Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Axkid podkładka poziomująca Powiększ do pełnego rozmiaru

Axkid podkładka poziomująca

Axkid podkładka poziomująca pod fotelik, służy do uzyskania wygodniejszej pozycji półleżącej aby głowa dziecka nie opadała. Pasuje do fotelików Axkid montowanych na pasy.

Więcej szczegółów

7581

Cena: 89,00 zł

Axkid

Podkładka pod fotelik - Klin


Axkid Axkid jest częścią szwedzkiej grupy Axonkids AB. Od 2009 r. projektuje, produkuje i sprzedaje foteliki samochodowe w całej Europie. Firma została założona przez Tonyego Quista i Tonyego Broberga, którzy przez ponad 20 lat projektowali foteliki dla innych marek oraz współpracowali z renomowanymi producentami samochodów. Swoje wcześniejsze doświadczenia wykorzystują teraz w projektowaniu dla firmy Axkid. Foteliki Axkid są zaprojektowane zgodnie ze skandynawską filozofią, która mówi że ustawienie fotelika tyłem do kierunku jazdy jest najbardziej bezpieczne. Zostało to potwierdzone wieloma testami. Foteliki Axkid zostały zatwierdzone zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa ECE R44 04 oraz przechodzą testy zderzeniowe instytutu EURO NCAP.

Opis produktu:

Odpowiednie poziomowanie fotelika jest bardzo ważne dla uzyskania bezpiecznej i wygodnej pozycji fotelika i dziecka. Bardzo często okazuje się że foteliki axkid ze względu na pochylenie kanapy nie osiąga wystarczającego nachylenia. Podkładka poziomująca zwiększa pochylenie fotelika dzięki czemu głowa dziecka nie opada podczas snu. Dodatkowo podłożenie klina często pomaga usunąć możliwość wystąpienie chrupka na klamrze pasa. Pozycja fotela po podłożeniu klina zmienia się ok 7st. ale nie jest to regułą i wiele zależy od kształtu kanapy. Proszę pamiętać że bardziej stromy kąt to większe bezpieczeństwo dziecka a przekraczanie wartości 45st nie jest bezpieczne.


Dlaczego wiekszośc klientów wybiera nasz sklep?

☑ Wszystkie kolory dostępne od ręki,
☑ Tylko u nas 100% gwarancji otrzymania całkowicie nowego produktu (nie sprzedajemy produktów z wystawy)
☑ Posiadamy wyłącznie najnowszą kolorystykę
☑ Wszystkie produkty pochodzą wyłącznie z oficjalnej dystrybucji
☑ Posiadamy najniższe ceny w internecie
☑ Ubezpieczona przesyłka
☑ Przesyłkę wysyłamy w ciągu 24 godzin
☑ Każdy klient na bieżąco jest informowany o statusie wysyłki - w dniu wysyłki otrzymują Państwo mailowo numer paczki oraz dane firmy kurierskiej
☑ Kupując w sklepie www.bociek.eu mają Państwo pewność doskonałego wsparcia posprzedażowego oraz serwisowego
☑ Istniejemy od roku 1990, posiadamy ogromne doświadczenie

  • Nazwa :Axkid podkładka poziomująca
  • By Axkid
  • Cena: 89,00
  • Nasza ocena: 5/5 21
  • Opis: Axkid podkładka poziomująca pod fotelik, służy do uzyskania wygodniejszej pozycji półleżącej aby głowa dziecka nie opadała. Pasuje do fotelików Axkid montowanych na pasy.
Path: > > Axkid podkładka poziomująca

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK