Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Maxi-Cosi Pearl One i-Size fotelik samochodowy RWF z i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Maxi-Cosi Pearl One i-Size fotelik samochodowy RWF z i-Size

Maxi-Cosi Pearl One i-Size jest najnowszym fotelikiem holenderskiego producenta, który oferuje opcję przewożenia dziecka do ok. 4 lat tyłem do kierunku jazdy. Fotelik z najnowszą normą i-Size. Zapinany systemem ISOFIX. Kompatybilny z bazą FamilyFix One i-Size. 4 gwiazdki ADAC oraz zaliczony PLUS TEST.

Więcej szczegółów

7825

 • Tak
 • Nie

Cena: 1 099,00 zł


Maxi Cosi Pearl One i-Size

Fotelik samochodowy od 67-105cm (od ok. 6 miesięcy do ok. 4 lat)

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Maxi-Cosi-Pearl-One-i-size-Nomad-Black

Maxi-Cosi Pearl One i-Size - uniwersalny fotelik do przewożenia maluszków. Maxi-Cosi Pearl One i-Size jest zgodny z normą i-Size. Zgodnie z tą homologacją, dzieci do końca 15 miesiąca życia musimy przewozić tyłem do kierunku jazdy. Maxi-Cosi Pearl One i-Size oferuje taki sposób przewożenia w całym zakresie użytkowania, czyli od 67cm do 105cm wzrostu dziecka( od ok. 6 miesiąca do ok. 4 roku życia). Pearl One i-Size jest montowany w samochodzie za pomocą szyn ISOFIX w wykorzystaniem dodatkowej nogi stabilizującej, jako trzeci punkt podparcia fotela. Maxi-Cosi Pearl One i-Size można odchylić w czterech pozycjach, zwiększając wychylenie kąta siedziska. Zagłówek, w kształcie litery U dobrze zabezpiecza głowę dziecka przed zderzeniami bocznymi. Jest on również regulowany na wysokość wraz z wysokością szelek. Odbywa się to za pomocą jednego przycisku.

Ustawienie siedziska tylko tyłem do kierunku jazdy oraz zablokowanie opcji ustawienia przodem pozwoliło fotelikowi otrzymać wysokie noty w testach zderzeniowych. Po pierwsze, model ten został przebadany przez niemiecki ośrodek ADAC, w którym to otrzymał mocną, 4 gwiazdkową notę za bezpieczeństwo i taką samę notę ogólną. Dodatkowo, fotelik brał udział w szwedzkim teście przeprowadzanym w ośrodku VTi - PLUS TEST. Fotel bez problemu zaliczyć to badanie.


Główne cechy fotelika:

 • Fotelik zgodny z normą R-129, czyli i-Size
 • Beczpieczny - otrzymał notę 4 gwiazdek w testach ADAC oraz zaliczył PLUS TEST
 • Kompatybilny z bazą Maxi-Cosi FamilyFix One i-Size( bez bazy nie można zamontować siedziska)
 • Odpowiedni dla dzieci od 67 cm do 105 cm( od ok. 6 miesięcy do ok. 4 lat)
 • Montaż za pomocą szyn ISOFIX, kompatybilny z kanapami i-Size
 • Tyłem do kierunku jazdy od ok 6 miesiaca do ok. 4 roku życia
 • Regulacja wychylenia siedziska w 4 pozycjach - komfort w czasie snu podczas podróży
 • Bezpieczny zagłówek w kształt litery U
 • Regulowany zagłówek wraz z wysokością szelek
 • Nowy materiał na siedzisku
 • Posiada 5-punktowe szelki bezpieczeństwa z miękkimi nakładkami na pasy
 • Baza posiada wbudowane indykatory wizualne oraz sygnał dźwiękowy informujący o poprawności montażu fotelika
 • Opatentowany system Easy-In ułatwia wkładanie i wyciągnie dziecka z fotelika - szelki po rozpięciu pozostają w pozycji otwartej

Maxi-Cosi-Pearl-One-i-Size-wskaźniki
Widoczne wskaźniki informujące o poprawnym zapięciu. Intuicyjny system mocowania ISOFIX.


Maxi-Cosi FamilyFix One i-Size - jedna baza, dwa foteliki

Baza FamilyFix One i-Size to zupełnie nowa baza dedykowana do nowej linii produktów tej firmy: Fotelika do 13kg o nazwie Rock oraz omawianego tutaj Pearl One i-Size. To w połączeniu z tą bazą oba modele są w pełni zgodne z normą i-Size. Baza One I-Size posiada indykatory świetlne oraz sygnalizację dźwiękową potwierdzającą prawidłowy jej montaż w aucie. 


Maxi-Cosi-baza-Familyfix-one-i-size


Maxi-Cosi Pearl One i-Size i test ADAC

Fotelik Maxi-Cosi Pearl One i-Size pomimo dosyć krótkiej obecności na rynku został przebadany przez ośrodek ADAC w maju 2018 roku. Otrzymał on notę "gut", odpowiednik 4 gwiazdek w parametrze bezpieczeństwa, jak i w ocenie ogólnej. Analizujac bardziej szczegółowo jego wyniki, fotel otrzymał notę "2.0" za zderzenia czołowe, co w przypadku fotelika tylko tyłem do kierunku jazdy jest dosyć przeciętnym wynikiem. Można było spodziewać się wartości lepszej, zbliżonej do oceny "1.5", czyli do granicznej między 4 a 5 gwiazdkami. Zderzenia boczne fotelika to jedyne "2.5", czyli najsłabszy wynik w zakresie oceny 4 gwiazdek. Tutaj również mogłoby być lepiej. 

Poza testami ADAC fotel ten zaliczył tzw. złoty standard, czyli szwedzki PLUS TEST. Jest to badanie, w ramach którego sprawdza się siłę działającą na szyję dziecka podczas zderzenia czołowego przy prędkości 56 km/h. Jeżeli jej wartość jest odpowiednio niska, a co za tym idzie, ryzyko obrażeń szyi jest minimalne, fotelik otrzymuje taki standard. Szansę na zaliczenie tego testu posiadają jedynie foteliki RWF z opcją do przewożenia tylko tyłem do kierunku jazdy.

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Maxi-Cosi Pearl One i-Size na bazie FamilyFix One i-Size podczas zderzenia bocznego w teście ADAC.

Dożywotnia gwarancja Maxi-Cosi

Kupując produkt Maxi-Cosi można skorzystać z programu dożywotniej gwarancji. Jest ona przyznawana każdemu Klientowi, który jest pierwszym właścicielem towaru i który w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu zarejestrował zakup na stronie maxi-cosi.com Gwarancja jest przyznawana na takich samych zasadach jak standardowa gwarancja i nie obejmuje ona uszkodzeń wywołanych zużyciem, eksploatacją, czy brakiem konserwacji. Wszelkie zgłoszenia serwisowe związane w ramach programu dożywotniej gwarancji należy zgłaszać bezpośrednio do Serwisu Maxi-Cosi.
Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
Więcej informacji na temat dożywotniej gwarancji znajdziesz na stronie producenta: >>LINK<<

Dostępna kolorystyka:

Maxi-Cosi-Pearl-One-i-Size-Nomad-Black Maxi-Cosi-Pearl-One-i-Size-Nomad-Grey
Kolor: Nomad Black Kolor: Nomad Grey


Zdjęcie "live" fotelika

Maxi Cosi Pearl One


Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Maxi-Cosi Pearl One i-Size fotelik samochodowy RWF z i-Size
 • By Maxi Cosi
 • Cena: 1 099,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Maxi-Cosi Pearl One i-Size jest najnowszym fotelikiem holenderskiego producenta, który oferuje opcję przewożenia dziecka do ok. 4 lat tyłem do kierunku jazdy. Fotelik z najnowszą normą i-Size. Zapinany systemem ISOFIX. Kompatybilny z bazą FamilyFix One i-Size. 4 gwiazdki ADAC oraz zaliczony PLUS TEST.
Path: > > Maxi-Cosi Pearl One i-Size fotelik samochodowy RWF z i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK