Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Solution S-Fix fotelik marki Cybex dla dzieci (15-36kg) Powiększ do pełnego rozmiaru

Solution S-Fix fotelik marki Cybex dla dzieci (15-36kg)

Cybex Solution S-Fix - fotelik dla dzieci od ok. 3 roku życia do ok. 12 roku życia zgodny z homologacją ECE R-44/04 dla grupy II/III ( 15-36kg). Wyposażony w szereg rozwiązań wpływających na komfort i bezpieczeństwo dziecka w czasie podróży. Zwycięzca testów ADAC 2018 w swojej kategorii wagowej.

Więcej szczegółów

7959

Cena: 729,00 zł


Cybex Solution S-Fix 2019 

fotelik 15-36kg z ISOFIX-em. Zwycięzca ADAC Test 2018 w swojej grupie wagowej

Solution s-fix cybex opinie testy recenzje

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Cybex logoCybex to renomowana niemiecka firma, której twórcą jest Martin Pos. Jako ojciec dwójki dzieci chciał opracować produkty o najwyższej jakości i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego też w aspekcie bezpieczeństwa produkty Cybex posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szereg niezależnych wysokich ocen z testów bezpieczeństwa przeprowadzanych zarówno przez organizacje konsumenckie (m.in. Stiftung Warentest) jak i instytuty certyfikujące bezpieczeństwo (m.in. ADAC, OAMTC). Również tapicerki marki Cybex poddawane są rygorystycznym testom na zawartość substancji szkodliwych. Testowane są kątem wytrzymałości, odporności na zabrudzenia, czy np. trwałości koloru. Potwierdzeniem najwyższej jakości i świetnego designu jest kilkukrotne zdobycie przez foteliki Cybex prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Firma Cybex łączy w sobie niemiecką wiedzę technologiczną i niezawodność z nowoczesnym wzornictwem i komfortem.
Cybex-Solution-S-Fix-Lifestyle


Cybex Solution S-Fix
 - fotelik dla dzieci o wadze od 15 do 36kg( od ok. 3 lat do 12 lat). Fotelik z ostatniej grupy wagowej. Dostosowuje się do dziecka, zapewniając wysoki komfort podróżowania oraz wysokie bezpieczeństwo. Zwycięzca testów ADAC z 2018 roku w swojej kategorii wagowej. Najnowszy członek fotelików z rodziny Solution. Czerpie garściami z poprzednich generacji fotela dodając szereg różnorodnych udoskonaleń i funkcji.

Opatentowany system 3-stopniowej regulacji zagłówka

Cybex-Solution-S-Fix-regulacja-zagłówka

Opatentowany system firmy Cybex trójstopniowej regulacji głębokości zagłówka zapobiega opadaniu główki dziecka na klatkę piersiową w czasie snu. Takie rozwiązanie umożliwia utrzymanie głowy w bezpiecznej strefie zagłówka fotela. Podczas uderzenia w bok pojazdu, narażona na obrażenia głowa i szyja pozostaje w energochłonnej strefie i jest należycie chroniona.

Liniowy system ochrony L.S.P.

Cybex-Solution-S-Fix-system-lsp

System L.S.P., czyli Linear Side Protection to dodatkowy element fotelika, wbudowany w jego skorupę, którego ramię należy otworzyć od strony drzwi samochodu. Jego zastosowanie umożliwia na zredukowanie energii uderzenia o ok. 25% w stosunku do tego samego modelu fotelika bez wysuniętego ramienia osłony bocznej. Dodatkowo, z powodu budowy samego elementu ramienia systemu, nadaje on kierunku energii uderzenia na tylną część skorupy. Pozwoliło to temu modelowi otrzymać notę 5 gwiazdek za wyniki za zderzenia boczne w niezależnych testach niezależnego ośrodka testowego ÖAMTC.

12-stopniowa regulacja wysokości zagłówka

Cybex-Solution-S-Fix-Reguacja-zagłówka

Fotelik Cybex Solution S-Fix posiada aż 12 poziomów wysokości zagłówka. Zapewnia to komfortową ochronę głowy i ciała rosnącego dziecka oraz maksymalne bezpieczeństwo. Fotelik rośnie razem z dzieckiem, które zaczyna korzystać z tego modelu mając ok. 3 lata, a przestaje nawet w wieku ok. 12 lat. 12 poziomów regulacji zagłówka zapewnia odpowiednie dostosowanie jego wysokości do rosnącego dziecka. Konstrukcja fotela gwarantuje odpowiednią przestrzeń dla małego pasażera, niezależnie od wieku, w jakim się on znajduje. Mechanizm regulacji jest niezwykle intuicyjny i obsługujemy go przy użyciu jednego przycisku schowanego za zagłówkiem.

Pozostałe cechy fotelika Cybex Solution S-Fix

Cybex-Solution-S-Fix-Odchylenie Cybex-Solution-S-Fix-Siedzisko Cybex-Solution-S-Fix-Wentylacja
Odchylane oparcie fotelika umożliwia odpowiednie dopasowanie fotelika do samochodu. Szerokie i głębokie siedzisko gwarantuje odpowiednią ilość miejsca dla dziecka w czasie podróży. Kanały wentylacyjne w siedzisku i oparciu zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza w cieplejsze dni.


Główne cechy w pigułce

 • Przeznaczony dla dzieci od ok. 3 roku życia do 12 roku życia - od 15 do 36kg
 • Wyposażony w dodatkowe mocowanie ISOFIX
 • Najbezpieczniejszy w swojej kategorii wagowej w testach ADAC 2018
 • 12-poziomowa regulacja wysokości zagłówka - rośnie razem z dzieckiem
 • Wyposażony w system ochrony bocznej L.S.P. - redukuje energię uderzenia bocznego o 25%
 • Wentylowana sokrupa fotelika
 • Opatentowana, trójstopniowa regulacja głębokości zagłówka
 • Zdejmowana tapicerka do prania
 • Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech


Cybex Solution S-Fix i Crash testy ADAC oraz innych ośrodków testowych

Cybex-Solution-S-Fix-ADAC


Fotelik Cybex Solution S-Fix poza zgodnością z normą ECE R-44/04 przechodził w październiku 2018 roku testy ADAC. Został on zwycięzcą w swojej kategorii wagowej pośród testowanych foteli w 2018 roku. Otrzymał on notę 1.7 w ocenie ogólnej i  identyczny wynik za bezpieczeństwo, czyli notę "gut", znaną dla większości z Was jako 4 gwiazdki ADAC. Analizując wynik testu za poszczególne rodzaje zderzeń, fotelik w ocenie za zderzenia boczne otrzymał notę 1.3, czyli 5 gwiazdek! Jest to jeden z najlepszych wyników w historii ADAC.

ADAC - niemiecki automobil zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Dane techniczne i wymiary:

 • Długość / szerokość / wysokość: 405 / 500 / 610 mm
 • Waga: 6,2 kg
 • ECE R44/04, Gr. 2/3
 • Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°.
 • Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech


Cybex Solution S-Fix - opinie

Fotelik Cybex Solution S-Fix z miejsca stał się jednym z najpopularniejszych fotelików w swojej grupie wagowej. Świetne wyniki w testach ADAC spotęgowały ten efekt, skutkiem czego można znaleźć w internecie dużo opinii na jego temat. Dobrym źródłem dotyczącym opinii jest nasza grupa na FB dotycząca fotelików. Mogą się Państwo do niej zapisać korzystając z tego linka >>LINK<<
Dobrym źródłem szukania opinii są też różnego rodzaju porównywarki cenowe tj. ceneo i inne.

Dostępna kolorysytka:

Kolory 2019:

Cybex-Solution-S-Fix-Fancy-Pink Cybex-Solution-S-Fix-Urban-Black
Kolor: Fancy Pink Kolor: Urban Black
Cybex-Solution-S-Fix-Manhattan-Grey Cybex-Solution-S-Fix-Premium-Black
Kolor: Manhattan Grey Kolor: Premium Black


Kolory z kolekcji 2020:

Cybex-Solution-S-Fix-Autumn-Gold-2020 Cybex-Solution-S-Fix-Classic-Beige-2020
Kolor: Autumn Gold 2020 Kolor: Classic Beige 2020
Cybex-Solution-S-Fix-Deep-Black-2020 Cybex-Solution-S-Fix-Granite-Black-2020
Kolor: Deep Black 2020 Kolor: Granite Black 2020
Cybex-Solution-S-Fix-Magnolia-Pink Cybex-Solution-S-Fix-Navy-Blue-2020
Kolor: Magnolia Pink 2020 Kolor: Navy Blue 2020
Cybex-Solution-S-Fix-River-Blue-2020 Cybex-Solution-S-Fix-Soho-Grey-2020
Kolor: River Blue 2020 Kolor: Soho Grey 2020


Kolekcja Cybex for Ferrari

Cybex Solution s-fix 15-36 kg ferrari racing red Cybex Solution s-fix 15-36 kg ferrari victory black

Kolor: Racing Red

Kolor: Victory Black


Film z prezentacją funkcji fotelika

 • Nazwa :Solution S-Fix fotelik marki Cybex dla dzieci (15-36kg)
 • By Cybex
 • Cena: 729,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Cybex Solution S-Fix - fotelik dla dzieci od ok. 3 roku życia do ok. 12 roku życia zgodny z homologacją ECE R-44/04 dla grupy II/III ( 15-36kg). Wyposażony w szereg rozwiązań wpływających na komfort i bezpieczeństwo dziecka w czasie podróży. Zwycięzca testów ADAC 2018 w swojej kategorii wagowej.
Path: > > Solution S-Fix fotelik marki Cybex dla dzieci (15-36kg)

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK