Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Axkid Modukid Base Baza modułowa Axkid z mocowaniem ISOFIX Powiększ do pełnego rozmiaru

Axkid Modukid Base Baza modułowa Axkid z mocowaniem ISOFIX

Axkid Modukid Base to baza modłułowa pozwalająca na zamotnowanie fotelików z serii Modukid: Axkid Modukid Infant i-Size oraz Axkid Modukid i-Size. Baza mocowania w samochodzie przy pomocy mocowań ISOFIX.

Więcej szczegółów

8073

Cena: 999,00 zł


Axkid Modukid Base

Baza modułowa dla fotelików Axkid Modukid Infant i-Size oraz Axkid Modukid i-Size

Axkid Minikid 2.0 fotelik 0-25kg testy opinie recenze
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Axkid Axkid jest częścią szwedzkiej grupy Axonkids AB. Od 2009 r. projektuje, produkuje i sprzedaje foteliki samochodowe w całej Europie. Firma została założona przez Tonyego Quista i Tonyego Broberga, którzy przez ponad 20 lat projektowali foteliki dla innych marek oraz współpracowali z renomowanymi producentami samochodów. Swoje wcześniejsze doświadczenia wykorzystują teraz w projektowaniu dla firmy Axkid. Foteliki Axkid są zaprojektowane zgodnie ze skandynawską filozofią, która mówi że ustawienie fotelika tyłem do kierunku jazdy jest najbardziej bezpieczne. Zostało to potwierdzone wieloma testami. Foteliki Axkid zostały zatwierdzone zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa ECE R44 04 oraz przechodzą testy zderzeniowe instytutu EURO NCAP.


Axkid-Modukid-Baza

Axkid Modukid Base i-Size to najnowsza modułowa baza ISOFIX firmy AXKID, która umożliwia zamontowanie w samochodzie fotelików Axkid Modukid Infant i-Size oraz Axkid Modukid i-Size.
Koniec 2018 roku to przełom w ofercie fotelików tej szwedzkiej firmy. Właśnie w tym czasie na rynku pojawia się nowa, modułowa seria fotelików - seria Modukid. Są to dwa foteliki, które możemy zamontować na bazie ISOFIX: Axkid Modukid Infant i-Size - dla dzieci od urodzenia do 13kg( od 40 do 75cm) oraz Axkid Modukid i-Size - fotelik tyłem do kierunku jazdy dla dzieci od 61 do 105cm( max 18kg). Pełna zgodność z normą i-Size wymaga mocowania ISOFIX, stąd też producent zastosował mocowanie tych fotelików na bazie -  Axkid Modukid Base.
Jest to konstrukcja, którą mocujemy w samochodzie przy pomocy mocować ISOFIX oraz dodatkowo wypieramy ją nogą wypierającą. 4 stopniowa regulacja głębokości szyn ISOFIX zapewnia dobre dopasowanie do większości samochodów z tym mocowaniem. 7 poziomów długości nogi umożliwia stabilne wyparcie jej o podłogę pojazdu.
Rama antyrotacyjna, którą dociskamy do oparcia kanapy samochodu wpływa korzystnie na bezpieczeństwo w czasie wypadku oraz stabilizuje całość w samochodzie.

Axkid-modukid-baza-górą

Główne cechy bazy:

 • zgodność z normą i-Size - wysokie bezpieczeństwo
 • modułowość bazy - na tą samą podstawę wpinamy fotelik dla noworodków Axkid Modukid Infant i-Size oraz kolejne siedzisko dla starszych dzieci - Axkid Modukid i-Size
 • montaż w samochodzie tylko przy pomocy mocowania ISOFIX wraz z dodatkowym wyparciem nogą wypierającą
 • 4 stopniowa głębokość szyn ISOFIX zapewnia lepsze dopasowanie bazy w samochodzie
 • 7 poziomów regulacji wyskości nogi w celu stabilnego wyparcia nogi o podłoge pojazduZapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Axkid Modukid Base Baza modułowa Axkid z mocowaniem ISOFIX
 • Cena: 999,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Axkid Modukid Base to baza modłułowa pozwalająca na zamotnowanie fotelików z serii Modukid: Axkid Modukid Infant i-Size oraz Axkid Modukid i-Size. Baza mocowania w samochodzie przy pomocy mocowań ISOFIX.
Path: > > Axkid Modukid Base Baza modułowa Axkid z mocowaniem ISOFIX

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK