Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Cybex Sirona Q i-Size fotelik obrotowy R-129 Powiększ do pełnego rozmiaru

Cybex Sirona Q i-Size fotelik obrotowy R-129

Cybex Sirona Q i-Size to najnowszy model fotelika obrotowego z rodziny Cybex. Fotelik powstał na bazie modelu Sirona. Główna zmiana dotyczy w sposobie przewożenia malucha w foteliku - opcja przewożenia dziecka przodem do kierunku jazdy możliwa dopiero po skończeniu 15 miesiąca życia dziecka.

Więcej szczegółów

7796

Cena: 1 999,00 zł


Cybex Sirona Q i-Size 

fotelik obrotowy do 105cm z normą i-Size

Cybex Sirona Q i-size fotelik obrotowy opinie testy

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Cybex logoCybex to renomowana niemiecka firma, której twórcą jest Martin Pos. Jako ojciec dwójki dzieci chciał opracować produkty o najwyższej jakości i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego też w aspekcie bezpieczeństwa produkty Cybex posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szereg niezależnych wysokich ocen z testów bezpieczeństwa przeprowadzanych zarówno przez organizacje konsumenckie (m.in. Stiftung Warentest) jak i instytuty certyfikujące bezpieczeństwo (m.in. ADAC, OAMTC). Również tapicerki marki Cybex poddawane są rygorystycznym testom na zawartość substancji szkodliwych. Testowane są kątem wytrzymałości, odporności na zabrudzenia, czy np. trwałości koloru. Potwierdzeniem najwyższej jakości i świetnego designu jest kilkukrotne zdobycie przez foteliki Cybex prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Firma Cybex łączy w sobie niemiecką wiedzę technologiczną i niezawodność z nowoczesnym wzornictwem i komfortem.


Cybex Sirona Q i-Size- Najnowszy fotelik Cybexa z serii Platinum to dostosowanie sprawdzonych rozwiązań do najnowszych wytycznych homologacyjnych - normy i-Size. Sirona Q i-Size jest fotelikiem obrotowym przystosowanym dla dzieci od 45 cm do 105 cm. Podobnie jak u poprzednika, jest to fotelik obrotowy w zakresie 360 stopni. Zgodnie z normą homologacyjną, fotelik można przestawić przodem do kierunku jazdy dopiero po skończeniu przez dziecko 15 miesiąca życia. Warto się zastanowić nad zakupem tego modelu zwłaszcza w przypadku, gdy nasz samochód został wyposażony z zaczepy do mocowanie typu i-Size. Dodatkowymi atutami tego produktu są dodatkowe zderzenia boczne przy udziale nowszego manekina testowego - manekina Q, względem modelu z 2013 roku.

Cybex Sirona Q I-Size


Cybex Sirona Q i-Size to pierwszy fotelik z regulowaną osłoną tułowia zgodny z tą normą

Głównym zadaniem osłony tułowia z technologią A.R.T. jest redukcja ryzyka poważnych obrażeń szyi dziecka w czasie zderzenia, jednocześnie nie ograniczając swobody dziecka. Zastosowanie nowego, zintegrowanego systemu zapięcia powoduje brak potrzeby osobnego zapinania osłony. Musimy ją zastosować w momencie, gdy przewozimy dziecko przodem do kiernku jazdy, która w czasie zdarzenia drogowego pochłania energię uderzenia na całej swojej powierzchni. Takie rozwiązanie, w porównaniu do pięciopunktowych szelek wewnętrznych, redukuje ryzyko nadwyrężenia szyi. Dodatkowo w momencie zderzenia nowy system Active Response Technology umożliwia utrzymać dziecko w bezpiecznej strefie fotelika. Nowy system montaży osłony tułowia nie wymaga wykorzystania pasa samochodowego w celu jej zabezpieczenia( ten system jest w trakcie opatentowania).

Najważniejsze cechy Cybex Sirona Q I-Size to:

 • Zmiany w sposobie testowania fotelika w ramach nowej normy - dodatkowe zderzenia boczne
 • Jeden z największych fotelików obrotowych na rynku - duża kubatura siedziska oraz wysoko regulowany zagłówek
 • Tyłem do kierunku jazdy aż do czwartego roku życia, nie wcześniej niż po 15 miesiącu
 • System obrotowy 360 stopni z dodatkową opcją ustawienia siedziska na wprost drzwi samochodu - łatwe wkładanie i wyciąganie dziecka
 • Od 15 miesiąca pozycja przodem do kierunku jazdy - zabezpieczenie dziecka osłoną tułowia
 • Montaż za pomocą systemu isofix, z zastosowaniem nogi wypierającej
 • Linear Side-impact Protection (L.S.P System) - sprawdzony system teleskopowej ochrony dziecka przed zagrożeniem, jakie niosą za sobą zderzenia boczne
 • Wysokiej jakości tapicerka fotela o doskonałych własciwościach higroskopijnych
 • Rama antyrotacyjna, poprawiająca bezpieczeństwo i stabilność montażu w samochodzie
 • Jeden z najlepiej odchylających się fotelików do pozycji spoczynkowej

Cybex Sirona Q i-Size i testy zderzeniowe ADAC

Fotelik Cybex Sirona Q i-Size to model, który zadebiutował w sprzedaży na przełomie roku 2017 i 2018. Końcówka i-Size w nazwie informuje nas w pewien sposób o poziomie bezpieczeństwa fotelika. Zgodność z tą normą  to zaliczone testy zderzeniowe, którym jest poddany fotelik. Sprawdza się każdy rodzaj zderzeń - czołowe, boczne oraz w tył samochodu. W badaniu bierze udział manekin typu Q, czyli najnowszy rodzaj kukiełki testowej, z której korzysta np. niemiecki ADAC. Sirona Q i-Size to fotelik, który nie przechodził jeszcze dodatkowych testów niezależnych ośrodkach, tj. ADAC.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

Opinie o foteliku Sirona Q i-Size

Fotelik Cybex Sirona Q i-Size jest stosunkowo krótko na rynku i trudno znaleźć opinii użytkowników na jego temat. Wszelkiego rodzaju przecieki od producenta na jego temat oraz nasze przemyślenia na temat tego modeli oraz innych fotelików obrotowych znajdą Państwo na naszej grupie na FB "Foteliki obrotowe pytania / opinie"  >>LINK<<

Dostępna kolorystyka

Kolekcja podstawowa - Comfort:

Cybex-Sirona-Q-i-Size-Autumn-Gold Cybex-Sirona-Q-i-Size-Midnight-Blue
Kolor: Autumn Gold Kolor: Midnight Blue
Cybex-Sirona-Q-i-Size-Stardust-Black
Kolor: Stardust Black


Kolekcja PLUS:

Cybex-Sirona-Q-i-Size-PLUS-Manhattan-Grey Cybex-Sirona-Q-i-Size-PLUS-Midnight-Blue
Kolor: PLUS Manhattan Grey Kolor: PLUS Midnight Blue
Cybex-Sirona-Q-i-Size-PLUS-Stardust-Black
Kolor: PLUS Stardust BlackZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Cybex Sirona Q i-Size fotelik obrotowy R-129
 • Cena: 1 999,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Cybex Sirona Q i-Size to najnowszy model fotelika obrotowego z rodziny Cybex. Fotelik powstał na bazie modelu Sirona. Główna zmiana dotyczy w sposobie przewożenia malucha w foteliku - opcja przewożenia dziecka przodem do kierunku jazdy możliwa dopiero po skończeniu 15 miesiąca życia dziecka.
Path: > > Cybex Sirona Q i-Size fotelik obrotowy R-129

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK