Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Maxi-Cosi Jade gondola do przewożenia dzieci w samochodzie Powiększ do pełnego rozmiaru

Maxi-Cosi Jade gondola do przewożenia dzieci w samochodzie

Maxi-Cosi Jade to innowacyjne podejście do przewożenia dziecka w samochodzie. Jest to pierwsza gondola wózka z homologacją i-Size, którą możemy zamontować w samochodzie na bazie 3Way Fix. Dla dzieci od 40cm do 70cm. 5 gwiazdek w testach ADAC.

Więcej szczegółów

8051

Cena: 999,00 zł


Maxi-Cosi Jade

gondola z homologacją i-Size do przewożenia dziecka w samochodzie 


Maxi-Cosi-Jade-gondola-z-isofix

Maxi-Cosi Jade
- pierwsza na świecie gondola z wózka, którą można zamontować w samochodzie na bazie z mocowaniem ISOFIX. Jest to część zestawu 3way Family.
Pozycja boczna w fotelikach jest zalecana już od dłuższego czasu dla wcześniaków, ale  przyda się również dzieciom urodzonym o czasie ;) szczególnie podczas dłuższych tras, gdzie w normalnym foteliku trzeba robić przerwy. Kolejnym problemem które rozwiązuje fotelik i gondola Jade to opadająca głowa podczas snu, zjawisko często występujące w tradycyjnych fotelikach 0-13kg. Jade to rewolucyjne rozwiązanie, głównie ze względu na zastosowanie nowego materiału energochłonnego wewnątrz gondoli oraz na fakt, że dotychczas dostępne gondolki z homologacją można było zapiąć w samochodzie tylko i wyłącznie przy użyciu pasów samochodowych i powiedzmy sobie szczerze, nie było to ani proste, ani wygodne.
Maxi-Cosi-Jade-baza-Travel-System

Gondolkę Maxi-Cosi Jade zapinamy w bazę 3way Fix, która posiada mocowanie ISOFIX. Nie można tej bazy zamontować przy pomocy pasów bezpieczeństwa samochodu. Gondolę należy ułożyć wzdłuż tylnej kanapy, przez co dziecko podróżuje bokiem do kierunku jazdy. Podczas podróży maleństwo należy zabezpieczyć wewnętrzną uprzężą, która uniemożliwi przemieszczenie się dziecka podczas wypadku. Całość skorupy gondoli została wykonana z energochłonnego materiału, który ma za zadanie zminimalizować siły działające na dziecko w czasie zdarzenia drogowego.
Dodatkową zaletą zastosowania bazy 3 Way Fix jest fakt, że wchodzi ona w skład systemu Travel system. Przy jej pomocy możemy zamontować nie tylko gondolkę Jade, ale również fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble Plus oraz kolejny model dla staszego dziecka - Pearl Pro i-Size. 

Maxi-Cosi Jade gondola samochodowa przekrój
Pozycja leżąca, którą zapewnia gondola Jade jest szczególnie polecana do przewożenia dzieci i niemowląt, u których w pozycji półleżącej występują bezdechy, bradykardia czy niskie wysycenie tlenem krwi.
Praktycznym aspektem jest fakt, że poza samochodem możemy w pełni korzystać z gondoli, mocując ją na większość dostępnych w ofercie wózków producenta.
Wysoki poziom bezpieczeństwa został uzyskany m.in. dzięki zastosowaniu specjalnie wzmocnionej ramy. Jest ona oparta na konstrukcji z włókna szklanego. Nie tylko czyni ona gondolkę Jade niezwykle lekką, ale również wzmacnia strukturę ramy oraz rozprasza ono energię w czasie zderzenia. 
Komfortową pozycję dziecka uzyskano poprzez zastosowanie pianki memory foam. Pod wpływem temperatury, dokształca się ona do dziecka gwarantując wygodną i zdrową pozycję przewożonego malucha.

Maxi-Cosi Jade Gondola


Główne cechy gondolki Jade:

 • odpowiednia dla dzieci od pierwszego dnia narodzin
 • posiada homologację i-Size (dla maluszków o wzroście od 40cm do 70cm)
 • montaż w samochodzie przy pomocy bazy Maxi-Cosi 3 Way Fix
 • wyposażona w wewnątrzne szelki do zabezpieczenia dziecka w podróży
 • bokiem do kierunku jazdy
 • zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa (5 gwiazdek ADAC - testy Maj 2019)
 • wygodna, horyzontalna pozycja do przewożenia dziecka - brak przerw w podróży!
 • doskonale sprawdza się dla dzieci u których występuje występują bezdechy, bradykardia czy niskie wysycenie tlenem krwi
 • praktyczna pianka memory foam dokształca się do przewożonego dziecka - wysoki komfort podróżowania
 • stuktura konstrukcji gondoli wzmocniona materiałem z włókna szklanego
 • wentylowany spód gondoli
 • po zamontowani w samochodzie zajmuje 2 miejsca na tylnej kanapie
 • można ją zamontować na stelaże wózków Maxi-Cosi

Maxi-Cosi Jade testy ADAC i bezpieczeństwo

Gondola Maxi-Cosi Jade została przebadana w niemieckim ośrodku ADAC w maju 2019. Z racji tego, że sama gondolka nie posiada bezpośredniej możliwości zamontowania w samochodzie, została ona przetestowana na dedykowanej do niej bazie ISOFIX Maxi-Cosi 3Way Fix. Wynikiem testów jest nota 1.5, czyli 5 gwiazdek. Szczególnie dobrze wypadła ona podczas testów zderzeniowych bocznych otrzymując notę 0.7.

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Dostępna kolorysyka:

Maxi-cosi-jade-nomad-black Maxi-cosi-jade-nomad-grey
Kolor: Nomad Black Kolor: Nomad Grey
Maxi-Cosi-jade-nomad-sand Maxi-Cosi-jade-sparkling-Blue
Kolor: Nomad Sand Kolor: Sparkling Blue
Maxi-cosi-jade-sparkling-grey
Kolor: Sparkling Grey


Zdjęcia zrobione przez naszego pracownika podczas prezentacji gondoli Jade na targach Kind + Jugend 2018

Maxi-Cosi Jade na targach 2018
Maxi-Cosi Jade na targach
Maxi-Cosi Jade w samochodzie
Maxi-Cosi Jade Przekrój gondoli
 • Nazwa :Maxi-Cosi Jade gondola do przewożenia dzieci w samochodzie
 • Cena: 999,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Maxi-Cosi Jade to innowacyjne podejście do przewożenia dziecka w samochodzie. Jest to pierwsza gondola wózka z homologacją i-Size, którą możemy zamontować w samochodzie na bazie 3Way Fix.  Dla dzieci od 40cm do 70cm. 5 gwiazdek w testach ADAC.
Path: > > > Maxi-Cosi Jade gondola do przewożenia dzieci w samochodzie

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK