Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Takata Mini I-Size, fotelik samochodowy 45-80cm Powiększ do pełnego rozmiaru

Takata Mini I-Size, fotelik samochodowy 45-80cm

Takata Mini i-Size to fotelik samochodowy dla dzieci 0-13 kg zgodny z normą i-Size, w myśl której został przeznaczony dla dzieci od 45 do 80cm (zalecana od urodzenia do ok. 15 miesiąca życia ). Fotelik samochodowy Mini może być zainstalowany przy pomocy standardowych pasów bezpieczeństwa lub na bazie TAKATA i-Size.

Więcej szczegółów

7631

Cena: 2 399,00 zł


Takata Mini Nowość! Wysoka jakość, styl i bezpieczeństwo

Fotelik samochodowy dla dzieci od urodzenia do ok. 15 miesiąca

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Takata LogoTAKATA, japoński producent fotelików samochodowych, poduszek powietrznych oraz samochodowych systemów bezpieczeństwa. W branży motoryzacyjnej, firma TAKATA, to uznany producent systemów bezpieczeństwa pojazdów silnikowych, które swoje produkty dostarcza od 1933 roku. Po długoletnim doświadczeniu w dziedzinie bezpieczeństwa pasażerów pojazdów silnikowych, firma TAKATA decyduje się rozpocząć rozwój systemów bezpieczeństwa dla dzieci. Zrealizowany w całości przez firmę, pierwszy fotelik dziecięcy TAKATA ujrzał światło dzienne w 1977 roku. Po udanym debiucie i ekspansji na rynku lokalnym, w roku 2003 TAKATA wkracza na rynek europejski i zaczyna produkcję własnych fotelików w Europie, a konkretnie w Aschaffenburg, Niemcy. Od tej pory foteliki TAKATA są projektowane tak, aby były kompatybilne z europejskimi markami samochodów PREMIUM. Dokonania firmy zostały docenione przez Europejczyków, dlatego w latach 2012 - 2013 foteliki firmy otrzymały dobre oceny w testach przeprowadzonych przez automobil ADAC oraz organizację konsumencką Stiftung Warentest. Obecnie oferta TAKATA, to foteliki samochodowe dla dzieci w każdej kategorii wagowej.

fotelik samochodowy takata mini 3-13 kg

Takata Mini i-Size to zaprojektowany w Niemczech fotelik, który oferuję wysoki poziom zabepieczenia dziecka w czasie podróży. Główną zaletą tego modelu jest pięcopunktowy system pasów w foteliku oraz technologia AIRPAD. Są to specjalne poduszki, wykonane z tych samych materiałów co samochdowe poduszki powietrzne, wewnątrz których znajdują się wkładki z energochłonnej pianki oraz dodatkowo są one wypełnione powietrzem. Ich strategiczne ułożenie w newraligicznych miejscach fotelika pozwala na wysoką ochronę głowy i szyi dziecka oraz wpływają pośrednio na wzrost komfortu podróżowania.

Dzięki wyprofilowanej skorupie fotelika, zapewnia on odpowiednią pozycję dziecka wewnątrz fotelika niezależnie od wieku. Ruchoma rączka pozwala na szybkie przemieszczanie sie z fotelikiem oraz zapewani aona optymalną ochronę w przypadku tylnego uderzenia. Dodatkowo, fotelik można zamontować na bazie TAKATA i-Size Base.

Fotelik został obity miękką, przetestowaną pod kątem zawartości substancji szkodliwych tkaniną w trzech wariantach kolorystycznych, pasuje do każdego wnętrza samochodu.

Prezentacja wideo Crashtest


Dane techniczne:

fotelik samochodowy takata mini 3-13 kg
 • Szerokość: 44 cm
 • Wysokość: 55 cm
 • Długość: 68 cm
 • Waga: 4,4 kg

TAKATA INFO - to powinieneś wiedzieć

BAZA TAKATA i-Size została przetestowana i uzyskała atest zgodności z normą europejską R-129, czyli i-Size dla systemów przytrzymujących dla dzieci wyłącznie w przypadku użytkowania jej w połączeniu z fotelikiem TAKATA MINI i-Szie lub TAKATA MIDI i-Size. Przymocowanie fotelika TAKATA MINI i-Size lub TAKATA MIDI i-Size za pomocą BAZY TAKATA i-Size do zaczepów ISOFIX w pojeździe zmienia klasyfikację fotelika na „półuniwersalną” i taki sposób mocowania można stosować jedynie z wybranymi modelami fotelików w wybranych modelach pojazdów. Każdy samochód wyposażony w mocowanie typu i-Size będzie kompatybilny z tą bazą.

Załączona lista pojazdów stanowi przegląd wszystkich odpowiednich modeli samochodów oraz fotelików zgodnych z BAZĄ TAKATA i-Size aktualny w chwili przesłania materiałów do druku. Aktualna lista dostępna jest w witrynie internetowej www.takata-childseats.com.

WAŻNE!
W przypadku gdy posiadany przez Państwa pojazd nie znajduje się na liście, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta firmy TAKATA. Informację, czy fotelik może być zamontowany w Państwa samochodzie, można uzyskać również u sprzedawcy podczas dokonywania zakupu BAZY TAKATA i-Size oraz fotelika TAKATA MINI i-Size lub TAKATA MIDI i-Size.

BAZĘ TAKATA i-Size należy zawsze mocować w pojeździe zgodnie z instrukcją obsługi dołączoną do bazy i instrukcją obsługi pojazdu dostarczoną przez producenta samochodu oraz należy zawsze zachować ostrożność podczas jazdy. Zaczepy ISOFIX mogą być dostępne jako wyposażenie opcjonalne lub standardowe, w zależności od kraju.

OSTRZEŻENIE!
Wspornik BAZY TAKATA i-Size nigdy nie powinien spoczywać bezpośrednio na pokrywie schowka znajdującego się w podłodze pojazdu. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy zastosowano specjalny ochraniacz zatwierdzony przez producenta, który wzmacnia pokrywę schowka.

UWAGA!
Fotelików TAKATA MINI i-Size oraz TAKATA MIDI i-Size nie należy umieszczać tyłem do kierunku jazdy na fotelu pasażera z aktywną poduszką powietrzną. Po dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera oraz w przypadku gdy producent pojazdu zezwala na umieszczanie fotelików dziecięcych klasy 0+ lub 1 na przednim siedzeniu, można użytkować foteliki TAKATA MINI i-Size i TAKATA MIDI i-Size w tej pozycji. W takiej sytuacji należy zawsze przestrzegać instrukcji producenta dotyczących:

 • Dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera
 • Dopuszczenia przez producenta możliwości umieszczenia fotelika tyłem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu
 • Wyposażenia pojazdu w zaczepy ISO

Takata Mini i-Size, a testy ADAC i OEAMTC

Fotelik Takata Mini i-Size to model zaprojektowany i skonstruowany zgodnie z zasadami normy R-129, czyli i-Size. Na etapie uzyskania homologacji fotelik został przepadany w certyfikowanym ośrodku testowym pod kątem zabezpieczenia dziecka na wypadek zderzenia czołowego, bocznego i uderzenia w tył samochodu. Daje nam to pewną informację na temat poziomu bezpieczeństwa. 

Model Mini i-Size nie został jeszcze przetestowany w niemieckim ośrodku testowym ADAC. Najbliższa runda testów odbędzie się w maju 2018 i możliwe, że wtedy zostanie on sprawdzony. Testowany w ADAC był natomiast poprzeni model fotelika, czyli TAKATA Mini, który wypadł w testach ADAC podobnie jak foteliki dla starszych dzieci od tego producenta - wersje Midi i Maxi. Fotelik otrzymał 4**** gwiazdki co jest oceną bardzo dobrą. W raporcie końcowym został wyróżniony system Air Pad oraz sposób zachowywania się fotelika podczas zderzeń. Aby przeczytać cały raport z testu fotelika Takata Mini kliknij w ten LINK 


fotelik samochodowy takata mini 3-13 kg


Czym jest technologia AIR PAD?

fotelik samochodowy takata maxi 15-36 kg

Technologia AIR PAD to innowacyjny system zwiększający poziom bezpieczeństwa dziecka, opatentowany przez firme Takata, która słynie z wprowadzania wielu innowacji. Air Pad to materiał, który podczas zderzenia absorbuje energie kinetyczną chroniąc głowe dziecka. Podobny materiał stosuje się w kaskach motocyklowych.

fotelik dziecięcy 3-13 kg takata mini

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

takata mini fotelik samochodowy 3-13 kg takata mini fotelik samochodowy 3-13 kg
fotelik dziecięcy takata mini 3-13 kg fotelik dziecięcy takata mini 3-13 kg
takata mini fotelik samochodowy 3-13 kg takata mini fotelik samochodowy 3-13 kg
fotelik dziecięcy takata mini 3-13 kg fotelik dziecięcy takata mini 3-13 kgZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Takata Mini I-Size, fotelik samochodowy 45-80cm
 • By Takata
 • Cena: 2 399,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Takata Mini i-Size to fotelik samochodowy dla dzieci 0-13 kg zgodny z normą i-Size, w myśl której został przeznaczony dla dzieci od 45 do 80cm (zalecana od urodzenia do ok. 15 miesiąca życia ). Fotelik samochodowy Mini może być zainstalowany przy pomocy standardowych pasów bezpieczeństwa lub na bazie TAKATA i-Size.
Path: > > Takata Mini I-Size, fotelik samochodowy 45-80cm

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK