Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Joie Bold fotelik samochodowy 9-36kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Joie Bold fotelik samochodowy 9-36kg

Joie Bold fotelik, który dzięki zaawansowanej regulacji zagłówka i oparcia rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Jest to obecnie jedyny fotelik dostępny na rynku, który pozwala na przewożenie dziecka przodem do kierunku jazdy w wewnętrznych szelkach fotelika do wagi dziecka 25kg.

Więcej szczegółów

8013

Cena: 949,00 zł


Joie Bold

Fotelik samochodowy 9-36 kg z isofixem i mocowaniem Top Tether

Britax Romer Dualfix i-size sict dualfix m i-size

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437 


Joie Bold to multigrupowy fotelik samochodowy, tzn. jest przystosowany do przewożenia dzieci od wagi 9 do 36kg przodem do kierunku jazdy.
Jako jedyny fotel dostępny na rynku umożliwia zapinanie dzieci w wewnętrznych, 5-punktowych szelkach, które nie przekroczyły wagi 25kg. Jest to zdecydowana zaleta dla dzieci, które są duże i jeszcze nie mogą podróżować w foteliku, w którym jest ono zapinane pasem samochodowym.
Jego konstrukcja jest tak zaprojektowana, by zapewnić bezpieczną podróż dla zarówno dla maluszka, jak i dla starszaka. Fotelik w 2017 został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa w austriackim ośrodku testowym ÖAMTC, w którym uzyskał notę odpowiadającą 3 gwiazdkom testów ADAC.

Wygoda i bezpieczeństwo

joie bold fotelik 9-36kg
Bold to fotelik, który dzięki wielu opcjom regulacji może dotrzymywać tempa wzrostu Twojego dziecka dzięki czemu nie trzeba wymieniać fotelika co kilka miesięcy. Joie Bold wpasowywuje się w wszystkie 3 grupy wagowe a zawdzięcza to min. 11-stopniowej regulacji zagłówka. Dodatkowym elementem, który zapewnia odpowiednie dopasowanie dziecka, szczególnie tego w początkowym okresie użytkowania jest wkładka na siedzisko, która lepiej utrzymuje dzieck w foteliku, ale również pozwala na lepsze dopasowanie wysokości szelek. W zależności od tego, jak szybko dziecko rośnie, możemy zdecydować, czy chcemy zrezygnować z korzystania z wewnętrznych szelek przed 18kg, czy też przed maksymalnie 25kg wagi dziecka. Docelowo, po tej wadze, dziecko jest przytrzymywane w foteliku przy wykorzystaniu 3-punktowego pasa bezpieczeństwa samochodu.


Zwiększona odporność na uderzenia boczne


Joie bold ochrona boczna 9-36kg
System Guard Surround Safety™ podczas zderzeń bocznych jest w stanie pochłonąć znaczną cześć siły uderzenia w wyniku czego ciało dziecka jest mniej narażone na kontuzje. Rozwiązanie to jest autorskim pomysłem firmy Joie, która otrzymała za nie wiele pozytywnych opinii i wyróżnień. 
Sam system to nie wszystko. O bezpieczeństwie przewożonego w Joie Bold dziecka stanowi również dobrze okalający głowę zagłówek, który zapewnia należytą ochronę tej wrażliwej części ciała dziecka. Warto tutaj zaznaczyć, że dzięki jego budowie, głowa dziecka jest chroniona niezależnie od tego w jakim wieku dziecko się znajduje. 
Wykorzystanie wysokoenergochłonnych materiałów, z których wykonana i którymi wypełniona jest skorupa fotelika, pozytywnie wpływa na zachowanie się całości w czasie zdarzenia drogowego. Płynny system regulacji wysokości zagłówka, a co za tym idzie szelek, również ma istotny wypływ na podniesienie standardu zabezpieczenia dziecka - im fotelik lepiej dopasowany, tym wzrasta poziom jego bezpieczeństwa.

Wyższy poziom stabilizacji 

Joie bold fotelik stabilizacja top tether

Bold może być zamontowany w samochodzie przy wykorzystaniu 3 sposobów mocowania: Isofix, pasy bezpieczeństwa oraz Top Tether czyli pas kotwiczny, który zaczepia się o uchwyt znajdujący się z tyłu kanapy lub w bagażniku. Warto tutaj zanzaczyć, że nie każdy samochodów wyposażony w mocowanie ISOFIX posiada uchwyt do zapięcia pasa kotwiczącego Top Tether. Należy to sprawdzić przed zakupem fotelika. Bold to wyjątkowy model, gdyż niezależnie od tego w jakim wieku znajduje się pasażer, zawsze należy korzystać z pełnego mocowania, czyli jeszcze raz: ISOFIX, pas samochodowy oraz Top Tether. Nie można pominąć żadnego z elementów mocowania, gdyż wtedy nie zachowa się on zgodnie z założeniami producenta w czasie wypadku. Połączenie tych 3 metod montażu gwarantuje dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa, a rodzicom spokój podczas podróży.

Sprawdź, czy twój samochód jest kompatybilny z tym modelem fotelika >Joie Bold Fitting list< 
Dostosuj Bold'a do wzrostu dziecka

joie bold fotelik 9-36kg regulacja
11 stopni wysokości zagłówka pozwala na idealne dopasowanie tego elementu do wzrostu dziecka. Jest to niewzykle istotne w przypadku fotelików multigrupowych, których zadaniem jest odpowiednie zabezpieczenie dziecka, niezależnie, czy ma 9 czy 36kg. Tak duży zakres regulacji w tym przypadku pozwala na takie rozwiązanie. Fotelik posiada także 3 stopnie regulacji nachylenia oparcia, co jest ważne podczas dłuższych, męczących dla dziecka podróży


Oddychająca skorupa

joie bold fotelik 9-36kg wentylacja
W letnie,upalne dni temperatura w aucie stanowi duży problem, dlatego firma Joie w swoich fotelikach stawia na rozwiązanie zapewniające prawidłową wentylacje. W tylnej części skorupy umiejscowione zostały otwory wentylacyjne, które zapewniają odpowiednią cyrkulacje powietrza - Dzięki temu rozwiązaniu Twoje dziecko nie spoci się zbytnio nawet podczas długich podróży w upalne dni. Drugim elementem, który korzystnie wpływa na wzrost komfortu przewożonego dziecka jest zastosowana tapicerka, która posiada odpowiednio wysokie właściwości higroskopijne oraz przepuszczalność powietrza. 

Geniusz tkwi w prostocie 

joie bold kubek na napój
Gdy większość producentów skupia się wyłącznie na zwiększeniu bezpieczeństwa Joie stawia także na niekonwecjonalne rozwiązania, jednym z takich pomysłów jest wbudowany uchwyt na kubek/napój z którego może korzystać dziecko podczas podróży. Uchwyt jest na wyposażeniu standardowym fotelika i można go zamontować bądź z lewej, bądź z prawej strony fotelika, w zależności od własnych preferencji. 
Pełna specyfikacja fotelika znajduje się na stronie producenta >Joie Bold<

Joie Bold kolorystyka - kliknij, aby powiększyć

Joie-Bold-Ember-New

Joie-Bold-Deep-Sea

 Ember New  Deep Sea

Joie-Bold-Slate

Joie-Bold-Cherry

Slate Cherry

Joie Bold i testy ADAC

Fotelik samochodowy Joie Bold to model zgodny z obowiązującą jeszcze normą ECE R-44/04. Na tej podstawie nie można wyciągać daleko idących wniosków odnośnie poziomu bezpieczeństwa, jaki on zapewnia, gdyż w ramach tej regulacji przeprowadza się mało wymagające rodzaje testów zderzeniowych. 
Cieszyć powinien fakt, że model ten brał udział w dodatkowych testach niezależnego ośrodka badawczego, jakim jest austriacki ÖAMTC, który ściśle współpracuje z niemieckim ośrodkiem ADAC. Bold otrzymał w tych testach notę oceniającą go na 3 gwiazdki, zarówno w parametrze bezpieczeństwa, jak i w nocie ogólnej. Warto zaznaczyć, że jest to najwyższy wynik jaki udaje się uzyskać fotelikom z tej grupy wagowej, które posiadają dla dzieci do przynajmniej 18kg wewnętrzne szelki.

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.


Joie Bold opinie

Fotelik samochodowy Joie Bold nie posiada długiej historii obecności na rynku. Fotel debiutował na przełomie 2017 i 2018 roku, stąd też trudno znaleźć dużej ilości opinii na jego temat. Zapraszamy do dzielenia się Państwa opiniami na jego temat w komentarzach do naszego wpisu na naszym blogu, który jest poświęcony właśnie fotelikowi Joie Bold.

Zobacz nasz wpis na naszym blogu na jego temat >>JOIE BOLD NA BLOG.BOCIEK.EU<<

Prezentacja video:Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
  • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
  • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
  • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
  • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


  • Nazwa :Joie Bold fotelik samochodowy 9-36kg
  • Cena: 949,00
  • Nasza ocena: 5/5 21
  • Opis: Joie Bold fotelik, który dzięki zaawansowanej regulacji zagłówka i oparcia rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Jest to obecnie jedyny fotelik dostępny na rynku, który pozwala na przewożenie dziecka przodem do kierunku jazdy w wewnętrznych szelkach fotelika do wagi dziecka 25kg.
Path: > Joie Bold fotelik samochodowy 9-36kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK