Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Maxi Cosi Pearl XP I-Size, fotelik RWF tylko tyłem, 0-18 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Maxi Cosi Pearl XP I-Size, fotelik RWF tylko tyłem, 0-18 kg

Nowość! Fotelik Maxi Cosi Pearl XP, to świetnie zaprojektowany fotelik RWF wykonany zgodnie z nową normą I-Size. Fotelik jest kompaktowy, montowany tylko w ISOFIX, pozwala rodzicom ustawić siedzisko w pozycji leżącej. Przeznaczony dla dzieci 67-105 cm, do 18,5 kg (ok 4 roku życia)

Więcej szczegółów

7752

Cena: 1 849,00 zł


MaxiCosi 

Pearl XP fotelik RWF (tyłem do jazdy) do 18,5 Kg  
Opis produktu

Pearl XP to prosty w montażu fotelik RWF montowany tyłem do kierunku jazdy tylko w isofix. Fotelik jest sprzedawany w zestawie z bazą Familyfix XP, niestety na tą chwile bez możliwości zakupu samego siedziska fotelika. Baza fotelika wyposażona jest w nogę stabilizującą oraz wyświetlacz sygnalizacji poprawnego montażu. Wyświetlacz wskazuje trzy najważniejsze kroki, poprawne zapięcie w isofix, poprawne wyparcie nogi oraz poprawny montaż skorupy siedziska w bazie. Baza FamilyfixXP jest także kompatybilna z fotelikami Maxi Cosi: Cabriofix oraz Pebble dla dzieci z przedziału wagowego od 0-13 Kg. Zgodnie z homologacją I-Size, fotelik Pearl Xp dopuszczony jest do użytku w zakresie 67-105 cm dla dzieci do ok 18,5 kg. Fotelik zapewnia dość dużo przestrzeni na nogi dziecka niestety bez możliwości jej regulacji. Fotelik został wyposażony w solidny zagłówek dodatkowo zabezpieczający głowę dziecka. Będzie służył dziecku od ok 6-miesięcy do 4 roku życia.

Maxi Cosi Pearl XP + baza Familyxxp

Główne cechy fotelika:

 • Zgodny z europejską normą homologacyjną I-Size
 • Szybki i wygodny montaż przy pomocy szyn ISOFIX
 • Regulacja siedziska oraz wygodna pozycja do snu
 • Podstawa ISOFIX wyposażona we wskaźniki poprawnego montażu
 • Tkanina tapicerki wolna od szkodliwych substancji
 • Zatwierdzony dla dzieci 67-105 cm, do 18,5 kg
 • Stosowany tyłem do kierunku jazdy do ok. 4 roku życia. 
 • Dostępny w kolorach: Black Raven oraz Concrete Grey

Instrukcja obsługi, montażu:

Krok 1: Wysunąć szyny IsoFix z bazy FamilyFix za pomocą suwaków znajdujących się po bokach bazy 
Krok 2: Wpiąć bazę family fix do fotela samochodowego w uchwyty isofix i dosunąć do końca (prawidłowe wpięcie bazy FamilyFix potwierdzi zielony wskaźnik na bazie)
Krok 3: Wysunąć nogę wypierającą o podłogę samochodu, używając do tego przycisku znajdującego się po jej wewnętrznej stronie (Prawidłowe wyparcie potwierdzi zielone światełko kontrolne)
Krok 4: Wpiąć fotelik Maxi Cosi Pearl XP (siedzisko) do bazy tyłem do kierunku jazdy (prawidłowe wpięcie do bazy potwierdzi 3 zielony wskaźnik bazy fotelika)

Testy zderzeniowe Plus* i ADAC*

Fotelik Perl XP został zatwierdzony przez szwedzki test PLUS do 18 kg. Fotelik jest nowością na rok 2017, nie przetestowany jeszcze przez ADAC. Prawdopodobnie fotelik przejdzie testy zderzeniowe w niemieckim ADAC-u w drugiej połowie roku.

*Test Plus, to wprowadzony w 2009 r. przez Szwedzki Instytut VTI test jakości fotelików, które są testowane w kategoriach: do 18 i do 25 kg. VTI postawiło bardzo wysoko poprzeczkę testów, których celem jest zweryfikowanie bezpieczeństwa przewożonego dziecka w samochodzie. Testy wykonuje się podczas symulowania prędkości 56km/h. 

*ADAC to organizacja, która przeprowadza rygorystyczne testy zderzeniowe w których testuje bezpieczeństwo i ergonomię fotelików. Niemiecki ADAC to jedna z lepszych organizacji zajmująca się przeprowadzaniem crash testów na fotelikach dziecięcych.

Dlaczego większość klientów wybiera nasz sklep?

☑ Wszystkie kolory dostępne od ręki
☑ Tylko u nas 100% gwarancji otrzymania całkowicie nowego produktu (nie sprzedajemy produktów z wystawy)
☑ Posiadamy wyłącznie najnowszą kolorystykę
☑ Wszystkie produkty pochodzą wyłącznie z oficjalnej dystrybucji
☑ Posiadamy najniższe ceny w internecie
☑ Przesyłkę wysyłamy w ciągu 24 godzin
☑ Każdy klient na bieżąco jest informowany o statusie wysyłki - w dniu wysyłki otrzymują Państwo mailowo numer paczki oraz dane firmy kurierskiej
☑ Kupując w sklepie Bociek mają Państwo pewność doskonałego wsparcia posprzedażowego oraz serwisowego
☑ Istniejemy od roku 1990, posiadamy ogromne doświadczenie

 • Nazwa :Maxi Cosi Pearl XP I-Size, fotelik RWF tylko tyłem, 0-18 kg
 • By Maxi Cosi
 • Cena: 1 849,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Nowość! Fotelik Maxi Cosi Pearl XP, to świetnie zaprojektowany fotelik RWF wykonany zgodnie z nową normą I-Size. Fotelik jest kompaktowy, montowany tylko w ISOFIX, pozwala rodzicom ustawić siedzisko w pozycji leżącej. Przeznaczony dla dzieci 67-105 cm, do 18,5 kg (ok 4 roku życia)
Path: > > Maxi Cosi Pearl XP I-Size, fotelik RWF tylko tyłem, 0-18 kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK