Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Takata Midi I-Size PLUS, fotelik samochodowy 9-18 kg 4 gwiazdki ADAC Powiększ do pełnego rozmiaru

Takata Midi I-Size PLUS, fotelik samochodowy 9-18 kg 4 gwiazdki ADAC

Takata Midi, fotelik samochodowy dla dzieci o wadze 9-18 kg (zalecany wiek w przedziale ok. 9 miesięcy - 3,5 lata). Fotelik opcjonalnie mocowany na bazie TAKATA ISOFIX. Dostępny także w wersji I-Size. 

Więcej szczegółów

7632

Cena: 2 199,00 zł


Takata Midi: kompaktowy, elastyczny i wszechstronny

Fotelik 9-18 kg. Premiera już wkrótce!


Takata LogoTAKATA, japoński producent fotelików samochodowych, poduszek powietrznych oraz samochodowych systemów bezpieczeństwa. W branży motoryzacyjnej, firma TAKATA, to uznany producent systemów bezpieczeństwa pojazdów silnikowych, które swoje produkty dostarcza od 1933 roku. Po długoletnim doświadczeniu w dziedzinie bezpieczeństwa pasażerów pojazdów silnikowych, firma TAKATA decyduje się rozpocząć rozwój systemów bezpieczeństwa dla dzieci. Zrealizowany w całości przez firmę, pierwszy fotelik dziecięcy TAKATA ujrzał światło dzienne w 1977 roku. Po udanym debiucie i ekspansji na rynku lokalnym, w roku 2003 TAKATA wkracza na rynek europejski i zaczyna produkcję własnych fotelików w Europie, a konkretnie w Aschaffenburg, Niemcy. Od tej pory foteliki TAKATA są projektowane tak, aby były kompatybilne z europejskimi markami samochodów PREMIUM. Dokonania firmy zostały docenione przez Europejczyków, dlatego w latach 2012 - 2013 foteliki firmy otrzymały dobre oceny w testach przeprowadzonych przez automobil ADAC oraz organizację konsumencką Stiftung Warentest. Obecnie oferta TAKATA, to foteliki samochodowe dla dzieci w każdej kategorii wagowej.
fotelik samochodowy takata midi 9-18 kg


Opis produktu:

Wysoce elastyczny fotelik samochodowy Midi z Grupy I (UNECE 44/04), skonstruowany i zaprojektowany, aby wszystkie podróże samochodem spełniały potrzeby wygody i bezpieczeństwa dla maluszków w wieku od 9 miesięcy do ok. 3,5 roku życia. W połączeniu z technologią ISOFIX, fotelik daję rodzicom funkcję obracania, czyli możliwość skierowania fotelika przodem lub tyłem do kierunku jazdy (do 18 miesiąca życia), tym samym zapewnia rodzicom różnorodne możliwości montażu w samochodzie. Fotelik Midi oferuje trzy warianty kolorystyczne fotelika, materiały TAKATA są przetestowane na zawartość substancji toksycznych, fotelik idealnie pasuje do każdego wnętrza samochodu.

Takata Midi I-Size

Fotelik samochodowy Midi I-Size zaprojektowany zgodnie z europejską normą UNECE R129 / 00 (I-Size) dla dzieci o wzroście 61 - 100 cm wysokości (zalecany wiek około 9 miesięcy do około 3,5 roku życia). Takata Midi I-Size może być opcjonalnie montowany na bazie TAKATA I-SIZE BASE, fotelik montowany w dowolnym kierunku jazdy, zarówno przodem, jak i tyłem.

Midi PLUS: Wielofunkcyjny i prosty w obsłudze

Fotelik Takata Midi I-Size Plus jest idealnym towarzyszem na każdą podróż samochodem. Zaprojektowany i wykonany aby spełniał potrzeby najmniejszych pasażerów w wieku od urodzenia do czterech lat. W połączeniu z bazą I-Size PLUS, fotelik może być instalowany w samochodzie zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, oferując tym samym zwiększone bezpieczeństwo przewożenia dziecka w samochodzie. Producent TAKATA daję gwarancję, że w foteliku można bezpiecznie przewozić dzieci od 10 cm do 105 cm tyłem do kierunku jazdy. Materiały fotelika są wolne od substancji szkodliwych, przetestowane przez instytut Oeko-Tex. Wersje kolorystyczne fotelika różnią się od siebie jedynie wkładką, większość powierzchni fotelika pokryta jest kolorem czarnym dzięki czemu Midi PLUS będzie zawsze pasował do wnętrza każdego samochodu. W modelu MIDI I-Size, w rejonie zagłówka znajduje się wiele poduszek AIRPAD zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo dziecku. Fotelik posiada funkcję kilkustopniowej regulacji siedziska, aby móc dopasować wysokość dziecka do MIDI I-SIZE.

Prezentacja wideo CrashtestDane techniczne:

fotelik samochodowy takata midi 9-18kg

 • Szerokość: 40 cm
 • Wysokość: 60,5 cm
 • Długość: 49 cm
 • Waga: 4,6 kg
 • Funkcja AIRPAD

TAKATA INFO, to powineneś wiedzieć

BAZA ISOFIX TAKATA została przetestowana i uzyskała atest zgodności z normą europejską ECE R44/04 dla systemów przytrzymujących dla dzieci wyłącznie w przypadku użytkowania jej w połączeniu z fotelikiem TAKATA MINI lub TAKATA MIDI. Przymocowanie fotelika TAKATA MINI lub TAKATA MIDI za pomocą BAZY ISOFIX TAKATA do zaczepów ISOFIX w pojeździe zmienia klasyfikację fotelika na „półuniwersalną” i taki sposób mocowania można stosować jedynie z wybranymi modelami fotelików w wybranych modelach pojazdów.

Załączona lista pojazdów stanowi przegląd wszystkich odpowiednich modeli samochodów oraz fotelików zgodnych z BAZĄ ISOFIX TAKATA aktualny w chwili przesłania materiałów do druku. Aktualna lista dostępna jest w witrynie internetowej www.takata-childseats.com.

WAŻNE!

W przypadku gdy posiadany przez Państwa pojazd nie znajduje się na liście, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta firmy TAKATA. Informację, czy fotelik może być zamontowany w Państwa samochodzie, można uzyskać również u sprzedawcy podczas dokonywania zakupu BAZY ISOFIX TAKATA oraz fotelika TAKATA MINI lub TAKATA MIDI.
BAZĘ ISOFIX TAKATA należy zawsze mocować w pojeździe zgodnie z instrukcją obsługi dołączoną do bazy i instrukcją obsługi pojazdu dostarczoną przez producenta samochodu oraz należy zawsze zachować ostrożność podczas jazdy.
Zaczepy ISOFIX mogą być dostępne jako wyposażenie opcjonalne lub standardowe, w zależności od kraju.

OSTRZEŻENIE! Wspornik BAZY ISOFIX TAKATA nigdy nie powinien spoczywać bezpośrednio na pokrywie schowka znajdującego się w podłodze pojazdu. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy zastosowano specjalny ochraniacz zatwierdzony przez producenta, który wzmacnia pokrywę schowka.

UWAGA! Fotelików TAKATA MINI oraz TAKATA MIDI nie należy umieszczać tyłem do kierunku jazdy na fotelu pasażera z aktywną poduszką powietrzną. Po dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera oraz w przypadku gdy producent pojazdu zezwala na umieszczanie fotelików dz iecięcych klasy 0+ lub 1 na przednim siedzeniu, można użytkować foteliki TAKATA MINI i TAKATA MIDI w tej pozycji. W takiej sytuacji należy zawsze przestrzegać instrukcji producenta dotyczących:

 • Dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera
 • Dopuszczenia przez producenta możliwości umieszczenia fotelika tyłem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu
 • Wyposażenia pojazdu w zaczepy ISO

Czym jest technologia AIR PAD?


fotelik samochodowy takata maxi 15-36 kg  

Air Pad to system specjalnych pianek umieszczonych w konstrukcji zagłówka. Odpowiadają one za absorbowanie energii podczas uderzeń. Testy wykazały, że takie rozwiązanie znacząco podnosi bezpieczeństwo dziecka. System Air Pad to innowacyjna technologia opatentowana przez firmę Takata


fotelik takata midi 9-18 kg

Takata Midi testy ADAC i OEAMTC

Firma Takata w modelu Midi postawiła przedewszystkim na bezpieczeństwo co widać po wynikach różnorakich testów. Organizacja ADAC testowała fotelik Takata Midi już jakiś czas temu i wyniki jednoznacznie pokazały, że jest obecnie jednym z najlepszych fotelików dostępnych na rynku. W każdej z kategorii spisał się bardzo dobrze a jego ocena końcowa to 4 **** gwiazdki. Cały raport dostępny pod tym LINKIEM

fotelik takata midi 9-18 kg

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

fotelik takata midi 9-18 kg fotelik takata midi 9-18 kg
fotelik samochodowy takata midi 9-18kg fotelik takata midi 9-18 kg
fotelik samochodowy takata midi 9-18 kg fotelik samochodowy takata midi 9-18 kg
fotelik takata midi 9-18 kg fotelik takata midi 9-18 kg

Dlaczego większość klientów wybiera nasz sklep?

☑ Wszystkie kolory dostępne od ręki
☑ Tylko u nas 100% gwarancji otrzymania całkowicie nowego produktu (nie sprzedajemy produktów z wystawy)
☑ Posiadamy wyłącznie najnowszą kolorystykę
☑ Wszystkie produkty pochodzą wyłącznie z oficjalnej dystrybucji
☑ Posiadamy najniższe ceny w internecie
☑ Przesyłkę wysyłamy w ciągu 24 godzin
☑ Każdy klient na bieżąco jest informowany o statusie wysyłki - w dniu wysyłki otrzymują Państwo mailowo numer paczki oraz dane firmy kurierskiej
☑ Kupując w sklepie Bociek mają Państwo pewność doskonałego wsparcia posprzedażowego oraz serwisowego
☑ Istniejemy od roku 1990, posiadamy ogromne doświadczenie

 • Nazwa :Takata Midi I-Size PLUS, fotelik samochodowy 9-18 kg 4 gwiazdki ADAC
 • By Takata
 • Cena: 2 199,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Takata Midi, fotelik samochodowy dla dzieci o wadze 9-18 kg (zalecany wiek w przedziale ok. 9 miesięcy - 3,5 lata). Fotelik opcjonalnie mocowany na bazie TAKATA ISOFIX. Dostępny także w wersji I-Size. 
Path: > > Takata Midi I-Size PLUS, fotelik samochodowy 9-18 kg 4 gwiazdki ADAC

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK