Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Avionaut Pixel fotelik samochodowy i-Size od 40 do 86cm lub max. 13 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

Avionaut Pixel fotelik samochodowy i-Size od 40 do 86cm lub max. 13 kg

Avionaut Pixel - najnowszy fotelik samochodowy polskiego producenta. Następca dobrze przyjętego na rynku modelu Ultralite. Pixel to fotel zgodny z normą i-Size i jest dedykowany dla dzieci od 40 do 86cm wzrostu i wagi nieprzekraczającej 13kg. Możliwość zapięcia w samochodzie pasem lub na bazie Avionaut IQ - wtedy posiada pełną homologację i-Size. Wyposażony w świetną wkładkę niemowlęcą Pixel.

Więcej szczegółów

8037

 • Tak
 • Nie

Cena: 699,00 zł


Avionaut Pixel - promocja, super cena

fotelik samochodowy dla dzieci do max. 13kg zgodny z normą i-Size


AvionautFoteliki samochodowe dla dzieci Avionaut zostały opracowane we współpracy z projektantami i konstruktorami z doświadczeniem w branży lotniczej. Celem było stworzenie absolutnie bezpiecznych i najwygodniejszych fotelików samochodowych dla dzieci. Produkty Avionaut są ergonomiczne i rosną razem z dzieckiem, aby jak najlepiej dostosować się do ich potrzeb. Dlaczego firma Lookart jest tak pewna jakości fotelików samochodowych? Ponieważ wszystkie modele są produkowane w Polsce, gdzie ma pełną kontrolę nad ich wykonaniem oraz nad wykorzystanymi materiałami. W 2018 roku pierwszy fotelik producenta został przebadany w niemieckim ośrodku testowym ADAC.

Avionaut-Pixel-Lifestyle

Avionaut Pixel to najnowszy fotelik samochodowy dla dzieci od urodzenia do ok. 15 miesiąca życia. Jest to model, który debiutując zastępuje bardzo dobrze przyjęty na rynku model Avionaut Ultralite, który to był pierwszym polskim fotelikiem, który został przebadany w niemieckim ośrodku testowym ADAC. 
Model ten to ewolucja sprawdzonych rozwiązań, do których producent przyzwyczaił już nas w poprzednim modelu. Wyróżniającą cechą fotelika Pixel jest jego skorupa, która została wykonana w całości z innowacyjnego materiału kompozytowego, jakim jest pianka EPP, która to z kolei posiada doskonałe właściwości energochłonne. Takie rozwiązanie powoduje, że dziecko z każdej strony jest osłonięte materiałem, który pochłania siły wypadku, a nie tylko w newralgicznych miejscach w konkurencyjnych modelach. Dodatkową zaletą tego materiału jest jego lekkość Avionaut Pixel waży jedyne 2.5kg, czyniąc go najlżejszym fotelikiem dla noworodków na rynku!

Avionaut-Pixel-Black
Zgodność tego modelu z normą i-Size to informacja, że fotelik zapewnia odpowiednią ochronę dziecka w czasie wypadku. Określa ona również dla jakiego dziecka jest to fotelik. W tym przypadku jest on dla maluszków o wzroście z zakresu 40-86cm oraz o wadze nieprzekraczającej 13kg. Pełną zgodność z tą normą możemy uzyskać jedynie w momencie, gdy fotelik jest zamontowany na bazie Avionaut IQ, która to mocowana jest przy pomocy uchwytów ISOFIX. Dodakowym atutem jest fakt, że na tę samą bazę możemy zmontować kolejny fotelik producenta - AeroFix oraz AeroFix Plus. Nie przeszkadza to w tym, by móc ten fotelik zapiąć w samochodzie przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa.

Avionaut-Pixel-wkładka-pixel
Innowacyjne podejście do pozycji dziecka w foteliku - zastosowanie wkładki Pixel


Avionaut Pixel posiada rewolucyjną wkładkę, która zapewnia prawidłowe ułożenie dziecka w foteliku - wkładkę Pixel. Została ona opracowana we współpracy z autorytetem w dziedzinie fizjoterapii i rozwoju dziecka. Gwarantuje ona prawidłowe ułożenie głowy, tułowia i miednicy dziecka w linii prostej. Po pierwsze, wpływa to znacząco na komfort oddychania dziecka, gdyż nie ma ucisku na przeponę maluszka, ale też udrażnia drogi pokarmowej, przez co eliminuje szansę zadławienia się dziecka podczas np. refluksu, podnosząc przy tym bezpieczeństwo bierne dziecka. Wyprostowany tułów oraz zgięcie nóżek dziecka, imitując pozycję siedzącą zapewnia lepszą neutralizację siły działającej na ciało dziecka w czasie wypadku. Wkładka Pixel składa się z kilku elementów, dzięki czemu dostosowujemy ją do przewożonego dziecka, a sama wkładka jest dostosowana do fizjologicznych i biomechanicznych uwarunkować małego dziecka.
W stosunku do Avionauta Ultralite, Pixel zmniejszył kąt nachylenia o 6 stopni oraz zmienił kszatł wkładki.

Avionaut-Pixel-Budowa-wkładki
Budowa wkładki PIXEL pozwala na jej dostosowanie do rosnącego dziecka


Wszystkich Państwa, którzy zdecydują się odwiedzić nasz salon sprzedaży w Zabrzu zapewniamy, że przed zakupem fotelika zostaną Państwo przeszkoleni z poprawnej obsługi fotelika oraz nasi eksperci sprawdzą jego kompatybilność z Państwa samochodzem oraz upewnią się, czy fotelik uzyskuje odpowiednie kąty po zamontowaniu w samochodzie. 

Główne cechy fotelika Avionaut Pixel

 • zaprojektowany, by zapewnić bezpieczeństwo dziecku od urodzenia do ok. 15 miesiąca( od 45 do 86cm)
 • posiada rewolucyjną wkładkę PIXEL, która zapewnia poprawną pozycję przewożonego dziecka, niezależnie od jego wieku
 • skorupa fotelika wykonana została z kompozytowego tworzywa o wysokiej właściwości energochłonnej - z pianki EPP. Gwarantuje ona niezwykłą skuteczność redukcji powstałej energii podczas wypadku oraz w przeciwieństwie do innych konkurencyjnych modeli, tworzywo te występuje wokoło dziecka, a nie tylko w najbardziej newralgicznych miejscach.
 • niska waga fotelika - Avionaut Pixel waży 2.5kg czyniąc go tym samym najlżejszym fotelikiem na rynku w tej kategorii wagowej
 • jest zgodny z normą i-Size, spełniając wysokie wymagania testów zderzeniowych w ramach nadanej mu homologacji
 • pełna zgodność z normą i-Size jest osiągana tylko wraz z bazą Avionaut IQ, którą mocujemy przy pomocy uchwytów ISOFIX. Dodatkowo, fotel ten można zamontować w samochodzie przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa.
 • baza Avionaut IQ słuzy również do zamontowania kolejnego fotelika Aerofix lub Aerofix RWF
 • Wypełnienie siedziska zostało wykonane z termoplastycznej pianki, która to pod wpływem nacisku oraz ciepła dziecka doskonale dopasowuje się do jego kształtu
 • posiada budkę przeciwsłoneczną, która chroni dziecko
 • jest kompatybilny z adapterami do wózków typu Maxi-Cosi, przez co można go zamontować na niemal każdym stelażu dostępnym na rynku


Avionaut Pixel i testy ADAC

Avionaut-Pixel-Testy-i-Size

Avionaut Pixel to fotelik, który spełnia wymagania założone w ramach normy ECE R-129, czyli tzw. i-Size, a nawet je przekracza.  W ramach tych testów bierze się pod uwagę kilka kryteriów ochrony dziecka w czasie wypadku. I tak, Pixel zapewnia ochronę kręgosłupa w 140% wymaganych wartości przeciążeń, głowy w 153% oraz ochrony bocznej głowy w 120%. 
W maju 2019 poznaliśmy wyniki testów ADAC modelu Avionaut Pixel. Model ten został przetestowany zarówno przy zapięciu pasem samochodowym, jak i w przypadku montażu na dedykowanej do niego bazie IQ. W obu przypadkach fotelik otrzymał ocenę "gut", czyli 4 gwiazdki, tym samym powtarzając dobry wynik jego protoplasty - Avionaut Ultralite. Taki dobre wyniki, szczególnie dobre oceny za zderzenia czołowe potwierdzają tym samym, że jest on w czołówce najbezpieczniejszych modeli na rynku.

Avionaut Pixel brał udział również w testach takich ośrodków jak PIMOT, Applus IDIADA, CSI Italy oraz TASS International.

ADAC- niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.


Avionaut Pixel opinie

Foteli Avionaut Pixel posiada bardzo dobre opinie od swoich użytkowników. Nie jest zaskoczeniem, że przede wszystkim jest on wychwalany za swoją niską wagę, bardzo przydatną w momencie, gdy fotel wraz z dzieckiem trzeba wnosić po schodach w budynkach bez windy. Dodatkowo, rodzice podkreślają dobrą pozycję przewożenia dziecka w samochodzie, aczkolwiek jest to uzależnione od pochyłości kanapy samochodu. Nie umyka uwadze fakt, że pasuje on do większości dostępnych stelaży wózków oraz jego baza ISOFIX pasuje do kolejnego modelu tej marki - Avionaut Aerofix.

Avionaut Pixel instrukcja montażu

Avionaut Pixel kolorystyka

Avionaut-Pixel-U.01-Grey-Melange Avionaut-Pixel-U02-Beige-Melange
Kolor: U.01 Grey Melange Kolor: U.02 Beige Melange
Avionaut-Pixel-U03-Berlin-Black Avionaut-Pixel-U04-Warsaw-Red
Kolor: U.03 London Black Kolor: U.04 Warsaw Red
Avionaut-Pixel-U05-Istanbul-Navy Avionaut-Pixel-U06-London-Grey.
Kolor: U.05 Istanbul Navy Kolor: U.06 London Grey
 • Nazwa :Avionaut Pixel fotelik samochodowy i-Size od 40 do 86cm lub max. 13 kg
 • By Avionaut
 • Cena: 699,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Avionaut Pixel - najnowszy fotelik samochodowy polskiego producenta. Następca dobrze przyjętego na rynku modelu Ultralite. Pixel to fotel zgodny z normą i-Size i jest dedykowany dla dzieci od 40 do 86cm wzrostu i wagi nieprzekraczającej 13kg. Możliwość zapięcia w samochodzie pasem lub na bazie Avionaut IQ - wtedy posiada pełną homologację i-Size. Wyposażony w świetną wkładkę niemowlęcą Pixel.
Path: > > Avionaut Pixel fotelik samochodowy i-Size od 40 do 86cm lub max. 13 kg

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK