Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Britax Romer Trifix i-Size, fotelik samochodowy z isofix, 76-105cm Powiększ do pełnego rozmiaru

Britax Romer Trifix i-Size, fotelik samochodowy z isofix, 76-105cm

Romer TRIFIX i-Size to nowy fotelik niemieckiego producenta idealnie dostosowany do potrzeb maluchów o wzroście od ok. 76cm do ok. 105cm. Fotelik zapinamy w samochodzie poprzez wbudowane szyny ISOFIX oraz pasom Top Tether. Siedzisko jest dostosowane dla dzieci od ok. 15 miesięcy do ok. 4 lat. Fotelik przodem do kierunku jazdy.

Więcej szczegółów

7802

Cena: 1 449,00 zł


Dzisiaj firma Britax Römer spogląda wstecz i jest dumna z roli, jaką odgrywa od ponad 40 lat w skutecznej poprawie bezpieczeństwa dzieci uczestniczących w ruchu drogowym. Firma Britax Römer powstała w 1978 r. z połączenia brytyjskiej firmy Britax oraz niemieckiej firmy Römer. Firma Britax z siedzibą w Andover (Hampshire) została założona w latach 30. ubiegłego wieku, skupiając się początkowo na produkcji pasów bezpieczeństwa dla dorosłych. W latach 80. i 90. firma znacznie poszerzyła swoją działalność na rynkach USA, Australii i Nowej Zelandii, a także w Skandynawii i Azji.

ROMER TRIFIX i-SIZE
Fotelik samochodowy od 76 do 105cm (od ok. 8 do ok. 20kg)

Romer Trifix i-Size isofix opinie recenzje pytania

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Romer TRIFIX i-Size – najnowszy wersja jednego z najbezpieczniejszych fotelików przodem do kierunku jazdy. Nadaje się on dla dzieci od ok. 76cm do ok. 105cm. Głównym celem producenta była maksymalna ochrona dziecka w czasie wypadku. Na etapie projektowania zmieniona została skorupa fotela. Główną nowinką jest wbudowany system ochrony bocznej, działający na zasadzie wyściełanych wewnętrznie skrzydeł opartych na technologii SICT inside. Przeprojektowany został również kształt zagłówka, przypominający teraz swoją budową literę V. Wpłynęło to na znaczącą poprawę bezpieczeństwa w przypadku kolizji bocznej. Dla poprawy ochrony podczas wypadków czołowych zastosowano opatentowany system Pivot Link ISOFIX oraz pas Top Tether.
Romer Trifix i-Size

Główne cechy fotelika:

 • Fotelik dla dzieci od ok. 76cm do ok. 105cm
 • Przodem do kierunku jazdy
 • Fotelik zgodny z najnowszą europejską normą dotyczącą przewożenia dzieci w samochodzie R-129, potocznie zwaną i-Sizem
 • Pasuje do każdego samochodu z kanapą o standardzie i-Size oraz do większości samochodów wyposażonych w złącza ISOFIX
 • Poprawiona ochrona dziecka przed kolizją boczną dzięki wbudowanej w skorupę fotela technologii SICT inside
 • Zmiana kształtu zagłówka fotelika – zbliżony do litery V
 • Lepsze bezpieczeństwo przed kolizją czołową dzięki systemowi Pivot Link ISOFIX oraz pasom Top Tether
 • Głębokie, miękko wyściełane ściany boczne skorupy fotela
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa regulowane wraz z wysokością zagłówka
 • Otuliny na pas wykonane z miękkiego materiału – neoprenu
 • 4 pozycje regulacji odchylenia siedziska

Romer Trifix i-Size prezentacja fotelikaBezpieczeństwo całkowite dzięki technologiom SICT inside oraz Pivot Link

Zastosowanie tego systemu – SICT inside – zapewnia podróżującemu w foteliku dziecku wyjątkowy poziom ochrony podczas wypadku z uderzeniem bocznym. Technologia ta zmniejsza działanie siły uderzenia wskutek pomniejszenia odległości między wnętrzem naszego samochodu, a fotelikiem, pochłaniając energię uderzenia, zanim ta dotrze do ciała dziecka. Wbudowanie osłon bocznych w skorupę fotela ułatwia użytkowanie – nie trzeba nic wysuwać, czy też dostosowywać.

Na poprawę bezpieczeństwa podczas kolizji czołowej wpływa opatentowany przez firmę Romer system Pivot Link. W czasie wypadku system ten w pierwszej kolejności ukierunkowuje siłę w dół – w kierunku fotelika, zaraz potem do przodu, z dużo mniejszą dynamiką, co znacznie obniża ryzyko obrażeń szyi i głowy dziecka. 

Instrukcja poprawnej instalacji fotelika w samochodzie oraz poprawnego dopasowania dziecka do fotelika:

Testy ADAC, a fotelik Trifix i-Size

Fotelik Romer Trifix i-Size zadebiutował na rynku we wrześniu 2017 roku, w związku z czym nie przechodził on jeszcze testów w niezależnych ośrodkach testowych, tj. niemiecki ADAC. Wiemy natomiast, że fotelik spełnia wymogi bezpieczeństwa nadanej mu homologacji i-Size. W procesie uzyskania tejże homologacji, Trifix i-Size został poddany szeregowi testów zderzeniowych, tj. czołowe przy prędkości 50km/h, boczne przy prędkości 24km/h i uderzenie z tyłu z prędkością 30km/h. W każdym z tych testów siły działające na dziecko muszą się znaleźć w odpowiednim przedziale wartości przeciążeń, by uzyskać wynik pozytywny. Za pomiar tych przeciążeń odpowiada kukiełka typu Q, która jest naszpikowana szeregiem czujników badających wartości tych sił. Co ciekawe, niemiecki ADAC również korzysta z takich samych manekinów podczas swoich testów.Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Britax Romer Trifix i-Size, fotelik samochodowy z isofix, 76-105cm
 • By Romer / Britax
 • Cena: 1 449,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Romer TRIFIX i-Size to nowy fotelik niemieckiego producenta idealnie dostosowany do potrzeb maluchów o wzroście od ok. 76cm do ok. 105cm. Fotelik zapinamy w samochodzie poprzez wbudowane szyny ISOFIX oraz pasom Top Tether. Siedzisko jest dostosowane dla dzieci od ok. 15 miesięcy do ok. 4 lat. Fotelik przodem do kierunku jazdy.
Path: > > Britax Romer Trifix i-Size, fotelik samochodowy z isofix, 76-105cm

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK