Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Recaro Monza EVO fotelik 15-36kg z opcjonalnym mocowaniem ISOFIX Powiększ do pełnego rozmiaru

Recaro Monza EVO fotelik 15-36kg z opcjonalnym mocowaniem ISOFIX

Najnowszy fotelik samochodowy Recaro Monza Nova EVO / Seatfix to uproszczona wersja obecnych modeli z serii Monza. Fotelik z grupy wagowej 15-36kg  przeznaczony dla dzieci od ok. 3 do 12 lat. Fotelik występuje w dwóch wariantach: z mocowaniem ISOFIX lub bez, wybierając kolor proszę też wybrać wersję.

Więcej szczegółów

7792

Cena: 649,00 zł


Fotelik Recaro Monza EVO / Seatfix

Fotelik samochodowy dla dzieci powyżej 3 lat w przedziale wagowym 15-36 kg


Recaro logoHistoria marki Recaro sięga już 1906 r., gdy Wilhelm Reutter założył firmę Reutter, Wilhelm, Sattler. Reutter szybko wyrobił sobie dobrą opinie w prężnie rozwijającej się branży motoryzacyjnej. W 1963 roku Porsche przejęło od firmy produkcję karoserii, a Reutter zajął się produkcją foteli oraz komponentów do nich. Zmieniono również nazwę na Recaro. Przez kolejne lata firma rozwijała się i produkowała najlepsze na świecie fotele samochodowe. We wczesnych latach 90 ruszyła produkcja foteli dla dzieci a w 2005 roku, Recaro zaprezentowało fotelik dziecięcy Young Profi Plus, prawdziwą nowość na skalę światową - pierwszy fotelik, który rośnie razem z dzieckiem. Dziś Recaro jest najlepiej rozpoznawalną firmą w branży fotelików dla dzieci, a model Recaro young sport został sprzedany w ilości ponad miliona egzemplarzy. Recaro jako jedyna produkująca produkty dla dzieci posiada tak ogromne doświadczenie w produkcji foteli oraz tak silne powiązania ze sportem motorowym, gdzie bezpieczeństwo stoi na najwyższym poziomie. Recaro to marka posiadająca bogate tradycje oraz znakomite produkty. Foteliki tej firmy są wygodne i bezpieczne, co za każdym razem potwierdzane jest niezależnymi testami.


Recaro Monza EVO

Recaro Monza Nova EVO Seatfix (oraz bliźniacza wersja bez mocowań ISOFIX) - jest to najnowszy model fotelika niemieckiego producenta w grupie wagowej 15-36kg. Fotelik jest w dużej mierze oparty na sprawdzonej konstrukcji, jaką jest Monza Nova 2.  

Zmiany w RECARO MONZA Nova EVO w porównaniu do droższego modelu

Nowy model to uproszczona wersja poprzednika - Monza Nova 2. Obecna wersja jest uboższa o kilka elementów, bardzo charakterystycznych dla tej serii. Zagłówek fotela został pozbawiony wbudowanych w niego głośników. Zniknęła też pompowana poduszka powietrzna, umiejscowiona na środku zagłówka poprawiająca komfort dziecka. Zmiany nie ominęły też siedziska. Fotelik został pozbawiony plastikowych prowadnic pasa biodrowego. W zagłówku fotelika zamontowano nowy rodzaj plastikowych przelotek służących do poprawnego przeprowadzenia pasa samochodowego. Dodatkowo, design tapicerki również uległ zmianie. Pomimo tych zmian, nadal oceniamy dalej bardzo dobrze tą konstrukcję. System wysówania mocowań ISOFIX również uległ zmianie - zamiast dwóch uchwytów po każdej ze stron mamy teraz jeden, umiejscowiony w centralnej części pod siedziskiem. 

PROSTSZA KONSTRUKCJA, WYSOKIE BEZPIECZEŃSTWO

Recaro Monza EVO Recaro Monza EVO

Widok z boku na system ochrony bocznej A.S.P.

Widok z boku na skrzydło fotelika
Pomimo kilku uproszczeń, Recaro MONZA NOVA EVO jest fotelikiem o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Fotelik jest wyposażony w system ochronny A.S.P. który absorbuje i rozkłada równomiernie przeciążenia działające podczas zderzenia bocznego. Skrzydła fotela są wykonane z pianki enegrochłonnej, która doskonale absorbuje energię podczas uderzenia, głównie w okolicy głowy i ramion. Konstrukcja fotelika dzięki wysokiej elastyczności również absorbuję energię wypadku. Zastosowanie podłokietników zapewnia właściwe prowadzenie pasa, dodatkowe trzymanie boczne dziecka oraz ochronę biodra.

Recaro Monza Nova Evo / Seatfix testy zderzeniowe - adac

Fotelik Recaro Moza Nova Evo otrzymał homologację zgodną z standardem normy europejskiej ECE R-44/04. Jako, iż jest to nowy fotelik, nie przechodził on dodatkowych testów zderzeniowych w niezależnych ośrodkach testowych, tj. niemiecki ADAC. Spodziewamy się że zostanie poddany testom nie wcześniej niż wiosną 2018 roku, o wynik jesteśmy spokojni gdyż fotelik ten bazuje na cztero gwiadkowej skorupie. 

Główne cechy fotelika 

  • Przyjazna dziecku tapicerka wykonana z materiału recaro tec zgodny z normą eko-tex 100
  • Fotelik w grupie wagowej 15-36kg, nadaje się dla dzieci od ok. 3 lat do ok. 12 lat
  • Fotelik montowany przodem do kierunku jazdy pasem samochodowym lub dodatkowo szyną ISOFIX
  • Dodatkowy system ochrony przed kolizją boczną - system A.S.P.
  • Występuje w dwóch wersjach: z mocowaniem ISOFIX lub bez
  • Kilkustopniowa regulacja wysokości zagłówka
  • System wewnętrznej wentylacji skorupy fotelika
  • Możliwość łatwego zdjęcia tapicerki do prania 
  • Fotelik posiada 4 lata gwarancji*Link i uczestniczy w programiebezpłatnej powypadkowej wymiany fotelików !*link 


Instrukcja obsługi i montażu

Przed przystąpieniem do montażu fotelika w samochodzie przeczytaj dokładnie instrukcję obsługi dołączoną do fotelika. Opis montażu dotyczy wersji z ISOFIX-em. Do wysunięcia szyn mocowania należy pociągnąć za uchwyt znajdujący się z przodu pod siedziskiem na środku. Pociągając za przycisk złap za mocowania ISOFIX i wysuń je na maksymalną długość. Ustaw fotelik na kanapie samochodu. Wepnij szyny ISOFIX w mocowanie samochodu tak, by na każdej z nich przeskoczył przycisk odsłaniając zielony wskaźnik. Jeżeli masz problem z wpięciem, skorzystaj z plastikowych prowadnic, które są w zestawie z fotelikiem - pomogą one odsłonić uchwyty w Twoim samochodzie. Po zamocowaniu, złap za przycisk służący do wysuwania ISOFIXu i trzymając go, dosuń fotelik do oparcia tak, by przylegał on jak największą powierzchnią do kanapy. Następnym krokiem jest przeprowadzenie pasa przez przelotkę, znajdującą się przy zagłówku. W celu ułatwienia, możesz podnieść zagłówek do góry korzystając z przycisku, który znajduje się z tyłu na samej jego górze. Przeciśnij pas przez wąską szczelinę prowadnicy i upewnij się, że nie wysunie się on z przelotki. Posadź dziecko w foteliku i zapnij pas samochodowy. Dostosuj wysokość zagłówka do takiej wysokości, by pas znalazł się na kości barkowej dziecka - nie na szyi i nie na krawędzi ramienia. Sprawdź na koniec, czy pas jest odpowiednio naprężony i czy nie ma żadnych luzów.

Kliknij Link aby pobrać pełną instrukcję obsługi.

Dane techniczne:

wymiary zewnętrzne rzeczywiste:

 • Długość siedziska : 43cm
 • Szerokość siedziska( w najszerszym miejscu) : 43cm
 • Szerokość oparcia( w najszerszym miejscu) : 56cm
 • Wysokość( z zagłówkiem maksymalnie w dół) : 66,5cm
 • Wysokość( z maksymalnie podniesionym zagłówkiem) : 84cm


wymiary wewnętrzne rzeczywiste:

 • Długość siedziska : 34cm
 • Szerokość siedziska( w najwęższym miejscu) : 23,5cm
 • Szerokość siedziska( w najszerszym miejscu) : 42cm
 • Szerokość oparcia( w najwęższym miejscu) : 28cm
 • Szerokość oparcia( w najszerszym miejscu) : 56cm
 • Wysokość( z zagłówkiem maksymalnie w dół) : 58,5cm
 • Wysokość( z maksymalnie podniesionym zagłówkiem) : 77cm
 • Waga : 5,5kg


Zdjęcia zrobione przez pracownikow naszego sklepu

(Real Foto):
Kolorystyka bez IsoFix-u

Recaro Monza EVO Recaro Monza EVO

Carbon Black

Performance Black

Recaro Monza EVO Recaro Monza EVO

Racing Red

Xenon Blue


Kolorystyka Seatfix :
(Z IsoFix-em)

Recaro Monza evo

Recaro Monza EVO

Carbon Black SeatFix

Performance Black SeatFix

Racing Red SeatFix

Xenon Blue SeatFix

 • Nazwa :Recaro Monza EVO fotelik 15-36kg z opcjonalnym mocowaniem ISOFIX
 • Cena: 649,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Najnowszy fotelik samochodowy Recaro Monza Nova EVO / Seatfix to uproszczona wersja obecnych modeli z serii Monza. Fotelik z grupy wagowej 15-36kg  przeznaczony dla dzieci od ok. 3 do 12 lat. Fotelik występuje w dwóch wariantach: z mocowaniem ISOFIX lub bez, wybierając kolor proszę też wybrać wersję.
Path: > > Recaro Monza EVO fotelik 15-36kg z opcjonalnym mocowaniem ISOFIX

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK