Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Cybex E Priam wózek z elektrycznym napędem - Rewolucja z dziedzinie wózków! Powiększ do pełnego rozmiaru

Cybex E Priam wózek z elektrycznym napędem - Rewolucja z dziedzinie wózków!

Cybex E Priam - premierowy wózek marki Cybex z dodatkowym napędem elektrycznym. Piesze wycieczki z dzieckiem jeszcze nigdy nie były tak przyjemne i lekkie. Zakochasz się łatwości prowadzenia wózka już od pierwszego spaceru. Dostępny w wersji spacerowej oraz 2 w 1!

Więcej szczegółów

8061

Cena: 6 948,00 zł


Cybex E Priam

wózek głęboko - spacerowy z dodatkowymi silniczkami wspomagającymi prowadzenie wózka w czasie spaceru


Cybex logoCybex to renomowana niemiecka firma, której twórcą jest Martin Pos. Jako ojciec dwójki dzieci chciał opracować produkty o najwyższej jakości i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego też w aspekcie bezpieczeństwa produkty Cybex posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz szereg niezależnych wysokich ocen z testów bezpieczeństwa przeprowadzanych zarówno przez organizacje konsumenckie (m.in. Stiftung Warentest) jak i instytuty certyfikujące bezpieczeństwo (m.in. ADAC, OAMTC). Również tapicerki marki Cybex poddawane są rygorystycznym testom na zawartość substancji szkodliwych. Testowane są kątem wytrzymałości, odporności na zabrudzenia, czy np. trwałości koloru. Potwierdzeniem najwyższej jakości i świetnego designu jest kilkukrotne zdobycie przez foteliki Cybex prestiżowej nagrody Red Dot Design Award. Firma Cybex łączy w sobie niemiecką wiedzę technologiczną i niezawodność z nowoczesnym wzornictwem i komfortem.

Cybex-E-Priam

Cybex E Priam to kolejny mariaż producenta z najnowszą technologią. Premiera 2019 roku!

Cybex E Priam
- rewolucyjna, inteligentna techonologia spotyka się z luksusowym wzornictwem. Pietwszy e-wózek Cybex. Inteligentny, intuicyjny i wyjątkowo innowacyjny, E PRIAM umożliwia łatwe przemieszczanie się w górę i w dół wzgórz oraz sprytnie dostosowuje się do nierównego terenu, takiego jak piasek, żwir, czy kostka brukowa. Doświadcz magicznego wrażenia, że "kilogramy szczęścia" są lekkie jak piórko, skaliste ścieżki gładkie jak płaski, równy teren, niemożliwa wspinaczka pod górę, która nagle stała się możliwa.

Idź dalej, dopasuj się bardziej do swojego codziennego życia i miej więcej energii dla siebie i swojej przyszłej podróży razem z dzieckiem.

Pozornie, wózek nie różni się od obecnie dostępnych wersji. Jedyne, co zdradza, że mamy do czynienia z nową wersją to dodatkowy przycisk znajdujący się na ramie wózka. Jego przyciśnięcie uruchamia schowane w ramie wózka przy kołach silniczki, które wspomagają prowadzenie wózka. TAK - Cybex E Priam to wózek z napędem na tylną oś! Pomaga on np. przy wjeżdżaniu wózkiem pod górkę, ale także odciąża rodzica podczas zwykłych, codziennych pieszych wycieczek z maluchem. Zakochasz się w nim od pierwszego spaceru!

Wózek Cybex E Priam zachował przy tym wszelkie cechy swojej pierwotnej wersji - nadal jest to prosta, przyjemna dla oka konstrukcja ramy z pełną dowolnością kombinacji zamontowania dopasowanego dla dziecka siedziska spacerowego. Dzięki systemowi podróżnemu CYBEX na stelażu możemy zamontować wszystkie modele obecnie dostępnych fotelików samochodowych producenta z przedziału wagowego do 13kg. 

Cybex E Priam - korzyści napędu elektrycznego

Cybex-E-Priam-jazda-pod-gorke
 • WJAZD POD GÓRKĘ 
  Spraw, aby walka o zbocza należała do przeszłości - e-PRIAM daje Ci pomocną dłoń, kiedy jej najbardziej potrzebujesz. Po aktywacji systemu, sensory wbudowane w rączkę wykryją wzmożoną siłę nacisku i uruchomią napęd, dzięki czemu wjazd pod stromą pochyłość pokonamy z równą lekkością, jak jazda z wózkiem po płaskim chodniku.
Cybex-E-Priam-jazda-po-nierownym-terenie
 • WSPARCIE NA NIERÓWNYM TERENIE
  Nie zastanawiaj się zbytnio nad wyruszeniem w drogę: e-PRIAM pozwala Ci poruszać się po trudnym terenie, takim jak piaszczyste plaże, wiejskie ścieżki i śnieżne zimowe ulice. Większa łatwość podróżowania dla Ciebie, większy komfort podróżowania dla Twojego dziecka.

Cybex-E-Priam-jazda-z-gorki
 • ZJAZDY Z GÓRKI
  Podróżuj w dół zbocza w pełnej wygodzie oraz gracji dzięki pomocy przy zjeździe w E PRIAM - wykrywa on wzmożony nacisk na rączkę i odpowiednio spowalnia zjazd. Bez wysiłku ruszaj w dół, bez względu na to, czy podróżujesz z maleńkim noworodkiem, czy w kilkuletnim dzieckiem.


Film instuktażowy dotyczący wózka Cybex E Priam:

Główne zalety napędu wózka Cybex E Priam:

 • Pierwszy wózek dziecięcy na rynku z napędem elektrycznym
 • Wpomaga rodzica w codziennym spacerze oraz w pokonywaniu różnych pochyłości - czy to z górki, czy pod górkę
 • Dwa wbudowane silniczki napędzające tylne koła wózka
 • Pojemna bateria dająca zasięg działania napędu aż do 45 km!
 • Dziękui wbudowanej baterii w tylnej osi, wózek ma obniżony środek ciężkości, przez co jest on bardziej stabilny
 • Prowadzi się go lepiej niż najbardziej amortyzowane wózki z kołami pompowanymi - Zamień koła pompowane na elektryczne wspomaganie!
 • Waży tyle co większość wózków z kołami pompowanymi
 • Możliwość dokupienia dodatkowej baterii
 • Szybkie ładowanie - do pełna w niecałe 6h ładowania
 • Brak potrzeby zdemontowania baterii w celach naładowania
 • Gniazdo ładowania USB (kabel ładujący w zestawie)
 • Widoczne diody LED informujące o poziomie naładowania baterii
 • System można włączać i wyłączać w zależności od potrzeb
 • Wózek z wyłączonym napędem prowadzi się równie dobrze, jak podstawowa wersja Cybex Priam

Cybex-E-Priam-Gif

Cybex E Priam - Pytania i odpowiedzi

 • Czy Cybex E Priam jest cięższy od jego podstawowej wersji bez sytemu?
  Tak, wózek E Priam waży o 2.4 kg więcej od regularnej wersji Priam.

 • Czy wózek E Priam może być wykorzystywany bez elektronicznego systemu napędowego?
  Tak. Jeśli nie włączysz przycisku zasilania, E Priam działa jak zwykły Priam.

 • Czy mogę dokupić system napędu elektrycznego do mojego wózka Priam?
  Nie, ponieważ inteligentna technologia napędu jest zintegrowana z ramą E Priam i oddzielnie certyfikowana.

 • Jak często należy ładować baterię wózka?
  Czas pracy akumulatora zależy od warunków zewnętrznych (np. Charakterystyka powierzchni, temperatura, nachylenie) i obciążenia (np. Waga dziecka, obciążenie kosza). W normalnych warunkach (płaski teren z niskimi wzgórzami i kilkoma nierównymi nawierzchniami, przy temperaturze zewnętrznej około 20˚C oraz obciążeniu 9–10 kg) bateria wytrzyma około 45 km dystansu. W trudnych warunkach (teren z niskimi wzgórzami i wieloma nierównymi nawierzchniami, temperatura zewnętrzna około 10–20 ° C, obciążenie 15 kg) bateria wytrzyma około 20 km dystansu. W ekstremalnych warunkach (nierówny teren z bardzo wysokimi i stromymi wzgórzami i przeważnie nierównymi nawierzchniami, temperatura zewnętrzna poniżej 10˚C, obciążenie 25 kg) akumulator wytrzyma około 8 km dystansu. Powyższe wartości są szacunkowe. Rzeczywiste wartości mogą się różnić w zależności od użytkowania, czynników zewnętrznych i stanu akumulatora. Ponadto pojemność baterii litowo-jonowej E Priam zmniejsza się wraz z wiekiem i użytkowaniem. Może to mieć wpływ na czas pracy baterii.

 • Jak mogę naładować baterię?
  Masz wybór między bezpośrednim podłączeniem wózka do gniazda zasilania za pomocą dostarczonego kabla lub odłączeniem akumulatora od tylnej osi w celu ładowania. Nigdy nie pozostawiaj E Priam bez nadzoru podczas ładowania akumulatora.

 • Jak długi czas bateira potrzebuje do pełnego naładowania?
  Pełny czas naładowania baterii wynosi ok. 6h

 • Jaka jest maksymalna prędkość z jaką wózek może podróżować podczas aktywnego systemu wspomagania?
  Funkcja elektroniczna zapewni pomoc do prędkości 6 km/h. Jeśli będziesz poruszać się szybciej, system się dezaktywuje. Jest to spowodowane względami bezpieczeństwa.

 • Czy muszę naładować baterię wózka przez jego pierwszym użyciem?
  Tak. Bateria musi być w pełni naładowana, aż pojawi się zielone światło na ładowarce. Może to zająć do 6 godzin w zależności od stanu ładowania po rozpakowaniu produktu.

 • Czy mogę zabrać wózek E Priam na pokład samolotu?
  Transport lotniczy wózka E Priam powinien być możliwy większością linii lotniczych, ponieważ bateria została specjalnie zaprojektowana tak, aby była zgodna z przepisami IATA dotyczącymi bagażu podręcznego i odprawionego. Niemniej jednak linie lotnicze mogą mieć ograniczenia dotyczące baterii E Priam, podobnie jak baterie osobistych urządzeń elektronicznych, takich jak laptopy. Dozwolona maksymalna pojemność akumulatora musi być dokładnie sprawdzona przed podróżą, ponieważ różni się w zależności od linii lotniczej. Przed lotem należy zawsze sprawdzić w swojej linii lotniczej najnowsze wytyczne dotyczące podróży i bagażu rejestrowanego.

 • Czy podczas wjazdu pod górę jest jakiś stopień nachylenia, przy którym system napędu E Priam będzie w stanie pomóc?
  Funkcje elektroniczne pomagają wspiąć się na nachylenie do około 25% (lub około 14 °). Jest to podobne do nachylenia Lombard Street w San Francisco (jedna z najbardziej stromych ulic na świecie).

 • Czy w wózku E Priam można zdjąć tylne koła?
  Owszem, istnieje możliwość łatwego zdemontowania wszystkich czterech kół przy pomocy pojedynczego przycisku.

 • Czy istnieje opcja dokupienia dodatkowej baterii?
  Tak, wybierając się na spacer w trudny teren np. wielogodzinną wyprawę w Tatrzańskie doliny możemy zabrać ze sobą dodatkową baterię, która swoimi rozmiarami przypomina baterie występujące w laptopach. Jej waga to ok. 1 kg.

 • Czy wózek Cybex E Priam stracił na funkcjonalności w stosunku do podstawowej wersji?
  Za wyjątkiem wzrostu wagi stelaża o 2.4 kg, wózek zachował pełną funkcjonalność standardowej wersji.

 • Co lepsze: koła pompowane, czy napęd elektryczny?
  Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie napęd elektryczny. Znacząco zmienia on właściwości terenowe wózka, pozwalając na wielogodzinne spacery w najtrudniejszym terenie, co dotychczas nie było możliwe w modelach z kołami pompowanymi.

 • Ile więcej kosztuje wózek E Priam względem standardowej wersji?
  Różnica w cenie wynosi 1400 zł.

 • Czy istnieje ryzyko, że wózek może nam uciec i sam odjechać?
  Takie ryzyko jest zerowe. System napędu elektrycznego działa tylko i wyłącznie w momencie, kiedy sensory w rączce wyczują nacisk - brak dłoni na rączce oznacza wyłączenie wspomagania. Dodatkowo, wózek został wyposażony w smycz oraz hamulec spowalniający do 6 km/h.

Cybex E Priam - System podróżny 4 w 1

Cybex_Priam_2.0_travel_system_4_w_1

Nowe podejście do tematu wielofunkcyjności wózka. System 4 w 1 w modelu E PRIAM czyni go bardzo elastyczną bazą, modyfikowaną według własnych potrzeb. W zależności od potrzeb, poza siedziskiem spacerowym, na stelażu możemy zamontować jedną z dwóch modeli dostępnych gondol: LUX oraz LITE. Całość dopełnia opcja travel system, umożliwiająca zapięciu wielokrotnie nagradzanych i bezpiecznych fotelików samochodowych CYBEX.

Cybex Priam 2.0 - Składanie jedną ręką

Cybex_Priam_2.0_złożony_stelaż

Wygoda użytkowania E Priam to nie tylko napęd. Wózek w prosty sposób składamy do transportu w samochodzie. Całą czynność wykonujemy przy pomocy dłoni jednej ręki. Rama składa się również za zamontowanym siedziskiem spacerowym. Dzięki możliwości ustawienia wózka wolnostojąco w pionie po złożeniu, E Priam może być dyskretnie schowany - w restauracji, w transporcie publicznym i w domu.

Pozostałe główne cechy wózka Cybex Priam 2.0

Cybex_Priam_2.0_regulacja_oparcia Cybex_Priam_2.0_2_kierunku_spacerówki
Zmiana ustawienia oparcia jedną ręką
Jeden przycisk i pozycja siedząca zmienia się w wygodną, płaską płaszczyznę, umożliwiającą wygodną drzemkę podczas spaceru. Podnóżek również posiada opcję ustawienia w jednej z kilku dostępnych pozycji.
Przekładane siedzisko spacerowe
Twarzą do rodzica, czy zgodnie z kierunkiem jazdy? Siedzisko w Cybex E Priam możemy, w zależności od własnych preferencji ustawić w jednej z dwóch możliwych opcji.
Cybex_Priam_2.0_budka_xxl Cybex_Priam_2.0_amortyzacja
Przedłużana budka XXL
Palące słońce, czy też niepogoda nie będą przeszkadzać Twojemu dziecku. Przedłużana budka w E Priam świetnie poradzi sobie w obu przypadkach. Posiada ona również filtry UPF 50+.
Amortyzacja wszystkich 4 kół
Wszystkie koła posiadają swoją niezależną amortyzację. Tłumią one nierówności po których się poruszamy, gwarantując wysoki poziom komfortu jazdy zarówno dziecku, jak i rodzicowi.


Cybex Priam E Priam - co oprócz napędu?

 • Odpowiedni dla dzieci od urodzenia do ok. n4 roku życia ( max. 17kg wagi dziecka)
 • Korzysta z systemu podróży 4 w 1
 • Szeroki wybór kolorystyki
 • Proste składanie wózka przy użyciu dłoni jednej ręki
 • Rozkłada się do całkowitej pozycji leżącej
 • Siedzisko spacerowe może być zamontowane w dwóch kierunkach jazd
 • Dobrze chroniąca dziecko buda XXL z filtrami UPF50+
 • Amortyzacja wszystkich kół
 • Składa się do płaskiej formy
 • Wysokość siedziska spacerowego dostosowana do przeciętnej wysokości stołów jadalnych


Cybex E Priam - Gondola LUX

Cybex_Priam_2.0_gondola_lux

Wózek E Priam posiada opcję zamontowania na nim gondoli LUX. W 2019 roku uległa ona zmianie względem modelu z lat poprzednich. Posiada ona nowy kształt - jest głębsza, zapewniając odpowiednio dużo miejsca dla dziecka oraz jeszcze lepiej okala ona malucha. Wyposażona w odpinany panel wentylacyjny, wpływający na wzrost przepływu powietrza wewnątrz gondoli oraz jeszcze większą kontrolę nad maleństwem. Znajduje się on przy główce dziecka. Budka ma dodatkowy daszek, generujący jeszcze większą ochronę przed słońcem. Przykrycie zamykamy przy wykorzystaniu wygodnego zamka błyskawicznego. Wnętrze wykonane z wysokiej klasy bawełnianych materiałów. W W celach transportu, można ją złożyć na płasko, przez co zajmuje ona mniej miejsca w bagażniku. Dostępna w pełnej kolorystyce wózka spacerowego.

Cybex E Priam - Gondolka LITE Cot

Cybex_Priam_2.0_Lite_cot

Gondola LITE to nowość w ofercie marki Cybex. Jest to miękka gondola, montowana bezpośrednio na siedzisko spacerowe wózka E PRIAM. Nie przeszkadza ona w ustawieniu siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wysokiej klasy materiały mogą i świetna ochrona przed warunkami atmosferycznymi sprawiają, że kokon LITE świetnie sprawdzi się w czasie chłodniejszych dni jesieni, czy zimy. Jest ona specjalnie usztywniana czyniąc ją bardzo praktycznym siedziskiem już dla dziecka od pierwszych dni od jego narodzin. Gondolka LITE dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych: Manhattan Grey, Premium Black oraz Indigo Blue.

Cybex E Priam - opinie

Cybex E Priam to zupełna nowość. Premiera zapowiedziana została na dzień 15 Lipca 2019! Do tego czasu, próżno szukać jakichkolwiek informacji na jego temat w internecie. Obecnie, można wspomóc się opiniami na temat wersji Priam - w końcu E Priam to niemal identyczna konstrukcja, dodatkowo wyposażona w silniczki napędowe.

Dostępna kolorystyka

Kolorystyka ramy

Cybex-E-Priam-Matt-Black Cybex-E-Priam-Chrome-Black
Kolor: Matt Black Kolor: Chrome Black
Cybex-E-Priam-Chrome-Brown Cybex-E-Priam-Rosegold
Kolor: Chrome Brown  Kolor: Rosegold


Kolorystyka spacerówki/ gondoli

Cybex_Priam_2.0_Fancy_pink_spacerówka Cybex_Priam_2.0_Indigo_blue_Spacerówka
Kolor: Fancy Pink Kolor: Indigo Blue
Cybex_Priam_2.0_Manhattan_grey_spacerówka Cybex_Priam_2.0_Premium_black_siedzisko
Kolor: Manhattan Grey Kolor: Premium Black
Cybex_Priam_2.0_True_Red_siedzisko
Kolor: True Red
 • Nazwa :Cybex E Priam wózek z elektrycznym napędem - Rewolucja z dziedzinie wózków!
 • By Cybex
 • Cena: 6 948,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Cybex E Priam  - premierowy wózek marki Cybex z dodatkowym napędem elektrycznym. Piesze wycieczki z dzieckiem jeszcze nigdy nie były tak przyjemne i lekkie. Zakochasz się łatwości prowadzenia wózka już od pierwszego spaceru. Dostępny w wersji spacerowej oraz 2 w 1!
Path: > > Cybex E Priam wózek z elektrycznym napędem - Rewolucja z dziedzinie wózków!

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK