Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Be Cool Nado O3 fotelik obrotowy 0-18-kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Be Cool Nado O3 fotelik obrotowy 0-18-kg

Fotelik samochodowy Be Cool Nado O3 obrotowy z i-Size dla dzieci od urodzenia do 4 roku życia. Montowany przy pomocy ISOFIX.

Więcej szczegółów

7661

Obniżka!

Cena: 1 379,00 zł

-300,00 zł

1 679,00 zł


Be Cool Nado O3

Fotelik obrotowy 0-18 kg

Be cool Nado O3 fotelik obrotowy 0-18kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Jeżeli chcesz porównać Nado 03 z konkurencją (Recaro, Cybex, Maxi-Cosi, Romer, Coletto), czytaj nasz artykuł na blogu - Link


Logo Be CoolBe Cool to młoda marka zaangażowana w produkcję artykułów dziecięcych, gwarantująca równowagę pomiędzy jakością wykonania i ceną. Styl Be Cool to produkty nowoczesne i proste w użytkowaniu, idealne dla aktywnych rodziców, którzy chcą jak najlepiej dla swoich dzieci. Aktualizowana i rozszerzana co roku oferta marka Be Cool gwarantuje szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów będącymi zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami mody. 

Be_cool_Nado_O3_fotelik_obrotowy_i-Size

Opis produktu

Fotelik samochodowy Be Cool Nado O3 zapewni bezpieczeństwo dziecku w samochodzie od urodzenia do 4 roku życia. Zgodność z normą i-Size informuje nas o tym, że fotelik jest przeznaczony dla dzieci od 40cm do 105cm. Dzięki obrotowemu mechanizmowi, możesz przewozić dziecko tyłem aż do końca użytkowania fotelika a przodem, nawet od 15 miesiąca życia. Montowany na platformie ISOFIX z przednią nogą stabilizującą, fotelik zapewnia maksymalne bezpieczeństwo oraz stabilność montażu.
Dla zapewnienia prawidłowego montażu fotelika, platforma ISOFIX została wyposażona w wyświetlacz LCD z wskaźnikami prawidłowego montażu. Elektroniczny system montażu sprawdzi w każdej chwili prawidłową instalację w trzech głównych punktach. Fotelik skonstruowany z godnie z nową homologacją I-Size.Cechy fotelika:

 • dla dzieci od 40 do 105cm (do ok. 4 lat)
 • osłony boczne Side Protection System (SPS) 
 • wielostopniowa regulacja wysokości zagłówka
 • pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
 • montaż w ISOFIX 
 • system obrotu fotelika o 360 stopni
 • regulowana noga stabilizująca
 • ustawienie siedziska przodem, tyłem do kierunku jazdy oraz w pozycji bocznej
 • elektroniczny system kontroli poprawności montażu
 • tapicerka wykonana z przyjaznych dziecku materiałów
 • homologacja I-Size
 • Wkładka dla noworodka będąca wyposażeniem standardowym fotelika
 • Regulacja oparcia do pozycji półleżącej zarówno tyłem jak i przodem

Testy zderzeniowe I-SIZE oraz ADAC

Poziom bezpieczeństwa Nado O3 został określony zgodnie z zasadami normy R-129, czyli i-Size. Podczas tych testów fotelik został rozpędzony do prędkości 50km/h i poddany zderzeniu czołowemu. Sprawdzono również poziom bezpieczeństwa podczas zderzenia bocznego - prędkość 24 km/h oraz uderzenia z tyłu samochodu - rozpędzona belka stalowa uderza w samochód z prędkością 30 km/h. Podczas tych testów bada się przeciążenia i siły działające na dziecko. Do pomiaru tych parametrów używa się manekina typu Q - ten sam model manekina, który bierze udział w testach zderzeniowych niemieckiego ośrodka testowego ADAC. Fotelik, na dzień dzisiejszy, tj. 09.10.2017 nie przechodził żadnych dodatkowych, niezależnych testów zderzeniowych tj. ADAC czy TCS Suisse.

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

Kolorystyka fotelika Nado O3

Be Cool Nado O3 Be Cool Nado O3

Black

Grafit

Be Cool Nado O3 Be Cool Nado O3

Grey

Navy
Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Be Cool Nado O3 fotelik obrotowy 0-18-kg
 • By Be Cool
 • Cena: 1 379,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Fotelik samochodowy Be Cool Nado O3 obrotowy z i-Size dla dzieci od urodzenia do 4 roku życia. Montowany przy pomocy ISOFIX.
Path: > > Be Cool Nado O3 fotelik obrotowy 0-18-kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK