępny tylko w kolorze czarnym z szarym zagłówkiem.
Drugim kolorem z serii Signature to bardzo stylowe połączenie czerni z szarym. Materiały te, w porównaniu z kolorystyką podstawową, są o milsze dla dziecka i posiadają o wiele lepsze właściwości higroskopijne - lepiej wchłaniają wilgoć. Tan wariant przykuwa uwagę bardzo starannym wykonaniem i nienaganną stylistyką - ciekawie przeszywane boki nadają całości elegancji.
Nowa kolekcja fotelika Joie Spin 360 Signature całkowicie odmienia ten fotelik, czyniąc z niego ekskluzywny produkt

Fotelik obrotowy joie spin 360 kolekcja signature
Signature

Joie Spin 360 Signature Joie Spin 360 SignatureZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Joie SPIN 360 ISOFIX 0-18 kg
 • By Joie
 • Cena: 1 199,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Fotelik Joie Spin - fotelik obracany na podstawie o pełne 360 stopni. Uniwersalny fotelik ze złączem ISOFIX pozwalający na montaż zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy(do 18kg), łączący wysokie bezpieczeństwo z komfortem przewożenia, zapewniający łatwe wsiadanie dziecka do fotelika dzięki pozycji bocznej. Fotelik przetestowany przez ADAC wiosną 2017 roku. Sklep Bociek poleca!
Path: > > Joie SPIN 360 ISOFIX 0-18 kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK