Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Maxi-Cosi AxissFix Plus i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Maxi-Cosi AxissFix Plus i-Size

Fotlik AxissFix Plus marki Maxi-Cosi jest przeznaczony dla dzieci o wzroście od 45 cm do 105 cm (od urodzenia do 4 roku życia). Fotelik z możliwością przewożenia tyłem do kierunku jazdy do ok. 2 roku życia (do wzrostu 87cm), przodem do 105cm.

Więcej szczegółów

7674

Cena: 1 749,00 zł


Maxi-Cosi AxissFix Plus

Fotelik samochodowy obrotowy

Maxi-Cosi AxissFix Plus i-Size pytania testy opinie

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


fotelik samochodowy obrotowy maxi cosi axissfix plus

fotelik maxi cosi axissfix plus
Fotelik Maxi-Cosi Axissfix Plus spełnia wszystkie najważniejsze normy jeśli chodzi o bezpieczeństwo min. I-size i isofix. AxissFix Plus jest fotelikiem obrotowym, co pozwala na zarówno na montaż przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Zaciski isofix pozwalają na łatwy i szybki montaż, dodatkowo takie rozwiązanie znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa . Specjalna konstrukcja zagłówka absorbuje energie podczas jakichkolwiek zderzeń, dzięki czemu głowa, szyja i barki są lepiej chronione. 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa nie tylko chronią dziecko przed wypadnięciem z fotelika, ale także pełnią funkcje ochronną podczas wypadków. Zaciski isofix posiadają specjalny wskaźnik informujący o tym czy fotelik został poprawnie zamontowany. Siedzisko obraca się w 360 stopniach co rozwiązuje problem ciągłego wymontowywania fotelika jeśli chcemy go zamontować inną stroną. Fotelik posiada specjalny wskaźnik wzrostu, dzięki któremu możemy dostosować wysokość zagłówka do wysokości głowy dziecka. Dodatkowy pas Top Tether pełni role dodatkowego montażu. Tapicerkę fotelika można z łatwością zdjąć i wyprać. Siedzisko posiada kilka stopni regulacji, możemy bez problemowo przekształcić oparcie z pozycji siedzącej do pozycji leżącej. Materiał z którego wykonany został Axissfix Plus jest bardzo przyjemy w dotyku i nie drażni skóry dziecka. Fotelik otrzymał 4 **** gwiazdki w teście ADAC.


Komfort i bezpieczeństwo

 • Możliwość montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy 
 • Fotelik otrzymał 4 **** gwiazdki w teście zderzeniowym ADAC
 • 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa zapewniające prawidłowe przypięcie dziecka
 • Top Tether jako forma dodatkowego zabezpieczenia fotelika
 • Łatwo zdejmowalna tapicerka 
 • Siedzisko można obracać o 360° stopni
 • Możliwość regulacji pozycji oparcia i wysokości zagłówka
 • Montaż na isofix 
 • Spełnia normę I-size
   

Instrukcja obsługi i montażu w formie wideo na youtube

Opinie o Maxi-Cosi AxissFix Plus

Fotelik AxissFix Plus swoją premiere miał stosunkowo niedawno, więc cięzko znaleźć jakiekolwiek opinie na jego temat w języku Polskim, natomiast można znaleźć sporo opinii o jego poprzedniku - Maxi-Cosi AxissFix, który zebrał bardzo pozytywne recenzje wśród użytkowników portalu Ceneo - LINK
 

AxissFix a testy zderzeniowe ADAC

Fotelik Maxi-Cosi AxissFix Plus, poza homologacją i-Size, w ramach której przeprowadza się szereg każdego możliwego rodzaju zderzeń (czołowe, boczne i w tył pojazdu), został również przebadany przez niemiecki ośrodek ADAC. W ramach tych testów również sprawdza się zachowanie fotelika przy każdym rodzaju zderzenia, z tą różnicą, że prędkości zderzeniowe są wyższe, oraz ośrodek graduje wyniki, przyznająć tzw. gwiazdki. AxissFix brał udział w testach w maju 2017 roku. Uzyskał on w teście ocenę "gut", czyli 4 gwiazdki. Tyczy się to zarówno oceny ogólnej, oceny za bezpieczeństwo, oraz za poszczególne rodzaje zderzeń. Zakres punktowy odpowiadający 4 gwiazdkom to noty punktowe z przedziału od 2.5 do 1.6 (im niższy wynik, tym bezpieczeniej dla dziecka). Maxi-Cosi otrzymało odpowienio: "2.2" za ogólne bezpieczeństwo, "2.3" za zderzenie czołowe oraz "2.4" za zderzenia boczne. Jest to niemal dolna granica tej noty. 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.
Wideona youtube z bliźniaczego testu  fotelika AxissFix:
 

Czym jest norma I-size?

I-size to regulacja, według której, dzieci do 15 miesiąca życia powinno przewozić się tyłem do kierunku jazdy. Przepis wszedł w życie w 2013 roku i gwarantuje on dodatkową ochronę, ponieważ dziecko przewożone tyłem jest dużo bardziej bezpieczne.

Dożywotnia gwarancja Maxi-Cosi

Kupując produkt Maxi-Cosi można skorzystać z programu dożywotniej gwarancji. Jest ona przyznawana każdemu Klientowi, który jest pierwszym właścicielem towaru i który w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu zarejestrował zakup na stronie maxi-cosi.com Gwarancja jest przyznawana na takich samych zasadach jak standardowa gwarancja i nie obejmuje ona uszkodzeń wywołanych zużyciem, eksploatacją, czy brakiem konserwacji. Wszelkie zgłoszenia serwisowe związane w ramach programu dożywotniej gwarancji należy zgłaszać bezpośrednio do Serwisu Maxi-Cosi.
Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
Więcej informacji na temat dożywotniej gwarancji znajdziesz na stronie producenta: >>LINK<<

Lista kompatybilnych samochodów z fotelikiem Maxi-Cosi AxissFix Plus I-size

Fotelik pasuje do większości nowych modeli, jednakże zawsze lepiej sprawdzić przed zakupem czy Twoje auto będzie odpowiednie dla AxissFix'a. Po wejściu w ten LINK zejdź na dół i znajdź nagłówek " Car fitting list" z listy wybierz swój samochód i sprawdź czy fotelik jest z nim kompatybilny.

Dostępna kolorystyka

Maxi-Cosi-Axiss-Fix-Plus-Frequency-Blue Maxi-Cosi-Axiss-Fix-Plus-Frequency-Pink
Kolor: Frequency Blue Kolor: Frequency Pink
Maxi-Cosi-Axiss-Fix-Plus-Nomad-Black Maxi-Cosi-Axiss-Fix-Plus-Nomad-Blue
Kolor: Nomad Black Kolor: Nomad Blue
Maxi-Cosi-Axiss-Fix-Plus-Nomad-Brown Maxi-Cosi-Axiss-Fix-Plus-Frequency-Green
Kolor: Nomad Brown Kolor: Nomad Green
Maxi-Cosi-Axiss-Fix-Plus-Nomad-Sand Maxi-Cosi-Axiss-Fix-Plus-Sparkling-Grey
Kolor: Nomad Sand Kolor: Sparkling Grey
Maxi-Cosi-Axiss-Fix-Plus-Vivid-Red
Kolor: Vivid RedZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Maxi-Cosi AxissFix Plus i-Size
 • By Maxi Cosi
 • Cena: 1 749,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Fotlik AxissFix Plus marki Maxi-Cosi jest przeznaczony dla dzieci o wzroście od 45 cm do 105 cm (od urodzenia do 4 roku życia). Fotelik z możliwością przewożenia tyłem do kierunku jazdy do ok. 2 roku życia (do wzrostu 87cm), przodem do 105cm.
Path: > > Maxi-Cosi AxissFix Plus i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK