Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Britax Romer Max-Way Plus fotelik 9-25 tyłem do kierunku jazdy Powiększ do pełnego rozmiaru

Britax Romer Max-Way Plus fotelik 9-25 tyłem do kierunku jazdy

Britax Max-Way Plus Premium Line - fotelik montowany przy pomocy pasa samochodowego tyłem do kierunku jazdy. Jest on dostosowany do przewożenia dzieci w zakresie wagowym 9-25kg. Nowy kształt zagłówka i dodatkowy system ochrony bocznej SICT.

Więcej szczegółów

7831

Cena: 1 399,00 zł


Britax Romer Max-Way Plus Premium Line

Fotelik samochodowy zapinany pasem samochodowym tyłem do kierunku jazdy


Dzisiaj firma Britax Römer spogląda wstecz i jest dumna z roli, jaką odgrywa od ponad 40 lat w skutecznej poprawie bezpieczeństwa dzieci uczestniczących w ruchu drogowym. Firma Britax Römer powstała w 1978 r. z połączenia brytyjskiej firmy Britax oraz niemieckiej firmy Römer. Firma Britax z siedzibą w Andover (Hampshire) została założona w latach 30. ubiegłego wieku, skupiając się początkowo na produkcji pasów bezpieczeństwa dla dorosłych. W latach 80. i 90. firma znacznie poszerzyła swoją działalność na rynkach USA, Australii i Nowej Zelandii, a także w Skandynawii i Azji.

britax romer max-way plus fotelik dziecięcy

Britax Romer Max-Way Plus Premium Line - fotelik tyłem do kierunku jazdy z homologacją zgodną z normą ECE R-44/04. Przystosowany do przewożenia dzieci o wadze od 9 do 25kg. Jest to bezpośredni następca modelu Max-Way. W modelu Britax Romer Max-Way Plus Premium Line wprowadzony został nowy zagłówek. Jest on dosyć głęboki, mocno okalający głowę dziecka. Ma to wpływ na wzrost bezpieczeństwa dziecka podczas przewożenia w samochodzie. Britax Romer Max-Way Premium Line to pierwszy fotelik RWF tej marki, który jest wyposażony w dodatkowy system ochrony przed kolizją boczną - system SICT. Jest to specjalnie zaprojektowany element wbudowany w skorupę fotela, który wykręcamy na maksymalną jego długość od strony drzwi samochodu. Jego głównym zadaniem jest pochłonięcie jak największej części energii podczas takiego zderzenia. 

Główne cechy fotelika:

 • Fotelik służący do przewożenia dzieci tyłem do kierunku jazdy w całym zakresie użytkowania (od 9 do 25kg)
 • Nowy, większy zagłówek poprawiający bezpieczeństwo dziecka
 • Dodatkowy system osłony przed kolizjami bocznymi - SICT
 • Montaż za pomocą pasa samochodowego, niezależnie czy jest on dwu lub trzypunktowy
 • Aby w pełni zamontować fotelik wykorzystujemy nogę wypierającą oraz specjalne pasy montażowe
 • Stosunkowo mała kubatura siedziska, przez co jest to doskonały fotelik do mniejszych samochodów
 • Zagłówek regulowany wysokościowo za pomocą jednego przycisku - wraz ze zmianą wysokości zagłówka zmienia się też ułożenie pasów fotelika
 • Wyposażony w 5-punktowe szelki bezpieczeństwa
 • Możliwość, na etapie montażu, odchylenia siedziska
Britax Romer Max-Way Plus Britax Romer Max-Way Plus


Bezpieczeństwo

Max-Way Plus to fotelik zaprojektowany zgodnie z wytycznymi normy ECE R44/04. Jest on przystosowany do przewożęnia dzieci z zakresu wagowego 9-25kg tyłem do kierunku jazdy. Przekłada się to na pięciokrotnie większe bezpieczeństwo w porównaniu do fotelików FWF, czyli przodem do kierunku jazdy( dotyczy zderzenia czołowego). Fotelik, dzięki montażowi przy pomocy trzypunktowego pasa samochodowego, nogi wypierającej oraz dodatkowych naciągów mocowanych do przedniego fotela jest bardzo stabilny. Zastosowanie dodatkowej ochrony bocznej SICT wpływa na wzrost bezpieczeństwa w przypadku tego typu kolizji.

Britax Romer Max-Way Plus

Britax Max-way Plus, a Testy ADAC* oraz Test Plus

Plus test

Fotelik Max-Way Plus jest udoskonaloną wersją modelu Britax Max-Way. Jego poprzednik pozytywnie zaliczył rygorystyczny, szwedzki Test Plus. Wierzymy, że podobnie będzie i w tym przypadku i spodziwamy się, że w pierwszej kolejności jego bezpieczeństwo zostanie potwierdzone właśnie w tym badaniu. 

Testy ADAC

Fotelik Max-Way Plus to zupełnie nowy model, który jeszcze oficjalnie nie zadebiutował na rynku, w związku z czym nie został on poddany testom w niemieckim ośrodku badawczym ADAC. Jego poprzednia wersja otrzymała ocenę dobrą - 4 gwiazdki w parametrze bezpieczeństwa, co niejako potwierdza wysoki poziom zabezpieczenia dziecka podczas zdarzeń drogowych. Jesteśmy przekonani, że Max-Way Plus powtórzy sukces wcześniejszej wersji i również uzyska dobre wyniki w czasie testów. Prawdopodobnie poznamy wyniki jego badań w tym ośrodku w 2018 roku.

*ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****


fotelik romer britax max-way plus

Instrukcja montażu fotelika tyłem w kilku krokach:

 • Uważnie przeczytaj instrukcję fotelika
 • Zamocuj pasy montażowe fotelika w stabilny sposób o przedni fotel korzystając z jednej z kilku metod mocowania( ich metody montażu znajdziesz w instrukcji).
 • Ustaw fotelik na kanapie w taki sposób, aby każdy element podstawy stał stabilnie. W razie potrzeby skorzystaj z przedniej, wysuwanej nóżki w celu regulacji kąta odchylenia. Jeżeli masz starsze dziecko, pozostaw odpowiednią przestrzeń na nóżki dziecka.
 • Przełóż pas samochodowy( 2 lub 3-punktowy) przez przednie otwory skorupy. Sprawdź, czy na całej długości przeciągniętego pasa ten się nie poskręcał. Naciągnij mocno pas i zablokuj go klamrami.
 • Wysuń nogę stabilizującą do podłogi samochodu, jednocześnie zapnij pasy montażowe w klamry znajdujące się na skorupie fotela i naciągnij je.
 • Upewnij się, że każdy pas - samochodowy i montażowe są odpowiednio naprężone i noga fotela jest stabilnie wyparta o podłogę.

Kolorystyka fotelika 

(Kliknij aby powiększyć)
britax romer max-way plus blue marble britax romer max-way plus blue marble
       Blue Marble

britax romer max-way plus cosmos black britax romer max-way plus cosmos black
Cosmos Black

britax romer max-way plus flame red britax romer max-way plus flame red
    Flame Red


britax romer max-way plus moonlight blue britax romer max-way plus moonlight blue
Moonlight Blue


britax romer max-way plus mystic black britax romer max-way plus Mystic Black
Mystic Black

Britax Romer Max-Way Plus Storm Grey britax romer max-way plus storm grey
Storm Grey


britax romer max-way plus wine rose britax romer max-way plus wine rose
Wine Rose


Dlaczego wiekszośc klientów wybiera nasz sklep?

☑ Wszystkie kolory dostępne od ręki
☑ Tylko u nas 100% gwarancji otrzymania całkowicie nowego produktu (nie sprzedajemy produktów z wystawy)
☑ Posiadamy wyłącznie najnowszą kolorystykę
☑ Wszystkie produkty pochodzą wyłącznie z oficjalnej dystrybucji
☑ Posiadamy najniższe ceny w internecie
☑ Przesyłkę wysyłamy w ciągu 24 godzin
☑ Każdy klient na bieżąco jest informowany o statusie wysyłki - w dniu wysyłki otrzymują Państwo mailowo numer paczki oraz dane firmy kurierskiej
☑ Kupując w sklepie www.bociek.eu mają Państwo pewność doskonałego wsparcia posprzedażowego oraz serwisowego
☑ Istniejemy od roku 1990, posiadamy ogromne doświadczenie

 • Nazwa :Britax Romer Max-Way Plus fotelik 9-25 tyłem do kierunku jazdy
 • Cena: 1 399,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Britax Max-Way Plus Premium Line - fotelik montowany przy pomocy pasa samochodowego tyłem do kierunku jazdy. Jest on dostosowany do przewożenia dzieci w zakresie wagowym 9-25kg. Nowy kształt zagłówka i dodatkowy system ochrony bocznej SICT.
Path: > > Britax Romer Max-Way Plus fotelik 9-25 tyłem do kierunku jazdy

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK