Zakupy VIP
PRIVATE SHOPPING

Dla Klientów, którzy cenią sobie prywatność lub nie mają czasu na przyjście do sklepu w godzinach pracy, proponujemy usługę private shopping. Prywatne zakupy odbywają się po zamknięciu sklepu. Klient ma do swojej dyspozycji cały sklep oraz dwóch specjalistów z wybranych działów. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

+48 500 193 552

[email protected]

Zapraszamy!
Opinie o nas
Sprawdź nas na Allegro.pl


Sprawdź nas na Ceneo.pl

Kategorie

Producenci

JOOLZ Mutsy maclaren AVIONAUT AVIONAUT AVIONAUT


Maxi-Cosi 3Way Fix baza z normą i-Size Powiększ do pełnego rozmiaru

Maxi-Cosi 3Way Fix baza z normą i-Size

Maxi-Cosi 3Way Fix najnowsza baza z normą i-Size którą możemy używać od narodzin do 4 roku życia.

Więcej szczegółów

8077

Cena: 999,00 zł


Maxi-Cosi 3Way Fix

Baza isofix do samochodu z normą i-Size

axkid rekid fotelik rwf 9-25kg opinie testy recenzje
Masz pytanie odnośnie tego lub innego modelu? Chcesz uzyskać fachową i szczegółową odpowiedź? Dołącz do naszej grupy na facebooku w której eksperci z branży fotelików odpowiedzą na Twoje pytanie. Facebook: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437

Maxi-Cosi 3Way Fix baza z normą i-Size

Najnowszy model bazy która homologowana jest zgodnie z normą i-Size zapewnia możliwość użytkowania jej od narodzin do 4 roku życia. Dzięki wielu pasującym modułom każdy rodzic może wybrać najbardziej odpowiedni zestaw dla siebie. Do bazy można zamontować nie tylko podstawowe foteliki z grupy 0-13 kg Pebble Plus i Rock ale także najnowsze produkty zaprezentowane na targach w Kolonii we wrześniu 2018.

Poza nosidełkiem do bazy możemy wpiąć całkowitą nowość a mianowicie gondolę samochodową Maxi-Cosi Jade. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy sami dobrać odpowiedni sposób przewożenia dziecka w zależności od długości czasu spędzanego podróżując samochodem. Co najważniejsze gondola Jade jest to pierwsza homologowana gondola wpinana w bazę Isofix dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzamy czas i swoje nerwy a przede wszystkim znacząco poprawiamy jakość montaży gondoli w samochodzie. Więcej informacji odnośnie gondolki Maxi-Cosi Jade znajdziemy klikając w >link<    

W przypadku gdy nasze dziecko osiągnie wiek około 12-15 miesięcy dalej możemy korzystać z bazy 3Way Fix. Poza nosidełkami oraz gondolą do bazy wpinamy również większe foteliki i tutaj też możemy wybrać jeden z kilku modeli kompatybilnych z bazą 3Way Fix. Możemy wybierać spośród fotelików: Pearl Pro i-Size, Pearl Smart i-Size, Pearl One i-Size (fotelik montowany tylko tyłem do kierunku jazdy). Docelowym i polecanym zestawem jest 3way Family na który składa się: baza 3Way Fix, gondola Jade, fotelik Pebble Plus oraz fotelik Pearl Pro i-Size. Dzięki temu możemy korzystać z bazy od narodzin aż do 4 roku życia zmieniając jedynie poszczególne elementy. 

Montaż bazy dzięki zastosowaniu mocowania isofix jest niezwykle prosty i przyjemny a wbudowane w skorupę czujniki interaktywne zasygnalizują dźwiękiem oraz światłem prawidłowy montaż który minimalizuje ryzyko błędnego zapięcia. Baza homologowana jest z najnowszą normą i-Size która podwyższa standardy bezpieczeństwa.  
Maxi-Cosi 3Way Fix baza i-Size

Główne cechy:

 • produkt zgodny z najnowszą normą i-Size (R129)
 • interaktywne czujniki które informują dźwiękiem oraz światłem o prawidłowym wpięciu bazy
 • bardzo łatwe wpinanie bazy dzięki zastosowaniu systemu Slide&Go i Click&Go
 • możliwość użytkowania od narodzi do 4 roku życia
 • cześć zestawu 3way Family


Dożywotnia gwarancja Maxi-Cosi

Kupując produkt Maxi-Cosi można skorzystać z programu dożywotniej gwarancji. Jest ona przyznawana każdemu Klientowi, który jest pierwszym właścicielem towaru i który w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu zarejestrował zakup na stronie maxi-cosi.com Gwarancja jest przyznawana na takich samych zasadach jak standardowa gwarancja i nie obejmuje ona uszkodzeń wywołanych zużyciem, eksploatacją, czy brakiem konserwacji. Wszelkie zgłoszenia serwisowe związane w ramach programu dożywotniej gwarancji należy zgłaszać bezpośrednio do Serwisu Maxi-Cosi.
Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.
Więcej informacji na temat dożywotniej gwarancji znajdziesz na stronie producenta: >>LINK<<Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu oraz Katowicach.

Przyjeżdżając do nas, mogą Państwo liczyć na:

 • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru fotelika dla dziecka i do samochodu
 • parking bezpośrednio przy budynku sklepu pozwalający na łatwą przymiarkę fotelika do auta
 • pełną dostępność kolorystyczną wybranego modelu bez konieczności zamawiania
 • szkolenie z zakresu poprawnego zapinania dziecka w foteliku oraz pierwszy montaż w samochodzie przeprowadzony przez naszych specjalistów
 • cykliczne akcje promocyjne oraz możliwość negocjacji ceny fotelików każdego dnia

Aby przekonać się o fachowym podejściu oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów w dziedzinie fotelików samochodowych, zapraszamy do prowadzonej przez nich grupy tematycznej na portalu FB. Jest to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy w tematyce fotelików oraz podzielenia się swoimi obserwacjami i opiniami na ich temat z kilkoma tysiącami naszych zadowolonych Klientów. Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/1416202398445437/


Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice
Foteliki-Bociek-Sklep-ekspercki-Katowice-srodek

Foteliki BOCIEK - Sklep ekspercki Katowice
Katowice - Piotrowice ul. Ks. Jana Szurleja 12
Tel. 503-671-514
FB: https://www.facebook.com/FotelikiBociekKatowice/

W ofercie katowickiego sklepu znajdą Państwo tylko foteliki samochodowe oraz dedykowane do nich akcesoria.

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00 
Sobota: od 10:00 do 14:00 

Sklep dziecięcy BOCIEK

Zabrze ul. Mikulczycka 1 
Tel. 32 271 56 79
FB: https://www.facebook.com/SklepBociek/

W ofercie zabrzańskiego sklepu znajdą Państwo foteliki samochodowe, wózki, mebelki dziecięce, materace, pościele, krzesełka do karmienia, wanienki, akcesoria dla dzieci (butelki, smoczki itp.)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: od 10:00 do 18:00
Sobota: od 10:00 do 14:00


 • Nazwa :Maxi-Cosi 3Way Fix baza z normą i-Size
 • Cena: 999,00
 • Nasza ocena: 5/5 21
 • Opis: Maxi-Cosi 3Way Fix najnowsza baza z normą i-Size którą możemy używać od narodzin do 4 roku życia .
Path: > > Maxi-Cosi 3Way Fix baza z normą i-Size

Kontakt


Sklep BOCIEK
ul. Mikulczycka 1
41-800 Zabrze
Godziny otwarcia:
Pon - Pią: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Sklep stacjonarny:
+48 32 271 567 9
Sklep internetowy:

+48 500 193 552
+48 32 278 08 97
BOCIEK S.C.
NIP: 6482599262
REGON: 240440581[email protected]

Autor: Sklep BOCIEK