Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Nuna AACE fotelik samochodowy z ISOFIX 15-36kg 4 gwiazdki ADAC Powiększ do pełnego rozmiaru

Nuna AACE fotelik samochodowy z ISOFIX 15-36kg 4 gwiazdki ADAC

Nuna AACE to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 15 do 36 kg. Dodatkowy montaż przy pomocy mocowania ISOFIX stabilizuje konstrukcję i wpływa na wzrost bezpieczeństwa przewożonego dziecka. Wygodne siedzisko z regulowaną szerokością zapewnia wysoki komfort podróżowania.

Więcej szczegółów

8004

Cena: 999,00 zł


Nuna AACE

fotelik samochodowy 15-36kg z mocowaniem ISOFIX


NunaPo raz pierwszy Nuna zadebiutowała w 2007 roku w Holandii podczas pokazu innowacyjnego krzesełka dziecięcego do karmienia. Udana premiera produktów Nuna zaowocowała kontynuacją obranej drogi i rozszerzenia linii produktów. Firma zaczęła ostrożnie wprowadzać swoje projekty na rynek po wcześniejszym skrupulatnym testowaniu własnych produktów. Wierna swoim holenderskim projektantom z roku na rok firma Nuna nabierała realnego znaczenia w branży dziecięcej, z czasem oferując kompletny zestaw wyprawki dla małego dziecka, cechujący się nienagannym designem. Firma Nuna dąży do tego by po przez własne produkty zaoferować rodzicom nowe, lepsze życie z własnym dzieckiem. Każdemu rodzicowi, któremu zależy na własnym dziecku, będzie po drodze z firmą Nuna, której produkty są inteligentnie wykonane, proste i funkcjonalne.

Nuna-AACE-Lifestyle
Nuna AACE
to nowy fotelik samochodowy z grupy 15-36kg oferowany przez tego producenta. 
Jest to ciekawa konstrukcja, która dzięki regulowanej i wentylowanej skorupe zapewnia wysoki komfort podróżowania. Dodatkowe systemy ochrony bocznej wpływają na wzrost bezpieczeństwa dziecka podczas uderzenia w bok samochodu. Nuna AACE
jest doskonałym przykładem połączenia wysokiego bezpieczeństwa, wygody użytkowania oraz prostych linii stylistycznych, które sprawiają, że fotel ten może się podobać.
Jest to typowa konstrukcja fotelika z grupy II-III. Fotel ten jest przeznaczony dla dzieci od 15 do 36kg, co w praktyce przekłada się na wiek od ok. 4 do ok. 12 lat życia dziecka. Siedzisko, wyposażone w dodatkowe mocowanie ISOFIX pozwala na stabilne zamontowanie fotelika w samochodzie. Poprawne przewożenie dziecka wymaga zastosowanie 3-puntkowego pasa bezpieczeństwa samochodu, którego wysokość jest regulowana wraz z podnoszeniem, bądź opuszczaniem wysokości zagłówka fotelika.
System 3D Growth. Zmiana położenia zagłówka wpływa również na ustawienie szerokości fotela -w trakcie podnoszenia, jego szerokość się zmienia, zapewniając odpowiednią ilość miejsca starszemu dziecku. 3 stopniowa regulacja długości siedziska zapewnia dobre podparcie nóg przewożonego dziecka niezależnie od wzrostu. 

Nuna AACE posiada również opcję ustawienia jednej z 8 pozycji odchylenia( aby z niej skorzystać, fotelik musi być przymocowany do systemu ISOFIX).
Wzrost bezpieczeństwa na wypadek uderzenia bocznego zapewnia wbudowany, dodatkowy system ochrony bocznej SIP. Przyjmuje ona główną część energii podczas takiego zdarzenia i pomaga rozprowadzić ją sferycznie na skorupę fotela.
Wzrost komfortu podróżowania zapewnia wentylowana skorupa oraz oddychające materiały. 

Nuna-AACE-zakres-odchylenia Nuna-AACE-zakres-rozszerzenia
Zakres ochylenia  Zakres rozszerzania 


Główne zalety fotelika Nuna AACE:

 • Przeznaczony dla dzieci w wieku od ok. 4 lat do ok. 12 lat( zakres wagowy 15-36kg).
 • Otrzymał 4 gwiazdki w testach ADAC( maj 2018).
 • Wyposażony w dodtkowe mocowanie systemu ISOFIX.
 • Regulowana wysokość zagłówka w celu dostosowania wysokość przeprowadzonego pasa samochodowego do wzrostu dziecka.
 • Rozszerzany na boki - zmiana wysokości zagłówka wpływa na zmianę szerokości fotela.
 • Posiada 8 pozycji ustawienia odchylenia oparcia - do wykorzystania tylko w momencie, gdy fotelik zapięty jest w mocowania ISOFIX.
 • Skorupa fotela jest posiada kanały wentylacyjne.
 • Tapicerka wykonana jest z oddychających materiałów.
 • W zestawie uchywt na kubek.


Nuna AACE i testy zderzeniowe ADAC

Konstukcja fotela została zaprojektowana zgodnie z obowiązującą normą ECE R-44/04. Otrzymując homologację, został on poddany stosunkowo mało rygorystycznym testom zderzeniowym, które ta norma określa. W maju 2018 roku fotelik brał udział w testach niemieckiego ośrodka ADAC. Model ten otrzymał ocenę "gut", czyli odpowiadającą bardziej znanym określeniem jako 4 gwiazdki. Taka nota została wystawiona zarówno w ocenie ogólnej, jak również w parametrze bezpieczeństwa. 

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Dostępna kolorystyka

Nuna-AACE-Charcoal-2020 Nuna-AACE-Aspen-2020
Kolor: Charcoal Kolor: Aspen
Nuna-AACE-Frost-2020
Kolor: Frost
 • Nazwa :Nuna AACE fotelik samochodowy z ISOFIX 15-36kg 4 gwiazdki ADAC
 • Cena: 999,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Nuna AACE to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 15 do 36 kg. Dodatkowy montaż przy pomocy mocowania ISOFIX stabilizuje konstrukcję i wpływa na wzrost bezpieczeństwa przewożonego dziecka. Wygodne siedzisko z regulowaną szerokością zapewnia wysoki komfort podróżowania.
Path: > > Nuna AACE fotelik samochodowy z ISOFIX 15-36kg 4 gwiazdki ADAC

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK