Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Britax Romer Max-Way Plus fotelik 9-25 tyłem do kierunku jazdy Powiększ do pełnego rozmiaru

Britax Romer Max-Way Plus fotelik 9-25 tyłem do kierunku jazdy

Britax Max-Way Plus Premium Line - fotelik montowany przy pomocy pasa samochodowego tyłem do kierunku jazdy. Jest on dostosowany do przewożenia dzieci w zakresie wagowym 9-25kg. Nowy kształt zagłówka i dodatkowy system ochrony bocznej SICT. 4 gwiazdki ADAC i zaliczony PLUS TEST.

Więcej szczegółów

7831

Cena: 1 499,00 zł


Britax Romer Max-Way Plus Premium Line

Fotelik samochodowy zapinany pasem samochodowym tyłem do kierunku jazdy

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Dzisiaj firma Britax Römer spogląda wstecz i jest dumna z roli, jaką odgrywa od ponad 40 lat w skutecznej poprawie bezpieczeństwa dzieci uczestniczących w ruchu drogowym. Firma Britax Römer powstała w 1978 r. z połączenia brytyjskiej firmy Britax oraz niemieckiej firmy Römer. Firma Britax z siedzibą w Andover (Hampshire) została założona w latach 30. ubiegłego wieku, skupiając się początkowo na produkcji pasów bezpieczeństwa dla dorosłych. W latach 80. i 90. firma znacznie poszerzyła swoją działalność na rynkach USA, Australii i Nowej Zelandii, a także w Skandynawii i Azji.


britax romer max-way plus fotelik dziecięcy


Britax Romer Max-Way Plus Premium Line 
- fotelik tyłem do kierunku jazdy z homologacją zgodną z normą ECE R-44/04. Przystosowany do przewożenia dzieci o wadze od 9 do 25kg. Jest to bezpośredni następca modelu Max-Way. W modelu Britax Romer Max-Way Plus Premium Line wprowadzony został nowy zagłówek. Jest on dosyć głęboki, mocno okalający głowę dziecka. Ma to wpływ na wzrost bezpieczeństwa dziecka podczas przewożenia w samochodzie. Britax Romer Max-Way Premium Line to pierwszy fotelik RWF tej marki, który jest wyposażony w dodatkowy system ochrony przed kolizją boczną - system SICT. Jest to specjalnie zaprojektowany element wbudowany w skorupę fotela, który wykręcamy na maksymalną jego długość od strony drzwi samochodu. Jego głównym zadaniem jest pochłonięcie jak największej części energii podczas takiego zderzenia. 

Główne cechy fotelika:

 • Fotelik służący do przewożenia dzieci tyłem do kierunku jazdy w całym zakresie użytkowania (od 9 do 25kg)
 • Nowy, większy zagłówek poprawiający bezpieczeństwo dziecka
 • Dodatkowy system osłony przed kolizjami bocznymi - SICT
 • Montaż za pomocą pasa samochodowego, niezależnie czy jest on dwu lub trzypunktowy
 • Aby w pełni zamontować fotelik wykorzystujemy nogę wypierającą oraz specjalne pasy montażowe
 • Stosunkowo mała kubatura siedziska, przez co jest to doskonały fotelik do mniejszych samochodów
 • Zagłówek regulowany wysokościowo za pomocą jednego przycisku - wraz ze zmianą wysokości zagłówka zmienia się też ułożenie pasów fotelika
 • Wyposażony w 5-punktowe szelki bezpieczeństwa
 • Możliwość, na etapie montażu, odchylenia siedziska
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa - 4 gwiazdki ADAC i zaliczony PLUS TEST

Britax Romer Max-Way Plus Britax Romer Max-Way Plus


Bezpieczeństwo Britax Romer Max-Way PLUS

Max-Way Plus to fotelik zaprojektowany zgodnie z wytycznymi normy ECE R44/04. Jest on przystosowany do przewożęnia dzieci z zakresu wagowego 9-25kg tyłem do kierunku jazdy. Przekłada się to na pięciokrotnie większe bezpieczeństwo w porównaniu do fotelików FWF, czyli przodem do kierunku jazdy( dotyczy zderzenia czołowego). Fotelik, dzięki montażowi przy pomocy trzypunktowego pasa samochodowego, nogi wypierającej oraz dodatkowych naciągów mocowanych do przedniego fotela jest bardzo stabilny. Zastosowanie dodatkowej ochrony bocznej SICT wpływa na wzrost bezpieczeństwa w przypadku tego typu kolizji.

Britax Romer Max-Way Plus

Britax Max-way Plus Testy ADAC* oraz Test Plus

Plus test

Fotelik Max-Way Plus to model, które podobnie jak i jego prostsza wersja posiada zaliczony szwedzki test PLUS TEST. Jest to dodatkowe badanie, przeprowadzane przez ośrodek VTi polegające na zbadaniu wartości przeciążeń i sił działających na szyję dziecka podczas zderzenia czołowego z prędkością 56 km/h. Jest to jeden z najbardziej wymagający testów pośród przeprowadzanych na fotelikach samochodowy. Tylko foteliki tyłem do kierunku jazdy mają szansę na jego pozytywne zaliczenie. 

Testy ADAC

W 2018 roku poznaliśmy wyniki testów ADAC fotelika Max-Way PLUS. Wynik nie był żadnym zaskoczeniem. Podobnie jak poprzednia wersja, fotel otrzymał dobrą, 4-gwiazdkową notę za parametr "bezpieczeństwa", czyli za crash testy przeprowadzane w ramach badania. To tylko potwierdza wysoką klasę bezpieczeństwa tego modelu. Niestety, jak w przypadku innych modeli RWF z pasami stabilizującymi, fotel ten otrzymał niższą notę na metodę montowania w samochodzie. Jest tak, gdyż wg kryteriów ADAC, im bardziej skomplikowany montaż, tym łatwiej o popełnienie błędu.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****


fotelik romer britax max-way plus

Britax Romer Max-Way PLUS Opinie

Fotel Britax Romer Max-Way PLUS to jeden z najbardziej uniwersalnych fotelików RWF. Jego stosunkowo niewielkie rozmiary i możliwość zapięcia w samochodzie pasem 2-punktowym sprawia, że praktycznie można go zapiąć niemal w każdym samochodzie. Wysokie oceny w niezależnych testach bezpieczeństwa oraz niezbyt wygórowana cena sprawia, że fotel został bardzo dobrze przyjęty przez rynek i można spotkać się z bardzo pozytywnymi opiniami dotyczącymi tego modelu.

Instrukcja montażu fotelika tyłem w kilku krokach:

 • Uważnie przeczytaj instrukcję fotelika
 • Zamocuj pasy montażowe fotelika w stabilny sposób o przedni fotel korzystając z jednej z kilku metod mocowania( ich metody montażu znajdziesz w instrukcji).
 • Ustaw fotelik na kanapie w taki sposób, aby każdy element podstawy stał stabilnie. W razie potrzeby skorzystaj z przedniej, wysuwanej nóżki w celu regulacji kąta odchylenia. Jeżeli masz starsze dziecko, pozostaw odpowiednią przestrzeń na nóżki dziecka.
 • Przełóż pas samochodowy( 2 lub 3-punktowy) przez przednie otwory skorupy. Sprawdź, czy na całej długości przeciągniętego pasa ten się nie poskręcał. Naciągnij mocno pas i zablokuj go klamrami.
 • Wysuń nogę stabilizującą do podłogi samochodu, jednocześnie zapnij pasy montażowe w klamry znajdujące się na skorupie fotela i naciągnij je.
 • Upewnij się, że każdy pas - samochodowy i montażowe są odpowiednio naprężone i noga fotela jest stabilnie wyparta o podłogę.

Kolorystyka fotelika 

Britax-Romer-Max-Way-Plus-Blue-Marble Britax-Romer-Max-Way-Plus-Burgundy-Red
Kolor: Blue Marble Kolor: Burgundy Red
Britax-Romer-Max-Way-Plus-Cosmos-Black Britax-Romer-Max-Way-Plus-Graphite-Marble
Kolor: Comos Black Kolor: Graphite Marble
Britax-Romer-Max-Way-Plus-Moonlight-Blue Britax-Romer-Max-Way-Plus-Storm-Grey
Kolor: Moonlight Blue Kolor: Storm Grey
Britax-Romer-Max-Way-Plus-Wine-Rose Britax-Romer-Max-Way-Plus-Cool-Flow-Black
Kolor: Wine Rose Kolor: Cool Flow Black
Britax-Romer-Max-Way-Plus-Cool-Flow-Blue Britax-Romer-Max-Way-Plus-Cool-Flow-Silver
Kolor: Cool Flow Blue Kolor: Cool Flow SilverZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Britax Romer Max-Way Plus fotelik 9-25 tyłem do kierunku jazdy
 • By Romer / Britax
 • Cena: 1 499,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Britax Max-Way Plus Premium Line - fotelik montowany przy pomocy pasa samochodowego tyłem do kierunku jazdy. Jest on dostosowany do przewożenia dzieci w zakresie wagowym 9-25kg. Nowy kształt zagłówka i dodatkowy system ochrony bocznej SICT. 4 gwiazdki ADAC i zaliczony PLUS TEST.
Path: > > Britax Romer Max-Way Plus fotelik 9-25 tyłem do kierunku jazdy

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK