Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Avionaut AeroFix / Aerofix RWF fotelik samochodowy z normą i-Size do 105cm wzrostu Powiększ do pełnego rozmiaru

Avionaut AeroFix / Aerofix RWF fotelik samochodowy z normą i-Size do 105cm wzrostu

Avionaut AeroFix - fotelik z normą i-Size dla dzieci do 105cm wzrostu. Montowany za pomocą systemu ISOFIX. Jest kompatybilny z kanapami wyposażonymi w mocowania zgodne z normą i-Size. Fotelik przeznaczony do przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy. Występuje w dwóch wariantach: Aerofix z opcją zamontowania siedziska tyłem lub przodem do kierunku jazdy oraz Aerofix RWF, który jest tylko tyłem.

Więcej szczegółów

7834

 • Tak
 • Nie

Cena: 999,00 zł


AVIONAUT AEROFIX i-Size / AEROFIX RWF i-Size

Fotelik samochodowy z normą i-Size (do 105cm)

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Avionaut logoFoteliki samochodowe dla dzieci Avionaut zostały opracowane we współpracy z projektantami i konstruktorami z doświadczeniem w branży lotniczej. Celem było stworzenie absolutnie bezpiecznych i najwygodniejszych fotelików samochodowych dla dzieci. Produkty Avionaut są ergonomiczne i rosną razem z dzieckiem, aby jak najlepiej dostosować się do ich potrzeb. Dlaczego firma Lookart jest tak pewna jakości fotelików samochodowych? Ponieważ wszystkie są produkowane w Europie, gdzie ma pełną kontrolę nad ich wykonaniem oraz nad wykorzystanymi materiałami.

Avionaut-AeroFix-Lifestyle


Avionaut Aerofix
- fotelik samochodowy spełniający najnowszą, najbardziej wymagającą europejską normą dotyczącą przewożenia dzieci w samochodzie - normę i-Size. To pierwszy fotelik polskiego producenta z tą homologacją dla dzieci do 105cm wzrostu. Świetna propozycja dla rodziców, którzy zdecydowali się na zakup Avionaut Ultralite / Pixel. Siedzisko Aerofix to montujemy na bazie Avionaut IQ i-Size, czyli bazie z zestawu fotelika Pixel. Montaż bazy w samochodzie odbywa się za pomocą uchwytów ISOFIX, z wykorzystaniem nogi wypierającej. Z racji tego, że fotelik posiada normę i-Size, jest on kompatybilny z kanapami, które mają taki rodzaj mocowania. 

Avionaut Aerofix pozwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy w całym okresie użytkowania, czyli do ok. 105 cm wzrostu dziecka. Dla dzieci powyżej 15 miesiąca, siedzisko możemy zamontować przodem. Poza limitem wzrostowym, siedzisko posiada ograniczenie wagowe wynoszące 17.5 kg.

Avionaut-Aerofix-RWF-Grey-Melange-PLUS-TEST

Zalecamy, by przewozić dziecko tyłem, gdyż jest to najbardziej bezpieczna pozycja do podróżowania. Dla rodziców, którzy planują wozić dziecko tylko w taki sposób powstał wariant Avionaut Aerofix RWF. Siedzisko w tej opcji jest pozbawione przepięcia do jazdy przodem. Aerofix RWF to pierwszy fotelik polskiego producenta, który zaliczył pozytywnie bardzo wymagający, szwedzki PLUS-Test( tzw. Złoty standard).

Fotelik Avionaut Aerofix posiada wbudowany zagłówek, którego wysokość regulujemy wraz z wysokością pasów. Siedzisko możemy ustawić w trzech pozycjach położenia, niezależenie czy w wersji przodem, czy tyłem do kierunku podróżowania. Tapicerka fotelika została wykonana z bardzo przyjaznych dziecku materiałów - ma to znaczący wpływ na wzrost komfortu dziecka. Dużą zaletą fotelika jest wentylowana skorupa. Podróż dziecka w upalne dni stanie się teraz czystą przyjemnością.

Avionaut-Aerofix-tapicerka Avionaut-AeroFix-wentylowana-skorupa
Przyjemna tapicerka zdejmowana do prania Wentylowana skorupa fotelika

Główne cechy fotelika:

 • Zgodny z najnowszą normą dotyczącą przewożenia dzieci w samochodzie, z normą i-Size
 • Aerofix RWF to pierwszy polski fotelik z zaliczonym pozytywnie szwedzkim testem PLUS Test
 • Możliwość zamontowania siedziska w dwóch kierunkach jazdy: tyłem od 67cm do 105cm, przodem od 84cm do 105cm - wersja AeroFix oraz tylko tyłem od 67cm do 105cm - wersja AeroFix RWF
 • Do wagi dziecka max. 17.5kg
 • Montaż na bazie montowanej przy pomocy systemu ISOFIX z wykorzystaniem nogi wypierającej
 • Sygnał dźwiękowy bazy informujący o wypięciu siedziska - wyklucza błąd montażowy
 • Baza wyposażona w dodatkowy element chroniący dziecko przed zderzeniem bocznym oraz w ramę antyrotacyjną wpływającą na stabilność po zamontowaniu
 • Modułowa konstrukcja - baza IQ i-Size z zestawu PIXEL pasuje do siedziska AeroFix
 • Duży zagłówek poprawiający bezpieczeństwo dziecka w czasie zderzeń bocznych
 • Trzy pozycje odchylenia siedziska, niezależnie od kierunku jazdy
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
 • Regulacja wysokości zagłówka wraz z wysokością pasów fotelika
 • Wentylowana skorupa fotelika wpływa na obniżenie potliwości dziecka w czasie jazdy

Avionaut-Aerofix-RWF-Grey-Melange

Avionaut AeroFix / Avionaut AeroFix RWF bezpieczeństwo i testy ADAC i PLUS TEST

Avionaut AeroFix oraz AeroFix RWF to siedziska, które są w pełni zgodne z normą i-Size. W ramach tej homologacji, foteliki zostają poddane szeregom testów zderzeniowych każdego możliwego typu. Są to odpowiednio: zderzenia czołowe przy prędkości 50 km/h, boczne przy 24 km/h oraz w tył pojazdu z prędkością 30 km/h. W ramach tych badań, siły działające na manekin typu Q (ten sam, który bierze udział m.in. w testach ADAC) muszą zmieścić się w określonych wartościach, by fotelik pozytywnie je zaliczył. Są to obecnie najbardziej rygorystyczne testy, którym poddawane są fotele w ramach otrzymanej homologacji. 
Świetnym dopełnieniem tej podstawy prawnej są niezależne testy przeprowadzane przez ośrodki tj. ADAC, czy OAMTC. Niestety, fotelik AeroFix nie brał w nich udział. Przyczyną braku badania ADAC jest zapewne niska popularność tego modelu na niemieckim rynku. Sprawa może się zmienić wraz z pojawieniem się w sprzedaży nowej wersji - Avionaut AeroFix Soft Line, która debiutuje na rynku w 2019 roku. Trzymamy kciuki, żeby tak było.

Wersja AeroFix RWF, czyli siedzisko z opcją przewożenia tylko tyłem do kierunku jazdy zaliczyła pozytywnie szwedzki test przeprowadzany przez ośrodek VTi, czyli PLUS TEST. Jest to jedno z najbardziej wymagających badań, jakim poddaje się foteliki samochodowe dla dzieci. Polega ono na zmierzeniu przeciążeń na odcinku szyjnym kręgosłupa podczas zderzenia czołowego z prędkością 56 km/h. W ramach testu również korzysta się z manekinu typu Q. Zaliczenie tego badania to gwarant bezpieczeństwa w przypadku takiego zderzenia. Tylko foteliki tyłem mają szansę na pozytywny wynik takiego testu.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Avionaut AeroFix / Avionaut AeroFix RWF opinie

Avionaut AeroFix oraz Avionaut AeroFix RWF to foteliki, które z miejsca zaskarbiły sobie serca użytkowników. Fotelik, dzięki przemyślanej bazie jest bardzo stabilny w samochodzie. Trzy pozycje odchylenia siedziska gwarantują odpowiednie ułożenie dziecka podczas podróży oraz snu. Prosty montaż oraz intuicyjna obsługa czynią go bardzo przyjaznym w codziennym użyciu. Wygodna tapicerka oraz wentylowana skorupa podnoszą komfort podróżny dziecka. Stąd też, opinie znalezione w sieci są w zdecydowanej przewadze pozytywne. 

Avionaut AeroFix i-Szie / Avionaut AeroFix RWF i-Size instrukcja

Szczegółową instukcję fotelika, gdzie znajdą Państwo uwagi dotyczące montażu oraz obsługi, można pobrać, klikając bezpośrednio w ten >>LINK<<

Dostępna kolorystyka

Avionaut-Aerofix-RWF-Grey-Melange-01 Avionaut-AeroFix-RWF-Beige-02
Kolor: Grey Melange 01 Kolor: Beige 02
Avionaut-AeroFix-RWF-Berlin-Black-03 Avionaut-AeroFix-RWF-Purple-04
Kolor: Berlin Black 03 Kolor: Purple 04
Avionaut-AeroFix-RWF-Beige-05
Kolor: Red 05


Zdjęcia "live" fotelika

Avionaut AeroFIX
avionaut AerofixZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Avionaut AeroFix / Aerofix RWF fotelik samochodowy z normą i-Size do 105cm wzrostu
 • By Avionaut
 • Cena: 999,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Avionaut AeroFix - fotelik z normą i-Size dla dzieci do 105cm wzrostu. Montowany za pomocą systemu ISOFIX. Jest kompatybilny z kanapami wyposażonymi w mocowania zgodne z normą i-Size. Fotelik przeznaczony do przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy. Występuje w dwóch wariantach: Aerofix z opcją zamontowania siedziska tyłem lub przodem do kierunku jazdy oraz Aerofix RWF, który jest tylko tyłem.
Path: > > Avionaut AeroFix / Aerofix RWF fotelik samochodowy z normą i-Size do 105cm wzrostu

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK