Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Mima Xari Plus wózek głęboko-spacerowy Powiększ do pełnego rozmiaru

Mima Xari Plus wózek głęboko-spacerowy

Wózek Mima Xari Plus to nowa odsłona doskonale znanego wózka na całym świecie przygotowana specjalnie na sezon 2018/2019.

Więcej szczegółów

Mima Xari Plus

Wózek głęboko-spacerowy 

Mima Xari Plus Wózek Głęboki
Wózek Mima Xari Plus to nowa odsłona bardzo dobrze znanego wózka na całym świecie. Przygotowana specjalnie na sezon 2018/2019. Jego niepowtarzalny styl oraz jakość wykonania przykuwa uwagę każdej mamy. Często wybierany ze względu na swój niewielki gabaryt oraz wagę. Wygodny sposób obsługi ułatwia korzystanie z niego podczas naszych spacerów. W stosunku do poprzednika przy zakupie otrzymujemy dwa osobne elementy a nie jak dotychczas przekształcaliśmy gondolę w siedzisko spacerowe i na odwrót.
Przestronna gondola umożliwia korzystanie z wózka Mima Xari Plus od samych narodzin. Regulowana budka z wbudowanym wywietrznikiem zapewni odpowiednią wentylację a zawarty w niej filtr UV 50 zadba o prawidłową ochronę przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych. Dobrej jakości piankowy materacyk zapewni dobre ułożenie kręgosłupa podczas spaceru. 
Siedzisko spacerowe jest montowane w dwóch kierunkach a czynność ta jest niezwykle prosta oraz szybka w wykonaniu. Siedzisko spacerowe  typu kubełkowego można ustawić w kilku pozycjach położenia a odbywa się to przez naciśnięcie przycisku z tyłu oparcia. Regulowany podnóżek umożliwi komfortowe korzystanie z niego również dla mniejszych dzieci i tutaj mamy kolejną różnicę w stosunku do swojego poprzednika. O bezpieczeństwo podczas spaceru zadbają wbudowane pasy 5-punktowe oraz wyciągana barierka wykończona elegancką skórką która dodatkowo podkreśla jakość wykonania. Siedzisko wykończone przyjemnym w dotyku materiałem.

Mima Xari Plus Wózek Spacerowy
Stelaż wózka Mima Xari Plus jest niezwykle lekką oraz niewielką konstrukcją która mieści się w większości bagażników naszych samochodów. Nowoczesne i bezobsługowe koła w połączeniu z amortyzacją zapewnią odpowiedni komfort podczas jazdy zarówno w centrum handlowym jak i miejskim parku. Przednie koła obrotowe 360 stopni z możliwością blokady do jazdy na wprost. W zestawie otrzymujemy dwa zawieszane kosze w których możemy przewozić najpotrzebniejsze akcesoria podczas spaceru. Rama jest wyposażona w regulowaną rączkę oraz tak jak pałąk wykończona jest elegancką skórką. 

Mima Xari Plus Wózek Spacerowy Bokiem

Mima Xari Plus Wózek Spacerowy Przodem

Główne cechy:

 • lekka waga
 • niewielkie gabaryty po złożeniu
 • możliwość zamontowania gondoli jak i siedziska spacerowego
 • siedzisko spacerowe montowane w dwóch kierunkach
 • regulacja oparcia
 • regulowana budka z wbudowanym wywietrznikiem
 • regulowany podnóżek w siedzisku spacerowym
 • regulowana wysokość rączki
 • praktyczny kosz na zakupy
 • Nazwa :Mima Xari Plus wózek głęboko-spacerowy
 • Cena: 0,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Wózek Mima Xari Plus to nowa odsłona doskonale znanego wózka na całym świecie przygotowana specjalnie na sezon 2018/2019 .
Path: > > Mima Xari Plus wózek głęboko-spacerowy

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK