Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Fotelik Britax Romer DualFix i-SIZE SICT / DualFix M i-SIZE SICT Powiększ do pełnego rozmiaru

Fotelik Britax Romer DualFix i-SIZE SICT / DualFix M i-SIZE SICT

Britax Romer DualFix i-Size / Dualfix M i-Size - To najnowszy model fotelika obrotowego znanego niemieckiego producenta. Przeznaczony dla dzieci o wzroście do 105cm. Fotelik montowany w ISOFIX z funkcją obrotową 360 stopni.

Więcej szczegółów

7804

Cena: 1 979,00 zł


Britax Romer Dualfix i-Size / Dualfix M i-Size

Fotelik obrotowy z normą i-Size do 105cm

Britax Romer Dualfix i-size sict dualfix m i-size

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437 


Britax-Romer-Logo-2018Dzisiaj firma Britax Römer spogląda wstecz i jest dumna z roli, jaką odgrywa od ponad 40 lat w skutecznej poprawie bezpieczeństwa dzieci uczestniczących w ruchu drogowym. Firma Britax Römer powstała w 1978 r. z połączenia brytyjskiej firmy Britax oraz niemieckiej firmy Römer. Firma Britax z siedzibą w Andover (Hampshire) została założona w latach 30. ubiegłego wieku, skupiając się początkowo na produkcji pasów bezpieczeństwa dla dorosłych. W latach 80. i 90. firma znacznie poszerzyła swoją działalność na rynkach USA, Australii i Nowej Zelandii, a także w Skandynawii i Azji.

Britax Romer dualfix i-size Dualfix m i-size

Britax Romer DualFix I-SIZE
- fotelik obrotowy, przystosowany do przewożenia dzieci od noworodka, aż do około 4 roku życia (do 105cm). Jest on montowany w zaczepy ISOFIX z wykorzystaniem nogi wypierającej jako 3 punkt podparcia. Takie zapinanie eliminuje błąd montażowy. Niezwykle prosty w obsłudze system obrotowy w zakresie 360 stopni, obsługiwany za pomocą jednego przycisku. Obrót o 90 stopni znacząco ułatwia wkładanie i wyciąganie dziecka, gdyż siedzisko można ustawić na wprost drzwi samochodu. Fotelik jest wyposażony w 8-stopniową regulację wysokości zagłówka wraz z 5-punktowymi pasami wewnętrznymi. Sam zagłówek został też całkowicie przeprojektowany – jest wyższy, przez co zapewnia większą ochronę dziecka. Jego specjalny kształt litery V został tak zaprojektowanym by mieć pod kontrolą ruchy głowy Twojego dziecka.

Fotelik Dualfix i-Size posiada najnowszą normę europejską i-Size co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę naszej pociechy. Technologia 5-cio punktowych pasów bezpieczeństwa gwarantuje najwyższy poziom ochrony podczas zderzeń. Moduł pasów został wyposażony w specjalną piankę redukcyjną, która absorbuje energie podczas uderzeń fwf, chroniąc przy tym klatkę piersiową dziecka. W stosunku do poprzednika, DualFix i-Size zyskał nowe, większe siedzisko z całkowicie przebudowanym systemem ochrony bocznej. System SICT inside został zintegrowany z skorupą fotelika, przez co nie jest on taki szeroki - jego budowa polega na wmontowanie specjalnego, metalowego prętu wewnątrz skorupy fotela. Zmianie uległa też tapicerka, która została stworzona z bardziej przyjaznego materiału oraz została zastosowany nowy kształt wkładki dla najmniejszych dzieci. Dualfix i-Size posiada regulowaną ramę antyroatacyjną - można ją przesunąć o 8 stopni, przez co łatwiej jest dopasować ten model do samochodu a i dziecko ma więcej miejsca na nogi.

Zobacz, jakie wartości odchylenia kąta oparcia oraz jak duży jest zakres regulacji siedziska fotelika posiada Romer Dualfix I-Size w porównaniu do innych modeli fotelików obrotowych >>LINK<<

Britax Romer DualFix Britax Romer DualFix


Najważniejsze cechy fotelika:

 • Fotelik obrotowy w zakresie 360 stopni z pozycją boczną, ułatwiającą wkładanie i wyciąganie dziecka.
 • Nowy kształt zagłówka, przypominający literę V, którzy zapewnia większą kontrole nad ruchami głowy dziecka.
 • Zintegrowany ze skorupą fotela,  system ochrony bocznej SICT inside.
 • Możłiwość odchylenia siedziska do pozycji spoczynkowej, zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy.
 • 8 poziomów regulacji wysokości zagłówka.
 • Głębokie, miekko wyściełane boki fotelika zapewniają wysoki komfort oraz bezpieczeństwo małego pasażera.
 • Zastosowanie systemu Pivot-Link redukuje ryzyko obrażeni głowy i szyi dziecka w czasie zderzenia czołowego.
 • Fotelik zgodny z najnowszą europejską normą bezpieczeństwa i-Size (ECE R-129).
 • Regulacja wysokości pasów wewnętrznych fotela dla ułatwienia jest połączona z regulacją zagłówka.
 • Posiada opcję przewożenia dziecka przodem do kierunku jazdy dla wzrostu od 76cm do 105cm.
 • Możliwość przewożenia dziecka tyłem w całym zakresie użytkowania, czyli od 40 do 105cm.
 • Fotelik posiada ramę antyrotacyjną, której możemy regulować kąt odchylenia i system anty-przechyleniowy z regulacją długości nogi. Zapewnia to lepsze dopasowanie do samochodu.
 • Montaż za pomocą systemu ISOFIX z nogą wypierającą.


Zobacz, jak wygląda podróż w tym foteliku oczami dziecka:


Britax Romer Dualfix M i-Size

Fotelik Dualfix M i-Size to nowa, uproszczona odsłona tego popularnego fotelika obrotowego. Jest to konstrukcja bazująca na tej samej skorupie jak jej starszy brat. Uproszczenie w tym modelu Britax Romer Dualfix M i-Size polega na usunięciu wkładki redukcyjnej dla mniejszych dzieci, przez co fotelik będzie można stosować dla starszych dzieci, które już potrafią stabilnie siedzieć. 

Testy zderzeniowe ADAC i I-size

Fotelik zaliczył w 2017 roku testy zderzeniowe zgodnie z wymogami homologacji i-size oznacza to że został sprawdzony z manekinami typu Q przy prędkości czołowej 50km/h oraz przy prędkości bocznej z penetracją 24km/h.
W maju 2018 roku poznaliśmy wyniki testów ADAC tego modelu. Dualfix i-Size otrzymał 4 gwiazdki w ocenie ogólnej oraz 4 gwiazdki za bezpieczeństwo. Jego wynik to jeden z lepszych wyników, jakie udało się uzyskać wśród fotelików obrotowych. 
Z kolei, w październiku 2018 roku przetestowano i ogłoszono wyniki fotelika Dualfix M i-Size. Zaskoczenia nie ma. Model ten otrzymał identyczną notę za bezpieczeństo, jak i w ocenie ogólnej co starszy brat. 

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

Romer DualFix I-SIZE - instrukcja obsługi i montażu

Przed przystąpieniem do instalacji fotelika DualFix I-SIZE w pojeździe zapoznaj się z instrukcją dołączoną do fotelika. Sprawdź również, czy fotelik jest kompatybilny z twoim samochodem korzystając z załączonej listy lub porady sprzedawcy. Kolejnym krokiem jest wysunięcie dwóch szyn isofix z podstawy fotela. Szyny wysuwają się osobno. Jeżeli wysuneliśmy szyny, następnym krokiem jest wpięcie umocowania ISOFIX. Jeżeli istnieje problem z dojściem do mocowania albo nie chcesz rozpruć swojej kanapy, zastosuj plastikowe rynienki dołączone w zestawie do fotela. Następnie upewnij się, czy przy przyciskach służących do wysunięcia isofixu pojawiły się zielone znaczniki. Dla pewności złap i pociągnij podstawę fotela w kierunku przodu pojazdu, by upewnić się, że zapięcie isofix zostało wpięte poprawnie. Po poprawnym jego umieszczeniu przysuwamy fotelik DualFix I-SIZE do oparcia kanapy. W idealnej sytuacji mamy podstawę znakomicie przylegającą do siedziska i oparcia kanapy samochodu. Jeżeli chcemy obrócić siedzisko fotela niestandardowo skorzystaj z przesuwaka, który znajduje się u dołu podstawy fotelika. Samo siedzisko obraca się poprzez wciśnięcie przycisków, które są ulokowane po obu stronach siedziska. Pamiętaj, zaleca się transportować dziecko tyłem do maski pojazdu conajmniej do 15 miesiąca życia dziecka.

Britax DualFix I-SIZE - dane techniczne 

Waga : około 15kg
Wymiary: 
 • Wysokość całego fotelika - 48cm
 • Długość podstawy - 74cm
 • Szerokość podstawy - 44cm
 • Zewnętrzna szerokość siedziska - 44,5cm /  wewnętrzna 26cm
 • Wysokość ułożenia szelek - od 24cm do 37cm
 • Wysokość zagłówka - 21cm
 • Długość nogi wypierającej - od 26cm do 52cm
 • Szerokość oparcia, przy zagłówku najniżej - 26cm / najwyżej 33,5cm


Film wideo prezentujący funkcję obracania:Dostępna kolorystyka

Britax-Romer-Dualfix-M-i-Size-Burgundy-Red Britax-Romer-Dualfix-M-i-Size-Cosmos-Black
Kolor: Burgundy Red Kolor: Cosmos Black
Britax-Romer-Dualfix-M-i-Size-Fire Red Britax-Romer-Dualfix-M-i-Size-Moonlight-Blue
Kolor: Fire Red Kolor: Moonlight Blue
Britax-Romer-Dualfix-M-i-Size-Black-Ash Britax-Romer-Dualfix-M-i-Size-Storm-Grey
Kolor: Black Ash Kolor: Storm Grey
Britax-Romer-Dualfix-M-i-Size-Blue-Marble Britax-Romer-Dualfix-M-i-Size-Grey-Marble
Kolor: Blue Marble Kolor: Grey Marble
Britax-Romer-Dualfix-i-Size-Graphite-Marble Britax-Romer-Dualfix-i-Size-Nordic-Grey
Kolor: Graphite Marble Kolor: Nordic Grey
Britax-Romer-Dualfix-i-Size-Cool-Flow-Black Britax-Romer-Dualfix-i-Size-Cool-Flow-Blue
Kolor: Cool Flow Black Kolor: Cool Flow Blue
Britax-Romer-Dualfix-i-Size-Cool-Flow-Silver
Kolor: Cool Flow SilverZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Fotelik Britax Romer DualFix i-SIZE SICT / DualFix M i-SIZE SICT
 • By Romer / Britax
 • Cena: 1 979,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Britax Romer DualFix i-Size   / Dualfix M i-Size - To najnowszy model fotelika obrotowego znanego niemieckiego producenta. Przeznaczony dla dzieci o wzroście do 105cm. Fotelik montowany w ISOFIX z funkcją obrotową 360 stopni.
Path: > > Fotelik Britax Romer DualFix i-SIZE SICT / DualFix M i-SIZE SICT

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK