Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


AngelCare AC115 monitor oddechu z nianią audio Powiększ do pełnego rozmiaru

AngelCare AC115 monitor oddechu z nianią audio

Angelcare AC115 - monitor oddechu z nianią audio. Urządzenie składa się z przewodowej płytki monitorującej ruchy oddechowe dziecka oraz cyfrowej niani audio, przekazującej dźwięki z pokoiku dziecka.

Więcej szczegółów

Angelcare AC115

Elektroniczna niania audio z monitorem oddechu


Angelcare logoAngelcare to kanadyjska firma z siedzibą w Montrealu, która powstała w 1997 roku. Jej pomysłodawcą był Maurice Pinsonnault, który po tym jak sam został świeżo upieczonym ojcem, zaczął interesować się tematem bezpieczeństwa niemowląt. W tym czasie były dostępne na rynku brytyjskim monitory wykrywające oddech u dziecka, ale były to bardzo drogie medyczne urządzenia, na zakup których niewielu rodziców mogło sobie pozwolić. Maurice Pinsonnault zakupił więc prawa patentowe i po okresie intensywnych badań i rozwoju doprowadził do powstania Angelcare - marki, która dziś jest znana z produkcji wysokiej jakości monitorów oddechu (ruchu) i dźwięku wspomagających opiekę nad małym dzieckiem. Produkty Angelcare sprzedawane są obecnie w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, ciesząc się dużym uznaniem i zaufaniem rodziców. 
Angelcare AC115

Angelcare AC115 - komplet urządzeń monitorujących i nasłuchujących Twoje dziecko, kiedy Ty jesteś w pobliżu.
Czy spotkałeś się z skrótem SIDS? Jest to skrót od angielskiej nazwy sudden infant death syndrome, czyli śmierci łóżeczkowej, objawiającej się nagłym zgonem pozornie zdrowego niemowlęcia. Jedną z przyczyn tego zjawiska jest bezdech, który występuje u każdego dziecka, a dokładniej przedłużający się bezdech. 
Pomocą w tak trudnym do wychwycenia objawie są monitory oddechu, takie jak Angelcare AC115. Jest to płytka sensoryczna, którą kładziemy pod materacyk dziecka. Jej zadaniem jest stałe monitorowanie ruchów dziecka z głównym nastawieniem na ruchy oddechowe maleństwa. W przypadku wykycia bezdechu trwającego dłużej niż 20 sekund, urządzenie załączy dźwiękowy alarm, który przywoła rodzica do łóżeczka.
W celu zwiększenia kontroli w zestawie znajdziemy również cyfrową audio-nianię o silnej mocy sygnału( praca w zasięgu do 300 metrów). Jest ona wyposażona w wyświetlacz informujący nas o temperaturze w pokoiku dziecka. W zależności od temperatury zmienia on kolor na niebieski - jest za zimno, biały - odpowiednia temperatura oraz czerwony - za gorąco. Para nadajnik - odbiornik pracuje w paśmie przenoszenia 2.4GHz, pozwalając na uniknięcie zakłóceń. Komunikacja odbywa się w dwie strony - w przypadku płaczu dziecka możesz do niego mówić, próbując je uspokoić.

Główne zalety urządzenia:

 • komplet dwóch urządzeń: monitora oddechu i elektronicznej niani cyfrowej audio
 • monitor oddechu w formie dużej, niezwykle czułej płytki monitorującej ruchy oddechowe dziecka
 • możliwość regulacji czułości pracy sensora
 • w przypadku wykrycia bezdechu powyżej 20 sekund, urządzenie włączy alarm dźwiękowy
 • zasięg pracy niani do 300m( na otwartej przestrzeni)
 • cyfrowe pasmo przenoszenia w częstotliwośći 2.4GHz - brak zakłóceń dźwięku
 • wyświetlacz zmieniając kolor informuje nas o temperaturze w pokoju dziecka 
 • możliwość komunikowania się w dwie strony - możesz mówić do Twojego dziecka

AngelCare 115


AngelCare AC115
 • Nazwa :AngelCare AC115 monitor oddechu z nianią audio
 • Cena: 0,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Angelcare AC115 - monitor oddechu z nianią audio. Urządzenie składa się z przewodowej płytki monitorującej ruchy oddechowe dziecka oraz cyfrowej niani audio, przekazującej dźwięki z pokoiku dziecka.
Path: > > AngelCare AC115 monitor oddechu z nianią audio

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK