Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Britax Romer KIDFIX III M fotelik samochodowy 15-36kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Britax Romer KIDFIX III M fotelik samochodowy 15-36kg

Britax Romer Kidfix III M - najnowszy model w popularnej i cenionej linii fotelików KIDFIX. Przeprojektowana skorupa fotela zapewnia więcej miejsca dla dziecka i poprawia komfort podróżowania dla mniejszych dzieci. Znane rozwiązania w poprzednich wersji tj. SICT oraz SecureGuard również znajdują się w tym modelu. Fotel dostępny w 3 wariantach kolorystycznych.

Więcej szczegółów

8026

Cena: 899,00 zł


Britax Romer Kidfix III M

Fotelik samochodowy z grupy 15-36kg z ISOFIX-em


Dzisiaj firma Britax Römer spogląda wstecz i jest dumna z roli, jaką odgrywa od ponad 40 lat w skutecznej poprawie bezpieczeństwa dzieci uczestniczących w ruchu drogowym. Firma Britax Römer powstała w 1978 r. z połączenia brytyjskiej firmy Britax oraz niemieckiej firmy Römer. Firma Britax z siedzibą w Andover (Hampshire) została założona w latach 30. ubiegłego wieku, skupiając się początkowo na produkcji pasów bezpieczeństwa dla dorosłych. W latach 80. i 90. firma znacznie poszerzyła swoją działalność na rynkach USA, Australii i Nowej Zelandii, a także w Skandynawii i Azji.

Romer-KIDFIX-III-M-Lifetyle1

Ideą, jak przyświecała projektantom fotelika Kidfix III M była chęć udoskonalenia dobrze przyjętych na rynku fotelików z serii Kidfix II. Posłuchali oni rad rodziców i zmienili kształt skorupy siedziska. Główny nacisk został położony na wzrost komfortu przewożonego w nim dziecka poprzez zastosowanie ergonomicznego designu. Aby to uzyskać projektanci wydłużyli siedzisko - jest ono do 20% dłuższe niż w innych modelach tego typu. Dodatkowa warstwa wyściełania na siedzisku zapewnia optymalny komfort nawet dla starszych dzieci. Wszystko to w połączeniu w poszerzanym oparciem w kształcie litery V w którym możemy dobrze dopasować zarówno mniejsze, jak i większe dzieci znacząco wpływa na jeszcze większy komfort w czasie podróży.

Romer-KIDFIX-III-M-Lifetyle2

Fotelik KIDFIX III M to nie rewolucja, a ewolucja modelu z linii KIDFIX, w związku z czym znajdziemy tutaj wszystkie wyjątkowe systemy wpływające na wzrost bezpieczeństwa dziecka. Pierwszym z tych systemów jest SecureGuard - system, który pozwala utrzymać pas biodrowy w optymalnej pozycji, czyli na kościach miedniczych dziecka. Drugi system SICT, czyli Side Impact Cushion Technology wpływa na wzrost ochrony przed uderzeniem w bok pojazdu. Całość uzupełnia skorupa fotela, której osłony boczne zapewniają dziecku całkowitą ochronę.
Kidfix III M może się podobać dzięki swojemu nowoczesnemu designowi. Czarna skorupa fotela nadaje mu elegancji, co w połączeniu z ciekawym przeszyciem materiałów tapicerki nadaje mu sportowy sznyt. Fotel został w opracowany, zaprojektowany i wyprodukowany u naszych zachodnich sąsiadów, czyli w Niemczech. 


Główne cechy fotelika:

 • fotel dla dzieci od ok. 3.5 roku do ok. 12 lat - grupa wagowa 15-36kg
 • najnowsza, udoskonalona wersja fotela z rodziny KIDFIX
 • dodatkowe systemy wpływające na wzrost bezpieczeństwa dziecka w czasie jazdy: SICT oraz SecureGuard
 • SICT - technologia wpływająca na redukcję zgromadzonej energi w skutek kolizji bocznej; tutaj w postaci wykręcanej z skorupy fotela od strony drzwi osłonie
 • SecureGuard - system, który ma za zadanie utrzymać pas biodrowy w jego optymalnej pozycji
 • nowe, dłuższe siedzisko fotela - nawet do 20% dłuższe w stosunku do innych foteli tej serii
 • większy komfort w czasie jazdy zapewnia dodatkowe podbicie materiału na siedzisku
 • oparcie fotela ułożone w kształt litery V pozwala zachować komfort w podróży dla rosnącego dziecka
 • dodatkowe mocowanie ISOFIX wpływa na wzrost bezpieczeństwa dziecka, ale też ułatwia użytkowanie fotela i poprawia jego stabilność w samochodzie
 • płynna regulacja wysokości zagłówka wraz z prowadnicą pasa w celu dobrego dostosowania jego wysokości do wzrostu dziecka
 • nowoczesny, ciekawy design
 • zdejmowana tapicerka do prania
 • zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech


Romer Kidfix III M i testy ADAC

Fotelik Romer Kidfix III M jest nową konstrukcją, dopiero debiutującą na rynku( lipiec 2018), w związku z czym nie przechodził on jeszcze żadnych dodatkowych testów zderzeniowych. Jego poprzednie wersje z rodziny Kidfix to fotele, które zawsze plasowały się w czołówce pod kątem bezpieczeństwa w swojej grupie wagowej. Jako, że Kidfix III M jest ewolucją, nie rewolucją, nie spodziewamy się, by gdyby przysło już do testów, wypadłby on gorzej niż jego starsi bracia. 

ADAC
- niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Romer Kidfix III M specyfikacja techniczna

 • Fotel z grupy 15-36kg, przodem do kierunku jazdy 
 • Wymiary( Wys x Szer x Głę) : 67 – 85 x 54 x 43 cm 
 • Waga fotelika : 7.5kg

Romer-KIDFIX-III-M-Wymiary Romer-KIDFIX-III-M-Wymiary1
 • Nazwa :Britax Romer KIDFIX III M fotelik samochodowy 15-36kg
 • Cena: 899,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Britax Romer Kidfix III M - najnowszy model w popularnej i cenionej linii fotelików KIDFIX. Przeprojektowana skorupa fotela zapewnia więcej miejsca dla dziecka i poprawia komfort podróżowania dla mniejszych dzieci. Znane rozwiązania w poprzednich wersji tj. SICT oraz SecureGuard również znajdują się w tym modelu. Fotel dostępny w 3 wariantach kolorystycznych.
Path: > > Britax Romer KIDFIX III M fotelik samochodowy 15-36kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK