Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Casualplay Protector Fix ISOFIX Fotelik samochodowy 15-36 kg z 4 gwiazdkami ADAC Powiększ do pełnego rozmiaru

Casualplay Protector Fix ISOFIX Fotelik samochodowy 15-36 kg z 4 gwiazdkami ADAC

Casualplay Protector Fix to fotelik samochodowy dla dzieci o wadze 15-36 kg. Niezwykle bezpieczny i wygodny, dzięki systemowi regulacji zagłówka, oparcia oraz siedziska. Jego nowoczesny design, solidna wewnętrzna konstrukcja wykonana z aluminium o dużej wytrzymałości oraz system mocujący Isofix gwarantują maksymalną ochronę i bezpieczeństwo.

Więcej szczegółów

7945

Cena: 989,00 zł


Casualplay Protector FIX ISOFIX

Fotelik samochodowy 15-36 kg z 4 gwiazdkami ADAC


CasualplayFirma Casualplay jest pionierem i liderem w dziedzinie bezpieczeństwa dzieci. Firma Play została założona w 1966 roku i była pierwszą firmą w Hiszpanii, która zajmowała się projektowaniem i produkcją dziecięcych fotelików samochodowych. Przez ponad 45 lat firma specjalizowała się w zapewnianiu najlepszych rozwiązań dla rodziców i ich dzieci.
Foteliki marki Casualplay, dzięki swojej wysokiej jakości, otrzymały wiele nagród od niemieckiego Instytutu ADAC oraz wielu innych.
Produkty marki Casualplay są tworzone z pasją. Są praktyczne, bezpieczne i wygodne dla dzieci jak i rodziców. Ich wyjątkowy design przyniósł produktom wiele nagród, między innymi: Kudu Design Award 2013, Kudu Kind &Jugend Gold Medal 2012, Q-Retraktor Fix Kind &Jugend Silver Medal 2012, Kudu, Hamaquita Picoroco Public Opinion Delta Award 2009.

Casualplay Protector Fix Fotelik samochodowy

Casualplay Protector Fix to fotelik samochodowy dla dzieci o wadze 15-36 kg. Niezwykle bezpieczny i wygodny, dzięki systemowi regulacji zagłówka, oparcia oraz siedziska. Jego nowoczesny design, solidna wewnętrzna konstrukcja wykonana z aluminium o dużej wytrzymałości oraz system mocujący Isofix gwarantują maksymalną ochronę i bezpieczeństwo.

 • Regulacja zagłóka oraz oparcia, aby dziecku było jak najwygodniej nawet podczas snu.
 • Dzięki systemowi Comfort Leg & Head siedzisko rośnie razem z dzieckiem. Idealnie dopasuje się do dziecka 3 letenigo jak i 10 letniego.
 • System ten pozwala też na regulację kąta nachylenia oparcia dzięki czemu zarówno nogi jak i głowa są zawsze odpowiednio zabezpieczone. Specjalnie zaprojektowane złącza Isofix pozwalają na zwiększenie miejsca pomiędzy fotelikiem, a oparciem w samochodzie, dzięki czemu oparcie można ustawić pod wygodnym dla dziecka kątem.
 • Comfort Leg & Head system sterowany jest za pomocą pokrętła znajdującego się z przodu fotelika, co pozwala na zmianę kąta nachylenia i długości siedziska w każdym momencie.
 • 6 pozycji regulacji zagłówka.
 • Tapicerka fotelika zawiera 50% bambusowych włókien. Dzięki temu jest antybakteryjna, hypoalergiczna, naturalna i przyjazna środowisku, nie pochłania nieprzyjemnych zapachów i jest bardzo wygodna dla dziecka.
 • Fotelik wykonany z materiałów absorbujących energię podczas uderzeń bocznych, przednich, tylnych czy tzw. rollover. Struktura wykonana z deformowalnego aluminium.
 • Specjalne złącza Isofix zapobiegają błędom podczas montażu fotelika w samochodzie. Można je również schować, aby zamontować fotelik za pomocą pasów w samochodach bez systemu Isofix.
 • Złącza Isofix zapewniają stabilne połączenie fotelika z samochodem. Nie ma więc ryzyka, że fotelik stanie się "pociskiem" podczas wypadku.
 • Fotelik otrzymał 4 gwiazdki ADAC.
Casualplay Protector Fix
Pokrętło do regulacji długości siedziska oraz kąta nachylenia oparcia.
Protector Fix
Regulacja długości siedziska, wysokości zagłówka i kąta nachylenia oparcia.
 
  

Casualplay Protector Fix i testy ADAC

Fotelik Casualplay to wciąż bardzo popularny model fotelika samochodowego w grupie 15-36kg. Pośrednią przyczyną takiego stanu rzeczy mogą być dobre wyniki w testach zderzeniowych ADAC. Fotelik uzyskał ocenę "Gut", czyli 4 gwiazdki zarówno w parametrze bezpieczeństwa, jak i w nocie ogólnej. Fotelik brał udział w badaniu w 2008 roku. Szczególnie dobrze wypadł podczas oceny zderzenia bocznego oraz został doceniony za łatwy i stabilny montaż, który nie powinien stwarzać żadnych problemów dla każdego z rodziców.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Instrukcja montażu fotelika Casualplay Protector Fix

Przed przystąpieniem do montażu w samochodzie uważnie przeczytaj instrukcję fotelika, którą otrzymałeś w trakcie zakupu.
Poprawny montaż w kilku krokach:
1. Przygotuj mocowanie ISOFIX. Jeżeli Twój samochód nie ma wbudowanych w kanapie plastikowych prowadnic pomagających montaż, skorzystać z plastikowych rynienek, które dostałeś razem z fotelikiem w celu odsłonięcia metalowych prętów od systemu ISOFIX.
2. Przesuń czerwony przycisk, znajdujący się na dole oparcia( patrząc od tyłu fotelika) i przekręć mocowanie ISOFIX o 180 stopni, tak, by szczęki były w kierunku kanapy. Długość mocowania regulujemy przy pomocy jednego z 2 czerwonych guzików, znajdujących się po lewej/ prawej stronie siedziska na dolnym jego skraju. 
3. Wepnij ISOFIX w mocowanie i korzystając z tych samych przycisków służących do regulacji mechanizmu, dociśnij fotelik do oparcia kanapy samochodu.
4. W zależności od pochylenia kanapy, skorzystaj z centralnie położonego czarnego pokrętła i ustaw odpowiedni kąt oparcia, kręcąc nim w prawo/ lewo.
5. Przeprowadź pas samochodowy przez jedną z czerwonych prowadnic, znajdujących się pod zagłówkiem i dostosuj jego wysokość do wzrostu dziecka przy pomocy górnego, czerwonego przycisku. Zapnij pas samochodowy w klamrę. Przeprowadź pas pod podłokietnikami - z jednej strony tylko biodrowy, z drugiej i biodrowy i piersiowy. W razie konieczności popraw wysokość pasa w taki sposób, by przebiegała ona po ramieniu dziecka. Pas ma nie zjeżdżać z barku, jak i nie wchodzić na szyję.

Prezentacja wideo Protector Fix:Dane techniczne:

 • Szerokość: 450 mm,
 • Długość: 420 mm,
 • Wysokość: 840 mm,
 • Waga: 8,9 kg.
 


Kolorystyka Casualplay Protector FIX:

(Kliknij aby powiększyć) 

Casualplay Protector Fix Fotelik samochodowy Casualplay Protector Fix Fotelik samochodowy


Blue Steel


Ebony

Casualplay Protector Fix Fotelik samochodowy Casualplay Protector Fix Fotelik samochodowy

 

Baltic


Moon Rock

Casualplay Protector Fix Fotelik samochodowy Casualplay Protector Fix Fotelik samochodowy


Damson


Flame Red


Dlaczego większość klientów wybiera nasz sklep?

☑ Oferujemy 30 dni na ZWROT WÓZKA!
☑ Wszystkie kolory dostępne od ręki

☑ Tylko u nas 100% gwarancji otrzymania całkowicie nowego produktu (nie sprzedajemy produktów z wystawy)
☑ Posiadamy wyłącznie najnowszą kolorystykę
☑ Wszystkie produkty pochodzą wyłącznie z oficjalnej dystrybucji
☑ Posiadamy najniższe ceny w internecie
☑ Przesyłkę wysyłamy w ciągu 24 godzin
☑ Każdy klient na bieżąco jest informowany o statusie wysyłki - w dniu wysyłki otrzymują Państwo mailowo numer paczki oraz dane firmy kurierskiej
☑ Kupując w sklepie Bociek mają Państwo pewność doskonałego wsparcia posprzedażowego oraz serwisowego
☑ Istniejemy od roku 1990, posiadamy ogromne doświadczenie

 • Nazwa :Casualplay Protector Fix ISOFIX Fotelik samochodowy 15-36 kg z 4 gwiazdkami ADAC
 • Product Reference: 6231
 • By Casualplay
 • Cena: 989,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Casualplay Protector Fix to fotelik samochodowy dla dzieci o wadze 15-36 kg. Niezwykle bezpieczny i wygodny, dzięki systemowi regulacji zagłówka, oparcia oraz siedziska. Jego nowoczesny design, solidna wewnętrzna konstrukcja wykonana z aluminium o dużej wytrzymałości oraz system mocujący Isofix gwarantują maksymalną ochronę i bezpieczeństwo.
Path: > > Casualplay Protector Fix ISOFIX Fotelik samochodowy 15-36 kg z 4 gwiazdkami ADAC

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK