Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Recaro Guardia 2017, fotelik samochodowy 0-13 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Recaro Guardia 2017, fotelik samochodowy 0-13 kg

Recaro Guardia, nowość na 2017 rok. Fotelik samochodowy 0-13 kg dla dzieci od urodzenia do ukończenia ok 12 miesięcy. Flagowy model Recaro w grupie przeznaczonej dla najmłodszych dzieci. 

Więcej szczegółów

7601

Cena: 896,00 zł


Recaro Guardia

Fotelik samochodowy 0 - 13 kg

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


RecaroHistoria marki Recaro sięga już 1906 r., gdy Wilhelm Reutter założył firmę Reutter, Wilhelm, Sattler. Reutter szybko wyrobił sobie dobrą opinie w prężnie rozwijającej się branży motoryzacyjnej. W 1963 roku Porsche przejęło od firmy produkcję karoserii, a Reutter zajął się produkcją foteli oraz komponentów do nich. Zmieniono również nazwę na Recaro. Przez kolejne lata firma rozwijała się i produkowała najlepsze na świecie fotele samochodowe. We wczesnych latach 90 ruszyła produkcja foteli dla dzieci a w 2005 roku, Recaro zaprezentowało fotelik dziecięcy Young Profi Plus, prawdziwą nowość na skalę światową - pierwszy fotelik, który rośnie razem z dzieckiem. Dziś Recaro jest najlepiej rozpoznawalną firmą w branży fotelików dla dzieci, a model Recaro young sport został sprzedany w ilości ponad miliona egzemplarzy. Recaro jako jedyna produkująca produkty dla dzieci posiada tak ogromne doświadczenie w produkcji foteli oraz tak silne powiązania ze sportem motorowym, gdzie bezpieczeństwo stoi na najwyższym poziomie. Recaro to marka posiadająca bogate tradycje oraz znakomite produkty. Foteliki tej firmy są wygodne i bezpieczne, co za każdym razem potwierdzane jest niezależnymi testami.


Guardia Lifestyle

Opis produktu:

Guardia bazująca na rozwiązaniach technicznych dobrze znanego modelu Privia oferuje jeszcze więcej komfortu i wygody użytkowania przy zachowaniu bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa (privia otrzymała maksymalną ocenę w ADAC*****). Fotelik posada homologacje lotniczą, teraz wyjedziesz z dzieckiem gdzie tylko zechcesz. Waga 4.1 kg to wynik bardzo dobry dla fotelików klasy premium, przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Fotelik w samochodzie można zamontować zarówno pasami trzypunktowymi jak w szyny isofix, opcja ta jest możliwa po dokupieniu bazy recaro-fix. Fotelik w standardowym wyposażeniu posiada rozbudowaną wkładkę redukcyjną oraz wentylowany daszek z filtrem UV. Dodatkową zaletą guardi jest możliwość tworzenia zestawu travel system z wszystkim wózkami posiadającymi standardowe adaptery maxi-cosi. Podobnie jak wszystkie modele Recaro wyprodukowane po 2015 roku Guardia wyposażona została w system Hero, dla poprawy bezpieczeństwa, a przyjazna dziecku tapicerka fotelika oraz wentylowany daszek sprawdzi się nawet w najbardziej upalne dni.

Guardia Infografika

Recaro Guardia
Cechy fotelika:

 • kilkustopniowa regulacja pasów i wysokości zagłówka
 • ergonomiczna rączka pozwalająca na wygodne przenoszenie
 • wielosekcyjny rozbudowany daszek z wbudowaną wentylacją i filtrem UV40
 • bardzo lekki tylko 4,1 kg, to naprawdę niewiele jak na klasę bezpieczeństwa *****
 • adaptery kompatybilne do wózków wiodących producentów
 • HERO - system zabezpieczający przed zsuwaniem i skręcaniem się pasów
 • elementy regulacyjne oraz montażowe w kontrastowych kolorach
 • wkładka dla noworodków z mozliwością wypięcia poszczegulnych elementów

Recaro Guardia i testy zderzeniowe ADAC*

24.10.2017 roku niemiecki ośrodek testowy ADAC opublikował wyniki jesiennej rundy testów fotelików samochodowych, wśród których znalazł się fotelik Recaro Guardia. Model ten został sprawdzony w dwóch wariantach: przy montażu trzypunktowym pasem samochodowym oraz z opcją montażu na bazie Recaro Smart Click Base. Wyniki tych testów nie pozostawiają złudzeń - fotelik ten jest pośród najlepiej zabezpieczających dziecko modeli z tego przedziału wagowego. Guardia otrzymała oceną gut, czyli 4 gwiazdki w obu wariantach montażu, zarówno w parametrze bezpieczeństwa, jak i w ocenie ogólnej fotelika. 

*ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Guardia - kolorystyka najnowszej kolekcji RECARO

Recaro Guardia 2017, fotelik 0-13 kg Aluminium Grey Recaro Guardia 2017, fotelik 0-13 kg Carbon Black

Alumnium Grey

Carbon Black
Recaro Guardia 2017, fotelik 0-13 kg Dakar Sand Recaro Guardia 2017, fotelik 0-13 kg Performace Black

Dakar Sand

Performance Black
Recaro Guardia 2017, fotelik 0-13 kg Racing Red Recaro Guardia 2017, fotelik 0-13 kg Xenon Blue

Racing Red

Xenon Blue


Recaro Guardia
Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Recaro Guardia 2017, fotelik samochodowy 0-13 kg
 • By Recaro
 • Cena: 896,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Recaro Guardia, nowość na 2017 rok. Fotelik samochodowy 0-13 kg dla dzieci od urodzenia do ukończenia ok 12 miesięcy. Flagowy model Recaro w grupie przeznaczonej dla najmłodszych dzieci. 
Path: > > Recaro Guardia 2017, fotelik samochodowy 0-13 kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK