Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Cybex Solution Z-Fix fotelik z isofixem w grupie 15-36kg. Dla dzieci powyżej 105cm. Powiększ do pełnego rozmiaru

Cybex Solution Z-Fix fotelik z isofixem w grupie 15-36kg. Dla dzieci powyżej 105cm.

Najnowsza odsłona fotelika Cybex w grupie trzeciej. Cybex Solution Z-Fix to fotelik z grupy 15-36kg z zapięciem typu isofix. Zmieniony, technicznie bardziej zaawansowany niż w innych seriach zintegrowany system osłony bocznej (L.S.P.) znacząco wpłyną na wzrost bezpieczeństwa dziecka podczas zderzenia bocznego.

Więcej szczegółów

7798

Cena: 999,00 zł


Cybex Solution Z-fix fotelik samochodowy 15-36kg montowany w isofix

Cybex solution z-fix fotelik z isofixem opinie testy recenzje

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Cybex logoCybex to renomowana niemiecka firma, której twórcą jest Martin Pos. Jako ojciec dwójki dzieci chciał opracować produkty o najwyższej jakości i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego też w aspekcie bezpieczeństwa produkty Cybex posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szereg niezależnych wysokich ocen z testów bezpieczeństwa przeprowadzanych zarówno przez organizacje konsumenckie (m.in. Stiftung Warentest) jak i instytuty certyfikujące bezpieczeństwo (m.in. ADAC, OAMTC). Również tapicerki marki Cybex poddawane są rygorystycznym testom na zawartość substancji szkodliwych. Testowane są kątem wytrzymałości, odporności na zabrudzenia, czy np. trwałości koloru. Potwierdzeniem najwyższej jakości i świetnego designu jest kilkukrotne zdobycie przez foteliki Cybex prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Firma Cybex łączy w sobie niemiecką wiedzę technologiczną i niezawodność z nowoczesnym wzornictwem i komfortem.

Cybex Solution Z-fix jest fotelikiem z grupy 15-36kg. Pozwala on na przewożenie dzieci od ok. 3 lat aż do 12 roku życia. Konstrukcja ta czerpie pełnymi garściami z poprzednich generacji serii Solution. Znajdziemy tutaj opatentowany, trójstopniowy system regulacji głębokości zagłówka, który zapobiega opadaniu głowy młodego pasażera podczas snu.

Fotelik posiada stopniową regulację wysokości zagłówka, dzięki czemu dostosujemy wysokość pasa do wzrostu dziecka tak, by w każdym okresie użytkowania przebiegał on w prawidłowy sposób. Jest ona dwunastostopniowa. Ma on również funkcję automatycznego systemu regulacji wysokości i szerokości, dzięki któremu wraz z podnoszeniem się zagłówka, fotelik rozchyla się na boki. Wbudowany w siedzisko isofix pozwala na lepsze dopasowanie oparcia fotela do kąta nachylenia kanapy.

Duży wpływ na wzrost bezpieczeństwa dziecka podczas uderzenia bocznego zapewnia Liniowy System Ochrony Bocznej, czyli L.S.P. W połączeniu z skorupą fotelika absorbującą energię, redukuje on siły uderzenia o ok. 25%.

Kolorystyka przewidziana dla Cybex Solution Z-FIX

 • Stardust Black
 • Midnight Blue
 • Manhattan Grey
 • Autumn Gold
 • Passion Pink

Kolorysytka w materiałach PLUS - Materiał PLUS to wzmocniony rodzaj tkaniny, która jest jeszcze bardziej odporna na zużycie oraz na działanie dziecka. To doskonała inwestycja w trwałość materiału na wszystkie lata użytkowania.

 • Stardust Black
 • Midnight Blue
 • Manhattan Grey
 • Autumn Gold
 • Passion Pink

Główne zalety fotelika Cybex Solution Z-FIX:

 • opatentowany system ochrony głowy wraz z regulacją pochylenia zagłówka
 • dwunastostopniowa regulacja wysokości zagłówka zapewnia poprawność przebiegu pasa w każdym okresie użytkowania fotela
 • automatyczna regulacja szerokości - wraz z podnoszeniem się zagłówka, fotelik rozszerza się na boki w zakresie od 53cm do 61cm
 • udoskonalony system ochrony przy uderzeniu bocznym LSP - wraz z energochłonną skorupą fotela, redukuje siły działające na dziecko podczas wypadku o ok. 25%
 • wbudowany w siedzisko system Isofix Conect pozwalający na prawidłowy montaż fotela w samochodzie oraz ze wzglęgu na fakt, że można go schować, fotelik można śmiało wykorzysytwać w samochodach bez ISOFIX-u
 • specjalnie skonstruowana skorupa z systemem wentylacji wpływa na wzrost oddychalności fotelika oraz pozwala zachować komfortową temperaturę w czasie podróży
 • możliwość dopasowania oparcia fotelika do kąta nachylenia kanapy w samochodzie


Cybex Solution Z-Fix i opatentowany odchylany zagłówek

Regulacja-zagłówka-solution-z-fix

Regulowany na głębokość zagłówek zapobiega zjawisku opadającej głowy dziecka na klatkę piersiową w czasie snu, przez co ta pozostaje w bezpiecznej strefie fotelika.
Jedną z niezastąpionych cech fotelików serii Solution jest ruchomy zagłówek, regulowany w trzech położeniach. Pozwala on wyeliminować problem opadania głowy dziecka do przodu podczas sny. Pozostawienie głowy wewnątrz zagłówka to gwarancja ochrony w przypadku zderzenia bocznego tak wrażliwego obszaru, jakim jest głowa i szyja dziecka. Poza bezpieczeństwie, ten opatentowany zagłówek zapewnia również wygodną pozycję do spania.

Regulacja wysokości i szerokości

Regulacja-wysokości-szerokości

Fotelik Solution Z-Fix to model, który dopasowuje się do Twojego dziecka i rośnie razem z nim od ok. 3 do ok. 12 roku życia. Według statystyk, większość 3-latków osiąga ok. 55% swojego końcowego wzrostu właśnie w tym wieku, a z kolei dzieci w wieku 12 lat osiągają ok. 89% swojego końcowego wzrostu. Średnio, ta różnica wynosi ok. 60cm przyrostu w tym czasie. Dlatego tak ważne jest, by fotelik dostosowywał się do zmieniającego się dziecka. 12 pozycji regulacji osłony głowy i ramion pozwala w prosty i szybki sposób dopasować ich wysokość do rozmiarów dziecka.

L.S.P. Plus, czyli Liniowy System Ochrony Bocznej

Cybex-Solution-Z-fix-LSP

L.S.P. System Plus, czyli Liniowy System Ochrony Bocznej to dodatkowa ochrona Twojego dziecka przed zderzeniem bocznym. Absorbuje on siły powstałe w wczesnym stadium tego zdarzenia. Zapewnia on zwiększone bezpieczeństwo przy kolizji bocznej, redukując siły uderzenia o ok. 25% w parze z skorupą absorbującą energię.

System wentylacji powietrza

Cybex-Solution-Z-Fix-system-wentyalcji
Zintegrowany system wentylacji powietrza w Solution Z-Fix zapewnia dziecku odpowiednią temperaturę w czasie podróży w upalne dni. Wentylowana skorupa, dzięki siatce kanałów wentylacyjnych, które biegną przez oparcie oraz elementy siedziska, sprawia, że powietrze może swobodnie przepływać przez otwory, a następnie jest ono skierowane z dala od dziecka.

Cybex Solution Z-Fix i testy ADAC

Fotelik Cybex Solurion Z-Fix to fotelik zgodny z homologacją ECE R-44/04 dla grupy wagowej 2 i 3, czyli dla dzieci od 15kg do 36kg. Aby mógł on trafić na półki sklepowe został on poddany testom zderzeniowym, których zasady są określone w ramach tej normy. W dniu premiery na rynku, fotelik ten nie przechodził żadnych dodatkowych testów zderzeniowych w niezależnych ośrodkach testowych tj. niemiecki ADAC, czy innych. Najbliższa runda testowa przypada na maj 2018.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Montaż fotelika Cybex Solution Z-Fix w samochodzie

Przed przystąpieniem do montażu fotelika w samochodzie zapoznaj się dokładnie z instrukcją, która została dołączona do produktu.

 • Umieść fotelik na przeznaczonym do tego miejscu w samochodzie i upewnij się, że jego oparcie całkowicie przylega do oparcia kanapy samochodu. Jeżeli zagłówek samochodowy przeszkadza w poprawnym dopasowaniu wyreguluj jego wysokość lub zdemontuj go całkowicie.
 • Przygotuj mocowania systemu ISOFIX Connect. użyj przycisku regulacji pod siedziskiem fotelika i wyciągnij dwa zaczepy ISOFIX Connect najdalej, jak to możliwe. Obróć zaczepy o 180 stopni w taki sposób, by były one skierowane przodem do zaczepów samochodu.
 • Wsuń zaczepy ISOFIX Connect w zaczepy samochodu, aż usłyszysz kliknięcie. Pociągnij za fotelik, aby sprawdzić, czy jest prawidłowo zamocowany. Dodatkowym wyznacznikiem poprawnego zapięcia są zielone wskaźniki, które są widoczne po obu stronach mocowania.
 • Dopasuj ustawienie fotelika za pomocą przycisku regulacji pod siedziskiem.


Kolekcja podstawowa

Cybex-Solution-Z-Fix-Autumn-Gold Cybex-Solution-Z-Fix-Manhattan-Grey
Cybex-Solution-Z-Fix-Midnight-Blue Cybex-Solution-Z-Fix-Passion-Pink
Cybex-Solution-Z-Fix-Stardust-Black


Kolekcja materiały PLUS


Cybex-Solution-Z-Fix-PLUS-Autumn-Gold Cybex-Solution-Z-Fix-PLUS-Manhattan-Grey
Cybex-Solution-Z-Fix-PLUS-Midnight-Blue Cybex-Solution-Z-Fix-PLUS-Passion-Pink
Cybex-Solution-Z-Fix-PLUS-Stardust-Black

Kolekcja specjalna  Cybex for Ferrari

cybex solution z-fix ferrari victory black cybex solution z-fix ferrari silver grey

Victory Black

Silver Grey

 • Nazwa :Cybex Solution Z-Fix fotelik z isofixem w grupie 15-36kg. Dla dzieci powyżej 105cm.
 • By Cybex
 • Cena: 999,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Najnowsza odsłona fotelika Cybex w grupie trzeciej. Cybex Solution Z-Fix to fotelik z grupy 15-36kg z zapięciem typu isofix. Zmieniony, technicznie bardziej zaawansowany niż w innych seriach zintegrowany system osłony bocznej (L.S.P.) znacząco wpłyną na wzrost bezpieczeństwa dziecka podczas zderzenia bocznego.
Path: > > Cybex Solution Z-Fix fotelik z isofixem w grupie 15-36kg. Dla dzieci powyżej 105cm.

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK