Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


AngelCare AC417 Monitor oddechu z nianią audio-wideo Powiększ do pełnego rozmiaru

AngelCare AC417 Monitor oddechu z nianią audio-wideo

Angelcare AC417 to zaawansowany technicznie bezprzewodowy system kontroli nad dzieckiem. Bardzo czuły monitor oddechu w komplecie z kamerką i bezprzewodowym odbiornikiem z dużym monitorem to najlepsze narzędzia monitorujące dziecko, jakie są dostępne na rynku.

Więcej szczegółów

AngelCare AC417

Monitor oddechu z cyfrową nianią elektorniczną audio-wideo


Angelcare logoAngelcare to kanadyjska firma z siedzibą w Montrealu, która powstała w 1997 roku. Jej pomysłodawcą był Maurice Pinsonnault, który po tym jak sam został świeżo upieczonym ojcem, zaczął interesować się tematem bezpieczeństwa niemowląt. W tym czasie były dostępne na rynku brytyjskim monitory wykrywające oddech u dziecka, ale były to bardzo drogie medyczne urządzenia, na zakup których niewielu rodziców mogło sobie pozwolić. Maurice Pinsonnault zakupił więc prawa patentowe i po okresie intensywnych badań i rozwoju doprowadził do powstania Angelcare - marki, która dziś jest znana z produkcji wysokiej jakości monitorów oddechu (ruchu) i dźwięku wspomagających opiekę nad małym dzieckiem. Produkty Angelcare sprzedawane są obecnie w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, ciesząc się dużym uznaniem i zaufaniem rodziców. 
Angelcare AC417

Angelcare AC417 to komplet urządzeń wprowadzających wewnętrzny spokój i harmonię rodzica. 
Monitor oddechu, który wchodzi w skład kompletu, to bardzo czułe urządzenie mierzące ruchy oddechowe dziecka. Mechanizm działania jest stosunkowo prosty - pod materacyk w łóżeczku podkładamy płytkę sensoryczną, która czuwa nad bezpieczeństwem maleństwa. Jeżeli wykryty zostanie bezdech trwający dłużej niż 20 sekund, urządzenie włączy alarm, który przywoła opiekuna do dziecka.
Cyfrowa niania audio-wideo to komplet w postaci nadajnika, którym jest kamera i mobilny, bezprzewodowy odbiornik z wyświetlaczem o przekątnej 4,3"(cala). Kamerę możemy ustawić na płaskiej powierzchni lub też, przy pomocy załączonego w zestawie uchwytu, przymocować do ściany. Posiada ona wbudowany wyświetlacz wskazujący aktualną temperaturę wewnątrz pokoju dziecka. Odbiornik z dotykowym dużym ekranem wyświetli obraz rejestrowany przez kamerę. 
Zasięg urządzenia do 300m. 

Główne cechy urządzenia:

 • Duży, dotykowy wyświetlacz (4,3") w jednostce odbiorczej
 • Bezprzewodowy sensor wykrywający bezdech u dziecka, załączający alarm po 20 sekunadach 
 • Kamera z możliwością położenia na powierzchni płaskiej lub do zamontowania na ścianie
 • Sygnał przekazywany cyfrowo w częstotliwości 2.4 GHz
 • Kamera wyposażona w wyświetlacz informujący o temperaturze z pokoiku dziecka( kolor niebieski - za zimno, kolor czerwony - zbyt gorąco)
 • Szerokokątna kamera z podwójnym zoomem x2
 • Pracuje w trybie nocnym
 • Zasięg pracy urządzenia do ok. 300 metrów
 • Tryb audio pracujący w dwóch kierunkach: kamerka ma wbudowany głośnik

angelcare AC417 Angelcare AC417

Kamera

Monitor oddechu

Angelcare AC417

Ekran dotykowyAngelCare AC417
 • Nazwa :AngelCare AC417 Monitor oddechu z nianią audio-wideo
 • Cena: 0,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Angelcare AC417 to zaawansowany technicznie bezprzewodowy system kontroli nad dzieckiem. Bardzo czuły monitor oddechu w komplecie z kamerką i bezprzewodowym odbiornikiem z dużym monitorem to najlepsze narzędzia monitorujące dziecko, jakie są dostępne na rynku.
Path: > > AngelCare AC417 Monitor oddechu z nianią audio-wideo

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK