Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Nuna Rebl Plus i-Size fotelik obrotowy Powiększ do pełnego rozmiaru

Nuna Rebl Plus i-Size fotelik obrotowy

Fotelik Nuna Rebl Plus i-Size. Siedzisko obracane o 360°, fotelik pozwala dziecku na jazde tyłem do kierunku jazdy nawet do 105cm (do około 4 lat). Montaż za pomocą mocowania ISOFIX.

Więcej szczegółów

7883

Cena: 1 990,00 zł


Nuna Rebl Plus i-Size

Obrotowy fotelik samochodowy do 105cm

Nuna rebel Plus i-size fotelik obrotowy opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

NunaPo raz pierwszy Nuna zadebiutowała w 2007 roku w Holandii podczas pokazu innowacyjnego krzesełka dziecięcego do karmienia. Udana premiera produktów Nuna zaowocowała kontynuacją obranej drogi i rozszerzenia linii produktów. Firma zaczęła ostrożnie wprowadzać swoje projekty na rynek po wcześniejszym skrupulatnym testowaniu własnych produktów. Wierna swoim holenderskim projektantom z roku na rok firma Nuna nabierała realnego znaczenia w branży dziecięcej, z czasem oferując kompletny zestaw wyprawki dla małego dziecka, cechujący się nienagannym designem. Firma Nuna dąży do tego by po przez własne produkty zaoferować rodzicom nowe, lepsze życie z własnym dzieckiem. Każdemu rodzicowi, któremu zależy na własnym dziecku, będzie po drodze z firmą Nuna, której produkty są inteligentnie wykonane, proste i funkcjonalne.

Nuna-Rebl-Plus-I-Size-Indigo

Fotelik obrotowy Nuna Rebl Plus i-Size to model przeznaczony dla dzieci o wzroście od 40 do 105cm. Dzięki obracanemu siedzisku w zakresie 360 stopni fotelik możemy w prosty sposób ustawić do pożądanego kierunku jazdy. Fotelik został wykonany zgodnie z normą i-Size i pozwala przewozić dziecko tyłem aż do 105 cm wzrostu lub ok. 18,5kg. Został on zaprojektowany tak, by zapewnić najwyższy standard bezpieczeństwa. Nuna Rebl Plus i-Size posiada bardzo wytrzymałą stalową ramę wewnątrz fotelika, która jest o 35% silniejsza niż w modelu poprzednim. 

Nuna-Rebl-Plus-I-Size-stalowa-rama

Ergonomiczny podnóżek oraz wentylowane siedzisko wpłyną na poprawę komfortu podróżowania dziecka, a wygodne uchwyty na wewnętrzne pasy ułatwią wkładanie i wyciąganie dziecka do samochodu. Dla wzrostu bezpieczeństwa, w foteliku zastosowano inteligentny system ochrony bocznej SIP( Side Impact Protection), w którym zastosowano piankę pochłaniającą energię. Fotelik, poza mocowaniem isofix wypieramy nogą, która pochłania energię uderzenia w czasie kolizji. Zastosowana rama antyroatycjna pomaga zminimalizować skręcenie fotelika podczas wypadku. Zintegrowany, ergonomiczny podnóżek i panele wentylacyjne siedziska zapewnią dziecku komfort, a wygodne uchwyty do uprzęży ułatwią rodzicom życie. Aby zwiększyć bezpieczeństwo Twojego dziecka - Nuna zastosowała inteligentny system SIP, w którym zastosowano piankę pochłaniającą energię, aby zapewnić ochronę przed uderzeniami bocznymi. W stabilnej nodze znajduje się strefa zgniotu, która pochłania uderzenie i minimalizuje siłę u dziecka w razie wypadku. Istnieje również zintegrowany pasek odbicia, który pomaga zminimalizować rotację podczas uderzenia.

Nuna-Rebl-Plus-I-Size-obrót

Główne cechy fotelika:

 • Dostosowany do przewożenia dzieci od urodzenia do ok. 4 lat. (40-105cm).
 • Testowany w ADAC -  październiku 2017 otrzymał 4 gwiazdki.
 • Opcja przewożenia tyłem w całym zakresie użytkowania lub przodem dla dzieci powyżej 15 miesiąca.
 • Solidna stalowa rama w celu zapewnienia lepszej ochrony.
 • Spełnia normę i-Size, a nawet ją przekracza pozwalając dziecku podróżować tyłem, aż do około 4 lat (do 105cm).
 • Ochrona przed uderzeniami bocznymi dzięki zastosowaniu systemu SIP.
 • Wskaźniki wskazujące stabilność nogi oraz poprawność mocowania ISOFIX-u minimalizują ryzyko błędu montażowego.
 • Wentylowana skorupa fotela poprawiająca przepływ powietrza przez fotel.
 • Szelki 5-punktowe zabezpieczające dziecko w czasie podróży.
 • Fotelik obracany w 360° - proste wkładanie i wyciąganie dziecka z samochodu.
 • Możliwość regulacji siedziska w siedmiu pozycjach.

Opis fotelika w formie video:


Nuna Rebl Plus i-Size i testy ADAC

Fotelik Nuna Rebl Plus i-Size został zaprojektowany zgodnie z normą i-Size. Już na etapie nadawanie mu homologacji został on poddany różnym testom zderzeniowym: czołowym, bocznym i uderzeniem z tyłu samochodu. Fotelik zaliczył pozytywnie te próby i uzyskał tą homologację. 
W październiku 2017 niemiecki ośrodek ADAC opublikował wyniki jesiennej tury testów fotelików, pośród których był omawiany przez nas model. Nuna Rebl Plus i-Size otrzymała ocenę "gut" zarówno w parametrze bezpieczeństwa, jak i w ocenie ogólnej( 4 gwiazdki).

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Można na nim odnaleźć specjalne porównania poszczególnych modeli fotelików obrotowych w kilku parametrach: bezpieczeństwa, zakresu odchylenia fotelików do pozycji spoczynkowej oraz ilości miejsca na nogi dziecka przy jeździe tyłem. Na tej podstawie mogą Państwo określić, jak względem konkurentów wypada ten model.

Dostępne kolorystyka fotelika

Nuna-Rebl-Plus-I-Size-Berry Nuna-Rebl-Plus-I-Size-Caviar
Kolor: Berry Kolor: Caviar
Nuna-Rebl-Plus-I-Size-Indigo Nuna-Rebl-Plus-I-Size-Slate
Kolor: Indigo Kolor: Slate


Nuna-Rebl-Plus-i-size-slate-limited

Nuna Rebl Plus i-Size występuje również w limitowanej kolekcji kolorystycznej o nazwie Suited. Oto film z prezentacji tego modelu.
Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Nuna Rebl Plus i-Size fotelik obrotowy
 • Cena: 1 990,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Fotelik Nuna Rebl Plus i-Size . Siedzisko obracane o 360°, fotelik pozwala dziecku na jazde tyłem do kierunku jazdy nawet do 105cm (do około 4 lat). Montaż za pomocą mocowania ISOFIX.
Path: > > Nuna Rebl Plus i-Size fotelik obrotowy

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK