Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Cybex Cloud Z Sensorsafe i-Size fotelik rozkładany z normą i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Cybex Cloud Z Sensorsafe i-Size fotelik rozkładany z normą i-Size

Colud Z Sensorsafe i-Size, nowy fotelik przewidziany dla dzieci od urodzenia do ok. 80cm wzrost zgodny z homologacją R-129, tzw. i-Size. Najnowsza odsłona fotelika z inteligentnym systemem Cybex Sensorsafe. Stworzony na bazie fotelika Cybex Cloud Q.

Więcej szczegółów

8056

 • Bez bazy
 • Baza Cybex Z i-Size
 • Baza Cybex Z One i-Size

Cena: 1 199,00 zł


Colud Z i-Size Sensorsafe 

fotelik dla najmniejszych dzieci, montowany tyłem do kierunku jazdy, nowy standard bezpieczeństwa przy maksymalnym komforcie podróżowania. 
Cybex cloud z i-size fotelik rozkładany opinie testy

Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437


Cybex logoCybex to renomowana niemiecka firma, której twórcą jest Martin Pos. Jako ojciec dwójki dzieci chciał opracować produkty o najwyższej jakości i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego też w aspekcie bezpieczeństwa produkty Cybex posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szereg niezależnych wysokich ocen z testów bezpieczeństwa przeprowadzanych zarówno przez organizacje konsumenckie (m.in. Stiftung Warentest) jak i instytuty certyfikujące bezpieczeństwo (m.in. ADAC, OAMTC). Również tapicerki marki Cybex poddawane są rygorystycznym testom na zawartość substancji szkodliwych. Testowane są kątem wytrzymałości, odporności na zabrudzenia, czy np. trwałości koloru. Potwierdzeniem najwyższej jakości i świetnego designu jest kilkukrotne zdobycie przez foteliki Cybex prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Firma Cybex łączy w sobie niemiecką wiedzę technologiczną i niezawodność z nowoczesnym wzornictwem i komfortem.

Fotelik Cybex Cloud Z Sensorsafe i-Size jest fotelikiem z grupy 0+, skonstruowanym zgodnie z najnowszymi wytycznymi bezpieczeństwa dziecka - normą i-Size. Jest on przewidziany dla dzieci od urodzenia do ok. 80cm wzrostu. Fotelik, jak i jego poprzednik Cloud Q, posiada funkcję regulacji położenia oparcia siedziska w 2 położeniach. Seria Z wprowadza udoskonalony, bardziej zaawansowany technicznie system zabezpieczenia przez zderzeniami bocznymi - L.S.P. oraz wymienną bazę kompatybilną z fotelikami przeznaczonymi dla dzieci do 4 lat.

Cybex GB Vaya Sensorsafe

SensorSafe - Spokój dla ciebie. Bezpieczeństwo dla twojego dziecka. 

Przy pomocy nowego systemu monitorowania SensorSafe, CYBEX przedstawia technologię, która zapobiega możliwym sytuacjom krytycznym w samochodzie. System SensorSafe dostępny jest dla wybranych fotelików samochodowych i-Size linii Platinum oraz Gold. Składa się z klamry, która przymocowana jest do pasów bezpieczeństwa i za pomocą Bluetootha połączona jest z aplikacją w smartfonie. W sytuacji, która może być niebezpieczna dla dziecka – w momencie rozpięcia pasów bezpieczeństwa, nieodpowiedniej temperatury, pozostawienia dziecka w pojeździe lub zbyt długiego okresu podróżowania, rodzice otrzymują sygnał dźwiękowy, a także powiadomienie na swojego smartfona aby móc jak najszybciej zareagować.


Czym jest System Cybex Sensorsafe

Wykorzystanie systemu Cybex Sensorsafe to wielki krok w 21 wiek i wykorzystanie obecnie dostępnych technologii, by zwiększyć bierne bezpieczeństwo dziecka w czasie podróży. Sytem ten składa się z dwóch elementów: inteligentnego klipsa, który umiejscowiony jest na pasach piersiowych fotelika oraz z nadajnika, montowanego w gnieździe OBD pojazdu. Pełne wykorzystanie możemy uzyskać, powiązując system z zainstalowaną aplikacją na urządzeniu mobilnym( w chwili obecnej dostępna tylko na urządzenia z systemem iOS). 
Cybex Senorsafe od momentu przekręcenia kluczyka w stacyjce stale monitoruje dziecko w foteliku. Informuje alarmem dźwiękowym, jak i wysyła powiadomienie na sprawowane urządzenie o wszelkich nieprawidłowościach. 
Możemy otrzymać komunikat o tym, że dziecko w czasie podróży rozpięło klips systemu, przez co może próbować wydostać się z fotelika. Alarm włączy się, gdy przekroczymy dopuszczalny czas podróżowania dziecka w foteliku. Otrzymamy ostrzeżenie, jeżeli temperatura w samochodzie spadnie lub wzrośnie do niebezpiecznych w skutkach dla dziecka wartości oraz, gdy dotrzemy do celu i wyłączymy silnik, przypomni nam, żeby zabrać dziecko ze sobą. Czyż to nie piękne? 
Szczegółowy opis mechanizmu działania systemu Cybex Sensorsafe znajdą Państwo pod linkiem znajdującym się w opisie poniższego filmu lub bezpośrednio pod tym linkiem >>Cybex Sensorsafe<<. Zapraszamy do jego obejrzenia.


Wideoprezentacja działania systemu Cybex Sensorsafe


Fotelik Cybex Cloud Z Sensorsafe i-Size dostępny w 5 deseniach tapicerki:

 • Stardust Black
 • Midnight Blue
 • Manhattan Grey
 • Autumn Gold
 • Passion Pink

Główne cechy fotelika Cybex Cloud Z Sensorsafe i-size:

 • Wyposażony w innowacyjny system bezpieczeństwa Cybex Sensorsafe - LINK
 • Nowa ultra wytrzymała ruchoma skorupa fotelika
 • System ułatwiający wkładanie i wyciąganie fotelika po dokupieniu bazy Z - Line
 • Regulacja oparcia fotelika w trzech pozycjach pozycjach poza samochodem
 • Wkładka wypełniająca fotelik regulowana automatycznie wraz z zagłówkiem.
 • 11 pozycji regulacji wysokości zagłówka wraz ze zintegrowaną regulacją 3 punktówych pasów
 • Nowe rozwiązania dotyczące dodatkowego systemu zabezpieczającego przez zderzeniem bocznym - systemu L.S.P
 • Duża rozkładana budka XXL z filtrem przeciwsłonecznym UV +50
 • Możliwość montowania w Isofix - po dokupieniu nowej bazy Z
 • Możliwość wpinania do wózków Cybex oraz kompatybilny z wózkami innych marek
 • Przyjazna dziecku tkanina plus o dobrych właściwościach
 • I-Size - testowany z dodatkowymi zderzeniami bocznymi w stosunku do fotelików z poprzednia regulacją ECE R44/04

Cloud Z i-Size Sensorsafe i testy ADAC

Podstawowym poziomem bezpieczeństwa fotelika Cloud Z i-Size Sensorsafe jest zgodność z normą homologacyjną. W jej ramach przeprowadza się szereg zderzeń. Bada się zachowanie fotelika podczas uderzenia czołowego przy prędkości 50km/h, bocznego przy 24 km/h oraz w tył pojazdu przy 30km/h. Otrzymanie takiej homologacji wiąże się z spełnieniem określonych norm sił działających na manekin podczas każdego rodzaju zderzenia. 

Wersja Cloud Z i-Size SensorSafe to nic więcej, jak fotelik Cloud Z i-Size, który został dodatkowo wyposażony w system SensorSafe. Bazując na danych z testów ADAC z maja 2019, możemy stwierdzić, że fotelik ten otrzymał bardzo dobre wyniki w ramach tych badań. Cloud Z i-Size został przebadany zarówno w momencie, gdy był zapięty pasem samochodowym, jak również po zamontowaniu na bazie Cybex Base Z i-Size. Poszczególne wyniki testów napawają optymizmem, jako iż na pasie fotelik otrzymał 5 gwiazdek za bezpieczeństwo, a na bazie mocną 4-gwiazdkową notę. Jest to jeden z lepszych wyników w porównaniu z konkurencyjnymi zestawami modułowymi innych firm.

ADAC - niemiecki automobilklub zrzeszający ponad 17 milionów miłośników motoryzacji. ADAC przeprowadza testy na fotelikach dziecięcych. Ocenia je w skali od 1-5. Obowiązuje niemiecki system oceniania (im mniejsza ocena, tym lepiej). W Polsce dla lepszego zrozumienia wyników testów ADAC stosuje się "gwiazdki", dlatego gdy fotelik w skali ADAC otrzymuje ocenę 1 - "sehr gut" (bardzo dobry), w Polsce mówi się, że ma 5 gwiazdek *****.

Dostępna kolorystyka

Cybex-Cloud-Z-i-Size-Sensorsafe-Autumn-Gold-2020 Cybex-Cloud-Z-i-Size-SensorSafe-Deep-Black-2020
Kolor: Autumn Gold 2020 Kolor: Deep Black 2020
Cybex-Cloud-Z-i-Size-SensorSafe-Soho-Grey-2020 Cybex-Cloud-Z-i-Size-Sensorsafe-Stardust-Black-2019
Kolor: Soho Grey 2020 Kolor: Stardust Black 2019


Kolorystyka Cybex PLUS:

Cybex-Cloud-Z-i-Size-PLUS-Sensorsafe-Autumn-Gold-2020 Cybex-Cloud-Z-i-Size-PLUS-Sensorsafe-Deep-Black-2020
Kolor: PLUS Autumn Gold 2020 Kolor: PLUS Deep Black 2020
Cybex-Cloud-Z-i-Size-PLUS-Sensorsafe-Khaki-Green-2020 Cybex-Cloud-Z-i-Size-PLUS-Sensorsafe-Mountain-Blue-2020
Kolor: PLUS Khaki Green 2020 Kolor: PLUS Mountain Blue 2020
Cybex-Cloud-Z-i-Size-PLUS-Sensorsafe-Mustard-Yellow-2020 Cybex-Cloud-Z-i-Size-PLUS-Sensorsafe
Kolor: PLUS Mustard Yellow 2020 Kolor: PLUS Nautical Blue 2020
Cybex-Cloud-Z-i-Size-PLUS-Sensorsafe-Soho-Grey-2020
Kolor: PLUS Soho Grey 2020
Zdjęcia "live" Cybex Cloud Z Sebsirsafe i-Size zamontowanego na bazie Cybex Z Base

 • Nazwa :Cybex Cloud Z Sensorsafe i-Size fotelik rozkładany z normą i-Size
 • By Cybex
 • Cena: 1 199,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Colud Z Sensorsafe i-Size , nowy fotelik przewidziany dla dzieci od urodzenia do ok. 80cm wzrost zgodny z homologacją R-129, tzw. i-Size. Najnowsza odsłona fotelika z inteligentnym systemem Cybex Sensorsafe. Stworzony na bazie fotelika Cybex Cloud Q.
Path: > > Cybex Cloud Z Sensorsafe i-Size fotelik rozkładany z normą i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK