Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Recaro Guardia 2017, fotelik samochodowy 0-13 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Recaro Guardia 2017, fotelik samochodowy 0-13 kg

Recaro Guardia, nowość na 2017 rok. Fotelik samochodowy 0-13 kg dla dzieci od urodzenia do ukończenia ok 12 miesięcy. Flagowy model Recaro w grupie przeznaczonej dla najmłodszych dzieci. 

Więcej szczegółów

7601

Cena: 896,00 zł


Recaro Guardia

Fotelik samochodowy 0 - 13 kg


RecaroHistoria marki Recaro sięga już 1906 r., gdy Wilhelm Reutter założył firmę Reutter, Wilhelm, Sattler. Reutter szybko wyrobił sobie dobrą opinie w prężnie rozwijającej się branży motoryzacyjnej. W 1963 roku Porsche przejęło od firmy produkcję karoserii, a Reutter zajął się produkcją foteli oraz komponentów do nich. Zmieniono również nazwę na Recaro. Przez kolejne lata firma rozwijała się i produkowała najlepsze na świecie fotele samochodowe. We wczesnych latach 90 ruszyła produkcja foteli dla dzieci a w 2005 roku, Recaro zaprezentowało fotelik dziecięcy Young Profi Plus, prawdziwą nowość na skalę światową - pierwszy fotelik, który rośnie razem z dzieckiem. Dziś Recaro jest najlepiej rozpoznawalną firmą w branży fotelików dla dzieci, a model Recaro young sport został sprzedany w ilości ponad miliona egzemplarzy. Recaro jako jedyna produkująca produkty dla dzieci posiada tak ogromne doświadczenie w produkcji foteli oraz tak silne powiązania ze sportem motorowym, gdzie bezpieczeństwo stoi na najwyższym poziomie. Recaro to marka posiadająca bogate tradycje oraz znakomite produkty. Foteliki tej firmy są wygodne i bezpieczne, co za każdym razem potwierdzane jest niezależnymi testami.


Guardia Lifestyle

Opis produktu:

Guardia bazująca na rozwiązaniach technicznych dobrze znanego modelu Privia oferuje jeszcze więcej komfortu i wygody użytkowania przy zachowaniu bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa (privia otrzymała maksymalną ocenę w ADAC*****). Fotelik posada homologacje lotniczą, teraz wyjedziesz z dzieckiem gdzie tylko zechcesz. Waga 4.1 kg to wynik bardzo dobry dla fotelików klasy premium, przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Fotelik w samochodzie można zamontować zarówno pasami trzypunktowymi jak w szyny isofix, opcja ta jest możliwa po dokupieniu bazy recaro-fix. Fotelik w standardowym wyposażeniu posiada rozbudowaną wkładkę redukcyjną oraz wentylowany daszek z filtrem UV. Dodatkową zaletą guardi jest możliwość tworzenia zestawu travel system z wszystkim wózkami posiadającymi standardowe adaptery maxi-cosi. Podobnie jak wszystkie modele Recaro wyprodukowane po 2015 roku Guardia wyposażona została w system Hero, dla poprawy bezpieczeństwa, a przyjazna dziecku tapicerka fotelika oraz wentylowany daszek sprawdzi się nawet w najbardziej upalne dni.

Guardia Infografika

Recaro Guardia
Cechy fotelika:

 • kilkustopniowa regulacja pasów i wysokości zagłówka
 • ergonomiczna rączka pozwalająca na wygodne przenoszenie
 • wielosekcyjny rozbudowany daszek z wbudowaną wentylacją i filtrem UV40
 • bardzo lekki tylko 4,1 kg, to naprawdę niewiele jak na klasę bezpieczeństwa *****
 • adaptery kompatybilne do wózków wiodących producentów
 • HERO - system zabezpieczający przed zsuwaniem i skręcaniem się pasów
 • elementy regulacyjne oraz montażowe w kontrastowych kolorach
 • wkładka dla noworodków z mozliwością wypięcia poszczegulnych elementów

Recaro Guardia i testy zderzeniowe ADAC*

24.10.2017 roku niemiecki ośrodek testowy ADAC opublikował wyniki jesiennej rundy testów fotelików samochodowych, wśród których znalazł się fotelik Recaro Guardia. Model ten został sprawdzony w dwóch wariantach: przy montażu trzypunktowym pasem samochodowym oraz z opcją montażu na bazie Recaro Smart Click Base. Wyniki tych testów nie pozostawiają złudzeń - fotelik ten jest pośród najlepiej zabezpieczających dziecko modeli z tego przedziału wagowego. Guardia otrzymała oceną gut, czyli 4 gwiazdki w obu wariantach montażu, zarówno w parametrze bezpieczeństwa, jak i w ocenie ogólnej fotelika. 

*ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Guardia - kolorystyka najnowszej kolekcji RECARO 2017

Recaro Guardia 2017, fotelik 0-13 kg Aluminium Grey Recaro Guardia 2017, fotelik 0-13 kg Carbon Black

Alumnium Grey

Carbon Black
Recaro Guardia 2017, fotelik 0-13 kg Dakar Sand Recaro Guardia 2017, fotelik 0-13 kg Performace Black

Dakar Sand

Performance Black
Recaro Guardia 2017, fotelik 0-13 kg Racing Red Recaro Guardia 2017, fotelik 0-13 kg Xenon Blue

Racing Red

Xenon Blue


Recaro Guardia


Dlaczego większość klientów wybiera nasz sklep?

☑ Wszystkie kolory dostępne od ręki
☑ Tylko u nas 100% gwarancji otrzymania całkowicie nowego produktu (nie sprzedajemy produktów z wystawy)
☑ Posiadamy wyłącznie najnowszą kolorystykę
☑ Wszystkie produkty pochodzą wyłącznie z oficjalnej dystrybucji
☑ Posiadamy najniższe ceny w internecie
☑ Przesyłkę wysyłamy w ciągu 24 godzin
☑ Każdy klient na bieżąco jest informowany o statusie wysyłki - w dniu wysyłki otrzymują Państwo mailowo numer paczki oraz dane firmy kurierskiej
☑ Kupując w sklepie www.bociek.eu mają Państwo pewność doskonałego wsparcia posprzedażowego oraz serwisowego
☑ Istniejemy od roku 1990, posiadamy ogromne doświadczenie

 • Nazwa :Recaro Guardia 2017, fotelik samochodowy 0-13 kg
 • By Recaro
 • Cena: 896,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Recaro Guardia, nowość na 2017 rok. Fotelik samochodowy 0-13 kg dla dzieci od urodzenia do ukończenia ok 12 miesięcy. Flagowy model Recaro w grupie przeznaczonej dla najmłodszych dzieci. 
Path: > > Recaro Guardia 2017, fotelik samochodowy 0-13 kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK