Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Nuna Rebl Plus i-Size fotelik obrotowy Powiększ do pełnego rozmiaru

Nuna Rebl Plus i-Size fotelik obrotowy

Fotelik Nuna Rebl Plus i-Size. Siedzisko obracane o 360°, fotelik pozwala dziecku na jazde tyłem do kierunku jazdy nawet do 105cm (do około 4 lat). Montaż za pomocą mocowania ISOFIX.

Więcej szczegółów

7883

Cena: 1 990,00 zł


Nuna Rebl Plus i-Size

Obrotowy fotelik samochodowy do 105cm

Nuna rebel Plus i-size fotelik obrotowy opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

NunaPo raz pierwszy Nuna zadebiutowała w 2007 roku w Holandii podczas pokazu innowacyjnego krzesełka dziecięcego do karmienia. Udana premiera produktów Nuna zaowocowała kontynuacją obranej drogi i rozszerzenia linii produktów. Firma zaczęła ostrożnie wprowadzać swoje projekty na rynek po wcześniejszym skrupulatnym testowaniu własnych produktów. Wierna swoim holenderskim projektantom z roku na rok firma Nuna nabierała realnego znaczenia w branży dziecięcej, z czasem oferując kompletny zestaw wyprawki dla małego dziecka, cechujący się nienagannym designem. Firma Nuna dąży do tego by po przez własne produkty zaoferować rodzicom nowe, lepsze życie z własnym dzieckiem. Każdemu rodzicowi, któremu zależy na własnym dziecku, będzie po drodze z firmą Nuna, której produkty są inteligentnie wykonane, proste i funkcjonalne.

Nuna-Rebl-Plus-I-Size-Indigo

Fotelik obrotowy Nuna Rebl Plus i-Size to model przeznaczony dla dzieci o wzroście od 40 do 105cm. Dzięki obracanemu siedzisku w zakresie 360 stopni fotelik możemy w prosty sposób ustawić do pożądanego kierunku jazdy. Fotelik został wykonany zgodnie z normą i-Size i pozwala przewozić dziecko tyłem aż do 105 cm wzrostu lub ok. 18,5kg. Został on zaprojektowany tak, by zapewnić najwyższy standard bezpieczeństwa. Nuna Rebl Plus i-Size posiada bardzo wytrzymałą stalową ramę wewnątrz fotelika, która jest o 35% silniejsza niż w modelu poprzednim. 

Nuna-Rebl-Plus-I-Size-stalowa-rama

Ergonomiczny podnóżek oraz wentylowane siedzisko wpłyną na poprawę komfortu podróżowania dziecka, a wygodne uchwyty na wewnętrzne pasy ułatwią wkładanie i wyciąganie dziecka do samochodu. Dla wzrostu bezpieczeństwa, w foteliku zastosowano inteligentny system ochrony bocznej SIP( Side Impact Protection), w którym zastosowano piankę pochłaniającą energię. Fotelik, poza mocowaniem isofix wypieramy nogą, która pochłania energię uderzenia w czasie kolizji. Zastosowana rama antyroatycjna pomaga zminimalizować skręcenie fotelika podczas wypadku. Zintegrowany, ergonomiczny podnóżek i panele wentylacyjne siedziska zapewnią dziecku komfort, a wygodne uchwyty do uprzęży ułatwią rodzicom życie. Aby zwiększyć bezpieczeństwo Twojego dziecka - Nuna zastosowała inteligentny system SIP, w którym zastosowano piankę pochłaniającą energię, aby zapewnić ochronę przed uderzeniami bocznymi. W stabilnej nodze znajduje się strefa zgniotu, która pochłania uderzenie i minimalizuje siłę u dziecka w razie wypadku. Istnieje również zintegrowany pasek odbicia, który pomaga zminimalizować rotację podczas uderzenia.

Nuna-Rebl-Plus-I-Size-obrót

Główne cechy fotelika:

 • Dostosowany do przewożenia dzieci od urodzenia do ok. 4 lat. (40-105cm).
 • Testowany w ADAC -  październiku 2017 otrzymał 4 gwiazdki.
 • Opcja przewożenia tyłem w całym zakresie użytkowania lub przodem dla dzieci powyżej 15 miesiąca.
 • Solidna stalowa rama w celu zapewnienia lepszej ochrony.
 • Spełnia normę i-Size, a nawet ją przekracza pozwalając dziecku podróżować tyłem, aż do około 4 lat (do 105cm).
 • Ochrona przed uderzeniami bocznymi dzięki zastosowaniu systemu SIP.
 • Wskaźniki wskazujące stabilność nogi oraz poprawność mocowania ISOFIX-u minimalizują ryzyko błędu montażowego.
 • Wentylowana skorupa fotela poprawiająca przepływ powietrza przez fotel.
 • Szelki 5-punktowe zabezpieczające dziecko w czasie podróży.
 • Fotelik obracany w 360° - proste wkładanie i wyciąganie dziecka z samochodu.
 • Możliwość regulacji siedziska w siedmiu pozycjach.

Opis fotelika w formie video:


Nuna Rebl Plus i-Size i testy ADAC

Fotelik Nuna Rebl Plus i-Size został zaprojektowany zgodnie z normą i-Size. Już na etapie nadawanie mu homologacji został on poddany różnym testom zderzeniowym: czołowym, bocznym i uderzeniem z tyłu samochodu. Fotelik zaliczył pozytywnie te próby i uzyskał tą homologację. 
W październiku 2017 niemiecki ośrodek ADAC opublikował wyniki jesiennej tury testów fotelików, pośród których był omawiany przez nas model. Nuna Rebl Plus i-Size otrzymała ocenę "gut" zarówno w parametrze bezpieczeństwa, jak i w ocenie ogólnej( 4 gwiazdki).

*ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Dostępne kolorystyka fotelika

Nuna-Rebl-Plus-I-Size-Berry Nuna-Rebl-Plus-I-Size-Caviar
Kolor: Berry Kolor: Caviar
Nuna-Rebl-Plus-I-Size-Indigo Nuna-Rebl-Plus-I-Size-Slate
Kolor: Indigo Kolor: Slate


Nuna-Rebl-Plus-i-size-slate-limited

Nuna Rebl Plus i-Size wkrótce będzie dostępny w limitowanej kolekcji kolrystycznej o nazwie Suited. Oto film z prezentacji tego modelu.Dlaczego wiekszośc klientów wybiera nasz sklep?

☑ Wszystkie kolory dostępne od ręki
☑ Tylko u nas 100% gwarancji otrzymania całkowicie nowego produktu (nie sprzedajemy produktów z wystawy)
☑ Posiadamy wyłącznie najnowszą kolorystykę
☑ Wszystkie produkty pochodzą wyłącznie z oficjalnej dystrybucji
☑ Posiadamy najniższe ceny w internecie
☑ Przesyłkę wysyłamy w ciągu 24 godzin
☑ Każdy klient na bieżąco jest informowany o statusie wysyłki - w dniu wysyłki otrzymują Państwo mailowo numer paczki oraz dane firmy kurierskiej
☑ Kupując w sklepie www.bociek.eu mają Państwo pewność doskonałego wsparcia posprzedażowego oraz serwisowego
☑ Istniejemy od roku 1990, posiadamy ogromne doświadczenie

 • Nazwa :Nuna Rebl Plus i-Size fotelik obrotowy
 • Cena: 1 990,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Fotelik Nuna Rebl Plus i-Size . Siedzisko obracane o 360°, fotelik pozwala dziecku na jazde tyłem do kierunku jazdy nawet do 105cm (do około 4 lat). Montaż za pomocą mocowania ISOFIX.
Path: > > Nuna Rebl Plus i-Size fotelik obrotowy

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK