Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Concord Reverso Plus I-Size fotelik samochodowy 0-105 cm (ok 4.lat) Powiększ do pełnego rozmiaru

Concord Reverso Plus I-Size fotelik samochodowy 0-105 cm (ok 4.lat)

Concord Reverso Plus I-Size (40cm-105 cm) - fotelik RWF dla dzieci do wagi max. 23kg. Wysokie noty bezpieczeństwa w testach ADAC oraz zaliczony PLUS TEST. Tylko tyłem do kiernku jazdy. Prosty montaż przy pomocy mocowania ISOFIX.

Więcej szczegółów

7680

Cena: 1 499,00 zł


Concord Reverso Plus

Fotelik samochodowy dla dzieci o wzroście do 105 cm do około 4 lat

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


ConcordConcord już od ponad 35 lat pomaga dorosłym i dzieciom w ich codziennym życiu. Specjalizacją firmy są wysokiej jakości foteliki dziecięce, do produkcji których wykorzystuje się najnowsze technologie z dzieciny bezpieczeństwa. Od 2006 r firma Concord zaczęła wprowadzać do swojej oferty również inne produkty dziecięce. Doświadczenie zdobyte podczas projektowania fotelików samochodowych przenoszone jest również na nowe produkty. Firma tworzy swoje produkty z pasją i entuzjazmem dla innowacji. Pracownicy wciąż wpadają na nowe, zaskakujące pomysły. Dbają oni aby produkty Concord były dopasowane do potrzeb klientów i odciążały ich z części codziennych obowiązków. Wysoka jakoś produktów sprawia, że używanie ich jest prawdziwą przyjemnością.


Concord-Reverso-Plus-i-Size

Prezentacja wideo

Concord Reverso PLUS i-Size to następca poprzedniej wersji Reverso i-Size. Producent zdecydował sie na pewne zmiany względem wcześniejszego modelu. Znajdziemy tutaj przede wszystkim zmienioną wkładkę dla mniejszych dzieci. W Reverso Plus i-Size ma ona jeszcze bardzej ergonomiczny kształt i lepiej okala ona maluszka. Słowo PLUS w nazwie nie wzięło się tutaj bez powodu. Fotelik, poza bardzo dobrymi wynikami w testach ADAC ( 4 gwiazdki z testów 2016) zaliczył test przeprowadzany przez szewdzki ośrodek VTi, czyli PLUS TEST. Jest to badanie polegające na zmierzeniu sił działających na szyję dziecka podczas zderzenia czołowego. Tylko foteliki tyłem mają szanse na zdanie tego badania i to w dodatku nie wszystkie.

Reverso PLUS i-Size jest fotelem dla dzieci, które dopiero co się narodziły i będzie służył dzielnie aż do wieku ok. 4 lat. Fotelik, zgodnie z normą i-Size jest umożliwia bezpieczne przewożenie dzieci o wzroście od 40cm do 105cm. Posiada on również podwyższony limit wagowy, który w tym przypadku wynosi aż 23kg! Tak duży zakres udało się uzyskać dzięki innowacyjnej budowie fotelika opartej na aluminiowej ramie oraz energochłonnych wypełnieniach, z których wykonane jest siedzisko. Całość montowana jest w samochodzie przy pomocy mocowania ISOFIX + noga wypierającą. Fotelik jest przykładem fotelika RWF, przez co nie można go zapiąć w samochodzie zgodnie z kierunkiem jazdy. Przypominamy, że taki sposób podróży jest najbezpieczniejszy dla malucha w tym wieku. Wpływa to korzystnie na rozkład sił działających na dziecko podczas zderzenia czołowego - cała linia kręgosłupa jest w pełni podparta w momencie zderzenia w przeciwieństwie do jazdy przodem, gdzie bardzo duży nacisk jest wywierany na odcinek szyjny kręgosłupa. Fotelik nie posiada również możliwości zapięcia pasem samochodowym.

Concord-Reverso-Plus-i-Size

Zastosowanie zmienionej wkładki dla noworodków czyni z Concord Reverso PLUS i-Size doskonałą propozycję dla wszystkich rodziców, którzy chcą kupić jeden fotelik, który będzie służył przez dłuższy okres czasu. Z wkładki powinniśmy korzystać przez pierwszych kilka miesięcy życia dziecka. W momencie, gdy fotelik staje się ciasny, należy ją zdemontować. W celu zapewnienia należytej ochrony głowy dziecka, w foteliku zastosowano regulowany na wysokość zagłówek. Jest on w pełni sprzężony z wewnętrznymi szelkami fotelika. Ciekawostka, Condord Reverso PLUS i-Size to model, który posiada 3-punktowe wewnętrzne pasy, w przeciwieństwie do większości foteli w tym zakresie wagowym w których znajdziemy szelki 5-punktowe. Wracając do zagłówka, zmiana wysokości jego położenia wpływa również na zmianę ułożenia szelek. Przypominamy, że należy je ułożyć w taki sposób, by po zapięciu i naciągnięciu wychodziły one na równej linii ramion lub minimalnie poniżej. Nie możemy doprowadzać co sytuacji, by były one ułoże wyżej względem ramion dziecka. Przy pomocy pokrętła umieszczonego nad nogą wypierającą, zmieniały ułożenie względem kanapy. Regulując długość nogi wypierającej ustawiamy podstawę fotela względem siedziska kanapy w taki sposób, by ta w jak największej proporcji była przylegająca. Automatycznie regulowana do pochylenia oparcia siedzenia rama antyrotacyjna zapewnia należytą stabilizację w samochodzie. Prosty montaż systemu ISOFIX i niska waga sprawiają, że przerzucanie fotela z samochodu do samochodu jest niezwykle proste i przyjemne.

Montaż wideo Reverso Plus

Główne cechy fotelika:

 • Odpowiedni dla dzieci od pierwszych dni narodzin do ok. 4 roku życia
 • Specjalna wkładka dla niemowląt umożliwia przewożenie dzieci o wzroście od 40cm do 105cm
 • Niska waga fotelika umożliwiła podniesienie makrymalnego limitu wagowego do 23kg!
 • Fotelik przeszedł rygorystyczne testy ADAC oraz Test Plus 
 • Szkielet fotelika został wykonany z trwałych materiałów
 • Łatwa regulacja oparcia 
 • Prosty i intuicyjny montaż
 • Całość wykonana z materiałów pochłaniających energie podczas zderzeń 
 • Możliwość regulacji zagłówka
 • Baza z ramą antyrotacyjną dopasowującą się do oparcia kanapy samochodu
 • Specjalna wkładka redukcyjna dla mniejszych dzieci
 • Podnóżek
 • Wygodne siedzisko z pozycją leżą
 • 3-punktowe pasy bezpieczeństwa
 • Fotelik posiada homologacje I-Size 

Concord-Reverso-Plus-i-Size-testy

Concord Reverso PLUS i-Size - bezpieczeństwo i testy ADAC

O foteliku Concord Reverso PLUS i-Size możemy trzykrotnie powiedzieć, że jest on bezpieczny dla dziecka podczas wypadku. Po pierwsze, mamy potwierdzenie zgodnie z normą i-Size. W ramach tej homologacji przeprowadza się szereg testów zderzeniowych każdego typu: czołowe, boczne i w tył pojazdu. Ich zaliczenie to podstawowy gwarant należytej ochrony.
Po drugie, fotelik brał udział w testach niemieckiego ośrodka ADAC w 2016 roku. Tutaj również przeprowadza się różne rodzaje zderzeń, z tym że prędkości testowe są zdecydowanie wyższe. Dodatkowo, ośrodek graduje foteliki przyznając im gwiazdki - im więcej, tym lepiej. Reverso PLUS i-Size otrzymał 4 gwiazdki w nocie ogólnej, jaki za bezpieczeństwo.
Po trzecie, fotelik zaliczył jeden z najbardziej wymagających testów zderzeniowych przeprowadzanych dla fotelików, czyli szwedzki PLUS TEST. To badanie, w marach którego sprawdza się siłę nacisku na szyje dziecka podczas zderzenia czołowego. Tylko nieliczne fotele RWF mają szansę zaliczyć ten test. Nie inaczej było i w tym przypadku.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Opinie o foteliku Concord Reverso Plus

Fotelik Reverso Plus dzięki bardzo dobrym wynikom w testach zderzeniowych, sprzedał się w bardzo dużym nakładzie a w serwisach z opiniami otrzymał bardzo dobre recenzje, na większości takich serwisów miał ocene 5/5 co stawia go w ścisłej czołówce jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Aby przeczytać opinie na jego temat kliknij w LINK

Kolorystyka fotelika Concord Reverso Plus

Concord-Reverso-Plus-i-Size-Autumn-Red Concord-Reverso-Plus-i-Size-Moonshine-Grey
Kolor: Autumn Red Kolor: Moonshine Grey
Concord-Reverso-Plus-i-Size-Moss-Green Concord-Reverso-Plus-i-Size-Peacock-Blue
Kolor: Moss Green Kolor: Peacock Blue
Concord-Reverso-Plus-i-Size-Shadow-Black Concord-Reverso-Plus-i-Size-Tawny-Beige
Kolor: Shadow Black Kolor: Tawny BeigeZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Concord Reverso Plus I-Size fotelik samochodowy 0-105 cm (ok 4.lat)
 • By Concord
 • Cena: 1 499,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Concord Reverso Plus I-Size (40cm-105 cm) - fotelik RWF dla dzieci do wagi max. 23kg. Wysokie noty bezpieczeństwa w testach ADAC oraz zaliczony PLUS TEST. Tylko tyłem do kiernku jazdy. Prosty montaż przy pomocy mocowania ISOFIX.
Path: > > Concord Reverso Plus I-Size fotelik samochodowy 0-105 cm (ok 4.lat)

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK