Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


BabySafe Akita fotelik 0-18kg tyłem do kierunku jazdy RWF z Plus Testem Powiększ do pełnego rozmiaru

BabySafe Akita fotelik 0-18kg tyłem do kierunku jazdy RWF z Plus Testem

BabySafe Akita - fotelik 0-18kg do przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy. Fotelik uzyskał pozytywny wynik szwedzkiego Plus Testu. Montaż w samochodzie przy pomocy 3-punktowego pasa oraz pasów montażowych wchodzących w skład fotelika.


Więcej szczegółów

7902

Obniżka!

Cena: 499,00 zł

-350,00 zł

849,00 zł


BabySafe Akita

fotelik samochodowy 0-18kg tyłem do kierunku jazdy 

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


BabySafe BabySafe, polska renomowana marka fotelików i wózków dziecięcych charakteryzujących się wysoką ergonomicznością oraz jakością wykonania. Wykorzystująca do produkcji własnych artykułów materiały najwyższej jakości, przyjazne skórze dziecka, zapewniające maksimum wygody podczas podróży. Polska firma BabySafe z powodzeniem konkuruje z zagranicznymi markami. Cechą szczególną produktów BabySafe jest ich atrakcyjna cena, wiele możliwości i funkcjonalności oraz najlepszy stosunek jakości do ceny wózków i fotelików.

Fotelik BabySafe Akita RWF
BabySafe Akita
- fotelik z grupy wagowej 0+/1, czyli dla dzieci od 0 do 18kg. 
W całym okresie użytkowania dziecko przewozimy tyłem do kierunku jazdy. Fotelik sprostał wymaganiom najbardziej rygorystycznego testu zderzeniowego - Plus Testu, a co za tym idzie zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa przewożonego dziecka. Fotelik posiada stosunkowo pionową pozycję ustawienia oparcia, co przekłada się na wzrost bezpieczeństwa w skutek zwiększenia powierzchni pod plecami dziecka na której zatrzymuje się ono podczas wypadku z udziałem zderzenia czołowego. Dla najmniejszych pasażerów wewnątrz siedziska znajduje się dodatkowa wkładka, która ma za zadanie zapewnić poprawną pozycję przewożenia dla maluchów. Dziecko w foteliku zawsze zapinamy w 5-punktowe szelki bezpieczeństwa. Wraz z jego wzrostem, zmieniamy wysokość szelek po przez przełożenie ich przez jedną z czterech szczelin w skorupie fotelika. Akita dzięki swojej kompaktowej budowie jest fotelikiem, który będzie doskonale pasował do większości busów oraz na środku tylnej kanapy samochodów. Jego bardzo długa noga powoduje, że w niemal każdym pojeździe z schowkiem w podłodze można ją stabilnie wyprzeć o dno schowka.

BABYSAFE AKITA 2018

W sierpniu 2018 roku, firma Babysafe dostarczyła nową wersję fotelika AKITA. Na pierwszy rzut oka, konstrukcja w żaden sposób nie została zmieniona. Mamy identyczną wkładkę dla mniejszych dzieci, taki sam rodzaj tapicerki oraz te same wysokości umiejscowienia szelek. Nie zmieniła się również skorupa i sposób montażu fotelika. W takim razie, co uległo zmianie? Babysafe, słuchając o opinii użytkowników o stosunkowo pionowej pozycji tego fotelika po zamontowaniu w samochodach zdecydował się na wydłużenie paska, który reguluje maksymalne odchylenie nogi fotelika. Pozwala to na mocniejsze jej odstawienie od pionu, przez co finalnie AKITA w samochodzie może zostać ustawiona pod bardziej przyjaznym dla dziecka kątem odchylenia.

Główne cechy fotelika:

 • zgodny z homologacją ECE R-44/04 dla grupy wagowej 0-18kg( fotelik nie nadaje się do przewożenia noworodków)
 • tyłem do kierunku jazdy w całym okresie używania - najbezpieczniejsza pozycja do przewożenia dzieci do min. 3-4 lat
 • fotelik posiada certyfikat zaliczenia szwedzkiego testu Plus Test
 • sostunkowo pionowa pozycja w foteliku wpływa na wzrost bezpieczeństwa przewożonego dziecka
 • kompaktowe rozmiary fotelika powodują, że doskonale pasuje on do większości busów oraz na środku tylnej kanapy w innych samochodach
 • wkładka na siedzisku dla mniejszych dzieci
 • regulacja wysokości szelek poprzez przełożenie przez jedną z czterech szczelin w skorupie fotela
 • montowany za pomocą trzypunktowego pasa samochodowego oraz specjalnych pasów kotwiczących które sa na wyposażeniu fotela
 • dodatkowa noga zapierana o podłogę samochodu wpływa na stabilność montażu
 • bardzo długa noga pozwala na jej stabilne wyparcie o dno schowków w podłodze w większości samochodów
 • skorupa wykonana z energochłonnego materiału
 • wentylowana skorupa wpływająca na większy komfort podróży w cieplejsze dni
 • pokrowiec wykonany z oddychającej tkaniny, która dobrze pochłania wilgoć
 • tapicerkę można zdjąć i wyprać

BabySafe Akita RWF 0-18 BabySafe Akita RWF 0-18


BabySafe Akita Bezpieczeństwo 

Babysafe Akita został zaprojektowany i otrzymał homologację zgodną z normą ECE R-44/04 dla grupy 0+/1. Oznacza to, że można przewozić w nim dzieci od 0 do 18kg zawsze tyłem do kierunku jazdy co pięciokrotnie zwiększa bezpieczeństwo w porównaniu z fotelikami do jazdy przodem( w przypadku kolizji z uderzeniem czołowym). Stabilny montaż, który uzyskujemy dzięki typowej dla fotelików RWF metodzie zapięcia: montaż odbywa się za pomocą trzypunktowego pasa samochodowego oraz dodatkowych pasów mocujących, które zaczepiamy o przedni fotel. Całość stabilizuje nam noga, którą należy wyprzeć o podłogę, a następnie ponaciągać pasy mocujące. 


BabySafe Akita testy zderzeniowe ADAC i Test Plus

Fotelik BabySafe Akita to fotelik RWF, które to są niszowe na rynku niemieckim w związku z czym nie przechodził on dodatkowych testów w niemieckim ośrodku zderzeniowym ADAC*.

*ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****BabySafe Akita instrukcja obsługi i montażu

Przed przystąpieniem do montażu fotelika w samochodzie zapoznaj się dokładnie z dołączoną do niego instrukcją. 
Ustaw fotelik na kanapie w taki sposób, aby specjalne wycięcie w kształcie odwróconej litery "V" pokryło się z krawędzią kanapy, bądź znajdowało się na niej. Nie można dopuścić do sytuacji, żeby to wcięcie znajdowało się poza kanapą - fotelik w ten czas będzie zbyt wychylony i straci swoją stabilność podczas kolizji.
Następnie, przeprowadź pasy montażowe pod szyną przedniego fotela samochodowego* i utwórz z każdego z nich pętle.
Trzypunktowy pas samochodowy przeprowadź zgodnie z instrukcją, tj. od strony drzwi samochodu, odgórnie przez specjalną obręcz, która znajduje się symetrycznie na każdym z boków fotelika. Kolejno, przeprowadź go pod siedziskiem fotelika i ponownie przełóż go przez obręcz od góry i zapnij w zamek samochodu. Upewnij się, że pas nie został skręcony podczas przekładania i czy jest dobrze naprężony. Jeżeli jest luźny - dociągnij go.
Kolejnym krokiem jest rozsunięcie nogi montażowej do takiej długości, aby dotykała ona podłogę samochodu. Pamiętaj, że nogi nie powinno się wypierać o przykrywę schowka w podłodze. W takim przypadku najlepiej jest wyposażyć się w wypełnienie do schowka, najlepiej takie dedykowane przez producenta naszego samochodu. Zwróć uwagę na ustawienie nogi - powinna ona uciekać pod kątem w kierunku maski samochodu lub być maksymalnie w pionie.
Po wyparciu nogi należy zapiąć nasze pasy montażowe w zamki, które znajdują się na oparciu fotelika. Po ich zapięciu należy je dobrze naprężyć, odpowiednio je naciągając.
Poprawnie zapięty fotelik otrzymamy wtedy, gdy noga jest dobrze wyparta o podłogę i nie możemy jej przesunąć, pasy montażowe oraz pas samochodowy są dobrze naprężone i nie posiadają żadnych luzów.

*utworzenie pętli z pasa montażowego poprzez przełożenie go pod szyną przedniego fotela to jeden z kilku sposobów montażu. Inne metody można znaleźć w instrukcji.

Babysafe-Akita-wymiary

BabySafe Akita wymiary i waga

Waga fotelika - 7 kg 

Wymiary:
długość x szerokość x wysokość [cm] - 45x57x58 

BabySafe Akita opinie

BabySafe Akita jest najtańszym fotelikiem na polskim rynku z zaliczonym szwedzkim testem PLUS TEST. Sam fakt zaliczenia tego badania powoduje, że fotel ten często jest wybierany jako drugi, dodatkowy, bezpieczny fotelik RWF. Jako zaletę, często użytkownicy wymieniając jego niewielkie rozmiary, przez co świetnie komponuje się on w mniejszych samochodach. Montaż typowy dla fotelika RWF jest początkowo trochę bardziej wymagający, niż np. foteliki z mocowanie ISOFIX, ale po kilku montażach można dojść do wprawy w zamontować go w ok. 2 minuty. 

Dostępna kolorystyka

Babysafe-Akita-czarny Babysafe-Akita-czerwony
Kolor: Czarny Kolor: Czerwony
babysafe-Akita-niebieski Babysafe-akita-szary
Kolor: Niebieski Kolor: SzaryZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :BabySafe Akita fotelik 0-18kg tyłem do kierunku jazdy RWF z Plus Testem
 • Cena: 499,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: BabySafe Akita - fotelik 0-18kg do przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy. Fotelik uzyskał pozytywny wynik szwedzkiego Plus Testu. Montaż w samochodzie przy pomocy 3-punktowego pasa oraz pasów montażowych wchodzących w skład fotelika.
Path: > > BabySafe Akita fotelik 0-18kg tyłem do kierunku jazdy RWF z Plus Testem

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK