Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Cybex Cloud S i-Size fotelik samochodowy od urodzenia do max. 13kg z najnowszą normą i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Cybex Cloud S i-Size fotelik samochodowy od urodzenia do max. 13kg z najnowszą normą i-Size

Fotelik samochodowy Cybex Cloud S i-Size to sprawdzone rozwiązanie w całkowicie nowej odsłonie. Jak każdy fotelik zawierający w nazwie słowo Cloud posiada on funkcję rozłożenia oparcia do pozycji leżącej poza samochodem. Zgodność z normą i-Size to informacja, że fotelik jest dla dzieci od 45 do 87cm i do wagi maksymalnej 13kg.

Więcej szczegółów

Cybex Cloud S i-Size

Fotelik samochodowy dla dzieci od urodzenia do ok. 18 miesięcy - od 45 do 87cm wzrostu oraz do max. 13kg wagi dziecka


Cybex logoCybex to renomowana niemiecka firma, której twórcą jest Martin Pos. Jako ojciec dwójki dzieci chciał opracować produkty o najwyższej jakości i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego też w aspekcie bezpieczeństwa produkty Cybex posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szereg niezależnych wysokich ocen z testów bezpieczeństwa przeprowadzanych zarówno przez organizacje konsumenckie (m.in. Stiftung Warentest) jak i instytuty certyfikujące bezpieczeństwo (m.in. ADAC, OAMTC). Również tapicerki marki Cybex poddawane są rygorystycznym testom na zawartość substancji szkodliwych. Testowane są kątem wytrzymałości, odporności na zabrudzenia, czy np. trwałości koloru. Potwierdzeniem najwyższej jakości i świetnego designu jest kilkukrotne zdobycie przez foteliki Cybex prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Firma Cybex łączy w sobie niemiecką wiedzę technologiczną i niezawodność z nowoczesnym wzornictwem i komfortem.

Cybex-Cloud-S-i-Size

Fotelik samochodowy Cybex Cloud S i-Size nowa odsłona sprawdzonych rozwiązań fotelików marki Cybex.
Cloud S i-Size to ewolucja modelu Cloud Q. Jest to podobna, aczkolwiek nie identyczna konstrukcja, która w głównej mierze została skonstruowana, aby spełnić wysokie wymagania bezpieczeństwa najnowszej normy europejskiej dotyczącej przewożenia dzieci - normy R-129, potocznie zwaną i-Size. 
Założeniem tej homologacji jest przewożenie dzieci do min. 15 miesiąca tyłem do kierunku jazdy oraz rezygnacja klasyfikacji dzieci na podstawie ich wagi na rzecz wzrostu( limity wagowe również pozostały, ze względu na mocowanie ISOFIX). Dlatego też, patrząc na dane dostarzone przez markę Cybex, Cloud S i-Size jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do max. 13kg o wzroście z przedziału 45-87cm. Należy tutaj dopowiedzieć, że pełną zgodność z normą i-Size fotelik otrzyma w momencie, gdy będzie zmontowany na dedykowanej bazie.
Istotną, jeżeli nie najistotniejszą funkcją tego modelu jest opcja rozłożenia oparcia fotelika. Cloud S i-Size, podobnie jak wcześniejszy model z tej serii pozwala na zmianę kąta oparcia z pozycji przechylonej na rozłożoną na płasko. Takiego zabiegu możemy dokonać wszędzie, z wyjątkiem samochodu w czasie jazdy, gdzie odpowiednie pochylenie siedziska jest kluczowe dla bezpieczeństwa dziecka. Taka funkcja umożliwia dłuższe przebywanie maluszka w foteliku bez konsekwencji przesadnego obciążenia kręgosłupa.
Jako, że fotelik jest z linii produktowej oznaczonej literą "S", w jego konstrukcji zauważyć możemy nawiązania do innych fotelików z tej serii. Mamy tutaj przetłoczone wzory na dodatkowej ochronie przed zderzeniem bocznym - systemie L.S.P. W stosunku do Clouda Q, w tym modelu nie mamy już teleskopowo skonstruowanego ramienia tej ochrony, a na jej miejscu jest plastikowa łapa, która równie skutecznie chroni dziecko przed konsekwencjami takiego zdarzenia drogowego. Kolejnym elementem maksymalizującym ochronę jest zagłówek fotelika, który jest wykonany z materiałów energochłonnych. Jego płynna, 11 stopniowa regulacja wysokości pozwala na dokładne dostosowanie wysokości szelek i zagłówka do rosnącego dziecka.
Dodatkowym elementem poprawiającym pozycję maluszka jest wkładka niemowlęca, którą stosujemy do odpowiedniego wzrostu dziecka, zgodnie z zaleceniami producenta. 
Wygodny daszek przeciwsłoneczny z filtrem UPV +50 gwarantuje należytą ochronę maluszka w cieplejsze dni.

Cybex-Cloud-S-i-Size-kolonia-2017

Główne cecy fotelika:

 • Zgodny z homologacją i-Size( pełna zgodność z bazą ISOFIX)
 • Dla dzieci od urodzenie do maksymalnej wagi 13kg oraz wzroście z zakresu 45-87cm
 • Unikatowa opcja rozłożenia oparcia fotelika do pozycji leżącej( do zastosowania poza samochodem)
 • 11 stopni regulacji wysokości zagłówka - zmiana jego położenia wpływa na wysokość ułożenia szelek
 • 3-punktowe szelki fotelika chroniące dziecko w czasie wypadku
 • W celu poprawy komfortu na szelkach zastosowano miękkie poduszki na wysokości ramion i przy klamrze szelek
 • Wyposażony w wkładkę niemowlęcą, którą należy wyciągnąć w przy odpowiednim wzroście dziecka
 • Posiada wbudowany system poprawiający bezpieczeństwo w czasie uderzenia bocznego - system L.S.P.
 • Przed słońcem chroni duża, składana budka z filtrem UVP+50 rozkładana niezależnie od pozycji pałąka
 • Można go zamontować na wszystkie wózki marki Cybex, GB oraz kilku innych producentów, przy użyciu adaptera


Cybex Cloud S i-Size - testy zderzeniowe homologacji i-Size oraz niezależne testy ADAC

Folelik zgodny z normą i-Size to pewnego rodzaju podstawowy gwarant bezpieczeństwa. W ramach tej normy fotelik jest poddawany szczegółowym testom zderzeniowym, przy użyciu najnowszej dostępnej technologii badawczej. Sprawdza się przeciążenia zarówno podczas zderzenia czołowego przy prędkości 50km/h, bocznym z prędkością 24km/h oraz w trakcie uderzenia w tył pojazdu przy prędkości 30km/h. Badane przeciążenia działające na maluszka w każdym rodzaju zderzeń muszą być odpowiednio niskie, aby móc zaliczyć taką homologację. Fotelik Cloud S i-Size ją spełnia w ponad 100%.

Na chwilę obecną (sierpień 2018) nie zadebiutował jeszcze na rynku sprzedażowym  w związku z czym nie miał szans na odbycie dotawkowych testów zderzeniowym w niezależnych ośrodkach badawczych tj. np. niemiecki ADAC* lub austriacki OAMTC. 

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Cybex-Cloud-S-i-Size-kolonia-2017-2

Cloud S i-Size opinie

Tak jak pisaliśmy przy okazji testów tego modelu, fotelik ten nie został jeszcze oficjalnie wpuszczony na rynek sprzedaży, w związku z czym, na dzień dzisiejszy znalezienie jakichkolwiek opinii na jego temat jest praktycznie niemożliwe.


Dotępna kolorystyka

Fotelik Cloud S i-Size będzie dostępny w 7 wariantach kolorysytcznyc:
 • Autumn Gold
 • Denim Blue
 • Manhattan Grey
 • Lavastone Black
 • Pepper Black
 • Rebel Red
 • Passion PinkZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Cybex Cloud S i-Size fotelik samochodowy od urodzenia do max. 13kg z najnowszą normą i-Size
 • By Cybex
 • Cena: 0,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Fotelik samochodowy Cybex Cloud S i-Size to sprawdzone rozwiązanie w całkowicie nowej odsłonie. Jak każdy fotelik zawierający w nazwie słowo Cloud posiada on funkcję rozłożenia oparcia do pozycji leżącej poza samochodem. Zgodność z normą i-Size to informacja, że fotelik jest dla dzieci od 45 do 87cm i do wagi maksymalnej 13kg.
Path: > > Cybex Cloud S i-Size fotelik samochodowy od urodzenia do max. 13kg z najnowszą normą i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK