Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


BabySafe Westie 2.0 fotelik samochodowy 0-18 kg + baza ISOFIX Powiększ do pełnego rozmiaru

BabySafe Westie 2.0 fotelik samochodowy 0-18 kg + baza ISOFIX

BabySafe Westie 2.0 to nowa, odświeżona wersja fotelika polskiego producenta. Jest to fotelik samochodowy przewidziany dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku (0-18kg). Westie 2 składa się z 2 elementów: bazy zapinanej systemem ISOFIX wraz z nogą stabilizującą oraz siedziska, które możemy mocować na bazie przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Tyłem od 0 do 18kg, przodem od 9 do 18kg. 

Więcej szczegółów

7770

Cena: 729,00 zł


BabySafe Westie 2.0

Fotelik samochodowy 0-18 kg z bazą ISOFIX

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


BabySafe BabySafe, polska renomowana marka fotelików i wózków dziecięcych charakteryzujących się wysoką ergonomicznością oraz jakością wykonania. Wykorzystująca do produkcji własnych artykułów materiały najwyższej jakości, przyjazne skórze dziecka, zapewniające maksimum wygody podczas podróży. Polska firma BabySafe z powodzeniem konkuruje z zagranicznymi markami. Cechą szczególną produktów BabySafe jest ich atrakcyjna cena, wiele możliwości i funkcjonalności oraz najlepszy stosunek jakości do ceny wózków i fotelików.

Westie

BabySafe Westie 2 oferuje jeszcze większy poziom bezpieczeństwa przewożenia dziecka, niż poprzednia generacja. Jest to fotelik z grupy 0-18kg, czyli przewidziany przez producenta dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku życia. Westie 2 możemy montować tyłem do kierunku jazdy w całym zakresie użytkowania, czyli do 18kg. Przodem natomiast możemy ustawić siedzisko w momencie, gdy dziecko przekroczy 9 kg. Zalecamy natomiast by maksymalnie długo przewozić swoje dziecko tyłem, gdyż jest to zdecydowanie bezpieczniejsza pozycja dla takich maluchów.

Trudno nie odnieść wrażenia, że produkując Westie 2, firma BabySafe wzięła pod uwagę opinie, jakie pojawiały się na temat poprzedniej wersji. Całkowicie przeprojektowany został system ISOFIX. Baza Westie 2 pozbawiona została pokrętła, za pomocą którego ustawialiśmy długość wysunięcia szyn ISOFIX. W chwili obecnej fotelik posiada dużo wygodniejsze w obsłudze przyciski przy każdej z szyn. Wpłynęło też to na samą budowę mechanizmu. Wcześniej obie szyny wysuwały się równocześnie, teraz każdą z szyn obsługujemy niezależnie.
Zmianie uległo również samo siedzisko. Westie 2 stał się nieznacznie szerszy, dzięki czemu dziecko ma więcej przestrzeni i podróżuje w znacznie bardziej komfortowych warunkach. Zagłówek fotelika również uległ modyfikacji. Zmieniono jego kształt oraz co najważniejsze, reguluje się on teraz wyżej, przez co zyskamy kilka dodatkowych centymetrów, nim dziecko nam z fotelika wyrośnie.
Wraz z nową odsłoną, Westie 2 otrzymał też nową tapicerkę oraz nowe kolory. Tapicerkę a’la alcantara zastąpiono nowym materiałem o doskonałych właściwościach higroskopijnych oraz o większej odporności na zaciągnięcia lub/i zniszczenie. 

Westie Banner


BabySafe Westie 2 i niezależne testy zderzeniowe PIMOT, ADAC oraz Plus Test

Babysafe-Westie-Testy-PIMOT
Na dzień 28.11.2017 fotelik BabySafe Westie 2 nie był badany w niemieckim ośrodku testowym ADAC i są nikłe szanse, żeby został tam w najbliższym czasie przebadany ze względu na brak sprzedaży tego modelu u naszych zachodznich sąsiadów. 
W listopadzie 2017 pojawiła się informacja o dodatkowym teście zderzeniowym przeprowadzanym w Państwowym Instytucie Motoryzacyjnym, czyli w ośrodku PIMOT. Polegał on na zbadaniu sił działających na odcinek szyjny kręgosłupa w antropomorficznym manekinie typu Q3 poczas zderzenia czołowego przy prędkości 56km/h mając ustawiony fotelik tyłem do kierunku jazdy. Wyniki testów wykazały, że na górny odcinek kręgosłupa szyjnego działają przeciążenia o wartości 959,9N, na dolny z kolei 922N. Granicą górną, założoną w teście była wartość 1220N, czyli identycznie jak w bardzo popularnym PLUS TEST, przeprowadzanym w szwedzikm ośrodku VTI.
Fotelik Babysafe Westie 2, dzięki swojej modułowej konstrukcji zapewnia wysoką klasę bezpieczeństwa. Sam fakt, że w foteliku dziecko do 18kg może podróżować tyłem do kierunku jazdy wpływa znacząco na jego wzrost. Dzieje się tak, gdyż siły działające na głowę i szyję dziecka podczas zderzenia są pięciokrotnie mniejsze podczas podróżowania tyłem, w stosunku do jazdy przodem. 

Główne cechy produktu:

 • fotelik dla dzieci od 0 do 18kg
 • nowy, powiększony kształt siedziska
 • przeprojektowany system ISOFIX - brak pokrętła do regulacji, szyny wysówane niezaleznie
 • zmiana w budowie zagłówka oraz zwiększony zakres regulacji jego wysokości
 • siedzisko montowane na bazie ISOFIX
 • montaż tyłem do kierunku jazdy (0-18kg) oraz przodem (9-18kg)
 • fotelik posiada homologację i jest zgodny z normą ECE R44/04
 • nowa tapicerka i nowe kolory
 • nowość na rok 2017!

Dane techniczne

Wysokość; 52-58 cm
Szerokość: 31 cm
Głębokość: 33 cm
Waga: 14kg

BabySafe Westie montaż

UWAGA! Fotelik Westie 2 można zamontować wyłącznie w samochodach posiadających uchwyty ISOFIX. Przed zakupem warto upewnić się, że nasz samochód jest w nie wyposażony. Zanim przystąpimy do montażu warto przeczytać instrukcję obsługi, która jest dołączona razem z fotelem. Aby poprawnie zamontować fotelik, musimy w pierwszej kolejności wysunąć uchwyty ISOFIX wbudowane w bazę. Służą do tego białe przyciski po każdej ze stron bazy. Najpierw ciągniemy za przycisk opisany słowem „PULL”, który zwalnia nam blokadę ISOFIX i następnie wysuwamy szczękę mechanizmu na zewnątrz. To samo robimy z drugiej strony. Następnym krokiem jest zaczepienie szyn ISOFIX o uchwyty w samochodzie. Po zamocowaniu, dociskamy bazę do oparcia kanapy oraz ustawiamy nogę wypierającą na podłogę samochodu tak, by czerwone wskaźniki zmieniły się na zielone. 

Lista pojazdów PDF Westie - LINK

BabySafe Westie 2.0 opinie

BabySafe Westie 2.0 to przykład wygodnego, bezpiecznego fotelika w rozsądnej cenie. Przeszukując sieć możemy natknąć się na szereg opinii na jego temat. Praktycznie wszystkie są pozytywne. Użytkownicy cenią sobie prosty montaż na bazie ISOFIX w samochodzie oraz spory zakres przechylenia siedziska podczas snu dziecka. Zaliczenie testów PIMOT na zasadach PLUS TEST-u daje również poczucie bezpieczeństwa podczas przewożenia dziecka tyłem. 
W 2020 roku premierę będzie mieć nowa odsłona BabySafe Westie - obrotowy WESTIE I-SIZE.


Kolorystyka fotelika Westie

Babysafe Westie 2.0 Babysafe Westie 2.0

Niebieski

Czarny

Babysafe Westie 2.0 Babysafe Westie 2.0
Czerwony SzaryZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :BabySafe Westie 2.0 fotelik samochodowy 0-18 kg + baza ISOFIX
 • By BabySafe
 • Cena: 729,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: BabySafe Westie 2.0 to nowa, odświeżona wersja fotelika polskiego producenta. Jest to fotelik samochodowy przewidziany dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku (0-18kg). Westie 2 składa się z 2 elementów: bazy zapinanej systemem ISOFIX wraz z nogą stabilizującą oraz siedziska, które możemy mocować na bazie przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Tyłem od 0 do 18kg, przodem od 9 do 18kg. 
Path: > > BabySafe Westie 2.0 fotelik samochodowy 0-18 kg + baza ISOFIX

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK