Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Monitor oddechu Babysense 7 najpopularniejszy monitor oddechu w nowej odsłonie Powiększ do pełnego rozmiaru

Monitor oddechu Babysense 7 najpopularniejszy monitor oddechu w nowej odsłonie

Babysense 7 to nowa odsłona bardzo popularnego monitora oddechu z atestem medycznym. Niezwykle czuły bezdotykowy monitor ruchu oddechów dziecka pozwala rodzicom spać spokojnie, gdy ich dziecko śpi.

Więcej szczegółów

7878

Cena: 389,00 zł


Babysense 7

Monitor oddechu z atestem medycznym


Logo BabysenseHisense Ltd. Powstała w 1991 roku. Rok później firma zaprojektowała bezdotykowy monitor oddechu pod marką Babysense, który został wprowadzony na rynek detaliczny. Późniejsze lata to dalszy rozwój w projektowaniu wysokiej jakości monitorów oddechu. Stały rozwój sprawił, że produkty marki Babysense otrzymały certyfikat medyczny klasy IIb zgodnie z dyrektywą (CE) 93/42/EWG, co pozwoliło firmie wprowadzić swój produkt także na rynek medyczny. Dziś produkty Babysense są używane w szpitalach na całym świecie. Dzięki temu monitor oddechu Babysense jest pod stałą obserwacją i oceną oddziałów położniczych, pediatrów oraz klinik.


Na całym świecie, co roku, z nieznanych przyczyn pewien odsetek niemowląt ulega tzw. śmierci łóżeczkowej, czyli SIDS (Sudden Infant Death Syndrome), objawiającej się nagłą śmiercią zdrowego dziecka w czasie snu. Monitor oddechu Babysense 7 został zaprojektowany w taki sposób, by zaalarmować rodziców i uchronić dziecko przed SIDS. Bezpieczny, sprawdzony technologicznie, bezdotykowy i z certyfikatem medycznym monitor dla niemowląt do stosowania w domu.

Babysense 7 jest to niezwykle czuły monitor ruchów oddechowych niemowląt. Jego głównym zadaniem jest wykrywanie bezdechu, czyli ustania oddechu dziecka. Płytki sensoryczne stale monitorują mikroruchy oddechowe dziecka, wykrywając je przez materac w czasie snu i alarmuje opiekunów w momencie, gdy oddech ustanie lub stanie się nieregularny i płytki. 

Sposób działania urządzenia

Dzięki zawartej technologii, monitor oddechu Babysense 7 pozwala na monitorowanie i wykrywanie każdych, nawet tych najmniejszych ruchów oddechowych dziecka przez materacyk. Jest on tak zaprogramowany by alarmować opiekunów o potencjalnym niebezpieczeństwie zanim będzie ono mogło zagrozić dziecku, a nie tylko w przypadku wystąpienia bezdechu.
Moduł sterujący jest podłączony do płytek czujnikowych Babysense7, które są umieszczone między materacem, a dnem łóżeczka.
Monitor oddechu Babysense 7 jest zasilany bateriami alkalicznymi 1,5V AA, przez co przewody zasilające nie będą stważać zagrożenia. Babysense 7 posiada też opcję instalacji z tzw. "ukrytym przewodem".
Płytki z wmontowanym pasywnym systemem czujników nie są w bezpośredniej styczności z dzieckiem i są całkowicie bezpieczne. Monitor odpowiedzialny za sprawdzanie ruchu oddechowego samodzielnie identyfikuje wzorce oddechowe Twojego maleństwa. Są one przesyłane do mikroprocesora, znajdującego się w jednostce sterującej, który przetwarza informację o oddechu wywołując zielone światło, które migając jest widoczne z sporych odległości. Ten rodzaj światła jest informacją, że wszysko jest dobrze.
Jeżeli oddech dziecka nie będzie wykrywany przez kolejnych 20 sekund lub jeżeli jego częstość zwalnia poniżej 10 na miutę, urządzenie włączy alarm dźwiękowy, który daje wyraźną informację dla opiekuna, że trzeba przyjść z pomocą śpiącemu dziecku.
Monitor Babysense 7 jest najnowszym modelem monitora oddechu z zupełnie nowym modułem sterującym dla opiekuna oraz z jeszcze większą czułością płytek sensorycznych. Jest to bezpośredni następca monitora Babysense 5.


Babysense monitoruje i alarmuje, ale nie zapobiega zatrzymaniu oddechu. Odpowiedzialność udzielenia pierwszej pomocy leży po stronie rodzica lub opiekuna. Babysense monitoruje jedynie oddechy niemowlęcia, nie monitoruje innych czynności, funkcji życiowych. Celem urządzenia jest zaalarmowanie w przypadku wystąpienia braku oddechu lub jego znacznego spowolnienia.

Babysense jest unikatowym systemem, który pomógł uratować niemowlęcia, zapewniając rodzicom lub opiekunom bezpieczeństwo, poprzez umożliwienie interwencji podczas wystąpienia nieregularnego oddechu zanim stanie się on krytyczny. Babysense jest monitorem oddechu przeznaczonym do stosowania w warunkach domowych, u zdrowych dzieci do pierwszego roku życia. Nie może być używany z dziećmi należącymi do grupy o podwyższonym lub wysokim stopniu ryzyka, które wymagają stałej opieki medycznej.


Specyfikacja techniczna:

Zasilanie: 4 baterie 1,5 V AA (brak w zestawie)
Pobór prądu (+/-): 1mA, baterie mogą wytrzymać do 6 miesięcy bez konieczności wymiany
Głośność sygnału alarmowego (odległość ok. 1m) = 85 dB
Intensywność Światłości wskaźników: 2mCD
Sensory o średnicy d=216 mm
Posiada certyfikat medyczny
Opakowanie zawiera: moduł sterujący, 2 sensory z okablowaniem, instrukcja, uchwyt umieszczane pod materac, wygodny wieszak zakładany na brzeg łóżeczka.  • Nazwa :Monitor oddechu Babysense 7 najpopularniejszy monitor oddechu w nowej odsłonie
  • Cena: 389,00
  • Nasza ocena: 5/5 21
  • Opis: Babysense 7 to nowa odsłona bardzo popularnego monitora oddechu z atestem medycznym. Niezwykle czuły bezdotykowy monitor ruchu oddechów dziecka pozwala rodzicom spać spokojnie, gdy ich dziecko śpi.
Path: > > > Monitor oddechu Babysense 7 najpopularniejszy monitor oddechu w nowej odsłonie

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK