Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Maxi-Cosi AxissFix Plus i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Maxi-Cosi AxissFix Plus i-Size

Fotlik AxissFix Plus marki Maxi-Cosi jest przeznaczony dla dzieci o wzroście od 45 cm do 105 cm (od urodzenia do 4 roku życia). Fotelik z możliwością przewożenia tyłem do kierunku jazdy do ok. 2 roku życia (do wzrostu 87cm), przodem do 105cm.

Więcej szczegółów

7674

Cena: 1 749,00 zł


Maxi-Cosi AxissFix Plus

Fotelik samochodowy obrotowy

Maxi-Cosi AxissFix Plus i-Size pytania testy opinie

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


fotelik samochodowy obrotowy maxi cosi axissfix plus

fotelik maxi cosi axissfix plus
Fotelik Maxi-Cosi Axissfix Plus spełnia wszystkie najważniejsze normy jeśli chodzi o bezpieczeństwo min. I-size i isofix. AxissFix Plus jest fotelikiem obrotowym, co pozwala na zarówno na montaż przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Zaciski isofix pozwalają na łatwy i szybki montaż, dodatkowo takie rozwiązanie znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa . Specjalna konstrukcja zagłówka absorbuje energie podczas jakichkolwiek zderzeń, dzięki czemu głowa, szyja i barki są lepiej chronione. 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa nie tylko chronią dziecko przed wypadnięciem z fotelika, ale także pełnią funkcje ochronną podczas wypadków. Zaciski isofix posiadają specjalny wskaźnik informujący o tym czy fotelik został poprawnie zamontowany. Siedzisko obraca się w 360 stopniach co rozwiązuje problem ciągłego wymontowywania fotelika jeśli chcemy go zamontować inną stroną. Fotelik posiada specjalny wskaźnik wzrostu, dzięki któremu możemy dostosować wysokość zagłówka do wysokości głowy dziecka. Dodatkowy pas Top Tether pełni role dodatkowego montażu. Tapicerkę fotelika można z łatwością zdjąć i wyprać. Siedzisko posiada kilka stopni regulacji, możemy bez problemowo przekształcić oparcie z pozycji siedzącej do pozycji leżącej. Materiał z którego wykonany został Axissfix Plus jest bardzo przyjemy w dotyku i nie drażni skóry dziecka. Fotelik otrzymał 4 **** gwiazdki w teście ADAC.


Komfort i bezpieczeństwo

 • Możliwość montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy 
 • Fotelik otrzymał 4 **** gwiazdki w teście zderzeniowym ADAC
 • 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa zapewniające prawidłowe przypięcie dziecka
 • Top Tether jako forma dodatkowego zabezpieczenia fotelika
 • Łatwo zdejmowalna tapicerka 
 • Siedzisko można obracać o 360° stopni
 • Możliwość regulacji pozycji oparcia i wysokości zagłówka
 • Montaż na isofix 
 • Spełnia normę I-size
   

Instrukcja obsługi i montażu w formie wideo na youtube

Opinie o Maxi-Cosi AxissFix Plus

Fotelik AxissFix Plus swoją premiere miał stosunkowo niedawno, więc cięzko znaleźć jakiekolwiek opinie na jego temat w języku Polskim, natomiast można znaleźć sporo opinii o jego poprzedniku - Maxi-Cosi AxissFix, który zebrał bardzo pozytywne recenzje wśród użytkowników portalu Ceneo - LINK
 

AxissFix a testy zderzeniowe ADAC

Poprzedni model z serii Axiss otrzymał bardzo dobre noty jeśli chodzi o wszelakie testy zderzeniowe i wytrzymałościowe co niewątpliwie napawało optymizmem przed premierą modelu AxissFix Plus. Na końcową ocenę w teście ADAC składa się kilka pomniejszych, w każdej z tych kategorii AxissFix poradził sobie całkiem nieźle a w kwalifikacji końcowej otrzymał notę 4 **** gwiazdek na 5 możliwych.
Wideona youtube z bliźniaczego testu  fotelika AxissFix:
 

Czym jest norma I-size?

I-size to regulacja, według której, dzieci do 15 miesiąca życia powinno przewozić się tyłem do kierunku jazdy. Przepis wszedł w życie w 2013 roku i gwarantuje on dodatkową ochronę, ponieważ dziecko przewożone tyłem jest dużo bardziej bezpieczne.

Dożywotnia gwarancja Maxi-Cosi

Kupując produkt Maxi-Cosi można skorzystać z programu dożywotniej gwarancji. Jest ona przyznawana każdemu Klientowi, który jest pierwszym właścicielem towaru i który w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu zarejestrował zakup na stronie maxi-cosi.com Gwarancja jest przyznawana na takich samych zasadach jak standardowa gwarancja i nie obejmuje ona uszkodzeń wywołanych zużyciem, eksploatacją, czy brakiem konserwacji. Wszelkie zgłoszenia serwisowe związane w ramach programu dożywotniej gwarancji należy zgłaszać bezpośrednio do Serwisu Maxi-Cosi.
Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
Więcej informacji na temat dożywotniej gwarancji znajdziesz na stronie producenta: >>LINK<<

Lista kompatybilnych samochodów z fotelikiem Maxi-Cosi AxissFix Plus I-size

Fotelik pasuje do większości nowych modeli, jednakże zawsze lepiej sprawdzić przed zakupem czy Twoje auto będzie odpowiednie dla AxissFix'a. Po wejściu w ten LINK zejdź na dół i znajdź nagłówek " Car fitting list " z listy wybierz swój samochód i sprawdź czy fotelik jest z nim kompatybilny.

Dlaczego większość klientów wybiera nasz sklep?

☑ Wszystkie kolory dostępne od ręki
☑ Tylko u nas 100% gwarancji otrzymania całkowicie nowego produktu (nie sprzedajemy produktów z wystawy)
☑ Posiadamy wyłącznie najnowszą kolorystykę
☑ Wszystkie produkty pochodzą wyłącznie z oficjalnej dystrybucji
☑ Posiadamy najniższe ceny w internecie
☑ Przesyłkę wysyłamy w ciągu 24 godzin
☑ Każdy klient na bieżąco jest informowany o statusie wysyłki - w dniu wysyłki otrzymują Państwo mailowo numer paczki oraz dane firmy kurierskiej
☑ Kupując w sklepie www.bociek.eu mają Państwo pewność doskonałego wsparcia posprzedażowego oraz serwisowego
☑ Istniejemy od roku 1990, posiadamy ogromne doświadczenie

 • Nazwa :Maxi-Cosi AxissFix Plus i-Size
 • By Maxi Cosi
 • Cena: 1 749,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Fotlik AxissFix Plus marki Maxi-Cosi jest przeznaczony dla dzieci o wzroście od 45 cm do 105 cm (od urodzenia do 4 roku życia). Fotelik z możliwością przewożenia tyłem do kierunku jazdy do ok. 2 roku życia (do wzrostu 87cm), przodem do 105cm.
Path: > > Maxi-Cosi AxissFix Plus i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK