Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Maxi-Cosi Mobi XP comfort, fotelik RWF montowany na pasy, 9-25 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Maxi-Cosi Mobi XP comfort, fotelik RWF montowany na pasy, 9-25 kg

Maxi Cosi Mobi XP, fotelik RWF (tyłem do kierunku jazdy) w przedziale wagowym 9-25 kg montowany tylko na pasy, bez systemu   ISOFIX. Fotelik polecany przez klientów ( opinie 4,3/5 gwiazdek na CENEO) i ekspertów z działu fotelików samochodowych sklepu BOCIEK, jako ciekawa propozycja dla klientów z ograniczonym budżetem.

Więcej szczegółów

7735

Wyprzedaż

Cena: 919,00 zł


Maxi-Cosi

Mobi XP Comfort - fotelik Samochodowy RWF w zakresie 9-25 kg

maxi-cosi mobi xp comfort rwf 9-25kg opinie recenzje testy
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Maxi-Cosi Mobi XP fotelik-9-25-kg

Opis fotelika:

Fotelik montowany tylko tyłem do kierunku jazdy z przedziału wagowego 9-25 kg (dla dzieci od około 9 miesięcy - do 5 lat). Prosty w montażu przy pomocy pasów bezpieczeństwa i dodatkowych elementów mocujących które znajdziemy w zestawie, stabilny po zamontowaniu dzięki nodze podpierającej i dodatkowym odciągom kotwiczącym fotelik do szyn fotela przedniego. Wersja 2017 Comfort została doposażona w zagłówek stabilizujący głowę dziecka, niestety nie został on wykonany z materiału energochłonnego co dodatkowo podniosło by bezpieczeństwo. Zaletą Mobi XP jest też jego niska waga, szczególnie przypadnie to do gustu osobą przenoszącym fotelik pomiędzy samochodami. W odróżnieniu od większości foteli RWF jego konstrukcja pozwala na regulowanie kąta pochylenia fotelika podczas jazdy oraz na odsunięcie fotela od kanapy w celu stworzenia dodatkowej przestrzeni na nogi dziecka. Producent wyposażył fotelik w przyjazną dziecku tapicerkę o dobrych właściwościach higroskopijnych, co przekłada się na lepszy komfort dziecka latem. Atutem tego modelu są też bardzo wygodne w użyci zaczepy pasów wewnętrznych ułatwiające wkładanie dziecka do fotelika. Biorąc pod uwagę dodatkowo niskie prowadzenie pasa samochodowego po zapięciu fotelika w samochodzie, które nie utrudnia wkładania dziecka tak jak ma to miejsce w fotelikach Joie, śmiało można polecić ten model jako bardzo dobrą budżetową alternatywę dla znacznie droższych be-safeów oraz axkidów.  


Instrukcja obsługi i montażu Mobi XP Nowego Mobiego montujemy zawsze tyłem, dobierając odpowiednio odległość od kanapy w zależności od wzrostu dziecka. Dla najmniejszych dzieci fotelik dosuwamy do samego końca aby nie ograniczać ilości miejsca na fotelu pasażera z przodu, warto tu zwrócić uwagę zachowanie odpowiedniego kąta pochylenia fotelika. Z czasem fotelik Mobi odsuwamy do przodu zwiększając ilość miejsca na nogi dziecka, jednak pamiętając o znaczniku który pokazuje maksymalne wysunięcie poza obrys kanapy. Na zdjęciach poniżej prezentujemy możliwość zapięcia fotelika zarówno na przednim fotelu pasażera jak i na tylnej kanapie. Zawsze staraj mocować się pasy kotwiczące do szyny fotela przedniego a tylko w ostateczności do jego konstrukcji. Zabezpieczasz się w ten sposób przed przypadkowym poluzowaniem fotela. Istotną zasadą będzie skrócenie do minimum pętli mocujący do szyny fotela przedniego oraz sprawdzenie punktu podparcia nogi, tak aby nie opierać jej na schowku w podłodze. Po przeprowadzeniu pasa samochodowego w przedniej  dolnej części fotela, zapnij pas i naciągnij go. Następnie wysuń nogę stabilizującą i naciągnij pasy kotwiczące które wcześniej montowaliśmy do szyny lub konstrukcji przedniego fotela. Przednie pasy możemy zapinać na krzyż aby poprawić stabilność fotela. 
Pasy mocujące

Główne cechy:

 • montaż tylko tyłem do kierunku jazdy RWF
 • przedział wagowy: 9-25 kg
 • przedział wiekowy: od 9 miesięcy do około 5 lat
 • możliwość montażu zarówno na przedni jak i na tylnym siedzeniu.
 • montaż wyłącznie pasem samochodowym.
 • regulowane siedzisko z 4 pozycjami, do pozycji pół leżącej
 • 5-punktowe pasy wewnętrzne z 3-poziomową regulacją wysokości.
 • Przyjazna dziecku tapicerka zdejmowana w celu ułatwienia dbałości o materiał
 • Dostępny w dwóch kolorach: Down Grey (szare wnętrze i czarne ściany boczne) oraz Night Black (cały w odcieniach czerni)

Mobi XP test zderzeniowy ADAC, Plus Test i inne 

Na dzień 06.03.2017 fotelik pozytywnie zaliczył podstawowy test dopuszczający do sprzedaży (zgodność z normą ecer44), nie przechodził żadnych testów niezależnych w organizacjach konsumenckich takich jak ADAC czy innych testów w niezależnych laboratoriach testujących foteliki dziecięce. Fotelik Mobi w przeciwieństwie do droższego modelu Pearl XP nie ma zaliczonego Plus Testu. 

Wymiary

 • Szerokość siedziska 31 cm
 • Długość siedziska 29 cm
 • Wysokość oparcia 57 cm
 • Wysokość pasów naramiennych 27-41 cm
 • Długość nogi regulowana w zakresie 50-89 cm.
 • Waga fotelika 11 kg

Dożywotnia gwarancja Maxi-Cosi

Kupując produkt Maxi-Cosi można skorzystać z programu dożywotniej gwarancji. Jest ona przyznawana każdemu Klientowi, który jest pierwszym właścicielem towaru i który w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu zarejestrował zakup na stronie maxi-cosi.com Gwarancja jest przyznawana na takich samych zasadach jak standardowa gwarancja i nie obejmuje ona uszkodzeń wywołanych zużyciem, eksploatacją, czy brakiem konserwacji. Wszelkie zgłoszenia serwisowe związane w ramach programu dożywotniej gwarancji należy zgłaszać bezpośrednio do Serwisu Maxi-Cosi.
Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
Więcej informacji na temat dożywotniej gwarancji znajdziesz na stronie producenta: >>LINK<<


Kolorystyka fotelika 2017

Maxi-Cosi Mobi XP Dawn Grey Maxi-Cosi Mobi XP Night Black

Dawn Grey
Night Black

Opinie Maxi Cosi Mobi XP

*Opinie klientów na temat fotelików Maxi Cosi umieszczamy na sklepie internetowym Bociek.eu po pisemnym wyrażeniu zgody na opublikowanie tekstu wraz ze zdjęciem. Tekst wraz ze zdjęciem fotelika zamontowanego w samochodzie, prosimy wysłać na adres [email protected] Za każdą przesłaną opinię wysyłamy lusterko wsteczne gratis do obserwacji dziecka!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Maxi-Cosi Mobi XP comfort, fotelik RWF montowany na pasy, 9-25 kg
 • By Maxi Cosi
 • Cena: 919,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Maxi Cosi Mobi XP, fotelik RWF (tyłem do kierunku jazdy) w przedziale wagowym 9-25 kg montowany tylko na pasy, bez systemu   ISOFIX. Fotelik polecany przez klientów ( opinie 4,3/5 gwiazdek na CENEO) i ekspertów z działu fotelików samochodowych sklepu BOCIEK, jako ciekawa propozycja dla klientów z ograniczonym budżetem.
Path: > > Maxi-Cosi Mobi XP comfort, fotelik RWF montowany na pasy, 9-25 kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK